Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Hej dziewczynki.A ja jestem w 6 tygodniu i termin mam na 15 lipiec:) ale jaja nie moge dalej w to uwierzyc,ale nie mam jakis szczegolnych objawow tylko mnie spanie popoludniami strasznie meczy no i te piersi ale to chyba kazda ma:)no to teraz jeszcze 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.A ja jestem w 6 tygodniu i termin mam na 15 lipiec:) ale jaja nie moge dalej w to uwierzyc,ale nie mam jakis szczegolnych objawow tylko mnie spanie popoludniami strasznie meczy no i te piersi ale to chyba kazda ma:)no to teraz jeszcze 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jesli pozwolicie to bardzo chętnie dołączę do Waszego grona. Termin mam na 15.07.2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że troszke tu dzisiaj pusto...Powiem Wam o swoich obawach, obecnie jestem w 7tc2d ciąży, z czego jest to 3tydzień 6 dzień ciąży (tak się składa, że przed owulacją byłam na USG i wiem kiedy ona wystąpiła:)). Niestety moja Pani ginekolog jest na urlopie do dnia 1.12. i dopiero wtedy jestem umówiona na wizytę;( Kontaktowałam się z nią telefonicznie i ona stwierdziła, że jeśli nic się nie dzieje to wystarczy jak przyjdę 01.12. bo przynajmniej wtedy już wszystko będzie widać. Nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze tyle czasu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struty muchomor
Hejka, to ja, MOje goscie pojechali do miasta na wycieczke, a ja mam ladnie i slonecznie, zaraz wsadze mala do wozke i pojdziemy na maly spacerek, mam nadzieje, ze dobrze on mi zrobi na moje mdlosci. Kurcze, dzis skonczylam 8my tydzien ciazy (liczony od ostaniej miesiaczki), czyli jeszcze 4 tygodnie (calych 28 dni!) mam sie meczyc z mdlosciami. Szalu dostaje, kazdy dzien to udreka, najchetniej bym zasnela i obudzila sie kiedy juz sie poczuje lepiej. Najgorzej jest rano, jak wstaje z lozka to czuje sie potwornie. Jem sniadanie o 5j rano, bo inaczej klapa. Co do seksu w ciazy, to nio odmawiam memu facetowi nigdy. To niemadre, moim zdaniem podejcie, gdy kobiety mowia, ze "jak mnie kocha, to poczeka, az mi sie stan polepszy". Trzeba szanowac potrzeby swego faceta, bo jak nie, to nie ma co rozpaczac pozniej, ze ulegl biedak "na glodzie" sidlom, ktore na niego rozstawila jakas cycata blondyna w pracy. :) Facet mojej bratanicy zadziabiscie gotuje. Wczoraj przyrzadzil przepyszny sos do zielonej salaty, sprobojcie: oliwa z oliwek, ocet balzamiczny, majonez, mleko, pleprz, sol, ziola :bazylia, koriander, kurkuma, cynamon, bialy pieprz, gozdziki. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena02 to ja juz nie wiem jak to sie w koncu liczy ja jestem w 6 a ty w 7 tygodniu a termin mamy taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni17
Cześć jesli pozwolicie to chetnie do was dołaczę. Jestem w 7tc. Niestety u mnie od samego poczatku troche pod górke. Miałam straszne bóle brzucha i w 5 tcdostałam od mojego gina luteine, duphaston i no-spe oraz zwolnienie na miesiąc. Teraz jest juz troche lepiej, brzunio sie uspokoił ale i tak jeszcze bardzo sie niepokoje czy bedzie ok. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivian2006
Hej ! Pozwolicie ,ze sie dolacze? Termin na 9.07. ;) Mam juz 4,5-letnia prawie corcie ;) Mloda cieszy sie na wiesci o rodzenstwie. Szczesliwa jestem ,bo niedawno nie bylo za ciekawie. 30sierpnia bylam operowana na torbiel jajnika we Wroclawiu. Doktor poradzila tez w miare szybko w ciaze zachodzic,skoro planujemy,bo teraz czysto mam w srodku i dobrze ciaza zrobi jajnikom. Po operacji udalo sie migiem,a tyle sie wczesniej staralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivian_2006
Hej ! Pozwolicie ,ze sie dolacze? Termin na 9.07. ;) Mam juz 4,5-letnia prawie corcie ;) Mloda cieszy sie na wiesci o rodzenstwie. Szczesliwa jestem ,bo niedawno nie bylo za ciekawie. 30sierpnia bylam operowana na torbiel jajnika we Wroclawiu. Doktor poradzila tez w miare szybko w ciaze zachodzic,skoro planujemy,bo teraz czysto mam w srodku i dobrze ciaza zrobi jajnikom. Po operacji udalo sie migiem,a tyle sie wczesniej staralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe lipcóweczki. Ja byłam na usg i widać było pęcherzyk ciążowy i zarodek ale serduszko jeszcze nie biło. Następna wizyta 29.11 mam nadzieję, że już zobaczę bijące serduszko. Z doległości ciążowych to na razie nic nie mam tylko piersi większe i trochę pobolewają i jajnik czasem. A poza tym ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyre
