Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Do Eli napisałam sms'a, ale jak na razie nie dostałam odpowiedzi, a nawet nie doszedł raport z doręczenia smsa, więc może ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem. Jak się czegoś dowiem, to od razu dam Wam znać. Może Ela spędza rodzinnie niedzielę. Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czytam Was na biezaco ale nie mam sily dzis odpisywac, bo czuje sie koszmarnie,od wczoraj wieczor oblewaja mnie poty a pozniej robi mi sie zimno i tak na zmiane. Jak usnelam to juz bylo spokojnie w sumie tylko wstawalam ze 3 razy na siku. Napina mi sie brzuch od rana, bole mam w podbrzuszu,ze ledwo chodze po domu, mimo ze z rana bylo 9 stopni i ochlodzenie to puchna mi stopy, malym recznikiem sie ochladzam,i jeszcze gonie co chwila do wc siku albo luzny stolec. Klade sie do lozka. Jak poczuje sie lepiej to poodpisuje. Ela daj znak. Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli brak może ją wzięło rzeczywiście? Malinówka czyżbyś była kolejna? takie oznaki kojarzą mi się,że coś się zaczyna powoli dziać..wiec jak tak to 3 mam kciuki za ciebie kochana!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanko jeszcze do Balbiny usunęłaś moje fotki z poczty?niby każde je już widział i wogóle ale...jeśli mogę prosić i znajdziesz chwile usnuń prosze. jeszcze raz 3 mam kciuki za jutrzejsze "cesarzowe" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia. Łatwo nie jest a świadomość, że za chwilę moge zostać sama z 2 dzieci nie jest najweselsza. No ale takie życie, wczoraj poryczałam a dzisiaj już lepiej. Ja mam cc na 8 więc za 5 dni i tez pewnie będę się stresować chociaż już raz to przeszłam ( po próbie sn). Ja mam się stawić na czczo- 6 godzin nic nie można jeść ani pić. Lewatywkę sobie machnę sama w domu wieczorem coby mieć pewność, że jelita puste. Trzymam kciuki za jutrzejsze cesarzowe- obyście szybko wstały na nogi bo najgorzej to wytrzymać w tej pozycji horyzontalnej:) Później jak maleństwo jest blisko jest łatwiej. U mnie bardzo krótko trzymają bo tylko 48 godzin po porodzie więc w piątek rano idę a w niedzielę wracam z Oktawką:) Z jednej strony stres a z drugiej już nie mogę się doczekać. No Ela chyba się nie zabrałaś za rozpakowywanie:) Daj znać kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak oczywiscie to bzdura co napisalam , to ciesze sie ze ci sie udalo tak dlugo karmic , mi nie i nie rozpaczam z tego powodu i nie czuje sie gorsza matka . kocham synusia on mnie tez , rowniez nie choruje mimo ze od poczatku prawie na sztucznym jest . jak sama polozna mi powiedziala ze mam slaby okarm i dziecko sie nie najada . jakos dzieciatko caly czas po moim plakalo , marudzilo krotko spalo , apo sztucznym najedzone potrafilo 4 godziny przespac a pozniej cale nocki od miesiaca . a sporeszta nie wazne to jest moja decyzja czy bede karmic czy nie , moze mi sie chce moze nie to moja sprawa , ja nikogo nie neguje ze chce karmic piersia itego oczekuje od karmiacych . sporeszta po cesarce zazwyczaj pokarm pojawia sie w 3 dobie dopiero i dzieciatko musi dostac jedzonko od poczatku i ciezko pozniej malucha do piersi przystawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny a macie zwiekszona wydzieline z pochwy? Bo mi dziennie splywa taka mleczna gesta wydzielina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina nie denerwuj sie i olej te pomarańczówki! nie nerwy Ci teraz potrzebne! ja jem właśnie maliny-teściu nazrywał na działce i