Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Hahahaha :) Pisałam do Was z tel kom z nudów ;) i ciągle mi się kasowało wszystko ;) Bo zapomniałam kluczy od domu i czekalam pod drzwiamy 40 min za mężem ;) hehehe No i dziś biegałam za butami i znowu nie ma nic dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy znikasz na godzinkę? Czyżby kontynuacja starań o dzidziusia? :P Fanfi Nerwus! Pocieszyć nas, a nie chwalić dyrekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici masz już dzidzie? Jak nie to wiesz gdzie masz "uderzać"Tylko wymień miejscvowość gdzie mam karawan zamówić.Poświęcenie to jest to:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi, mało uważnie śledzisz wpisy ;) Doceniam, ale ja chyba nie będę mieć z tym problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamiętaj - nie w pociągu ;) A ile planujesz przeznaczyć czasu na instruktarz? Obawiam się że nie obrócisz w 24 h a żona raczej nie zrozumie Twojego "poświęcenia" :) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam sie martwisz na zapas oczy:D:P:D Najpierw trzeba uzgodnić potem się będę martwić jak wydolić:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak, szlachetne ;) Tylko wiesz Fanfi, ja najpierw muszę zbadać Twoje kompetencje :D nie bedę brać lekcji na darmo. Muszą być skuteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy kamerkę to mam już dawno na GG i skajpa.Więc "wysztrigluj sie" odpowiednio,bo Cie zaskoczę kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×