Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Balbina i beatris gratuluje dzieciaczków, że macie je już przy sobie a teraz życzymy szybkiego powrotu do formy i do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn MalaGosia69.......27......05.07.....CH.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Mala_miii86.......25.....15.07......CH.......śląskie... ..sn/cc...Gracjan Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06........Martynka 4) Ela1974.....37..DZ....Fran....02.07....03.07..sn..Diana Maria..3440g 5) Balbina....27...CH...Cz-wa...10.07..04.07...cc...Maks...3400g...55cm 6) Beatris....30...CH...kuj-pom..04.07...........cc..Ivo.....2910g...52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam sms-a od Balbiiny: "jestem już po. Mały 56 cm waży 3400. Wszystko ok."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super że wszystko ok, a ja wpisałam 55cm w tabelke, eee tam przy następnej mamusi się poprawi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny grupa krwi ojca jest potrzebna do porodu jeśli ja mam rh+ ?? Czy tylko jak ktoś ma minus, bo mnie znowu mama nastraszyła i wkoncu juz nic z tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusią i szczerze zazdroszczę :) jak tak patrze na wymiary naszych tzn naszych dziewczyn pociech to malusie takie :) jak przygotowywalam sobie ciuszki dla malej do szpitala to wzielam na wszelki wypadek po dwa rozmiary wszystkich :D i czapeczek i pajaców i body :) zeby to na niej potem nie wisiało :) Dżuczek piekne te staniki...wpisalam sobie moj rozmiar i wyswietliły mi sie taki kochane ze chetnie bym sobie kupila :) ale rozumiem ze kupujesz w sklepie a nie przez internet ? My mamy najblizej taki sklep dobry w ktorym sie ktos zna na biustonoszach to w Jastrzębiu i widac ze sa to ludzi wyszkoleni w 100% nie znam dziewczyny niezadowolonej i malo tego wiele kobiet jezdzi specjalnie do tego sklepu z daleko oddalonych miejscowosci. Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze to mężczyźni sie na tym tak znaja w tym sklepie ;) niezła fucha :D Kasia508 przeczytalam streszczenie tego filmu i zaczelo mi cos switac ze moze go ogladalam ale jak juz wczesniej wspominalam mam slaba pamiec i nie przechowuje az tyle pamiec w mózgu jesli chodzi o filmy i mimo iz bardzo bym chciała :) puscilam sobie ten filmik i dopiero po 15 minutach skojarzylam fakty i faktycznie ogladałam ten film ale jak to "ja" nie pamietam zakonczenia dlatego ogladam go do konca...teraz zrobilam sobie mala przerwe aby zobaczyc kto u nas na forum urodzil ? :) hehe i nie bede ukrywac ze po pierwszych 37minutach byłam zalana łzami, rękawy (oba) mokre, twarz zapuchnieta, oczy czerwone od płaczu i tarcia :) I spogladajacy na mnie profos, ktory nie rozumie, ze to tylko film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:(:( Tak sobie siedze od rana i czytam co piszecie Beatris i Balbian gratulacje Bardzo sie ciesze ze juz jestescie po i macie swoje dzieciaczki przy sobie Dziewczyny jak tak dalej pójdzie to to mnie wszystkie wyprzedzicie:):):) Co do biustonoszy to ja sobie kupilam dwa i jeden dostalam od siostry ale jakos ich nie lubie Mysle ze jeden w zupelnosci wystarczy zaraz po porodzie A puzniej i tak kazda bedzie wolala normalny biustonosz Przecież co to za problem podniesc go do góry Jesli chodzi o laktator to z tego co słyszałam to jest potrzebny Ja tez mam ten z aventa Ale wiem ze mozna kupic w aptece specjalna gruszke czy tam cos do sciaganai pokaru i to kosztuje 8zł Wiem bo druga siostra to sobie kupila i byla bardzo zadowolona Mysle ze nie ma co wywalac kasy w bloto jak sie nie wie czy sie bedzie długo karmilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to ja teraz jak tylko moge to sciagam biustonosz i chodze bez tak mi jakos przeszkadza Wy tez tak macie dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia też widziałam tą gruszkę do ściągania pokarmu w aptec3e i chyba ją kupie, bo nie mam kasy na nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze mieć stanik ubrany bo mi cycki na brzuch włażą hehe i wolę żeby mi się nie majtały na lewo i prawo :P Mam nadzieje że potem sie zmniejszą haha bo teraz to masakra jakaś , w obwodzie o 15 cm mi urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam tez o tą gruszke moze tez ją kupie. 