Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

dziewczyny zamawia któraś może z allegro taką typową wyprawkę dl dziciaczka do szpitala? bo szukam czegoś sensownego ale nic mi się nie podoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Balbina- mam takie samo podejście jak ty :) dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Ja wyprawle sama będę kompletować :) sama frajda. Nie wiem jak to cenowo ale pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i czytalam, chwile mnie nie bylo bo obiadek robilam, teraz musze uciekac , nie bedzie mnie ze dwie godzinki bo maz sobie o 17:00 zaklepal laptopa ale mowi ze bedzie przerwy sobie robil wiec postaram sie zajrzec, milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bylam dzis na badaniu prenatalnym polowkowym i okazalo sie ze nosze w sobie DZIEWCZYNKE:)) jupi!!!bardzo sie cieszymy:) choc bylo nam obojetne byle zdrowe ale jednak ciut bardziej stawialismy na dziewczynke choc ja przeczuwalam chlopca hihi,widac nie mialam racji:) Ogolnie wszystko wyszlo dobrze, Mała rosnie prawidlowo, wazy 299g.:) Jedyne co to lekarz powiedzial ze pepowina jest dwunaczyniowa i na dzien dzisiejszy serduszko jest calkowicie zdrowe jednak dla pewnosci trzeba zrobic badanie w 23 tygodniu ciąży, bedzie je robil kardiolog ktory wykonuje echo serca płodu. Takich kardiologów w Polsce ponoc jest 9:/Lekarz powiedzial ze na dzien dzisiejszy jest z serduszkiem wszystko dobrze ale lepiej dmuchac na zimne i zbadac szczegółowo. Oj aby wszystko bylo dobrze, choc najwazniejsze ze zadnych wad nie ma i zdrowiutko rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za odpowiedzi :) Teraz tyle stron na topiku przybywa że przyznam się , że juz nie doczytałam 4 ostatnich stron :P A u mnie to wygląda tak : W tym roku będziemy z mężem świętować 4 rocznice ślubu (konkordatowy braliśmy jakby co :) hehe ) Wcześniej wynajmowaliśmy śliczne 60 m mieszkanko (2 pok., kuchnia, łazienka, przedpokój full wypas :) ) , ale właściciel nas wyrolował. Od 2 lat mamy swoje 45 m , ale nasze :D Mamy jeden ogromniasty pokój , który własnie mąż przedziela na pół, a tak dokładniej to maluch dostanie póki co dużo mniejszą połowe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Kornelka :) to gratuluję :) super! A imię już wybraliśche? :) jak wygląda takie badanie polowkowe bo szczerze to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Aneczqa to dlatego twój mąż tak latał do castoramy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela z mozarella robie dokladnie jak Ty :) Morelka ja gole sie zawsze przed wizytą u gina bo nawet lekki zarost czasami sprawia ze czuje sie skrepowana...i ze moze on sobie pomysli-mimo ze to tylko lekarz, ze moze nie dbam o siebie...i nie mam wstydu pokazac sie z "zarostem" :) a macie cos takiego jak ja ? po prawej stronie pod brzuchem tzn jakby przy jajnikach tak jakby gazy takie wielkie mi tam szalały...ale to jest takie prawie jak burczenie i wlasnie to jest w takim dziwnym miejscu a nie wiem czy to w jelitach czy to dzidzia... malinowka gdzie sie czesto pojawiasz? w radio czy w kinie ? :) a film jak zostac krolem tez bym chetnie obejrzala...czarny labedz jest fajny,, a za ta role mialas cos dostac? czy to tak za darmoche :) o za sławe :) Jak czytam jakie sa cyrki w tym kosciele katolickiem to to tylko zallllll Co to wogole ma byc ze jakis koles ktory "pracuje" jako ksiadz nie daje Ci rozgrzeszenia bo Wam nie wyszlo...to jakies nieporozumie... wystarczy ze chlop pojdzie za ksiedza i da rozgrzeszenie i wszystko gra...Jak ja sie ciesze ze jestem ewangeliczka :) balbina ja chyba wiem o czym mowisz ...mi czasami tez taka jakby banka ale taka solidna banka sie rozciaaaaaaga i stuk pękła...ale tak solidnie mi peka..a nie takie delikatne...ale nie wiem co to moze byc...czasami mam wrazenie ze to w jelitach ... ja tez sama bede kompletowac wyprawke :) kornelka zazdroszcze Ci córeczki -to moje marzenie :) ja dowiem sie dopiero 9marca :) o jejku jakie kochane popatrzcie :D http://allegro.pl/c0108-karuzela-z-misiami-i-projektorem-pilot-i1469541945.