Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkwqnhedfnefdfe

dlaczego niektóre kobiety są takie zazdrosne o urodę?

Polecane posty

Gość gość
A czemu faceci sa tacy okrutni dla brzydkich kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie, po prostu zrozumieć, że mogą być w takiej sytuacji nie czuć się komfortowo, a nie durnowato zastanawiać się na forum, chyba że to tylko prowokacja, bo szczerze mówiąc wątpię, czy można być aż tak tępym i niedomyślnym. kkk No ale nawet,jak zrozumia i okaza empatie tym brzydszym to co to zmieni?Ich wrogie nastawienie do tych ladniejszych i tak sie nie zmieni i tak beda im wrogowac i je obgadywac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wtedy A co jesli innedziewczyne specjalnie wyszukuja wad w innej kobiecie,nasmiewaja sie ,wyolbrzymiaja jej wady? kompromituja specjalnie tamta ? dlaczgeo skat to sie bierze? i czasami mowia ze brzydka i smieja sie z niej? ,,a same nie sa piekne idealne.. mi to wyglada na zazdrosc.Dziewczny trzymaja razem,ale jak pojawi sie atrakcyjniejsza,to zaczyna sie plotkowanie i krytyka.Czym ladniejsza dziewczyna,tym wieksza krytyka,tak ja mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajoma co ma powodzenie wsród facetów a według mnie jest obiektywnie brzydka i nawet jak ja zobaczyłam 1 wszy raz to byłam a prawdę zdziwiona ze nie wstydzi sie takiej twarzy na Fb wrzucac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeee
a ty taka peikna idealna? MOZE Ona tez sadzi ,ze ty jestes brzydka..:) i sie dziwi ze taka brzydka daje zdjecia na facebooku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uwazam się ładna nawet , umiem sie obiektywnie ocenic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeee
ale dlaczego inne dziewczyny nasmiewaja sie ,nabijaja ,czasami kompromituja inna kobiete i mwoia ze brzydka ,badz troche nabiajaj sie z ijej wady,wad?? skoro jest wedlug nich brzydka ma wady,wade to dlaczego ?? niby nie jest konkurencja dla nich???..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chodziaz jest obiektywnie brzydka , nie lubie jej z innych powodów jest nie miła i nie zyczliwa kiedys jej na pisałam tylko tyle ze "ktos wział mój nr" to zrobiła sie agresywna a pomnoć nie 1 chciał sie z nia umawiać , a tak na ptrrzeklinała ze ktos wzioł mój numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
a jak jest mila zyczliwa??? to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego ze ma dobry humor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne kobiety tez potrafia bycx złosliwe to tez zalezy od charakteru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne tez bywaja podle
Milem kiedys znajoma wiedziala zejest atrakcyjna czetso to wykorzystywala nabijala sie troche kompromitowala inna brzydzsa dziewczyne,specjalnie jeszcze innych nakrecala ,zeby inni sie z niej smiali,zartowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kuzynke,ktora miala straszne powodzenie u mezczyzn,miala 16-17 lat,teraz ma 30 i meza ,dziecko.No ale jak byla mlodsza,nie byla zadna pieknoscia,miala kartoflany nos,tradzik,byla przy kosci ,ale miala w sobie wlasnie to"cos",ze wszyscy za nia szaleli.Moze dlatego,bo byla pewna siebie i to z niej emanowalo,no doslownie mogla mie kazdego na skinienie palca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCIE Kazdego ROZLICZY
Ale teraz ma 30 lat i juz mniej facetow szaleje za nia ,jak we wczesniejszych latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyzej kurde przydał by mi sie taki przepis :( Jaki miała teoja kuzynka moze to prawda z tymi feromonami , nie była zbyt ladna ale te feromony tak działały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,czy to byly feromony,ale cos takiego z niej emanowalo,ze faceci wariowali :D Poza tym sama uwazala siebie za gwiazde i musiala byc zawsze w Centrum uwagi,byla bardzo pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoyer
Cieszy mnie, ze u facetow cos takiego praktycznie nie istnieje, a przynajmniej ja sie z czyms takim nie spotkalem. To jest tak dziecinne zachowanie, ze naprawde szkoda mi takich osob. Do wszystkiego mozna sie na podobnej zasadzie przyczepic, doslownie do wszystkiego na tej p*********j planecie. Zawsze cos bedzie silniejsze, madrzejsze, sprytniejsze, szybsze yadayadayada. W kazdym razie dziewuchy, ktore mentalnie nie wyszly z podstawowki - jak najdalej ode mnie, nie mam czasu na takie gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so ho
