Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Witam piękne panie :) Ale leniwie rozpoczął się tydzień :) Nic mi się nie chce! Choć za oknem piękne słoneczko świeci... Może kawa pomoże mi się rozruszać :) Piszecie o uczuciu rozciągania i twardnienia brzucha jakby dzidziuś przewracał się z boku na bok. Ja miałam takie uczucie w 1. ciąży i myślałam, że to zupełnie naturalne... Na wizycie u lekarza okazało się, że to skurcze :( a byłam w 32 tygodniu!! No i musiałam leżeć i brać leki... To nie znaczy oczywiście, że Wy macie to samo:) Ważne, żeby nie przegapić ważnych symptomów :) słodki smakołyk - mnie czeka właśnie remont i urządzenie kącika dla Fasolki. Trochę nie wiem jak się za to zabrać. Pierwsze dziecko miało od razu swój pokój i nie było problemu a teraz... nie wiem jak to urządzić. Myślę, że wystarczy łóżeczko i komoda w kącie pokoju, gdzie będzie największa cisza i spokój. A Wy macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22-moja ciaza przebiega rowniez prawidlowo i lekarz nie robil problemu ze zwolnieniem, za kazdym razem pyta jak sie czuje czy cos mi nie dolegalo przez ostatnie tygodnie od poprzedniej wizyty i wypisuje zwolnienie. Pewnie jako fryzjerka musisz duzo sie nakrecic wokol klientow wiec tym bardziej mozesz powiedziec lekarzowi ze potrzebujesz odpoczynku ze wzgledu na wykonywana prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) Malinówka, nasz dzidzia też chyba jest uczulona na tatusia:) jak mocno kopie to ja go szybko wołam...on kładzie rękę a dzidzia nic:)a ja się śmieję:) mężu wyjdzie z pokoju, dzidzia zaś buszuje...mężu wraca...dzidzia cicho:) ale w końcu wczoraj ją 'złapał', nawet pierwszy raz widzieliśmy wczoraj ruchy przez brzusio, nie tylko na dotyk jak dotychczas... fajnie wygłądało:) a co do wygłądu to owszem brzusio mi się strasznie podoba jak rośnie, ale też często tak mam, że jestem zła, bo potem już gruba zostane i brzydka. Mężuś oczywiście mówi, że mnie bardzo kocha i że głupoty takie wygaduję i puka mnie po głowie, że wymyślam, ale ja i tak swoje, że on mówi tak tylko dlatego żeby mi przykrości nie zrobic, ale ja to już tak zawsze miałam:( aosa, ja też już mam taką tendencję, że po domu to bez stanika chodzę, bo mi tak wygodniej, bo często bolą, a mój to też zawsze wykorzystuje...w każdej możliwej chwili by się rzucał na nie:) chyba też wybiorę siepo taki miękki stanik, taki po domu, żeby mi potem nie wisiały... a swoje ważą... a kawał z bacą dobry:) Jadzia, witamy... widzę, że mamy termin na ten sam dzień:) a z dzidzią na pewno wszystko w porządku... dobrze, że i tak w miarę szybko udałaś się do gina... a propo to może oglądałyście program 'ciąża z zaskoczenia'? to dopiero jest masakra, jak nagle boli Cię brzuch i okazuje się za zaraz będziesz rodzic... Beatris, do mojego też nie dociera, że piersi mnie pobolewają jak dotyka czasem, ale mi to ostatnio nawet sutki nie sterczą, a on je jeszcze drażni, a mnie to zaś jego zachowanie drażni, bo takie nie sterczące to są takie wrażliwe, że masakra, ale co zrobic... muszę czasem pokrzyczec, żeby zrozumiał... :/ piszecie też o tym wycieku z piersi, to też zaraz pomacałam, wyciskałam, ale u mnie na razie nic tam nie wycieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tabelkę, aktualizujcie, wpisujcie kogo brak ;) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzidzius wczoraj mial niezlą czkawkę, Moj mąż z kolei pytal ze zdziwieniem skad to wiem ;) I nagle mowi do brzucha kop mamusię ;) usmialam sie bo tak smiesznie to zabrzmialo ;) zaczal na glos myslec jakie to uczucie czuc ruchy dziecka ;) Co do stanika to ja wlasnie mam taki miekki by piersi nie wisialy, a by bylo wygodnie mi po domu chodzic. Ja mojemu tez tlumacze ze sutki mnie bola jak dotyka czasem, a co wieczor i rano funduje mi masaz :) No nic, ja na razie uciekam, bo ciagle przy notebooku siedze i dzien znow mija, a jak sie teraz nie rusze to znow caly dzien przy notebooku spedze. