Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Hej kochane :):):) Mi jakos noc minęła całkiem nieźle o dziwo byłam tylko raz w kibelku :) Jutro mi wypada dzień terminu i mam wizyte u mojej gin , ciekawe co mi powie :) Dziś jak wracałam ze sklepu to myślałam że mi wody odchodzą hehe ale to znowu ogromna ilośc wydzieliny , takiej mlecznej, ostatnio mam tego sporo :/ (bez zapachu , nie piecze także infekcja odpada) Jutro o tym wspomne lekarce, bo kto wie moze razem z wodami mi się to sączy czy coś. Ogólnie czuje się normalnie, żadnych rewelacji tak jakby nigdy nic :) Czekam niecierpliwie na wieści od dziewczyn :) ''Ciocia'' która odwiedzi małego Krzysia - proszę go od nas ucałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Balbinka właśnie do mnie napisała. Za 20 minut ma cesarkę! Napisała, że bardzo się boi i żebyśmy trzymały wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki!!!:)Balbina trzymaj się:) A ma ktoś kontakt z beatris? A co do tego spania to chyba większość z nas się właśnie tak samo czuje.Bolące biodra drętwienie rak i to sikanie co chwila masakra ale pomyślmy sobie ze to już końcówka damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymamy kciuki za Balbine i Beatris również:) oby wszystko poszlo gładko:) Ja pije mala kawke z mezem bo ma nocki w tym tygodniu. Malutka cos malo sie rusza, to znaczy czuje ja ale taka ogolnie spokojna jest. Co do tych ruchow to ja poczułam ruchy ok 21,22 tc wiec... nie chce urodzic po terminie:( wczesniej czulam i slyszalam tylko takie bulgotanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim Panią :) Balbina 3 mamy kciuki! ja chyba razem z dziewczynami przechodze te cięcia ...od rana mam brzuch jak kamień.mały wariował jak diabili i masakrował moje wnetrzności,teraz mam wrażenie że na kolanach leży mi z 10 kg ziemniaków! dziwnie jakoś tak...Zjadłam pomidorówke i leże. Co do upławów też miałam,później spokój i od przed wczoraj nawrót i to właśnie takie mleczno -białe. wśrodę mam wizyte to się dopytam.Wogóle to mam wrażenie że mi się skóra z kręgosłupa naciąga na brzuch ;/ Malinówka a Ty jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocio-rybka a ile kosztowal Twoj laktator jesli mozna zapytac ? chodzi mi o to ze nie wiem jaki laktator w razie czego mam kupic...bo te z aventu no nie sa jakos kosmicznie drogie ale im tansze tym lepiej dla kieszeni :) a na allegro jest mnóstwo takich ktorych nie znam (firm) i wygladaja jakos tak licho i nie wiem czy nie zrobie błędu kupujac jakis laktator za pare złotych :) ebudka a to Wy sie prywatnie znacie z Abecią ? :) Niepoprawna optymistka z tymi stanikami to jest przesrane jak sobie tak pomyśle ze mam chodzi w takim bawełnianym i mają mi wisiec po kolana to aż wstyd będzie mi sie rozbierać przed chłopakiem :) No zobacze co zrobie z tym stanikiem czy kupie czy dokupie :) A mama mi wlasnie jeszcze powiedziała ze ona odciągała szybciej rękoma mleko niż laktatorem... wiec juz teraz to nie wiem co zrobic :) Tez poczekam i kupie jak bedzie mi faktycznie niezbędny ale dziekuje Wam dziewczynki za opinie :) Agusia to Wszystkiego Najlepszego i szczęśliwego rozwiązania Tobie życzę :) Kasia 508 ja ma z filmami dokłądnie jak Ty ..pamietam je wylacznie zaraz po zakonczeniu a potem to juz musze sklejac fakty hehe :) W takim razie obejrze sobie ten "pamiętnik" i zobaczymy czy trafi w mój gust :) Kurcze tak mnie dziwi to, że prawie każda z was bolą te biodra czy więzadła a mnie nic a nic !!! i nie wiem czy to tak jest ze jedna to boli a drugą nie ? czy kazda musi przejsc ten ból ? i tak sie zastanawiam czy moze to ze nie mam tych bóli swiadczy o tym ze daleko mi do porodu ? (21 lipiec) Kasiu wg tego obliczenia to ja powinnam urodzić 1 lipca dokładnie :) a nawet czop mi nie odszedł - przynajmniej nic o tym nie wiem :) Ja mialam biust zawsze duzy tzn jak byłam młodsza i chodzilam jeszcze do szkoły to mialam taki bardziej pełniejszy (czyt. jędrniejszy :D heheh ) a potem troche jakby mi "sflaczał" ale nie mam takich skarpet długich hehe tylko no nie sa juz takie piłeczki jak kiedyś o! :) i mialam rozmiar duuuze "D" potem własnie mi lekko "zmalał" :) wiec zrobiło się duuże "C" a teraz mam w ciąży znowu zalezy od stanika bo mam dwa i jeden jest duuze D a jeden E. W kazdym razie moj chłopak zdecydowanie wolał moje piersi z przed ciąży :) bo jak twierdzi te są dla niego już za duże :D no ale nie będzie mi tu chłop wybrzydzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia 1985, wszystkiego dobrego z okazji urodzin :) szybkiego porodu, zdrowego dzidziusia i ekspresowego powrotu do formy 🌻 Atena, a jak siostra się czuje? morelka, do mnie to posypywanie się też średnio dochodzi he he, choć przecież się właśnie dokonuje co chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline, fakt faktem w staniku do karmienia zbyt ponętnie wyglądać się raczej nie da :D Zwłaszcza jak się ma duży biust :D no ale zobaczymy jak to będzie. Ja stawiam trochę na to, że potem dokupię do karmienia te z fiszbinami - w tych już sytuacja lepiej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam i mam B także szalu nie ma w ciąży zrobiły mi się pełniejsze ale biustonoszy zmieniać na większe nie musiałam. Ja to dosłownie czuje się jak stara baba a w nocy to już jak niepełnosprawna dosłownie ani się przekręcić na drugi bok nie idzie bo brzuch jakoś tak ciągnie i boli a jak wstaje do toalety to pierw muszę usiąść na minutkę i dopiero wstaje bo taka połamana jestem. O któraś tu ma dzisiaj urodzinki Sto Lat!!!I szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Agusia przepraszam jak zwykle ale teraz sprawdziłam to jeszcze raz wszystkiego dobrego!