Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość agusia1985
odnośnie czapki ja swoją czape z daszkiem adidasa też piore w pralce i nic złego się jej nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris81 możesz sobie kupić coś takiego http://allegro.pl/galomega-3-100-kaps-epa-dha-krazenie-miazdzyca-i1483995725.html ja brałam takie przez pierwszy semestr razem z folikiem zobacz że są niedrogie i duża paczka, a dodatkowo mają kwas EPA może nie będziesz źle na nie reagować mój mąż powiem szczerze nie bardzo podnieca się dotykaniem brzucha, ale każdy przeżywa inaczej i nie będę go na siłę zmuszała żeby mimo wszystko gadał do brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1985
mój mężulek chętnie nasłuchuje co tam się dzieje w brzucholku, do tej pory słyszał tylko bulgotanie kopniaczki były tak delikatne że ich nie wyczuwał a dzisiaj po raz pierwszu dostał kopniaka w ucho :D teraz całą rodzinką idziemy na kuchenne rewolucje, ale będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołszki:P ciesze się że imie moje małego Gracjanka wam się podoba :):):) martwie się o ta aose ale ona miała neta z telefonu więc może z siecią coś ma nie tak! OBY!!! Agusia1985 witamy w naszym lipcówkowym gronie :) masz termin tak jak ja :) dopisz się do tabelki pare stron w tył ją znajdziesz :):):) calla super zestaw udało ci się kupić!!!dla bobaska!!! :) a imie masz już wybrane??Ty masz faze na ciuszki a ja za wózkami się rozglądam...i mam kiełbie we łbie :Pehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie odnośnie bólu bioder. Dziś w nocy tak mnie bolały biodra i całe nogi, że szok. Od rana ledwo zipię tak boli :O rano to chwilami miałam z bólu łzy na końcu nosa, a na myśl o nadchodzącej nocy i o tym, że znów mnie może tak boleć to mi nie jest fajnie. Ja wiem, że niby miednica sie powinna rozciągać, ale to aż tak mocno może boleć? Bolą Was też tak biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_miii86 jako tako już myśleliśmy o imionach, ale póki co nawet płci nie znamy więc jeszcze się powstrzymuję z decyzją . Opti ja też dziś nie mogłam spać tak mnie boli jakiś staw w okolicy kości ogonowej, do tej pory tylko z lewej strony czułam ból a dziś również z prawej. Dziś starałam się spać wyłącznie na lewym boku ale tak mnie rozbolał że nad ranem przełożyłam się na prawy. O dziwo jak śpię na lewym to mi ręce nie drętwieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jestem jestem. Jej jak ja się za wami steskniłam :( miałam awarie internetu, jak to na wsi :( ale teraz jest i będzie już ok. Więc tak najważniejsze to byłam na usg. Mój synek grzecznie sobie leżał wczoraj jak moja gin go badała :) to jest 22 tc waży pół kilo! :) położony jest miednicowo. Serduszko bije dobrze, badania ok. Następna wizyta 1 kwietnia :) he he. Termin porodu mam taki sam. Przytyłam od początku w sumie tylko 3 kg ale pani doktor powiedziała że nadrobie. :) dziwiła się jaki mam wielki brzuch jak na ten czas. Obwód 118, ciśnienie w normie. Nic tylko się cieszyć he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sklecilam szybko skubańca z gruszkami, teraz siedze i regeneruje sily, bo jakos mnie to trochę zmeczylo. Czekam az placek sie upiecze. Biszkopt z galaretka i bananami poszedl migiem :) Moj dzis mnie pyta czy dziecko kopie, ja mowie ze czuje kopniecia, a on niech kopie kopie bedzie pilkarzem :) chyba po cichu marzy by byl chlopiec choc plci jeszcze nie znamy. Poza tym dzis mamy miesiac po slubie :)) Na dzis uciekam, choc czytam Was na biezaco, ale czuje sie padnieta wiec zaraz kapiel i do lozka. Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się przed chwilą okazało że jesteście że net mi działa i już was mam to aż się poplakałam :( ale już mi lepiej he he. Pisałysage o wózkach. Ja nie wiem jeszcze jaką firma ale chico podobno są fajne. Kolor to podobają mi pić brąz i krem albo granat i żółty :) poluje na 3 koła ale ceny są niestety okropne. Narazie jeszcze nic nie kupuje dla synka ale pójdę chyba śladami beatris i wybiorę się do lumpeksów. :) resztę jak już pisałam dostanę od siostry męża. Witam nowa koleżankę :) pisałysage też o blenderach. Dostaliśmy w prezencie ślubnym dwa. Jeden osobno a drugi wraz z mikserem. Powiedzcie mi, co można nim robić, do czego używać bo sama nie wiem he he. Myślałam że soki ale mąż mówi że bardziej koktajle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508 - fajnie ze kupilas spodnie w dobrej cenie, ja ostanio kupilam w markecie spodnie szare dresowe za 13 zł :-) na takie z golfem jestem jeszcze za mala hihi agusia1985 - bardzo ladne te mebelki wybraliscie! Twoja historia mnie zadziwila, pozytywnie oczywiscie. Jestes kolejnym zyciowym przykladem happy endu. :-) callaa - zestaw ciuszkow super, faktycznie trafias na fajna okazje, musze sobie w koncu konto na allegro zalozyc bo nawet nie mam, a od przegladania jeszcze nikt nic nie kupil.. :-) Dzieki za propozycje tabletek. Koszulki faktycznie super! Kiedy masz kolejna wizyte i szanse na poznanie plci? Dziewczyny czy jak kupie zwykly tran w kapsulkach to tez bedzie gralo? Ela - bys nas widziala, pies upierdz..ny, my tez, buty w glinie, spodnie tez. do tego poprzyklejalo nam sie jakies siano do tej gliny i butow, pies zziajany i caly podniecony, serce to myslalam ze mu wyskoczy i bedzie szlo obok niego. Szlismy z tym psem i ludzie z usmiechem sie na nas patrzyli, cale szczescie, ze wjezdzamy na osiedle i zaraz w brame na parking podziemny, a potem sruuu do windy i w windzie zadnego sasiada nie spotkalismy, bo raz ze wstyd, dwa ze nasz pies pewnie z radoscia by kogos ubrudzil i trudno by bylo go utrzymac.. Czapka meza.. no coz.. ma swoje lata, taka tam adidasa granatowa, ale bardzo ja lubi, nie wiem czy mi sie chce prac ja w misce ale nie chce tez mu jej jakby co zniszczyc, pogadam z nim co on o tym mysli. Opti - nie znam bolu bioder ale bol kosci ogonowej mam dzien w dzien i w nocy tez a najgorzej jak chodze bo az mi promieniuje w posladki.. Jak za jakis tydzien pojde do lekarza to zapytam co z tym robic. Moj bol nie jest na pewno tak silny jak Twoj, wiesz ja sie nei znam i z checia poslucham co dziewczyny na to.. Obawiam sie tylko ze to ucisk na nerw i nic z tym nei da sie zrobic. Mam zamiar tez wybrac sie do mojego rehabilitanta od kregoslupa z tym bolem kosci ogonowej. Aosa zyjesz kobito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowka- miłych snów :) gratulacje z okazji rocznicy he he. My mamy trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje dziewczyny, żyje ale prawie usychałam z tęsknoty. Naprawdę, jak można się tak przyzwyczaić, przywiązać, zwierzac do osób których nigdy nie widziałyśmy? Dziękuję wam że jesteście. Przez ten brak sieci zrozumiałam że jesteście super, jak siostry :) he he. Synek mnie już coraz nocnej kopie. Najczęściej w miejsce gdzie zaczynają się majtki czyli bardzo nisko. Jeśli chodzi o dotykamie brzucha i rozmowy z nim to mąż raczej sam od siebie to rzadko. Przeważnie muszę mu mówić, pogłaskaj itd. Na początku miał opory co do mówienia do synka ale teraz już się oswaja. Mała mi- świetne imię wybrałas :) my jak pisałam seweryn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aosa fajnie ze jestes! dziewczyny tu juz sie zamartwialy! uuu pol kilo to juz cos! moj synek tez jest miednicowo, tzn, ze jakby siedzi dupka tak? faktycznie dziwne ze brzuch masz taki duzy a tak malo przytylas. Moj maz zrobil mi dzis dwudaniowy obiadek, najpierw zupka-krem kalafiorowa i tu wlasnie uzyl blendera - wszystko lekko