Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Dziewczyny nie wytrzymałam już i właśnie skończyłam myć okno w kuchni :) W pokoju mam 2 ale juz je sobie daruję bo mąż przez ten remont tak mi je pozastawiał że nie mam ochoty się przez to wszystko przedzierać, będzie musiał sam je umyć :) I tak pewnie jak wróci z pracy to mnie ochrzani że po drabinie łaże :P No nie da się ukryc, też jestem Ania :) Dzieciaczki jeszcze w brzusiach a my juz walczymy o wszystko co się z nimi wiąże , jak lwice :P Hehe Ok musze zacząć robić obiad bo czas leci jak szalony :) A moje psiaki mają frajde, bo okno umyte więc zostawiłam otwarte, wykorzystały to i wypatrują wszystkich na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) qrcze, wiem że jakieś milion stron w tył pisałyście o domowych sposobach na zgagę, ale przyznaję, że jakoś nie docierały do mnie, bo nigdy w życiu jej nie miałam, a od kilku dni mnie męczy, jest okropna, bo aż mi się przez to słabo robi. Jakbyście mogły coś poradzic, bo nie wytrzymam, a zanim znajdę te posty to z 5 lat minie:( pomóżcie:) tyle pisałyście o ciastach, że też postanowiłam zrobic, poczytałam kilka przepisów i dałam troszkę tego i tamtego. A ogólnie to zrobiłam wczoraj wieczorem marchewkowe ciasto, dużo słyszałam o nim, ale nigdy nie jadłam a szkoda, bo jest PRZEPYSZNE!!! mniam:p najchętniej całe bym wrąbała, ale się powstrzymuję:) miłego dzionka wszystkim życzę. my po południu wybieramy się na spacerek, bo ładna pogoda i cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrsi81 jak macie wszystko fajnie zrobione to po co masz malować zostaw tak jak jest :) Ja na przykład musze bo stawialiśmy ścianki dla malucha i teraz wiadomo trzeba zagipsować i pomalować, niestety też od razu nasz pokój bo mieliśmy taką fajną fototapete na całą ściane a teraz zostało nam jej pół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopiero wstalam i zajadam właśnie śniadanko przy kompie bo mąż już dawno w pracy:/ a tu taka piękna pogoda:) cieszę się niesamowicie że tak cieplutko się robi bo będę mogla moje śliczne dresy nosić i nie zmarzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki smakołyk - my tak za godzinke lecimy do mojej babci bo dzis ma urodziny hihi! kobita urodzila sie przeszlo 80 lat temu w piatek trzynastego i ma sie dobrze hihi :-) w sumie sprawdzilam wlasnie czy czasem 13 lipca nie wypada w piatek nie wypada.. Zawsze chcialam rodzic gdy jest juz cieplo ( z malym bedzie mozna szybko na dwor wyjsc :-)), to tak jak ze slubem chcialam w lato i tak bylo. Upalow wielkich tez nie lubie, zaraz mi duszno i slabo. Ja mam imieniny 6 wrzesnia. Ktora na dniach swietuje swoje? Kwoka - ta przystawka super ale my takiej miec nie mozemy. Balabym sie ze moj pies moze sobie wejsc na lozko i do malego, a z tego co widze niemozna tej dostawki jakby zamknac. Co do tego lozeczka wielofunkcyjnego jest boskie i juz dawno na nie zwrocialm uwage jednak do naszej sypialni nie wejdzie niestety. Ale pomysl mimo ceny jest swietny! jak bym miala wiekszy pokoj to czemu nie. Nie potrafie sobie wyobrazic Twoich 65kg, a jesz duzo czy raczej nie? Pytam, bo ja tez przed ciaza wazylam tyle co Ty, a teraz waze 49.. Moze dlatego ze ja tyle wymiotowalam. Ale pewnie tez wkrotce Twoj brzuch przestanie rosnac i przestaniesz przybierac a mi pewnie wywali ktores poranka i sie zdziwie hihi Kurcze jak to roznie jednak jest prawda? Zreszta byle zeby dzieci byly zdrowe, na moje to mnie by mogli nawet taczka wozic byle maly zdrowo rosl.. Mala_miii86 - no widzisz, to sie Twoj chlop ucieszyl, wlasnie zjechalam mojego, ze chyba sie nie cieszy, skoro do tej pory pic nie poszedl :-( mowi ze sie cieszy. aosa - daj znac jak wrocisz! mam siostre Anie i ona tez swietuje wtedy co Ty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za Natanem, a nie Nathanem:) a pokój tez uważam, że