przyniósł :) mniam najem się to może mnie coś weźmie :P podobno świeże maliny są na wywołanie skurczy :) pogoda do bani leje i leje wrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelka też ostatnio o to pytałam bo myślałam że to czop...też mi tak od jakiegoś czasu się coś sączy...teraz już mniej a lekarz pytał się po ostatnim badaniu czy brałam jakieś leki mówię ,że nie a on odparł :aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, Balbiina chyba zaczynam się razem z Wami denerwować jutrzejszym dniem :) Jutro zobaczycie istotki, które tyle miesięcy nosiłyście w sobie. Wszystko się zmieni, zmienią się priorytety, będzie odpowiedzialność za to dziecko już do końca... Chyba tak naprawdę dzień przed porodem dociera do kobiety co to ciąża, co to macierzyństwo, rodzicielstwo. Wtedy to już jest namacalne. Jestem z Wami kochane. Omka współczuję sytuacji rodzinnej, tym bardziej w takiej chwili. Czasami warto zaryzykować dla siebie samej. Bycie z kimś dla samego faktu bycia nie ma sensu. Masz córkę, drugie maleństwo w drodze, masz dla kogo i z kim żyć. A Twój mężczyzna skoro dopiero teraz zauważył, że czegoś jemu brakuje w Waszym związku nie jest wart żadnych poświęceń. Dasz radę, musisz. freuline mój Lord ciągle śpi, wrażliwy jest na zmiany ciśnienia :) Rano gdy wstaję a on śpi już wiem, że będzie ciężki dzień :D malinówka oj oj chyba coś zaczyna się dziać a więc do dzieła :D Ela chyba rzeczywiście wylądowała na porodówce.... My z mężem dziś lenimy się w domu, żadnym obowiązków. Rozmawiamy jak to będzie za 3 tygodnie, wszystko jest takie nowe, obce dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale chwile i dzialam dalej.. Omka nie wiem co Ci napisac, bo nie wiemy tak naprawde co tam miedzy Wami siedzi, niedopasowanie charakterow, oczekiwan a moze znacznie cos "grubszego". Z mojego bliskiego otoczenia znam dwoje ludzi.. kobieta rozwiodla sie po pol roku swojego malzenstwa, bo jej maz "zapomnial jej powiedziec" ze tuz po ich slubie urodzilo mu sie dziecko.. niestety z obca kobieta.. teraz dziewczyna na super meza i dwojke dzieci.. mezczyna, inny kolega, krotko po slubie raz wczesniej wrocil z delegacji, zastal malzonke w lozku z innym.. rozwod. jakis czas temu bylismy u niego na slubie, ma piekna zone i pieknego synka.. znam tez co najmniej dwa przypadki, gdzie ludzie, kobiety jak i mezczyni zreszta, mieli dzieci w poprzednich zwiazkow, formalnych i nie, i stworzyli nowe rodziny, pelne, szczesliwe.. napisze Ci jeszcze, ze ja tez troche w zyciu przeszlam i gdyby ktos mi np. 10 lat temu opowiedzial, jak moje zycie bedzie wygladac przez te 10 lat kolejnych, to bym powiedziala za przeproszeniem "ze ma sie wlanac w dekiel i zamknac bo udusze golymi rekoma" nie dowierzajac w to co mowi. dzieki Bogu moja historia skonczyla sie dobrze, poznalam wspanialego czlowieka, mojego meza i w poniedzialek urodzi nam sie syn :-) i nie zamierzam juz nic zmieniac :-) zycze Ci wlasnie tego - wspanialego zakonczenia wlasnej historii, z tym, czy z innym czlowiekiem, w tym czy w innym zwiazku, odnalezienia wlasnej drogi, jakiegos takiego swiatla, ktore Cie poprowadzi w pewnym momencie w tym "dobrym" kierunku, w dobre rece.. zycze takze sily, bo musisz je miec by przejsc te droge, a bedziesz je miala, Oktawia Ci pomoze. i wierz mi nawet jak jest tak zle, ze masz ochote ze wszystkim skonczyc, i wydaje Ci sie ze nie ma juz nic, to jest - jest nadzieja, tylko taka schowana i uspiona, nadzieja, ze jutro, pojutrze, za tydzien, miesiac, rok, dwa, piec bedzie lepiej i wszystko jakos sie pouklada. Trzymaj sie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny :) a teraz szykujcie się na wiadomość dnia :D ELA URODZIŁA CÓRECZKĘ! :D Diana Maria urodziła się dziś o 10:53, siłami natury, bez znieczulenia, po 9 godzinach znośnej pracy i 5 mega skurczach. Malutka waży 3440 g. Obie z Elą czują się dobrze :) ściskają nas i życzą byśmy łatwo urodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo MalaGosia69.......27......05.07.....CH.