Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

czesc, kurcze znow tyle do czytania. :-) ja wczoraj jak sie kapalam to ogolilam nogi hii! dzis umylam wlosyi teraz mam cala w papilotach, a teraz bede malowac paznokcie - na granatowo! maz mnie nie pozna jak wroci z pracy! Boze jak sie ciesze! Mam ochote zrobic przy sobie i wyjde znow do ludzi! I nawet cytrusy moge jesc i mnie nie mdli. :-) Tyle dzis zjadlam wszystkiego, ze az strach wymieniac.. pozdrowionka! odezwe sie pozniej, wieczorkiem pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abecia co u Ciebie? Milczysz :( Chyba miałaś mieć połówkowe, wszystko dobrze z małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ta siara nie za wczesnie? Bo tez scisnelam delikatnie i mi cos wylazlo ala taka woda. jaki powinna miec kolor?bo sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz porzadnie obejrzalam te sutki i mi leci z jednej piersi ale taka kropelka koloru bezbarwny może leciutko zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co my jestesmy? Masochistki!!!:):) zeby sobie taka krzywde robic tez mnie teraz sutek napinkala ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naciskalam na sutki ale nic nie leci a cyce jak donice :) Kazdy moj spacer konczy sie tak samo...chodzilam przez godz i 20min i nie potrafie teraz wstac anie siedziec ani sie ruszac...dramat! zawsze to samo. cala pupa mnie boli, cala ta kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wiedzieć czy któraś miala wyrostek wycinany bo nie wiem czy to dzidzia na zrosty naciska czy to coś innego bo troszkę mnie tam pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoge bo nie miałam ale to calkiem mozliwe.. skoro dziecko naciska na pecherz i jest to normalne to dlaczego nie moze na zrosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Czyli nie mam się co dziewczyny martwić tym śluzem? To dobrze, tak myślałam bo ani zapach żaden żeby wzkazywal na infekcje ani nic. :) co do siary to nie mam nic a nic. Podobno szybciej zauważa coś te co już miały dzieci wrześniej ale to nie reguła. U mnie mały dzisiaj spokojny, ja właśnie wstałam he he. Po napisaniu ostatniego topiku położyłam się na chwilę a tu już 16 godzina :) chyba to czekanie w poczekalni mnie tak zmęczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam twórczę zajęcie ściągam sobie jakąś muzyczkę do relaksu i pazury będę robić jak mnie nie ma na topiku to tyle się dzieje a jak jestem to nudą wieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Ja miałam wyrostek 6 lat temu. :) i też mnie tak bolało, ból dokładnie taki jak na wyrostek, bolało mnie dwa i dzień przed ślubem. Byłam w szoku bo myślałam że to coś poważnego ale tak jak którąś to powiedziała że dziecko naciska. Stąd czasami możemy moczu nie utrzymać albo nagle piernać bo na jelitach się ułoży itd :) beatris- to widzę że też wczoraj miałaś dzień piękności?, tak jak ja he he. Ja mam tylko problem z golenien się na dole. Nogi jako tako ale tam tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem z goleniem tam na dole a tatuaż to widzę tylko przed lustrem:) może mężowi zaproponuje wspólne golenie:) będzie w szoku a mi to będzie na rękę bo się nie będę denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie. Jakoś tak wzięło mnie dzisiaj na generalne porządki i wsiąkłam na całego a jak się ocknęłam, która godzina to się wystraszyłam i na biegu musiałam gotować obiad co by mąż nie padł z głodu. Oczywiście jak już ugotowałam to dostałam smsa, że mają dziś dużo pracy i wróci później. Idąc waszym tropem ścisnęłam cyca i coś tam leci przeźroczystego ale dosłownie kropelki, i tylko z lewej piersi. Prawą to ja mam jakąś niedorozwiniętą w ogóle bo zawsze była ciut mniejsza i teraz jak piersi podrosły dalej widać różnice ;/ Dzidziuś mój coś spokojny od wczoraj. ZA SPOKOJNY. Do tej pory czułam bardzo wyraźnie ruchy w zasadzie od 17 tygodnia dzień w dzień rano