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 - musisz troche ruszyc wyobraznia, a poza tym i tak powiesz prawde bo praca fryzjerki to: -stanie na nogach z rekoma u gory czyli boli Cie brzuch, nogi i rece, max po 2-3 godzianch i musisz usiasc a przeciez nie mozesz po w pracy jestes -stycznosc z farbami, utleniaczami, lakierami i innymi chemikaliami od ktorych Ci niedobrze i slabo a jak jakas baba zarzyczy sobie tony nablyszczacza to az Ci potem slabo, oczy Cie bola, i w glowie sie kreci i zaczynasz sie dusic.. :-) noo to by bylo tyle, zwolnienie masz jak w banku. :-) Ja fryzjerka nie jestem ale widze jak niektore maja przechlapane, ostatnio pisalam, ze sobie papiloty nalozylam.. taaa wypsikalam sie lakierem, a potem mi slabo bylo i glowa mnie rozbolala.. a co ma powiedziec taka fryzjerka co musi co trzecia glowe psikac??? Z racji zawodu masz juz l4 na tacy. Malenstwu tez to pewnie nie sluzy, to wdychanie. A jak nagle poczujesz ochote powrotu do pracy to po prostu o drugie zwolnienie nie poprosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze w koncu sie ubrac, siebie i mieszkanie ogarnac, zjesc danio na drugie sniadanko i moze jakies porzadki w szafach pierwsze wiosenne? Nie chce "zmarnowac" kolejnego dnia, bo to sie tak mowi, ze mamy czas a za chwile brzuch bedzie duuuzy i wtedy juz nic nie zrobie a czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie poraził prąd, tzn kilkadziesiąt minut temu, teraz powoli usiłuję się uspokoić - choć to chyba do końca nie możliwe :( Kabel z suszarki miał przebicie i mam cały palec poparzony. Nie licząc tego palca czuję się dobrze, jakoś mocno mnie nie potrzepało, niemniej stres czy z Dzidziusiem wszystko jest w porządku mam okropny. Dzwoniłam od razu do mojego lekarza, zapytać czy mam od razu do szpitala jechać czy co robić, to niby powiedział, że jeśli się dobrze czuję to wszystko na spokojnie i że zapewne nic się nie stało, ale to mu się dobrze mówi, a ja mam stres nie z tej ziemi :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa, mam nadzieję, że szybciutko znajdziecie sobie jakiś kącik, który będzie Ci odpowiadał:) a tak poza tym to ja bym się z tą babą kłuciła o swoje, bo co mnie obchodzi jej córka, jak tak bardzo musi się gdzieś zatrzymac to nich mamusia ją przygarnie!!! ja bym się kłuciła skoro masz czarno na białym na umowie...ale to tylko moje skromne zdanie... freuline, dobre to były jajca z tymi 12 jajami:) ebudka, co do wydatków to my z mężem też się dzielimy...cześc rachunków ja płacę, częsc on, ale tak to mamy rozplanowane, że w miarę tyle samo nam zostaje po opłaceniu. a jak idziemy na zakupy to też się dogadujemy, raz ja zapłacę raz on. Musielibyście sobie usiąśc i uzgodnic, żebys Ty też bez niczego nie zostawała i nie kombinowała jak on ma tyle na koncie i żeby nie daj Boże się prosic o coś... a jeszcze zapomniałam dodac, że mamy konto oszczędnościowe i staramy się chociaż kilka groszy wpłacac co miesiąc i jak już się cosik więcej uzbiera to razem