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mierzyl i badal dokladnie malenstwo;) Kazda czesc ciala;) Ja to mialam robione w programie badan prenatalnych bo mialam na nie skierowanie bezplatnie. No oby teraz do konca wszystko bylo dobrze i Mała juz byla z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego bulkania to ja tez tam mam i lekarz powiedzial ze prawdopodobnie to wlasnie dzidzia bo jeszcze ogolnie jest mala i ma duzo miejsca w brzuszku i jej ruchy odczuwamy jeszcze dosc niewyraznie ale lada dzien powinny byc wyrazniejsze;)) Ja tam mam zawsze wieczorkiem, razem z mezem leząc w łóżku slyszymy jak tam bulka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Kornelka- my też lubimy go zawsze "podsłuchiwać " :) najlepiej wieczorem. Czasami tak bulgocze że musimy z przytulania zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) bawiłam się troche z malym Radusiem(bratankiem męża i jego imiennikiem:)) właśnie znalazłam płytkę z pampersa co ją dostałam w pierwszej ciąży... chociaż teraz mi się przyda...:) jest tu muzyka odtwarzana w sposób jaki słyszy dziecko w brzuchu i inne takie rzeczy:) ma ktoś taką? Ja też będę sama robić wyprawkę ile rzeczy dla dziecka trzeba wziąść do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka_88 gratuluję dziewczynki:) jakie łóżeczko będziecie kupować drewniane czy turystyczne? jaki becik by pasował na lato podpowiedzcie http://allegro.pl/mariquita-okrycie-niemowlece-bawelna-sailor-i1456583626.html bo ten to mi się za gruby wydaje nie? http://allegro.pl/rozki-niemowlece-beciki-rozne-wzory-podusia-gratis-i1484497932.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś chyba już o tym pisała ale nie mogę odszukać więc pomóżcie :) dziś boli mnie brzuch i dopiero teraz zlokalizowałam ten ból, boli mnie na wysokości pępka co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Ja już mówiłam że mam drewniane :) co do wyprawki to na pewno pampersy najmniejszy rozmiar z dziurka na pepek, spirytus 70% paleczki kosmetyczne i waciki, chusteczki nawilżone, krem do pupki. Na pewno kocyk, ręcznik, czapeczka po kąpieli, rękawiczki na rączki. Ubranka, i na wyjście ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Dziewczyny mówią że to może być coś tam jak macica podnosi się do poziomu pępka czy tak. Ale dokładnie piszą dziewczyny w portach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
Anusiak- :) fajny tort :) my na ślubie dostaliśmy taki od mojej mamy tylko z ręczników :) super był. Halo, dziewczynki jest tu ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas ... objadlam sie przeokropnie- zaluje naogladalam sie z kolezanką roznych filmow z porodu na youtube i tez strasznie zaluje..widok nie do przezycia... jeszcze niekotre sa tak perfidnie nakrecone ze kamera fimuje doslownie krocze ...ehhh ja wiem ze to sama bede przechodzic..ale przeciez widok tego jest straszny...nie polecam bo idzie sie zniechecic...mi wystarczyly 2 filmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka, gratulacje córuni, i tego, że wszystko ok :) Ja też już po dzisiejszym połowkówym :) Na 100% dziewczynka, zdrowa, ruchliwa, "modelowy dzidziuś" jak to okresliła pani doktor. Waga 306 gramów, termin z pomiarów idealnie zgadza się z tym z OM czyli zostaje 18 lipca. Wszystkie narządy, przepływy, kości, pępowina ok. WSZYSTKO ok :) Wyszłam stamtąd ze łzami w oczach bo jednak wyobraźnia działa. I wiecie co pomyślałam ...kobieto ależ masz szczęście - zajść w ciążę za pierwszym razem i jeszcze badania idealne. Taka jestem dziś trochę tym wzruszona podekscytowana..szczęśliwa :) Pozdrawiam wszystkie lipcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, ja