Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

migotka nie słuchaj jej.:D ile wydoli tyle musi być na fali.Żona przed porodem godzinę była ...........rozpieszczana dosadnie.I oki było.Poród szybki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko -a co Ty sie zamartwiasz juz na zapas;) nie smutaj bo Bartuś zaraz wyczuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na niczym nie znam heh najgorszy ten porod własnie na meza nie mam co liczyć, miesiaczkowanie miała takie w miare chociaz czasm ciezko było a Kegla to cwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy póżniej jak zastosujesz(bardzo dobry chwyt kobiecy) men zadaje sobie pytanie kto tu kogo wydymał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy porodzie to bedzie ale zeby zrobić co kolwiek w kierunku takim zeby cos przyspieszyc to napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy wchodzimy w sfere erogenne.Czy po orgazmie nie czujesz odprężenia i niecheci? A tu dalej akt trwa.Więc jestem za tym aby stosowała ten chwyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to tylko mężczyźni tak mają że po orgaźmie czują że są spełnieni. Dla kobiet ważny jest sam akt :) Cały. Od początku do końca :) Migotka ja Ci powiem, że długo byłam za. Teraz już sama nie wiem bo nie chcę by podglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wiem ze bedzie bo sie uparł ze chce byc i koniec, najwyzej bede miała kogo bic i gryzc z bolu o i takie korzysci z niego, a seXuu to mam zero dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Ty chudzinko! :) zaraz mnie o kompleksy przyprawisz tu i zaczne się zastanawiać czy ja też przypadkiem nie jestem w ciązy hihihihihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka-jaki słodki brzuszek:)),tzn on uważa że nie mozna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz probowałam nie raz nie dwa on uwaza ze nie mozna ryzykowac bo sie moze cos dzieku stac zaprowadze go do lekarza przy wizycie bo nie ma siły z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×