A ja myślę, że problem jest w Tobie. To Ty jesteś właśnie zarozumiała i chciałabyś błyszczeć (że koleżanki nie prawią Ci komplementów prawie napisałaś...). A koleżanki próbują Cię trochę stemperować bo jesteś nie do wytrzymania. Ja na przykład jestem ładna ale zamiast komplementy przeżywać jak mrówka okres grzecznie dziękuję i tyle. I nie wracam do tego nigdy. Dzięki temu moje koleżanki - i te, które JA uważam za ładniejsze i te, które JA uważam za brzydsze (bo uważam, że to bardzo względne pojęcia) nigdy nie okazują mi jakiejś zazdrości. Bo i o co? Na żadnej z nas takie coś nie robi wrażenia. Np mam taką koleżankę, która jest trochę grubsza. I jak idziemy na zakupy, coś sobie wypatrzy to zawsze bierze do przymierzalni też mój rozmiar i jak na niej wygląda kiepsko to prosi: załóż, chcę zobaczyć czy to wina ciucha czy mojej figury. Jak to wina figury to ma dodatkową motywację do chudnięcia (jestem z niej dumna bo mimo choroby gubi te 2kg na miesiąc :)). Ale ja też - nawet jeśli kogoś uważam za mniej urodziwego w moim osobistym kanonie - zauważę zmianę fryzury, nowy sweterek, czy nawet bransoletkę i nie zapomnę skomplementować :) Nie jestem gwiazdą. Nie moja zasługa, że akurat mam taką a nie inną buzię i innych po urodzie też nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie to obchodzi zyje z tym cale zycie w d***e je mam 🌼 www.youtube.com/watch?v=H3VsYINcR2I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90- 95 % kobie tnie jest ładna , atrakcyjna gdyz maja niewolnicza mentalnośc przez która są posłuszne tzw autorytetom ktore każa rodzic co rok lub 2 i miec stado dzieci najlepiej kilkanscioro, 20 lub 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polskie dziewczyny heh s zazdrosne o inne ladniejsze od nich nie martw sie ja tez tak mam i mam z tego satysfakcje ze sa zazdrosne bo uwazaja sie brzydkie no niewiem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ktos tu zalozyl temat,ze nienawidzi pieknych dziewczyn i ze najchetniej by takiej twarz oszpecila i przylaczyly sie do niej inne paszteciki....no,teraz wiemy co w was siedzi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem po co ta zazdrosc tych dziewuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so ho
ja mam focha na piękności z tego powodu, że nie dość że taka kobieta jest ładna jak z obrazka to jeszcze ma idealną cerę, idealny głos, idealny biust... no chodzący ideał a jak jest jakaś brzydsza to zawsze jej się coś p**********i... jakieś prychole zaraz, albo płaska jak deska, albo gruba... do tego mam największe pretensje. Bo dlaczego jedni mogą mieć wszystko z góry? To mnie w*****a najbardziej ______ Pocieszę Cię :D Ja pieję jak kura, okropny głos mam i mnie to dołuję. Jak kiedyś będę miała dziecko to mu nawet kołysanki nie zaśpiewam ładnie i pewnie będzie płakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77886
gość Wyobraź sobie, że przeczytałam. I wcale nie twierdzę, że ktokolwiek jest zwolniony z bycia grzecznym. A co do ładnych to się grubo mylisz, bo to właśnie oni sa faworyzowani za ładną buźkę/ciałko. Zawiść/zazdrość to nic w porównaniu z tym jakie fory mają z tytułu bycia atrakcyjnymi. Poza tym to są jednostkowe incydenty. Jak tak obserwuję sobie ludzi, to najczęściej podlizują się atrakcyjnym, pomagają im, są wobec nich uprzejmi, ja tam zazdrości nie widzę, wręcz przeciwnie x Nie,nie myle sie grubo.A te osoby,co tu opisujesz nie sa najwyrazniej wcale atrakcyjne,albo ty i ja inaczej definiujemy atrakcyjnosc..Brzydkie dziewczyny sa mile dla brzydkich,bo nie stanowia dla nich zadnego zagrozenia i tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Brzydsze kobiety są dyskryminowane społecznie, na tle damsko-męskim, a nawet podczas rekrutacji do wielu prac zarezerwowanych tylko dla kobiet z przyjemną aparycją, a wszystko to tylko dlatego, że trafiły na gorsze geny, a wam się przypadkiem poszczęściło- a ty jeszcze śmiesz mieć do nich jakieś zastrzeżenia? x Buahaha tak smiem miec do nich zastrzezenia,a co one bo brzydkie swiete krowy sa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.12.13 a to jest ICH WINA że są nieładne? jak można się naśmiewać z czegoś na co nie maja wpłwu? to tak jakbyś z dziecka które urodziło się bez ręki się naśmiewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc jest niska cecha,Wspolczuje dziewczynom,ktore musza zazdroscic innym bo sa brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×