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC.. Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Mala_miii86.......25.....15.07......CH.......śląskie... ..sn/cc...Gracjan Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06........Martynka 4) Ela1974...37....dz...Francja...02-07...03-07...sn...Diana Maria...3440 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo MalaGosia69.......27......05.07.....CH.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC.. Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Mala_miii86.......25.....15.07......CH.......śląskie... ..sn/cc...Gracjan Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06........Martynka 4) Ela1974...37....dz...Francja...02-07...03-07...sn...Diana Maria...3440 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pindole jessssst, ja tak od rana czytam z ukrycia pisząc między czasie pracę magisterską a tu taka informacja :D Eli dawałam przyzwolenie na opóźnienie akcji bo miała kłopoty z zatokami a ta można rzecz, że wyrobiła się w terminie wzorowo bo co to parę godzin opóźnienia ;-) Serce mi skacze z radości bynajmniej jakbym to ja miała za sobą :D Gratulacje dla Elki i całuski dla małej Dianki Misia - czekamy teraz na Ciebie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to mi się przypomniało jak wczoraj Elka pisała, że ona absolutnie nie pisze się teraz na poród i nastawia się na datę wyliczoną na podstawie usg czyli na 14 lipca ;-) No to się ponastawiała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! super wiadomość, Elu serdeczne gratulacje! No własnie tez pamiętam o nastawienie wg usg :) a tu taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela serdeczne gratulacje :) imię trzymane w tajemnicy śliczne :) odpoczywajcie teraz z Dianą Marią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nasza "1 lipcóweczka" Ela serdeczne gratulacje!!!!! dużo zdrowia dla Ciebie i małej Dianki! nabierajcie sił kobietki!!! :):):) czyli jednak brak obecności wiązał sie z jednym! ale superrr :D:D:D tabelka zmniejsza się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, gratulacje! poryczałam się, tak mi jakaś bliska Ela się zrobiłaś przez ten czas. wszystkiego dobrego dziewczynki! wszystkie dziewczyny, dzięki za rady, już trochę wyluzowałam. balbiinko, jakim mlekiem zamierzasz karmić? mi jakoś dziwnie nie po drodze z karmieniem cycem (pewnie bardziej zajmuje się pokoikami i innymi pierdołami;))) terror laktacyjny występuje nagminnie a ja jestem coraz bliższa decyzji, że karmić nei będę. tylko wypadałoby kupić sterylizator i butle w takim układzie. poczekam jeszcze tydzień, zobaczę czy umawiam się na jakiś termin cc czy czekam na akcję porodową, sama już nie wiem. omka, teraz będzie już tylko lepiej. nic nie zrobisz a im szybciej, tym lepiej. na szczęście będziesz miała małego człowieka, dla którego warto być szczęśliwą mamą. co do sesji, ja nie chciałam jej robić w 9 miesiącu tylko w 7-8. ale wtedy pojawiły się te jazdy