można taki zostawic... ja miałam Wam swój pokój (tzn dzidzi) pokazac, ale nie wykrywa mi tel jak podłączę, ale spróbuje poźniej albo jutro z męża telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jednak upewnimy się, że to dziedzic naszego rodu, a nie dziedziczka to zdecydowanie będzie Tomasz, ukochałam to imię lata temu i mam nadzieję, że zostanie użyte w stosunku do naszego przyszłego syna :) Teraz głowę umyłam, zaraz muszę przegrzebać szafę w co się ubrać do mamci i jeszcze kwiaciarnię odwiedzić, bo mama kocha cięte kwiaty. Zawsze w domu ma świeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa ja też mam imieniny 26lipca:) xAneczQax to już wiem która to ta pani dr:) co ja bedę dzisiaj robić? obiadokolację dopiero na 20 gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wy się mieścicie jeszcze w swoje stare spodnie? Bo ja to już się nie dopinam. Ale teraz wiosna - lato, więc więcej w sukienkach będę latała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki smakołyk ja już od tamtego miesiąca zaczęłam chodzić w lużniejszych rzeczach bo mama na mnie krzyczala że dziecko cisne tymi rurkami:) no to jak teraz chialam ubrać moje rurki z glupoty to nie umiem się dopiąć niestety:) a przytyłam tylko 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax - moj labrador oblizuje dolna czesc szyby balkonowej i wiecznie jest od jezyczkow! jak siedzi w domu to lize od naszej strony a jak na balkonie od od balkonu i nic na to nie poradze hihi czasem sciany mi tez polize albo drzwi, cale szczescie ze nie obgryzuje bo bym utlukla. Ale wiesz z jaka namietnoscia to robi?? szok! Dobra ja musze sie ogarnac i jeszcze kartke z zyczeniami dla babci wypisac i wyjezdzamy! Odezwe sie popoludniu jak wrocimy. Kasia508 - slyszalam ze w ciazy tabletek na zgage brac sie nie powinno. Moj maz mowi, ze mozesz zmielic len i zalac goraca woda i to wypic jak ostygnie i to sprawi ze wypelni zoladek i wytworzy taki naturalny sluz w nim ktory zneutralizuje kwasy i ochroni sciane zoladka. Jak nie masz mlynka to zwykly nie zmielony len i tak samo. Nie wiem skad moj facet wie takie rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam jakiś sukienek na allegro ale nic mi nie odpowiada ja ogólnie nie chodzę w sukienkach ostatni raz mialam na ślubie suknie ubraną a wcześniej na bierzmowaniu spódnicę:) czyli długi okres czasu:) i niewiem nawet w jakim sklepie mogę kupić jakąś sukienkę taką na lato albo na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508 moja ciotka zawsze mi migdaly doradzała i jak mnie pali zgaga to zjem z pięć i póżniej mi przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak1507, ja ostatnio kupowałam sukienki w H&M czy Reserved, ale upolowałam już fajną w Orsay, tylko niestety muszą kupić rozmiar większą, żeby brzuszek mi się zmieścił w niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę dobre jest zimne mleko, a jeżeli nie pomaga to możesz wziąć Reni, mi właśnie reńka o smaku owocowym zawsze pomaga :) Ranigast zabroniony, bo może uszkodzić wątrobę dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki smakołyk ja kiedyś zamawialam coś tam z allegro a teraz tylko ogladam bo nic innego mi nie zostało do roboty to wszystko z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę z założenia, że tuniki mają to do siebie, że są luźniejsze, a że mam ich mnóstwo w szafie, to zobaczę czy będę się w nich mieściła i tylko zakupie jakieś szorty/ krótkie spodenki/rybaczki ciążowe, o ile takowe w ogóle są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki smakołyk są i rybaczki ktorych jest bardzo dużo i spodenki krotkie też znalazłam więc będzie wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam, bo mąż obiadek nakłada:) zajrzę jeszcze wieczorem:) a co do zgagi to próbowałam juz kilka razy z mlekiem, ale pomaga na jakieś 5sekund:/ znalazłam też, że trza troszkę cukru zjeśc, ale g... prawda!!! muszę się chyba po ten len wybrac, bo też na innych forach wyczytałam, że pomaga. A mogdałow też nie ma w domu, więc muszę się męczyc jeszcze troszkę, aż nie wyjdziemy i nie zahaczymy o jakiś sklepik, albo aptekę:( to do wieczora... smacznego życzę tym co będą jadły dopiero:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zgage to nie posiadam póki co ale wszystko przede mną. Kurcze też się zastanawiam nad tym co będę ubierała latem a konkretnie na tyłek co założe :( teraz pół biedy bo mam dżinsy ciążowe, getry itd. Myślę o jakiejś zwiewnej sukience letniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczqa- masz rację że o dziecko się walczy od początku. :) co do imienin i urodzin to niedługo będę obchodzić urodziny :) w pierwszy dzień wiosny he he :) 21 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat zgagi: czesto jest spowodowana laczeniem niewlasciwych produktow, nadmiarem jedzenia, zbyt szybkim jedzeniem , jedzeniem tuz przed polozeniem sie oraz ogolnym napieciem nerwowym. Lepiej jesc czesto male posilki, unikajac takich produktow jak cukier w kazdej postaci, sery zolte i plesniowe, owoce cytrusowe oraz produktow z przetworzonej pszenicy (biale bulki). Jesc trzeba powoli, dokladnie przezuwajac. Satarc sie nic nie pic w czasdie posilku - godzine przed lub po. Ulge przynosza kefir, masladka, cieple mleko z kardamonem, surowe migdaly. Wskazane sa napary z nasion kopru wloskiegp, anyzu i miety. Tez gdzies indziej czytalam, ze mleko na zgage, to mit, przynosi ulge na chwile a potem jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, ze faktycznie latem na koncowce ciazy, to nosilam 2na krzyz sukienki z indyjskiego sklepu, cienkie, pzrewiewne i bawelniane. Nic innego nie wchodzilo w gre, zbyt goraco by wciskac uda w jakiekolwiek spodenki, a pozatym pomyslcie sobie jeszcze o tym, ze w brzuchu juz generalnie nie ma miejsca na nic, wiec siku sie lata co chwila, i gdzie tam jeszcze spodnie za kazdym razem odpinac zapinac pod tym wielkim brzucholem. A spodnie z golfem to w ogole nie ma mowy o tym w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie na forum od wczoraj rana i patrze a tu 4 strony do nadrobienia:) Ja tez już troche się uzależniłam od forum bo jak mam wolna chwilke to od razu patrze co tam na forum. Ciężko by było bez Was wytrzymać te dziewięć miesięcy, choć mam nadzieje że po nich nie skończymy pisać:) i bedziemy dalej kontynuwać:) Pisałyście o dolegliwościach ciążowych. Mnie cały czas meczą bóle brzucha i skurcze. Nie towarzyszyszy temu twardnienie. Po prostu boli i już albo czuje takie skurcze w środku. Wystarczy, że coś porobie. Naprawde już tak się staram, żeby się nie przesilić, nie chodzić za dużo ale i tak co raz mnie łapie. Wczoraj to samo. Poszłam z mężem na basen i tak jak mi lekarz pozwolił tylko się "pochlapałam", żadnego pływania, w wodzie siedziałam ze 25 min. Po powrocie poleżałam, odpoczełam a potem tylko zrobiłam obiad i rozwiesiłam pranie i znowu te skurcze. Nie wiem od czego mi tak się robi. Powiem wam, że pomimo iż to już 5 mc to mi trudo się do takiego "leniwego" trybu życia przyzwyczaić. Zwyczajnie mi się nudzi w domu. A jak nie mam nic do robienia to zaraz mnie smutki nachodzą. Jeśli chodzi o bóle kręgosłupa to mnie boli na samym dole, prawie przy kości ogonowej. Czasami tak mnie łapie że nie daje rady z łóżka wstać, ale zazwyczaj pomaga jak troche poleże. Śliczne macie juz imiona dla swoich maluchów. Ja na razie wogle nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela- właśnie masz rację co do sukienek, ładne kobiece praktyczne i wygodne :) też muszę kupic sukienki ewentualnie zwiewne spódnice pod brzuch. Moni- masz rację że forum uzależnia :) mnie też boli krzyż właśnie na dole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×