decydujemy na co by się przydało i co kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opti z tym prądem to nie na żarty. Ja bym chyba do szpitala podjechała, żeby sprawdzili czy wszystko ok z dzidzią. Mojego męża też wczoraj prąd poraził jak automat do prania włączał. Potem nie pozwolił mi i synkowi do niego się zbliżać i sam pranie rozwiesił. Mamy włączany do przedłużacza bo gniazdka w łazience nieczynne z powodu remontu. Też muszę się zaraz za sprzątanie zabrać. Bo jak siądę przy laptopie to już nie wiem kiedy się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się właśnie zastanawiamy. Osobisty pokój dla maluszka byłby, bo mamy 3 pokoje, ale przez jakiś czas dziecko i tak będzie z nami w sypialni. Sama nie wiem. Może jednak warto ogarnąć się i zrobić remont na kącik dla maluszka, zakupić kołyskę i do 4 miesiąca niech dzieciak będzie z nami, ale stopniowo przyzwyczajać do swojego pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Opti to Ci sie przytrafilo. Dziekowac Bogu, ze tak sie skonczylo a nie inaczej. Sprobuj sie uspokoic bo jak si estresujesz to dziecko mysle bardziej to odczuwa niz te prad o ktorym pewnie juz zapomnialo albo wogole nic nie poczulo. Zrob sobie jakiejs meliski czy rumianku co tam masz na uspokojenie i dobra kanapke albo zjedz sobie co slodkiego.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wolniej troszkę, bo nie nadążam:( ale pocieszenie takie, że już 103 stronę skończyłam:) ale muszę się w końcu ogarnąc i mieszkanie też, bo po 14-stej po męże wychodzę, bo zakupy mamy zrobic. a i się nie pochwaliłam... pokoik dzidzi juz pomalowany, tylko jak mam Wam go pokazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob zdjecie i wsadz na jakis portal typu fotosik, a potem skopiuj linka i nam go wyslij.. Tak sie madruje, a prawda jest taka ze robilam to raz, ze 3 lata temu i kompletnie sie natym nie znam, ale moze dziewczyny beda wiedzialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam kolo 11 z tych badan. Dramatu nie bylo z mdłosciami jak wiekszosc pisala za to mialam problem z wypiciem drugiej polowy kubka...wcisnelam cytryne ale bez szału no...dobrze ze sie odwrocilam plecami do ludzi bo wstyd jak cholera,,,oni sobie mysleli ze ja sobie tam jakis bufet robie czy co..bo z tym kubeczkiem i z lyzeczka w srodku...potem wyciagam cytryne no i wiadomo wygladalo to tak jakbym herbate pila tylko ta moja mina troche nie ta :) Ale wszysto zalatwilam i pierwsze pobranie krwi mialam zaraz jak tam weszlam, potem wypilam glukoze i po 2 godz mialam kolejne pobranie krwi ktore mnie mega bolało bo ja to jak male dziecko przy pobraniu :) calla gdybym miala luzne 1000zł to pewnie bym sie zdecydowala na ta poliklinike :) ale w obecnej sytuacji pozostaje szpital panstwowy.. Beatris ja nie ogladalam ranczo bo ogladalam w tym czasie Xfactor ale babcia mi mowila ze ten nowy odcinek to straszny suchar...ale nie wiem bo sama tego nie ogladam a ona znowu to tylko to by oglaladala :) Od jakiegos tygodnia nie pije wogole herbaty na snaidanie ale za to dzienw dzien pije kakao :D zycia bez niego sobie nie wyobrazam obecnie :) Jesli chodzi o pokoj dla dziecka to dopiero pozniej..narazie dziecko bedzie mialo łóżeczko w naszej sypialni a dopiero jak sie przeprowadzimy do naszego domu to tam bedzie mialo swoj pokoik :) morelka a co mialas na mysli ze bylas nie zywa po takiej dawce cukru ? jak sie czulas ? bo ja po tym badaniu czuje sie chyba normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???........ ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline, my z pokoikiem też byśmy poczekali jeszcze troszkę, ale trza to było zrobic, bo kupilismy mega szafę do wnęki w tym pokoiku i jak już ją postawili to ani w jedną ani w drugą stronę byśmy jej nie przesyneli, dlatego trza było juz remoncik zrobic, ale wyszło szlicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia:)