zmiksowal, wyszla super. Na drugie kotleciki z piersi kurczaka i frytki z sosem salsa. Kocham mojego meza! :-) Blenderem mozesz robic takie wlasnie zupki-kremy (dla malego na przyszkosc super sprawa), albo kupic owoce mrozone (albo takie niemrozone czyli np. jablka, banany, no a potem latem to co Bog da np. truskawki)) i zmiksowac wraz z mlekiem czy jogurtem naturalnym jak kto lubi imasz koktajl.. malinówka376 - zazdroszcze Ci ze potrafisz tak cos na szybko skleic. Mi to by zajelo kilka godzin i uwalilabym przy tym pol kuchni. Moj maz caly czas powtarza, ze nasz bedzie pilkarzem, wiec go pytam czy tak jak on bedzie mial w wieku 34 lat zjechane kolana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także dziewczynki nie przejmujcie cię i tak od jutra będę was nękać postami od samego rana :) słodki smakołyk- przykro mi z powodów wiadomych. Trzymaj się ciepło. Niestety życie to jest i nic na to nie poradzimy kochana. Jedno się kończy a drugie zaczyna :( mała mi- ja jak już pisałam w 12 tc dostałam krwawienia. Znalazłam się w szpitalu i miałam łożysko przodujące. Dostałam duphaston. Teraz jest 22 tydzień i jest wszystko książkowo :) łożysko w miarę jak macica rośnie idzie w górę razem z nią ale przy tym trzeba leżeć i się oszczędzać. Teraz u mnie jest ok. Ujścia nie zakrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris- nawet nie wiesz jak tęskniłam :) mój mąż też jest kochany. Potrafi kilka razy wstawać i przynosić mi coś z kuchni. Wczoraj pranie wywiesil, dzisiaj pościel zmienił abym nie musiała się szarpać. Rano mnie zawiózł do mamy. On też dobrze gotuje, tylko ja bardziej rzeczy tradycyjne, mąż bardziej takie wyszukane i lubi eksperymenty. :) wczoraj był ze mną na usg i był tak szczęśliwy jak widział małego że jej :) ale łez cholera nie zobaczyłam. Nawet jak pani doktor żartowała że z profilu do tatusia podobny :) masz rację, mały siedzi na pupie. Głowę na pod moim żołądkiem a nogi na wiesz czym :) dlatego często czuje ruchy nogami właśnie tam. My na obiad dzisiaj mieliśmy skrzydełka z kurczaka w płatkach ziemniaki i surówka koperkowa :) od wczoraj zaczęłam oglądać na stronie z filmami odcinki beverly hills :) he he. Wciąga mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez mialas super obiadek! ja teraz koncze ogladac nowy serial na jedynce, troche juz zmeczona jestem tym dniem, zaraz pojde pewnie spac. jak cos to do jutra. buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja troszke postaram się was uspokoic z tymi bólami... no więc jestem na prawde przykładem gdzie dotykają wszyskie możliwe i nieprzyjemne objawy ciazy :( wymioty mdłośći i bóle!!! no więc tak pare razy wylądowałam z bólami w szpitalu,na samym początku bolał mnie brzuch strasznie.wszytsko ok bo rośnie taką odpowiedź uzyskałam od lekarza.I ciagle mi powtarzaja że jeżeli nie ma plamień lub upławów o dziwnym rybim zapachu to nic się niedzieje...mozna wziąść paracetamol 500mg nawet 4 tabletki na dzień.Podobno najbezpieczniejszy lek dla nas.Później bolały mnie krzyże raz całe raz z jednej strony raz z drugiej , znowu wizyta w szpitalu i to samo usłyszałam o upławach i plamieniach.Kolejnym razem trafiłam też z bólem krzyża promieniującego do prawego pośladka aż po kolano,tak mnie bolało że chodzić nie mogłam,lekarz zbadał i wszystko ok,paracetamol na ból...i taki pas podtrzymujący brzuszek i odciążający kręgosłup firmy OPPO.Pomogło :) No a ostatnio właśnie ten nieszczęsny ból kości łonowej przy siusianiu i w nocy ból miednicy przy przekręcaniu się z boku na bok tak że aż mi nogi po kolana drętwieją :( i wczoraj na wizycie położna wytłumaczyła mi że Ciąża się kojarzy z pięknym okresem ale niestety nie zawsze tak jest, te wszytskie bóle których doświadczamy to przez te nieszczesne HORMONY !!! one