Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07.......m azowsze susi1978...........32.........07.10..........14.07.......śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni17
Mi lekarz liczy ciąże od dnia ostatniej miesiączki, czyli od 30.09.10 tak więc dziś zaczyna mi się 8tc. Dziewczyny czy was też tak strasznie mdli? bo mi sie zaczyna od przebudzenia i trwa do wieczora. Nic nie moge normalnie zjeść. Wszystko mi śmierdzi. Męczy mnie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni17
a jak często wam lekarz zleca usg? bo mój powiedział mi że normalnie pierwsze robi w 12tc ale w związku z tym ze mam torbiel na jajniku to kazał mi zrobić w 6tc. zastanawiam sie kiedy powinnam zrobić kolejne, nie chce mi sie czekać aż do 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Ja jestem w 7 tygodniu, a więc termin mam już wyznaczony na 5 lipca :) .Życzę wszystkim ciężarówkom zdrowej spokojnej ciąży ..i sobie też :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam 2 fotki z usg :) , małą kropeczke w 4 tc i teraz duzo ,dużo większą w 7 tc. Miałam tak wcześnie usg bo już wcześniej poroniłam i brałam teraz duphaston ale tylko 10 dni. Gin stwierdził że o ile czuję się dobrze to nie musze nic brać poza kwasem foliowym. Mnieboli głowa , prawie dziennie, no i piersi ale już nie tak jak tydzień temu :) teraz mam napady na śledzie i zupę ogórkową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też chce na liste :) nick widoczny hehe ,wiek 24 lata, ost. miesiączka 29.09.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to ja juz robilam taka tabelke na poczatku nick........... wiek.... woje... ...tc .....t... p... ...płeć......... imie balbiina........ 26 ....śląskie.... 5t1d ...11.07.11 .....? ?........ ???? emka asiullka tak z dwa dni sie nei odzywalam ale to nie znaczy ze was nie czytam , ciesze sie ze tyle nas juz jest. zle sie czuje dzisiaj : tak dziwnie niby zmeczona,spiaca a jak sie klade to juz bym wstawala nie moge sie zdecydowac hihihi co do zachcianek to brak , ogolnie tylko sutki mnie bola i wstaje w nocy do kibelka . dalej mam zastrzyki juz mnie strasznie wkurzaja i jak mam sobie dac to z 3 razy sie zawacham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze USG będę miała 1 grudnia. Kolejne pewnie przy następnej wizycie, czyli za ok. 3-4 tygodnie po pierwszym. Chodzę prywatnie do ginekologa i podczas każdej wizyty miałam robione USG. Odnośnie mdłości, to prawie wogóle ich nie mam- zdarzyło mi się może z 4 razy, że mnie "zamuliło::) Aż czasem zastanawiam się, czy wszystko jest OK? Bolą mnie tylko piersi i niestety krzyże, ale to pewnie przez siedzącą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może i ja się dołączę do grona lipcówek termin mam na 4.07. wg ostatniej miesiączki ale ja cykle mam bardzo długie 38 dni to owulacje miałam później i dzidzia jest mniejsza o 2 tyg. z usg wychodzi mi na 15.07. byłam już u lekarza ale nie było jeszcze serduszka dlatego lekarz ma mi zrobić u siebie w szpitalu w przyszłą niedziele troszkę się zaniepokoił, że nie było serduszka ale ja myślę że to właśnie dlatego, że owulacje miałam 22.X. i wtedy tez były przytulanka no ale do tego wszystkiego to miałam takie brązowe upławy nawet kilka razy pokazało mi się troszkę krwi dlatego też biorę luteinę strasznie się boję żeby wszystko się ułożyło i z dzidzią było wszystko ok. mam już córeczkę też z lipca tyle że 2008. no i dużo można by jeszcze pisać tak o sobie ale to może z czasem powolutku się wciągnę w ten wątek bo wciąż jestem na starym topiku rzadko bo rzadko ale czasem zawitam:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczke, przepraszamy cie, szanowna zalozycielko topiku, ze nie odszukalysmy twojej poprzedniej tabeli. Kolejne panie, dopisujcie sie, prosze, chronologicznie wedlug daty porodu, bedziemy mniej wiecej wiedziec, w jakiej kolejnosci sie "posypiemy" w lipcu :) NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......francja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........