wlasnie dotarlam do domku z mezem i pyta mnie co zamierzam a ja musze forum odwiedzic bo pozniej bede miec zaleglosci w czytaniu, on z kolei jest maniakiem gry Ksiaze Persi. U nas w kosciele zawsze jak proboszcz odprawia msze to jest kazanie o polityce. Ja teraz nie chodzilam do kosciola, bo chora pozniej po chorobie a czasem jakies bole mnie dopadaly i mowie nie bede szla do kosciola tylko dlatego zeby ludzie mnie zobaczyli.. Glupota moim zdaniem. anusiak1507-jestem z rocznika 91 aosa-ja dodaje wiecej sera do plackow bo lubie, pieczarek mniej, mozna tez dodac czerwona papryke lub inna jakas. Majonez dodaje zeby placki nie wyszly zbyt suche w smaku. Ja za to mam wielka ochote na przytulanki z Moim, nie narzeka wcale :) mowi ze szaleje ;) Freuline-czesto mozna uslyszec mnie w radio Eska wroclaw na 104,9. Lubie wkrecac znajomych w 6na9 w budzeniu, czasem w jakies okazji sie pojawie jak wymysle, a i nagrody daja fajne. W pozdrowieniach tez zdarza mi sie byc ostatnio czesciej, szuflada rowniez peka mi od plyt z Muzycznego radia na 105,8. Za role w Dlaczego ja role gowna placa 300zl za 3 dni bo tyle kreca jeden odcinek. Za poboczne i statystow mniej. Jesli chodzi o Pierwsza milosc moj znajomy jest statysta czesto w Barbarianie go widze jak siedzie i dostaje 40zl za dzien, bardziej przyjemnosc niz pieniadze. Czarny labedz fajny? ja rowniez slyszalam o nim ze ma duzo plusow, zaraz bede patrzyla na jutrzejsze seanse. Co tam u Was? Jesli chodzi o tort z papmersow to znalazlam by samemu zrobic link: http://muzajo.blox.pl/2010/05/Tort-dla-Aleksandra.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czescz dziewczynu Dawno sie nie odzywalam bo sie przeprowadzilismy i czekamy na internet Rany tyle mnie ominelo ze niewiem kiedy to nadrobie Z tego co czytalam to duzo dziewczynek chyba nam sie pojawi Ja rowniez dolaczam do grona mam czekajacych na dziewczynke Moj maz zachwycony Powiedzial ze on wybieara imie dla naszej córeczki Pozdrawiam was serdecznie i do milego uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka - ja tez mam brzuch caly czas napiety, mysle ze ten pepek to wlasnie od macicy i ze to nie jest nic niepokojacego. Jutro jade do lekarki na fundusz to zapytam o ten pepek. DZIEWCZYNY CZY JEST COS JESZCZE CO WAS NIEPOKOI? MOGE ZAPYTAC JUTRO JAK BEDE NA WIZYCIE.. Kornelka - Gratuluje corci! Chyba nie musze pisac jak Ci zazdroszcze.. zebra1807 - Ty tez szczesciara z ta corka! ciesze sie ogromnie ze mala silna i zdrowa! ktory to u Ciebie tydzien i dzien? bo u mnie we wtorek zacznie sie 22 tydzien a moj synek ma 370gram czyli podobnie do Twojej corki, chcialam porownac. anusiak1507 - fajne te torty, nie widzialam wczesniej czego takiego. ten drugi becik faktycznie gruby, dzieci beda letnie i tylko maluszki sa w becikach wiec mysle ze odpada. ten pierwszy ok. tylko nie moge sie doszukac ceny.. nie mam plyty o ktorej pisalas i pierwszy raz o czyms takim slysze, musi byc fajna. Wyprawke bede tez kompletowac sama, przeciez to cala radocha bedzie! Lozeczko bedzie drewniane, brazowe by pasowalo do mebli w sypialni. Wybralismy to z zyrafa ale to co dzis pokazywaliscie tez ma opcje wenge i jest kurcze polowe tansze! musze je pokazac mezowi. Ta dziewczyna co je pokazala, kupilas je? bo aukcja niby byla ku koncowi, daj znac! przepraszam ze czasem pisze bezosobowo, nie nadazam za Wami pisac i juz mi sie wszystko miesza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chwilę nie zaglądałam i tyle stron zdążyłyście naprodukować :) Beatris moja mała tydzień temu tj w 20 tc ważyła 345 g czyli porównywalnie. Jeżeli chodzi o łóżeczka, to ja mam po synku drewniane. Słuchałam kiedyś w DTVN żeby nie kupować łóżeczek z opuszczanym bokiem bo były wypadki śmiertelne u dzieci z tego powodu.Wycofują je z produkcji. Ja mam na szczęście wyjmowane 2 szczebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×