maja wpływ na bóle przy rozciąganiu się macicy z wielkości orzecha do wielkości melona na chwile obecną,więzadła i cała reszta jednych bolą drugich nie a rosną też prawidłowo.Twardnienie brzuszka to są te pierwsze skurcze większość ich nie odczuwa ,a mniejszość tak i nawet może to sprawić duuuży ból.Ja niestety należe do tej drugiej grupy :( niestety ale ważne że wszytsko jest ok.Trzeba kontrolować oczywiście jak często są te bóle i jak długo trwają,żeby nie były reguralne,bo w tedy jest problem.No ale tak czy siak mówią że jeżeli nie ma tych plamień i upławów o różowym,zielonym kolorze i dziwnym zapachu to jest wszytsko ok,można pomóc sobie paracetamolem a jeżeli po tym nie przejdzie można skontrolować u lekarza. Ja osobiście jestem po tylu stratach straszną panikara i z każdym bólem siedziałam w szpitalu aż w końcu zrozumiałam że chyba oni maja racje... Sorki za tak długi wpis ale chciałam troszke uspokoić was bo wiem jak bardzo można się stresować.Wszytskie sytuacje dla nas sa nowe i wcale się nie dziwie. Aosa w końcu jesteś :):):) a Seweryn też mi się podoba i też nie jest takie oklepane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa co do męża to tak jak i mój widze że lubi w kuchni eksperymentować :) nie wiem czemu kucharzem nie został :) po tej sałatce koperkowej to bedzie dziś "głośna" nocka hehehe :) przynajmniej na mnie tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, aosa, dobrze, ze jestes. W domu sie nie waze prawie, bo mamy taka stara wage mechaniczna, ktora niesamowicie zgrzyta, jak sie ktos wazy, a przewaznie jest czas na wazenie sie tylko jak dzieci za sciana spia i na paluszkach trzeba chodzic. Ale dzis z mezem zwazylismy sie. i mi az dech w piersiach zaparlo, jak stanelam na wage, jestem chyba rekordzistka z was wszystkich bo mam juz 11 kg na plusie ! Ale tez mam termin nr 1 na liscie, wiec mnie jeszcze zdazycie moze dogonic :). A maz przytyl odkad mnie poznal 6 kg, z tym, ze nie jestem zadna super kucharka i gotuje bardzo proste i dietetyczne dania, nie robie sosow, zasmazek, nic tlustego, ciasto robie srednio raz na miesiac. Maz chyba przytyl od stresow i chronicznego niewyspania. Czytalam, ze wlasnie ludzie niewyspani bardziej tyja. Chyba meza zaczne ograniczac z deserami i bagietkami z serem. Biedak sie strasznie przejal, bo przekroczyl magiczna granice 80 kg. Siedzi i przeglada w internecie jakies strony dietetyczne. Pokazalam by go podbudowac mu na odpowiedniku naszej klasy zdjecia moich kolegow z podstawowki, ktore sa 10 lat od niego mlodsi a wygladaja jak jego wujkowie, z wielkimi brzucholami, lysi i ociezali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi- chcieliśmy aby imię było ładne, pasowało do nazwiska, było oryginalne ale nie szokujące jak np. Ariel. Przynajmniej jak dla mnie! Moja mama tylko ubolewa że nie ma zdrobnien ale to da się przeżyć. Mężowi chodziło o imię twarde. Mama sugerowała cyprian, ksawery i alan ale mnie żadne się nie podoba. I będzie seweryn krzysztof :) gracjan też mi się bardzo podoba, naprawdę :) a wiesz ile twój mały waży? Mój 22 tc równe pół kilo :) co do boli to ja też nieco panikuje. Bałam się bo niedawno wyszła mi niedoczynność tarczycy. Ale biorę na to leki i pod koniec marca kontrola. Potem ciśnienie które po wizycie u okulisty, kardiologa itd okazało się zwykłym stresem :( mam nadzieję że będzie ok. Jak pytałam wczoraj mojej gin czy tc tarczyca ma wpływ na dziecko to powiedziała coś że płyn owodniowy jest ok i powinno być dobrze, tym bardziej że tarczyca wyszła w ciąży tsh nieco powyżej 5 tsh i jest leczona. Tylko nie wiem co znaczy i co ma do tego płyn owodniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela- też się cieszę że jestem :) uśmiałam się o historii z twoim mężem. Mój