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka ja z cycami mam tak jak TY. Pełniejszy biust i szału nie ma, zobaczymy jak będzie gdy pojawi się pokarm. Na razie nawet najmniejszego śladu po siarze nie ma i zaczynam się stresować czy ze mną na pewno wszystko jest ok. Agusia wszystkiego dobrego! Przede wszystkim zdrowego dzidziolka i szybkiego powrotu do formy bo chyba to teraz najważniejsze ;-) Ja dziś sprzątam w domu burdel poweekendowy na raty bo ledwo chodzę, coś mnie krzyż napierdziela ;/ Patrzę co chwilę na telefon i czekam na wieści od Balbinki już normalnie nie mogę się doczekać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, ode mnie też najlepsze życzonka!!! przede wszystkim duuuużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania:) Freuline, uśmiałam się z Twojej wypowiedzi o piersiach:D ale oczywiście w pozytywnym sensie:) ja idę z młodszym braciszkiem do dentysty, a potem na zakupy takie malutkie, więc zajrzę później i mam nadzieję, że same dobre nowinki będą do poczytania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczarowana u mnie tej siary było tak trochę chyba coś w 6-7 mies. jak lekko ścisnęłam sutka wtedy cośmy tak kombinowały z tym ściskaniem:)ale teraz nic a nic tez tak się zastanawiam czy coś wyjdzie z tym karmieniem choć wolałabym karmić piersią,i mam nadzieje ze sie ten biust powiększy jeszcze od pokarmu bo gdzie to takie małe cycki wystawiać na pokaz:)choć pewnie bym chciała karmić w ciszy i spokoju bo dla mnie to raczej taka intymna rzecz to znając teściowa i szwagierkę właśnie wtedy się będą najbardziej wpierdzielać nie ma to jak karmiąca mama i piec kwok stojących nad nią:)ale wtedy nie wiadomo czy patrzą na dziecko czy na twoje cycki:)a tak właśnie się zachowywały jak ich druga synowa urodziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przed ciążą miałam rozmiar 75G, teraz... 75J ;) I uwierzcie mi, można kupić dobry biustonosz, w którym nawet biust karmiącej mamy będzie wyglądał ponętnie :) Mój mąż przynajmniej nie narzeka ;) Warto znaleźć dobry sklep z przeszkolonymi sprzedawczyniami/brafitterkami i przede wszystkim MIERZYĆ staniki przed kupnem :) Ja robię zakupy tu: http://www.intimo4you.com/ i niestety, płacę za biustonosz 150-200zł, ale nie mam innego wyboru :) Pocieszam się, że chociaż nie będę sobie za kilka lat wyrzucać, że bawełnianymi stanikami zepsułam sobie biust ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra balbiny
witam balbina wlasnie urodziła synka wazy 3400 i mierzy 55 cm z małym wszystko w porzadku , siostra jeszcze na pooperacyjnej ,ale juz ma za soba :)mały sliczniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax, próbowałam znaleźc Twój link do profilu nk, bo już kiedyś zaglądałam do Ciebie, a teraz chciałam zaproszenie wysłac, ale szukanie tego linku to jak szukanie igły w stogu siana:o a nazwiska tez za cholere nie mogę sobie przypomniec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za informację, a swieżo upieczona Mamuśka niech wraca szybko do siebie, a Maleństwo niech zdrowo rośnie!!! GRATULACJE dla dzielnej Balbiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy razem z Abecią i rozmawiamy o Krzysiu i macierzyństwie :) przed chwilą dostałam sms od męża Beatris :) urodziła :) Ivo 2910g, 52 cm urodzony po 12.oo :) wszyscy zdrowi :) gdy będę wiedziała coś więcej dam znać :) jupppppi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kto następny???:p Beatris, serdeczne gratulacje!!! Wracajcie szybciutko do siebie i do nas:) już czekamy z niecierpliwością na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - link: http://nk.pl/#profile Balbinko - gratuluję :) Wracaj szybciutko do nas :) Agusia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!!! A i szczęśliwego rozwiązania :* Chyba nikogo nie pominęłam :P Mąż właśnie pojechał do pracy i co tu robić hmm... Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty, może się okaże, że mam rozwarcie czy takie tam i od razu mnie pośle do szpitala :P Mój brzuch już nie wytrzymał :( Wczoraj wylazły mi od spodu brzucha 4 rozstępy :( ale to widocznie było nieuniknione ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mama mi własnie mówiła że koło naszego domu chodzi bocian :D z 50 metrów od domu. Dobrze że mąż już za godzine będzie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax, nie pokazuje to Twojego profilu... nie wiem czemu. Potem sprawdzę, bo musze już po brata wychodzic, ale tak mi się chce w ta ulewę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie dopiero co napisałam i już :P W takim razie Beatris moje gratulacje :):):) Ja, ja , ja chce następna :P Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×