wieczorem i kilkakrotnie w ciągu dnia a od wczoraj cisza ;/ Trochę się niepokoję ale wytrzymam jakoś do jutra, z rana mam wizytę u lekarki. Co do wyrostka to słyszałam, że jest bardzo trudny do zdiagnozowania w ciąży ze względu na to, że objawy przy ucisku i zapaleniu są niemalże jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dziewczynki!!! pytała któraś z was o wyrostek ja miałam wycinany i tez nie raz mnie boli ta blizna tak jakby ciągnie no a że w środku zrost to podobno normalne :) wiec bez obaw :) cycorków nie dotykam bo sutki właśnie bola jak diabli,i własnie dzis koleżanka przyniosła mi maść na te suteczki :P mam nadzieje ze przejdzie po kremie i będe się mogła "pocisnąć" :P miłego dzionka!!! tak mnie korci żeby kupic jakies body albo coś no ale powstrzymam sie jeszcze...i po co wierze w te przesądy :(:(:( tak juz bym miała pewnie siatke ciuszków :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Oczarowana- ty się nie denerwuj bo dziecko też się denerwuje :( ja wiem że jakby coś złego się z dzieckiem działo to z tobą też! Ból brzucha, gorączka, krew, skurcze itd. Mówię tu o najgorszym. Mój też jest dzisiaj spokojny :) po prostu mają takie dni czasami. Dziecko też reaguje np na pogodę, ciśnienie itd. Czasami ułoży się w jednym miejscu i tego nie czujemy. To nie są roboty, tylko ludzie tak jak i my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarowana, nic się nie martw, że dziś nie bryka. Mój lekarz, mówił że jak poczuję pierwsze, a potem nawet przez kilka dni nic to nie mam się martwić - czasami tak jest. My jak nasz Dzidziuś jest spokojny, to sobie zawsze mówimy, że teraz to On gra w szachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa właśnie dziewczynki dla tych co mają problemy z infekcjami mam rade :) tzn. mi pomaga i puk puk odpukać w niemalowane nie wiem co to znaczy puki co a wiecie co robie? zaparzam na pół kubka wody torebkę rumianku,ten kubeczek stoi mi w łazience i co dzień rano i wieczorem czy np. po siusianiu myje się nim a nie wycieram papierem tylko osuszam np.płatkiem kosmetycznym.na prawde skuteczna i stara metoda :) warto spróbować 1 efekty około 2 dni po stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Cześć dziewczynki :) co tak cicho dzisiaj u nas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy dziewczyny. Dzidziuś się przed chwilą odezwał :D ... nutella nie pomogła ale za to cytryna zjedzona w całości tak ;-) Normalnie ulga jakich mało... Dziś pobolewał mnie troszkę brzuch w ciągu dnia stąd ta panika, że coś nie tak... ale po porostu może dlatego, że przegięłam z tym sprzątaniem ;/ Ja uciekam już, jutro lekarz więc jest motywacja, żeby się wygolić tu i ówdzie i doprowadzić się do takiego stanu, żeby ludzi nie odstraszyć. Miłych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
To daj znać jak tam po wizycie jutro :) mój narazie nic ale widziałam znowu guza :) chyba pupa to była he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Oj dziewczyny :) myślałam że popisze z wami i doczekam na you can dance ale oczka mi się już zamykają :( pośmiałabym się trochę he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa co do guza to może być błędne myślenie, że to jakaś część dziecka. wczoraj lekarka mnie uświadomiła, że to mogą jelita się tak układać a nie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszystkie kobietki dziś zmęczone ja też :( ciekawe czy zdołam obejrzec you can dance hm...tak jak tobie aosa oka sie kleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Aż tak? Nie widziałam, ale jelita raczej nie są w tym miejscu co są guzy :) no ale ciekawe, zaobserwuje i zapytam mojej gin co ona o tym myśli. A tobie tak tam dzień minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Mała- mi mój mąż już śpi he he. Ja się jutra nie mogę doczekać :) tłusty czwartek dziewczynki :) paczki paczki he he :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×