przy wzroście 190 waży -101 kg :) nie wiem skąd bo ja bym powiedziała że jest chudy :( my oboje mamy dziwne proporcje jak z tym brzuchem moim. He he ty jesteś rekordzistka w wadze a ja z objętością brzucha :) fajnie musisz gotować. Ja to dość tłustó gotuje, zupy na mięsie ale częściej drugie dania. Mięcho plus ziemniaki :) mała mi- mój mąż z wykształcenia jest kucharzem! Był szefem kuchni w wojsku gdzie się chwali tym wszystkim do dzisiaj ale potem trafił na budowę i jest operatorem koparki :) gotowanie zostało na niedzielę :) ale robi świetna grochówkę, fasolkę po bretonsku. Resztę lepiej ja robię :) on potrafi ale widzę że ma mało cierpliwości żeby na coś poczekać, podsmazyc itd, już by chciał aby wszystko było gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_miii86 - dzieki za ten wpis! faktycznie troche mnie uspokoilas. mnie ta kosc ogonowa naprawde meczy a brzuch mi czasem tak twardnieje ze sie z bolu budze w nocy. Co do przykrych dolegliwosci to witaj w klubie, przez wymioty w grudniu dwa razy bylam w szpitalu. wlasciwie mozna powiedziec ze wymioty mi sie skonczyly dopiero pod koniec 5 miesiaca, nie liczac jakis tam drobnych epizodow. Ale i tak dziekuje Bogu ze nie naleze do tych co wymiotuja 9 miesiecy bo bym tego fizycznie i psychicznie nie wytrzymala. Poza tym maly jest zdrowy i tylko sie cieszyc. Wracajac do meza to moj wiecej potrafi ugotowac niz ja, wlasciwie on wszystko potrafi, a jak nie potrafi to znajdzie przepis i zrobi. Poza tym jemuu to jeszcze wychodzi i lubi gotowac. Moja babcia zawsze mnie gonila, bym jako nastolatka uczyla sie troche gotowac bo potem nie bede umiala, to jej zawsze mowilam, ze od tego sa ksiazki kucharskie, a poza tym bede miala meza kucharza. Zawsze mowila "chcialabym dozyc i tego kucharza zobaczyc". Babcia zyje dalej, nie mam kucharza a ekonomiste, ktory potrafi zrobic pyszny obiadek :-) A wiecie ze sa takie ksiazki dla blondynek, ze jak np. jest przepis na zupe to jest napisane "wyjmij garnek z szafki i wlej wody (zimnej!)? To wydaje sie smieszne, ale teraz przypomniala mi sie taka sytaucja.. Stoimy w firmie z ludzmi, jedna laska traci przytomnosc i leci nam pod nogi. Garsc ludzi stoi i patrzy i nic nie robi, wiec ja szybko ja za szmatki, nogi do gory na schody, ktor byly obok, rozpielam jej bluzke i ja cuce, klepie ja po twarzy i wolam do niej a ona nic!. Krzycze do jednej stojacej obok mnie blondynki "przynies wody!" no i on przylatuje z kubkiem goracej wody! czujecie??? wiec ja sie dre do niej "zimnej do cholery!!! dziewczyne udalo mi sie ocucic dopiero wtedy, jak wylalam jej ten kubek na twarz, zrobilam to choc wszyscy byli zaskoczeni ale nie bylo wyjscia bo laska dlugo byla nieprzytomna i nie reagowala.. potem zabrala ja karetka. wszystko skonczylo sie dobrze. :-) ps. oczywiscie blondynki czasem sie nie obrazajcie.. life is life :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aosa wiesz co?nie wiem jaki ma wpływ na płyn owodniowy:( może to hormony przez ten płyn na dzidzusia mają wpływ???nie mam zielonego pojęcia :( co do zdrobnień Dla Seweryna może Seweruś,Seweryś,Sewek Sewi, Sewciu...nie wiem jeszcze jak ale pewnie samo Ci przyjdzie coś do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris wiem co czujesz z tym twardnięciem,mam to samo! budze się w nocy brzuch twardy i boli nie raz że się ruszyć nie moge,zaraz przechodzi jest ok,za chwile się budze bo siku mi sie chce ide do wc 3 kropki oddam i koniec a ból kości masakryczny przytym i tak w kółko.Ale tak jak piszesz ważne że synuś zdrowy rośnie :) Aosa nie wiem ile dzidzia waży ale wiem że ma 16 cm :):):) mój w wojsku tez pracował na kuchni i od tamtej pory nie je ryb a to było 9 lat temu!!! masakra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×