8zł to zaden wydatek. Misia ja mam tak ze jakos ubieram ten stanik i mi nie preszkadza ale szczerze mowiac to nie raz mam taka sytuacje ale tylko jak siedze ze wole go sobie sciagnac bo jak siedze to wiadomo ze nie sztywna i wyprostowana tylko troche tam przygarbiona no i wtedy te cycki mi leża na brzuchu :D i jakos mnie to uciska i wogole nie wygodnie...a po sciagnieciu lepiej mi sie oddycha :) a nie jest za ciasny bo trzyma mi dobrze i nie zostawia sladów od gumki .no i mimo wszystko jakos tak luzniej mi potem bez tego stanika :) najlepiej mi wtedy kiedy po calym dniu go sciagam to az czuje takie "uffff" ulga nie z tej ziemii..a czasami jak sciagam stanik to az mnie nawet bolą ! bo przez caly dzien byly podtrzymywane i takie bezwładne a potem musza opasc swoimi cieżarem to taki ból lekki czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Ania ze ja kup Moja siostra byla bardzo zadowolona Z tego co wiem to jest laktator Ona tez jest teraz w ciazy rodzi pod koniec sierpnia i powiedzial ze znowu sobie kupi ten laktator czy gruszke:):) nie wiem jak to sie nazywa Ja swój dostalam od drugiej siostry i tez nie wiem czy bym sama go dla siebie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem jak to się fachowo nazywa :) Taki laktator ale może bardziej prymitywny :P hehe co wcale nie znaczy że zły :) Jutro po to pójdę bo znając moje szczęście to cały czas tam był a jak ja chce to się sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline wlasnie o to mi chodzilo Jak go sciagne to jest wlasnie az takie ufff :):) Ale chce mi sie smiac ze mnie Siedze tylko przed tym laptopem i ogladam filmy( Wlasnie ja dzisiaj ogladalam Mechanik Polecam super film) I tylko czytam ktora znowu urodzila a póżniej mowie to mamie albo mezowi i nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie na mnie pora Smieszne to jest Takie oczekiwanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia a Ty co po terminie i co dalej?? Byłaś na jakiejś kontroli czy coś, kazali ci przyjśc teraz jakoś na dniach czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Balbinki i Beatris!:) Miło uslyszec ze juz po wszystkim:) Niech wan dzieciaczki rosna zdrowe a wy szybko wracajcie do formy:) Morelka22 jak ty masz rh+ to nie potrzeba grupy krwi twojego meza, jakbys miala rh- to bys potrzebowala bo bylby konflikt serologiczny:) Misia27 mi tez jakos przeszkadza stanik ale nie moge chodzic bez bo mam uczucie jakby mi mialy piersi sie urwac:) haha grawitacja za duza Dziewczyny mam pytanie bo tak sie zastanawiam jak a w sumie to czym moge umyc wanienke dla dziecka bo nie mam zielonego pojecia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam pierwszy termin na koniec czerwca ale oficjalny na 2 lipca a tu nic Siedze i czekam Ja mieszkam w irlandi a tutaj nie ma opieki ginekologicznej tylko normalny lekarz prowadzi ciaze Bylam w piatek w szpitalu i lekarz zbadal mi cisnienie mocz i sprawdzil czy serce dziecka bije Powiedzial ze mam sie zgłosic w ten piatek Dziwne to tu jest co nie??? Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale mi sie wydaje ze jak juz jestem po terminie to powinni mi sprawdzic czy czasem dziecko nie zrobilo kupki do wod płodowych czy tam cos Co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała929 dzięki tez mi się właśnie tak wydawało ale wolałam jeszcze zapytać:) Hm dobre pytanie z ta wanienka bo moja jeszcze leży ale chyba jakoś dobrze umyć gorąca woda bo wyparzyć to jak chyba nie bardzo:) A zabieracie do szpitala smoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja sama nie wiem jak to jest nawet tutaj u nas w Polsce :) Jutro się okaże to wam po wizycie napisze :) Pytam właśnie bo ciekawa jestem co tam mi jutro powiedzą ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to jak sie karmi piersia to nie mozna dawac dziecku smoczka Mam pytanie do Ateny Jak to bylo z twoja siostra jak juz byla po terminie Jakie badania jej robili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są przecież takie smoczki budową bardzo zbliżone do cycusia mamy :P Więc chyba można dawać smoka, chyba że nie trzeba tym lepiej :) tak mi się wydaje przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodzi o to ze jak dziecko ma smoczka a karmisz go piersia to sie nie upomina o jedzenie Dlatego nie wolno dawc smoczka przy karmieniu piersia noworodkom Tak nam mowila polozna w szpitalu i chyba tez o tym czytalam Ale zapytaj Ania jutro lekarz i nam powiedz Sprawdzilam tabelke i wide ze masz na jutro termin:):) Czymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×