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Jadzia:)..........22.............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???...... .. ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dopisuje płeć do tabelki;)) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ........świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka.. .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........???...... .. ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w szpitalu robili mi usg, to pytam lekarza czy wie może kto tam siedzi, a on na to, że coś tam widac, ale nic na razie nie bedzie mowil, bo to sie jeszcze moze zmienic i że mam sobie sama zobaczyc. ja to tam chyba widzialam jajuszka ;) tak jak przeczuwałam:) wiec watpie, ze sie jeszcze przeksztalci na kobitke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia:)
Hej dziewczynki. Postanowiłam się dopisać do tabelki. Dużo nas w niej, jednak nie wszystkie się udzielają... Ja również bardzo rzadko, chyba wolę was czytać:) Nie mam też żadnego doświadczenia, jest to dla mnie mega nowa sytuacja, więc częściej się radzę niż komuś coś poradzę:) Podobnie jak niektóre z was często twardnieje mi brzuch. Ja myślę, że to moja dzidzia się tak gimnastykuje, raczej się cieszę z tego powodu, a może cieszyłam dopóki nie poczytałam sobie co sądzą o tym inni i że czasami może to być niebezpiecznym objawem. Staram się być dobrej myśli (chociaż jest to trudne z moim charakterem), przecież niemożliwe żebyśmy wszystkie miały to samo i żeby było to coś złego:) Widocznie jest to jeden z normalnych objawów:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechałam teraz do wątku o snach i też nieźle się uśmiałam:) oczywiście nie z tych koszmarów, które też mnie dopadają:(, ale z tych erotycznych:) ja osobiście w weekend miałam taki, że byłam mikołajką dla mojego męża w takim sexi stroju i w ogóle....;) jak rano mężusiowi opowiedziałam to...ohoho:) ale niestety tylko pieszczoty, bo nie wiem czy pamiętacie, ale straszyli mnie tym krążkiem, od tego czasu już przytulaski odpadają, bo się boję, że tam coś narobimy:( ale nie narzekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline glukoze wypilam w piatek a cala sobote mi nie dobrze bylo i mnie slabilo do tego serce mi walilo jak oszalale,ale pospalam przez poludnie i w niedziele bylo wszystko dobrze:)no i brzuch mnie bolal bo zatwardzenia dostalam:)no i dzidzia tez sie chyba zamulila bo jej nie czulam prawie dwa dni az sie zaczelam martwic ale chociaz mam to juz za soba,moze tylko mnie takie dziwactwa dopadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obiadku to chodzi cos za mna od paru dni i dzis to musze zrobic:) wiec beda brokuly opiekane w bulce tartej i do tego taki sosik czosnkowo jogurtowy mniam i chyba karczek z grilla ale elektrycznego oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witajcie, faktycznie jak sie nie siada co chwila do laptopa tp potem za wami sie nie nadazy :) Wszystkim tym, co pomyslnie przeszly padania i glukoze gratulacje. Ktos tu pytal, czy