śląsk balbiina...........26.......... ..........11.07.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07.......śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie Moni 17, mnie nie wiem czy mdli straszniej od ciebie, ale tez strasznie :). Ponoc w kazdej kolejnej ciazy mdlosci sa coraz silniejsze. A smierdzi mi wszystko, i to tak, ze rozwazam zatkanie nosa wacikami. Mam wrazenie, ze wszystkie kobiety sa doslownie oblane perfumami. Gotowanie jedzenia, ktory to obowiazek nawet w normalnym stanie nie lubie, teraz stalo sie istna tortura, tym bardziej, ze musze gotowac 2 dania na raz - dla 1,5 rocznej laski i calej reszty rodziny. Balbiina, witaj, to ty sie ciesz, ze masz taka mozliwosc polozenia sie i jej nie marnuj, bo jak sie zjawi dzidzia, to zapomnisz, co to kanapa :) Atena, mdlosci nie musisz miec, i lepiej nie. Ja w pierwszej ciazy nie mialam. Aluisa witaj, widocznie je ja jedna produkuje dzieci wylacznie w lipcu :). Bardzo dobry miesiac do opieki nad noworodkiem. MIlej nocy wszystkim, padam na ryj, byle do 12go tygodnia, juz nie moge siebie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winki80
Ela1978 i Susi dzieki za kciuki. Jednen stres z glowy ,teraz tylko lekarz w poniedzialek i wszystko musi juz byc dobrze. Do tabelki dopisuje sie w poniedzilek - mam nadzieje. ide spac bo uz nie daje rady..j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyre
NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........ś ląsk balbiina...........26.......... ..........11.07.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07....... śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.......Beara O juz sie czulam lepiej no... I znowu mnie dopadaja zawirowania..Jadlowstret - teraz to moja zmora, bo meczyc sie kaze. A Tatusio tak sie stara, zeby dogodzic.. a tu nic nie smakuje! Oprocz lodow smietankowych:) i arbuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia mam juz synka z lutego 2009 czyli obecnie ma 21 miesiecy ;-) jak ja sie klade to on zaraz pomnie chce skakac a czasami z godzine razem polezymy jak mu puszcze ciekawa baje to oglada . ogolnie caly dzien sami maz do 6 w pracy ;-( czasami siotra wpadnie ze swoim synusiem moim chrzesniaczkiem i chlopaki szaleja . jest z tego samego dnia co moj synus bo urodzilysmy z siostra w tym samym dniu , w tym samym szpitalu i sale porodowe obok siebie hihihhih siorka szybko urodzila sn a ja niestety po 14 godzinach cc . moj porud to koszmar . siostra urodzila o 16 a ja 23:30 hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Lyre, gdziez ty arbuzy wytrzasnelas o tej porze w kraju koniczyny? Naprawde sa w sklepie? A lody smietankowo-waniliowe, to jadlam chyba kilogram dziennie ale juz w lipcu po porodzie :). Mi chyba prosto w mleko sie przerabialy, bo na szczescie na tylku sie nie odlozyly :). Balbiina, toz mowie, ze polez sobie, jak masz tylko jednego szkrabika, i jeszcze tak super sytuacje z siostra, ze moze do ciebie przyjsc i zajac obu malcow, a ty w tym czasie polezysz sobie. Jakbym polezala, oh oh oh. U mnie teraz maz po obiedzie spi, starsza w swoim pokoju albo spi albo czyta, mlodsza spi w wozku na dworze, bo zasnela w czasie wyjscia na spacer. A ja musze czuwac, grzejac obiad dla mlodszej, bo jak sie obudzi, to syrene wlaczy ze glodna. I tesc zaraz