z przepływami i leżałam plackiem. a że nic mi nie puchnie, zdecydowałam się teraz w ostatniej chwili. i nie żałuję:) już się nie mogę doczekać efektów. u nas dzisiaj lało od rana. mąż złożył komodę kąpielową, kołyskę, przykręcił karnisz (ku radości sąsiadów niewątpliwej). kocur dzielnie asystuje w przygotowaniach, domaga się pieszczot, czuje, że coś się dzieje...mąż umył toaletę, poodkurzał mieszkanie a teraz pucuje całą kuchnię. ja poprasowałam ciuszki małej. i to zajęło mi 4 godziny, choć nie było tego wiele. staram się jak najwięcej wypoczywać ale chyba szyjka się nadal skraca, bo znowu mam to różowawe plamienie. nie wiem czy dotrwam do terminu, może to i lepiej, choć cały czas boję się że polka jest malutka. ale to już chyba moja schiza. muszę mamę pogonić z szyciem firanki. robi remont i coś się nie może za to zabrać a czas nagli. z rzeczy w domu został montaż rolet w salonie i u małej, może w poniedziałek lub wtorek mąż da radę. muszę jeszcze zrobić 1-2 prania i prasowania - pościel, prześcieradła, ręczniki małej. i wrzucić w końcu te rożki,. ochraniacze, przewijaki, kołderki, niech się choć lekko przepiorą. pogoda do bani to i słabo schnie. jeszcze raz uściski dla eli! beatris, balbiina - trzymajcie się dzielnie. bardzo liczę na wasze wrażenia po. jeśli oczywiście znajdziecie czas i siłę skrobnąć. trzymam za was mocno kciuki. buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam od rana, że coś się dzieje, Eli wpis prawie zawsze zaczynał dzień na forum. Ela, jestem okropnie wzruszona i gratuluję córeczki. Pięknie w terminie! Szybkiego dochodzenia do siebie i wielkich pokładów miłości dla kolejnej osóbki w Waszej rodzinie! Strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris dziękuję, pięknie napisałaś..mam nadzieje,że wszystko jakoś dobrze się ułoży. Najważniejsze są dzieci. Elunia , wiedziałam, że jak Cię nie ma to rodzisz- punktualna jesteś:) Gratulacje i niech zdrowo rośnie córcia:) A Ty wypoczywaj i szybko na forum wracaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zasieję kolejne ziarno niepokoju - gdzie jest Aneczqa? Ma ktoś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELa czekamy na Twoj powrót do nas !!!!!! Diana piekne imie !!! i dobrze ze zdrowa i ze masz już to za sobą :) choc ta ilość godzin mnie przeraża hehe :) ciekawe jak dlugo ja bede rodzic :) ALe gratuluje z całego serca i czekamy przede wszystkim na foto naszej lipcóweczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Zebra dobre spostrzeżenie :) Aneczqa ma termin na 5.07 więc kto wie??? :):):) Ale nudyyy dzień cały przesiedziałam w łóżku!ciągle pada ;/ Rano zrobiłam coś dla siebie :D ogoliłam nóżki,"jadźke" :P obcięłam paznokietki i zadbałam o pięty :D u rączek wypiłowałam i bezbarwnym lakierem pociągłam :D a co hehe najgorsza rzecz się przytrafiła na koniec,ze względu na baaardzo wrażliwe brwi zamiast usuwać pensetką to zwyczajnie gole maszynką,i dziś 1 raz mi ręka zjechała! i co? mam brew przegoloną na pół :/ hm...myśle że do środy odrośnie:P jak nie trzeba zamalować wyrwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ serdecznie, Elu - odpowiedziałaś na moje wezwanie do rozpakowywanie się wg tabelki :) No i drugie imię Diany piękne, bo to moje pierwsze :) Ja przeżyłam najgorszą noc w całej mojej ciąży, skurcze, bezsenność, ból całego brzucha i wstawanie do WC 7 razy w nocy... :/ Beatris81, balbiina, cesarskie dziewczyny - życzę dobrej ekipy w szpitalu, miłych i pomocnych położnych oraz dużo radości