mozna wyjsc z laboratorium na te 2 godziny, otoz badanie zaklada, ze nie mozna, bo po pierwsze chodzenie i wysilek fizyczny moga zaklocic wynik, a po drugie baby z laboratorium maja obowiazek dopilnowac, zeby klientka nie wstapila czasem do piekarni naprzeciwko i nie wciela bezmyslnie jakiego paczka :), bo wtedy tez badanie bedzie do kitu. Co do twardnienia brzucha, to bez paniki, ale nalezy zwracac uwage, zeby macica nie "trenowala" skurczow porodowych jak zawodowy sportowiec, jesli trenuje tylko jak baby w srednim wieku na osiedlowym aerobiku, to wszystko ok. Bo ona musi sie przygotowywac do porodu i trenowac czas od czasu skurczy. Ale niestety czasem sie zagalopowuje, i wtedy jest niebezpieczenstwo ze przez czeste i mocne skurczy macica ruinuje zwartosc szyjki macicy, szyjka sie obkurcza, potem nie wytrzymuje, rozwiera sie pod tym naciskiem, i bach - przedwczesny porod. Wiec jak macie skurcze, najlepiej jak jest taka mozliwosc - polozyc sie natychmiast i lezec. Bo w lezacej pozycji nie ma tego nacisku na szyjke macicy. No , oczywiscie, duzo magnezu i srodek rozkurczowy, ja w obu ciazach garsciami polyskalam Spasfon. Macica mocno sie kurczy od stresu i przemeczenia. Wiec jak tylko skurcze, to rzucic wszystko w cholere i isc odpoczac. Dzis moja kolezanka w 5m miesiacu wziela sie myc okna w swoim domu . Ma ich rowniez okolo 20. Usilowalam jej powiedziec, ze to nie jest dobre, bo praca z podniesionymi do gory rekami powoduje zbytnie napiecie miesnie macicy i moze sie skonczyc wlasnie skurczami. Ale ona sie uparla. No baby w ciazy czasami mala takie odpaly, ze szok. Ja sie raz uparam, ze przywioze w torbie na kolkach w pobliskiej budowy 20 kg kamyczkow do wysypania przed domem, by bagna nie bylo. I to pchajac jeszcze druga reka przed soba wozek z dzieckiem. No zupelnie odbilo. U nas tez wiosna, sloneczko swieci, rano i popoludniu dzieci chca do ogrodka, mlodsza wprost wisi na klamce od drzwi na taras i wyje, by ja wypuscic, jak pies. Wiec w domu maj Sajgon, za to troche sie grzebie w ogrodku. Wymyslilam sobei taki niski stolek, zeby moc pielic chwasty pomimo brzucha, i potrochu piele swoje poziomki. Co prawda nie wiem, czy doczekam sie plonow, juz 2 lata o nie dbam, a plonow nie ma, tylko mnostwo wody idzie na podlewanie :( Meza za kazdym razem stresuje, jak oglaszam mu z suwaczka, ile czasu zostalo do rozwiazania. Bo czas leci jak szlony i im dalej tym bardziej przyspiesza, a remont i pokoiki dla dzieci sa bardzo dalekie do wykonczenia. No ale jak trzeba, gdzies ta dzidzie przytkniemy. Tez myslelismy, ze mlodsza bedzie z nami w pokoju przez jakis czas, w takim malym miekkim przenosnym lozeczku, co wyglada jak torba z raczkami, ale mloda jasno dala do zrozumienia, ze woli swoj pokoj. Moze jej chrapanie tatusia przeszkadzalo, a moze generalnie urodzila sie taka niezalezna :). Tak ze mozecie sobie planowac, a i tak to dzidzia zadecyduje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa
No czesc wam dziewczyny ponownie :) a ja siedze sobie u mamy, siedzimy i popychamy pierdółki:) dowiedziałam sie kilku plotek z mojej dzielnicy hehe i czeka na męza. Jesli chodzi o pokoj to wiecie jaka mam sytuacje wiec narazie nie mysle co gdzie i jak. Wieczorem dzwonie do gin umówic sie na wizytke bo jak dzwoniłam rano to własnie wysiadła z samolotu bo wracała z urolpu. Mam nadzieje ze wizyta juz tuz tuz bedzie. Pogoda u nas tez piekna, słoneczna i az chce sie zyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak się brat urodził to bardzo polubił spanie z tatusiem w łóżku, ale nie chcieli go zbytnio przyzwyczajać, więc lubi spać i na łóżku i w swoim łóżeczku, a że ma już 15 miesięcy i trochę waży to zasypia w spacerówce a później przekladaja go do lozeczka. Obowiazkowo bez pieluchy i smoczka nie zasnie ;) Pocieszny sie robi, bo taka gadula sie zrobila ze az czasem sama sie nie moge nadziwic ;)) morelka22- ja uwielbiam brokuly z sosem czosnkowym, ale gotuje je. A jeszcze lepiej smakują mi takie bez przyprawiania i sosu, za to obsmazac w bulce tartej preferuje kalafior ;) mmm Ja wlasnie zjadlam woreczek ryzu ze szczypta cynamonu i odrobina cukru, pycha! Teraz zawiazuje sadelko jak to sie mowi, a niedlugo na spacerek bo sloneczko az neci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet smoczek moze sie nie przydac. Mojej starszej jakos w zlobku wcisneli tego smoczka, bo tam byl obowiazkowy. Moj ty Jeny, jak te maluchy sie wymieniali tymi smoczkami, albo podwedzali koledze... Ale jak w wieku 18 miesiecy przeprowadzilizmy sie i poszlismy do nowego zlobka, to tam poszlismy bez smoczka i na tym byl koniec. Tutaj we Francji to z tymi smoczkami po prostu przegiecie, pol klasy, nie przesadzam, mojej Julki (dzieci 4,5 letnie i 5-letnie) spia w dzien ze smoczkiem w buzi. A mlodszej probowalam dac smoczka, to bylo wyplucie go pod sufit i stanowczy wrzask na nie, no to obeszlismy sie bez smoczka w ogole. Tak samo tutaj wyrabiaja u dzieci uzaleznienie od jednej pluszowej zabawki, jakiegos misia czy innego zwierzaka, ze dziecko wszedzie go wloczy za soba, spi tylko z nim, nawet go wyprac rodzice chyba nie piora, bo ciezko wyrwac to dziecku na te pare godzin, w rezultacie widzi sie czesto dzieci 3-5 letnie z ohydna szaro-bura obsliniona zabawka w reku, z ktora sie nie rozstaja od urodzenia, a jak go zgubia (a gubia czesto), to jest to prawie zalamanie psychiczne i trauma ktora sie pamieta do konca zycia. No i po co to dziecku robia, nie wiadomo. Moim zdaniem odwrotnie, trzeba uczyc dziecko, ze wszystko sie zmienia, wszystko przemija, wszystko moze zniknac w pewnej chwili, i ze takie jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie smaki;) a ja wlasnie gotuje zurek na jutro, mąż w pracy na po poludnie a ja potem do kumpeli na klachy. Mnie martwi tylko jedna rzecz, zaczelam 21 tydzien wczoraj i dalej nie czuje ruchów mojej córeczki;( Mąz przyklada ucho do brzuszka i slyszy jak bulgocze tam, ja zawsze wieczorkiem slysze bo wtedy glosno slychac. Wczoraj jak juz sie polozylismy to 3 razy takie pukniecie czułam, jakby bańka pękła. Niewiem czy dobrze Wam to opisalam. Wizyte dopiero mam 17 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS JESTEM WYKONCZONA PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE brzuch mnie boli , dzidzia si rusza do tego mam mdłsci chce mi sie wy....... a rano nie moglam rozstac sie z kiblem , łeb mi chce peknosc szok. zaliczylam dzisiaj bilan 2 latka w przychodni z synusiem . nadrobilam stronki w forum ale nie ma sily pisac spadam sie polozyc. tak jak czytalam o tych laboratoriach i badaniach to czy wy wswoich labolatarioch nie macie pierwszenstwa?? bo ja u siebie w labolatorium jak jezdze na bdania to mam pierwszenstwo i nikt mi nigdy wyrzutow z tego powodu nie robi . na dzwiach wejsciowych jest napisane , kobiety w ciazy , matki z dzieci do lat 4 . oraz osoby na krzywa cukrowa sa przyjmowani poza kolejnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×