ma przyjechac, ktos mu musi wrota otworzyc. Nie oplaca sie polozyc. Mnie w dodatek do mdlosci dopadla nowa zmora - zaparcia. Od chyba 5ciu dni nie moge sie zalatwic, czuje sie dodatkowo struta i wzdeta. Dzisiaj juz posunelam sie do czynu radykalnego, tego co zawsze na mnie dzialalo jak z bicza strzal - kawa rozpuszczalna z mlekiem. Zazwyczaj po jej wypiciu w ciagu 10 minut startowalam do kibla jak rakieta. A tu wypilam - i nic. Potem postanowilam troche pocwiczyc joge, powyginac sie , by rozruszac jakos te jelital Wiec sobie pocwiczylam, jak na glowie stalam, to mlodsza bardzo sie zdenerwowala, ze mama w jakiejs dziwnej proekcji, musial tata ja za nogi do dolu glowa potrzymac, by zrozumiala, ze tak tez mozna :). I g... efektow - jelita ani rusz. Potem wypilam chyba z 1,5 juz litry wody mineralnej wz duza zawartoscia magnezu, co niby tez ma dzialac. Nie dziala. Siedze i mysle, co by tutaj jeszcze zrobic. Oj, syrena sie wlaczyla, lece narrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie zaparcia że szok :/ ... Szał jedzenia mnie dopada wieczorem, a potem to już się czuje jak balon hehe. I zmęczona jestem, mój mąż to na mnie teraz mówi śpiąca królewna... nie mam co się dziwić jak wstaję najwcześniej o 10:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivian2006
Ela1974 - :) Tez cierpie z powodu zaparć. Mdlości mam okropne,w pierwszej ciazy tak nie miałam. Tak,myślę ze 5 lat roznicy miedzy dziecmi jest jeszcze ok,jeszcze złapia kontakt ;) Chciałam wczesniej,nie wiedziałam dlaczego nie moge zajsc...lekarka się śmiała wręcz,ze za bardzo sie nastawiłam na reprodukcję... G... prawda! Miałam torbiela 8cm,stad kłopoty z zajsciem. Będzie dobrze ;) Winki80 - Ty masz tak jak ja... ostatnia @ 2.10. Lekarz na 9.07 termin wyznaczyl. Trzymam kciuki. Swoją drogą głupota od 12 tc dopiero wizyta... Ukryteznaczenie - skąd jestes,bo widze dolnośląskie :) :) Moja niunia Amelka,ta 4,5-letnia nie moze sie doczekac rodzenstwa. I mam nadzieje,ze bedzie sie opiekowała i nie bedzie zazdrosna. Ma kontakt z takim malenstwem,bo brat ma córeczkę i nie ma histerii,paniki,ze ktos przez chwilke na Amelke nie patrzy,bo Michalina na pierwszym planie.Myślę ,ze bedzie ok. NICK ..............WIEK .......OST/MIESI...TERMIN....SKĄD JESTEM Ela1974............36..........23.09.........02.07......f rancja stokrotkaa84......26.........27.09..........04.07......m azowsze xAneczQax........24.........29.09..........5.07........ś ląsk balbiina...........26.......... ..........11.07.......śląskie Rosa78.............32..........06.10 ........13.07 ......małopolska Morelka22.........25..........08.10.........15.07.......s ląskie susi1978...........32.........07.10..........14.07....... śląskie Atena02............26.........06.10.........15.07.......m ałopolskie Ukryteznaczenie..26.........08.10.........16.07.......dol nośląskie lyre..................28..........03.10.........10.07.... ...Beara vivian_2006........26.........02.10..........9.07.........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela1974 - o jak ja Cię rozumiem!!! Za gotowaniem nie przepadam na co dzien.Czasami coś mi odbiło,że pol dnia stałam w garach,bo cos extra pichciłam. Teraz wołami mnie nie zaciągniesz. Gotuje po najmniejszej linii oporu. Wszystko śmierdzi. Jeść nie moge. Jedynie mandarynki i jabłka idą jak woda...co kupię,to juz nie ma:D I wody gazowanej tak mi sie chce,ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