A ja sobie szykuje prezent na wlasne urodziny. 10 lipiec:)) Obecnie walcze z popoludniowo-nocnymi mdlosciami i brakiem sil...No i troche moze ze smutkiem, ktory nie wiem skad sie bierze, bo przeciez chciane i planowane. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć prezent na imieniny :) prawdopodobny termin to 12 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jak samopoczucie?:)U mnie w sumie w porządku,ale piersi są tak wrażliwe,żę biustonosza nie ściągam nawet na noc.Mdłości są coraz częstsze oraz zgaga. Aha mam wizyte na 26.11 i to bylby 6 tydzień będzie już bić serduczko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok. Mdłości nie mam tylko piersi też wrażliwe :) No i zmęczenie mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ze stomilowego ja byłam na usg w 6 t 1 d i jeszcze serduszko nie biło ale owulację miałam później więc do zapłodnienia też doszło później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja nie mam mdłości prawie wogóle...wczoraj tylko po herbacie z miodem coż mnie na chwilke "zmuliło";) Ogólnie mogłabym spać cały czas i bolą mnie piersi. Jakby nie to- tonawet bym nie wiedziała że jestem w ciąży. Aha, krzyże mnie bolą;( Ale to chyba przez siedzącą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczyny, Obiecalam ze w piatek sie zaczernie, to sie zaczerniam. Vivian2006, mam tez 4,5 letnia corke, urodzona dokladnie 9/07. Tego samego dnia urodzil sie tez pewien prezydent sasiedniego panstwa, co zaliczyl 2 pobyty w wiezieniu :) Powiem tak, ze moja corka ma niezly charakterek. Mysle jednak, ze chyba do wiezienia nie dojdzie :) Oby ciaza ci faktycznie na zdrowie wyszla :). Tez slyszalam, ze dobrze reguluje problemu z ukladem plciowym. No i bedzie 5 lat roznicy ze starsza, fajnie. Lepiej nie miec za duzej roznicy, ja mialam 8 lat z siostra i chowalam sie praktycznie jak jedynaczka. Susi, ciesze sie, ze widzialas juz cos na usg i wszystko jest ok. Bardzo budujace sa takie pozytywne relacje z wizyt u lekarza, piszcie dziewczyny o tym czesciej. Bo co niektore tutaj, jak ja , lekarza zaobacza dopiero w polowie grudnia. Lyre, to witaj w klubie tych, ktorymi targaja mdlosci. Myslalam, ze to tylko ja taka dziwna jestem, ze mnie w nocy glownie mdli, a nie rano. Dla wszystkich lipcoweczek milego poranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizytę u lekarza dopiero 1 grudnia...Ale ten czas się ciągnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka 4,5 roku z 16/06 więc też będzie 5 lat różnicy. Nie chcieliśmy aż tyle czekać ale niestety wcześniej się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytalam tuttaj na forum to dziewczyny,ktore maja termin tak jak ja na 1-5 lipca to są w pozniejszych tygodniach jak to możliwe?:)Niewiem bylam u lekarza w październiku i wtedy lekarz powiedzial mi ze to 2 tydzień tylko niewiem czy ciąży czy zycia dziecka,bo teraz jest 5 tydzień i 3 dzień a dziewczyny w sumie już teraz mają 6-7 tydzień.Zgłupiałam:) Strasznie smakuje mi sok pomaranczowy musze 1 litrowy karton wypic codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak myślicie czy w 7 tc i 4 d viąży będzie już widac serduszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena02 mysle ze tak bo z reguly to w 6 tygodniu zaczyna bic serduszko.Tylko dziwi mnie ze masz juz 7 tc2d skoro mamy taki sam termin,a to sama sobie wyliczylas c zy lekarz? Dziewczyny ja ogolnie wczoraj wybralam sie z mezulkiem na pizze i to byla ostatnia pizza w mojej ciazy,fakt ze sie nazarlam jak swinia aletak mnie naciagalo ze nie wiem jak zasnelan brr..Dziewczyny a jak wam licza wkoncu te tygodnie bo ja juz zguplam na usg w srode jak bylam to widnialo 6tc1d a lekarz mi w karcie wpisal 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena02 mysle ze tak bo z reguly to w 6 tygodniu zaczyna bic serduszko.Tylko dziwi mnie ze masz juz 7 tc2d skoro mamy taki sam termin,a to sama sobie wyliczylas c zy lekarz? Dziewczyny ja ogolnie wczoraj wybralam sie z mezulkiem na pizze i to byla ostatnia pizza w mojej ciazy,fakt ze sie nazarlam jak swinia aletak mnie naciagalo ze nie wiem jak zasnelan brr..Dziewczyny a jak wam licza wkoncu te tygodnie bo ja juz zguplam na usg w srode jak bylam to widnialo 6tc1d a lekarz mi w karcie wpisal 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka22, w 7tc 4 d będę dopiero 1 grudnia. Obecnie jestem w 5tc 6 d. Tak się składa że wiem, iż do zapłodnienia doszło 22 lub 23 października;) Więc z tego wyliczyłam, w którym tygodniu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proponuje, ze moze nie robmy zametu, i liczmy jednolicie nasze ciaze, gdy rozmawiamy tutaj na topiku kto w ktorym tygodniu jest, by nie stresowac inne mamuski :) Poniewaz wiekszosc nie zna dnia zaplodnienia, liczy sie generalnie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Tutaj jest bardzo dobry kalkulator i kalendarz ciazy, proponuje, by wszystkie jechaly zgodnie z nim :) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaki macie tp? Ja mam 14.07. i jestem w 6 t i 2 d. Liczę od 1 dnia ostatniej miesiączki czyli od 07.10. Jednak wg zapłodnienia to ciąża jest mniejsza i tak również twierdzi mój lekarz bo owulację miałam późno. Ja liczę tak ostatnia miesiączka 07.10 - 1 dzień ciąży czyli: 07.10- 1 dc 14.10- 1 tc skończony 21.10- 2 tc skończony 28.10- 3 tc skończony 04.11- 4 tc skończony 11.11- 5 tc skończony 18.11- 6 tc skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×