z racji ujrzenia potomków :) POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wieczór, więc Beatris, Balbiina - trzymam kciuki żeby poszło gładko i bez nerwów za dużch, żeby dzieciaczki były zdrowe i wracajcie szybko do nas. Ale musicie mieć stresa - ale najważniejszy cel - zobaczyć maleństwa, a przy okazji pozbyć się w końcu dolegliwości ciążowego stanu. Beatris - mam szcerą nadzieję, że maluszek wynagrodzi Ci walkę jaką była Twoja ciąża. Donosiłaś, dałaś mu urosnąć i jutro już będzie z Wami. Wszystkiego dobrego dziewczyny! Ciekawe czy ktraś z lipcóweczek jeszcze Was dziś w nocy wyprzedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O korcze ale wspaniale wiesci Gratuluje Ela:) udalo ci sie na czas A moja Dominika niestety juz jest przeterminowana :):):) Balbina moja siostra tez nie mogla karmic piersia bo maly ciagle plakal Okazalo sie ze niedojadal i musiała sie przezucic na butelke W tych czasach to normalne ze dziecko je butelke Wiec nie rozumiem o co tyle szumu w okuł tego Niektóre matki sa naprawde przewrazliwione W nocy mialam mega skurcze biegunke i wymioty ale jak zwykle do rana mi przeszlo Nie wiem co ze mna jest nie tak ze te skurcze ciagle mi odchodza u nas dzisiaj byla naprawde wspanial pogoda Caly dzien spedzilicmy nad jeziorem i plywalismy pontonem Uwielbiam to Czuje sie teraz tak wypoczeta Beatris i Balbina Zycze szybkiego powrotu do siebie po cc Bede za was trzymala jutro kciuki To wspaniale ze jutro zobaczycie swoje malenstwa i wyobrazam sobie co bedziecie dzisiaj przechodzic w nocy Strach a zarazem wielkie szczescie na przemian:):):) A szczegulnie ty Beatris( po tylu przygodach ze tak powiem w ciazy ) Powodzenia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! kurka wodna ale wiesci! Ela gratuluje z calego serca! ale nam tu numer wywinelas, bo chyba zadna z nas sie nie spodziewala takiego przebiegu sprawy dzisiaj.. no to mamy pierwsza prawdziwa lipcoweczke i to niedzielna kobietke! bardzo sie ciesze, ze obie panny sa cale i zdrowe! a imiona cudne, orginalne, dostojne, takie z klasa.. cala nasza Ela! :-) aaaa cooo.. my wlasnie z mezem wrocilismy do domu, zaraz smigam kolacje i pokonuje juz drugie dzisiaj a trzecie w historii ciazy karmi malinowe.. hehe to przez Was bo zescie Wy mi smaka na to karmi zrobily. wczesniej przed ciaza w zyciu bym karmi nie wypila, bo dla mnie to nie piwo, a teraz smakuje mi jak napoj bogow.. :-) bylismy u moich rodzicow, narobili nam fotek, potem zahaczylam o moja przyjaciolke i powiem Wam ze wszyscy nakreceni a ja jak jakas taka zahipnotyzowana, nie dociera to do mnie.. tzn, dociera do mnie ze spodziewam sie dziecka ale nie ze to jutro! ze jutro bede je miala przy sobie! szok! mam w glowie taka czarna dziure.. mozna to porownac do tego, jak sie uczylo na egzamin, uczysz sie do niego, bo wiesz ze bedzie, a jak juz jest to masz pustke w glowie i taka czarna dziure i masz wrazenie ze nic nie napiszesz a jednak potem zdajesz na 5! :-) dziewczyny dzieki za dobre slowa.. jak tak sobie czytalam, to az tak dziwnie sie poczulam, ze to o mnie chodzi hehe ale bankowo pewnie w nocy nie bede mogla spac a od wczesnego rana bede nerwowa i wkurzajaca dla meza, a potem to pewnie bede miec non stop lzy w oczach a na koncu jak juz bedzie sie dzialo to bede ryczec, ja juz tak mam. no dobra, zabieram sie za jedzenie, jeszcze sie odezwe.. buziole! ps.sorki ze nie odpisuje na inne tematy ale nie mam do tego glowy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×