cześć kochane lipcówy, pozwolicie że się wetnę w temat bo zdaje się że jestem jedną z was:) ostatnia @ była 8.10 więc teoretyczny termin porodu mam na 15.07 Teoretyczny bo u lekarza jeszcze nie byłam gdyż było za wcześnie w zeszłym tyg i lekarka kazała się zgłosić w najbliższym tygodniu. Oczywiście polecę już w poniedziałek prywatnie żeby nie czekać. To moje pierwsze bobo będzie więc może jestem przewrażliwiona nie wiem. Z objawów mam bóle brzucha i piersi a do tego nerwowość do kwadratu, poza tym jak długo siedze w pracy to też mnie krzyż boli. To tyle na wstępie. Liczę na ciepłe przyjęcie do grona :) P.S. ja też jestem z lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callaa
vivian ja też uwielbiam mandarynki jeść, może coś w tym jest bo wcześniej tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyre
a ja na cytrusy patrzec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski, No bo na razie jeszcze laski z nas, dopiero pozniej przyjmiemy ksztalty bardziej beczkowate :) Gallaa, oczywiscie ze cie cieplo przyjmiemy, jestesmy tutaj wszystkie myslami w licu i upalach :) Vivian, mi tez ida nachetniej mandarynki i jablka. A na slodycze patrzec nie moge. Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale was rozumiem ja też na słodycze patrzeć nie mogę, a zawsze mogłabym ich zjadać tony. Teraz też mam ochote na owoce, mandarynki i ananas (taki puszkowy) , wczoraj kupiłam gruszki żeby było bardziej kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielne przedpołudnie. Ja też nie mam apetytu, jedynie mandarynki i pomarańcze mi smakują. Zmuszam się żeby cokolwiek zjeść. Mdłości jak na razie nie mam ale jestem wrażliwa na zapachy.Odrzuca mnie od perfum, płynu do naczyń PUR i zapachu kawy...brrr... Na wędliny też nie mogę patrzeć, jedynie żółty ser mogę przełknąć. Acha, no i też jestem z lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ogolnie widzac, dziewczyny, to na razie ciagnie nas na same zdrowe rzeczy, a nie na kawe, wedliny, cole i makdonaldsy, to tylko sie cieszmy! Siedze i gryze suszone figi. Mam ochote na...plyn do przeczyszczenia rur Tak zeby mi do jasnistej choinki wywalilo wrescie z organizmu te cale smiecie, co trzymaja te leniwe jelita i zeby przeszly wrescie te wstretne mdlosci. Jakbym chciala poczuc sie taka oczyszczona, swieza i rzeska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela 1974 - to się uśmiałam z Twojej wypowiedzi...płyn do rur. O matko! Mnie dalej mdli nieprzeciętnie. Kostki lodu juz dzis stosowałam,na niewiele się zdały. Lenia mam,a zamówień na biżuterie sporo. Sama nie wiem czego chce. Położe się -źle mi,wstanę - to bym sie położyła,zaczynam filcowac-odkładam,odłoże-biorę od nowa,bo co bede sie tak nudzic...etc. ;/ Jak macie konta na NK i chęc obejrzec moje prace,moze cos zakupic to zapraszam : http://nk.pl/profile/27058678/gallery/album/5 Wody gaz.mi sie chce. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winki80
Helo lipcowe kobiety.. Tak was czytam i coraz mi gorzej. Wy macie piekne zdrowe objawy , chcecie kwasnego ,albo slodkiego , albo przeczyszczaczy do rur ,a ja nic. Nic mi nie jest. Nie mama mdlosci, nie wymiotuje, jem normalnie, tylko piersi mnie bola jak zdejme stanik. Jutro mam pierwsza wizyte ,a stresa mam tak wielkiego ze hej. wydaje mi sie ze moze juz nie jestem w ciazy.. Boze nie wytrzymam do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winki80
Halo lipcowe kobiety.. Tak was czytam i jest mi coraz gorzej.. Wy macie piene zdrow objawy. chcecie slodkiegi i kwasniego ,i spac wam sie chce. A mi nic nie jest. Nie mam zadnych objawow poza tym ,ze bola mnie piersi jak zdejme stanik. Jem i spi normalnie. Nic mi nie smierdzi i nie mam mdlosci. Strasznie sie boje ,ze moja ciaza juz sie skonczyla. Jutro mam pierwsza wizyte u lekarza i psychicznie juz nie daje rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×