Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

emin - u mnie takie bóle piersi i kłucie w okolicach jajników zwiastowało ciaze :) obecnie jestem w 16 tyg , mam 38 lat - może i u Ciebie maluszek daje znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
no wlasnie i dlatego tak strasznie sie boje,:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emin, zastanawiające są Twoje objawy, a może to rzeczywiście ciąża i teraz wszystko będzie już dobrze :) wiesz że nie mozna się martwić i teraz juz nie będziesz tak jak przy poprzedniej ciąży. Mozliwe że tym razem się udało :) ale by była niespodzianka. Ja bym mimo wszystko zrobiła test. Lepiej wiedzieć i mieć czarne na białym. A u mnie ostatnio sporo zajęć a przez ostatni wekend wogóle nie miałam czasu dopiero teraz widzę Twoje wpisy. Jak na razie zrobiłam sobie FSH, LH, Estradiol i widze że jest ok. Muszę jeszcze zrobić prolaktynę testosteron całkowity, TSH SHBG i progesteron. Nie wiem tylko czy te badania robi się w jakimś konkretnym dniu cyklu czy to jest bez znaczenia. Jak ostatnio byłam u lekarza to nie zapytałam. Czy Ty może się orientujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
@ przyszla...a wiec samo sie wszystko rozwiazalo... Nie sabusiu nie orientuje sie co badan hormonow. Pamietaj ze trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Jednak nie przyszla @,to byl falszywy alarm|| 2 krople,wiec myslalam,ze sie rozkreci,ale nic,w czwartek zrobilam test i wyszly 2 krechy!!!!!! Nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac!!!! W poniedzialek ide do gin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Kurcze chyba cos zlego sie dzieje,bo od wczoraj mam taka delikatna zabarwiona na bezowo wydzieline,malutko ale jest!!!! I co teraz,nie mam juz sily,a wizyta dopiero jutro;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw ja mialam plamienia do 12 tyg nawet gorsze bo różowe - pojawiały się i znikały , ciąża rozwija się pięknie juz czuję ruchy maluszka :-) nie wolno Ci się denerwować bo to najbardziej szkodzi - ja starałam się nie przejmować tym i samo przeszło - lekarz kontrolował mi rozwój ciąży przez usg i upewniał ze nie ma powodu do paniki - u Ciebie tez bedzie dobrze tylko musisz w to wierzyć , trzymam kciuki żeby z twoim maleństwem bylo wszystko dobrze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Dziekuje Ci Asiu za potrzymanie na duchu;) Staram sie lezec i nic nie robic. Po za tym czuje sie dobrze,nic mnie nie boli. MOZE TO COS Z HORMONAMI? Czekam spokojnie do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
sorrry za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale niespodzianka emin :) głowa do góry, zobaczysz że teraz wszystko będzie dobrze tylko sie nie denerwuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To może zaszkodzić. Ale miałam nosa co ? Tym razem wszystko musi się dobrze skończyć :) A ja staram się ale bez nacisku, wszystkich badań jeszcze nie zrobiłam bo nie miałam czasu. Może uda się w tym cyklu.......... Emin obiecaj ze nie dedziesz sie martwic i denerwować !!! Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu ciesze sie ,ze sie odezwalas!!!! Asia mnie troche podtrzymuje na duchu:)) Dzis caly dzien przelezalam...staram sie o tym nie myslec,ale wiesz jak to jest. Dalej ten sluz jest bezowy i to mnie martwi,mysle,ze to moze hormony:( Jutro jade do gin i bede wszystko wiedziec. TO PO PROSTU NIE DO UWIERZENIA. A ty sie nie przejmuj,uda Ci sie napewno.Popatrz na mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emin i co u Ciebie ? Co mówi lekarz ?, pisz zaraz bo czekam z niecierpliwością !!!! U mnie ostatnio zaczęła się sesja i mnóstwo pracy w pracy, poza tym była w wekend na weselu dlatego nic nie pisałam. Mam nadzieję że u Ciebie tym razem wszystko dobrze się skończy :) głowa do góry !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Hello:)))) Caly dzien zawirowany.... bylam u gin.Jest dzidzius!!!!!ale sa tez 2 miesniaki duze!!!3 cm 5 cm:( Dostalam lekarstwa i zastrzyki,Jutro ide na bete i drugi raz w poniedzialek a w srode nastepna wizyta. Bylam u innego lekarza,po prostu zmienilam gin,i wiesz co mi powiedzial??dlaczego nie usunelam tych wstretnych miesniakow?? ja juz nic z tego nie kapuje,jeden mowi,ze nic sie nie da juz zrobic ,i ze w ogle o ciazy mam zapomniec,bo nie mam najmniejszych szans(to bylo kilka lat temu)ten dzisiaj powiedzial ze to bzdury,zawsze sie da usunac. A teraz musimy zrobic wszystko aby ciaza szla do przodu,i chyba nie ma tak zle bo nawet l4 nie dostalam. Cas pokarze Sabusiu,ale jestem dobrej mysli. A co do lekarzy to po prostu brak slow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Sabusiu , nie mozesz tracic nadzieji,spojrz na mnie. Wiesz jak bylo ze mna i zobacz jak lekarze potrafia sie mylic. napewno tobie tez sie uda!!!Musisz tylko troche dac na luz... Posprawdzaj sobie hormony!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że u Ciebie w porządku :) musisz teraz dużo odpoczywać i nie denerwować się !!!!!!!!!!! Tak to jest z lekarzami, każdy mówi co innego. Oby teraz się wszystko ułozyło :) i dobrze skończyło. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Dzieki Sabciu,trzymaj mocno!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emin
Dzis odebralam Beta hcg 26.081 Chyba dobry wynik:) W poniedzialek znow musze zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emin jak sie czujesz ?? mam nadzieję ze wszystko u Ciebie ok , beta pięknie Ci wyszła więc bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajm:) Czuje sie bardzo dobrze,nic sie nie dzieje,czuje czasami jakies klucia,jakies delikatnie ciagniecia,ale naprawde bardzo delikatne,nic poza tym.Piersi natomiast bardzo mi dokuczaja,strasznie bola,ale chyba to dobrze. Jutro znow ide na beta hcg,szczerze powiem ,ze jakos nie kumam tych wynikow beta ,we wtorek odbiore wyniki to napisze,w srode gin,zobaczymy co powie:) Jestem dobrych mysli. Dzieki Asiu za troske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie bardzo :) ból piersi świadczy że organizm prawidłowo reaguje na zmiany i nastawia sie na na utrzymanie ciązy - czuję że tym razem będziesz miała maluszka :) daj znać jak wypadną badania - trzymam kciuki , myśl pozytywnie bo to naprawde bardzo pomaga , ja miałam w 1 trymestrze plamienia - maz panikował a ja byłam zupełnie spokojna i nie dopuszczałam żłych myśli - dziś konczę 18 tyg i nic juz złego się nie dzieje , więc pamiętaj - myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wynik Emin ? Myślę że wzrósł i to pewnie sporo :) nie wiem jak dużo się podnosi ale napewno wzrósł :) Ja jakoś rzadziej tu ostatnio zagladam, mam egzaminy a poza tym to nic się nie zmienia. Już czuję zbliżająca się @ i tak w kółko. Zrobię teraz reszę badan i chyba całkowice odpuszczę chciaż to nie takie proste. Myslę o tym ale już chyba mniej.... Pozdrawiam gorąco Emin, dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szczególnie gorąco witam moją imienniczkę,rówieśniczkę i także ciężarną.Asia,ja mam termin na 28listopada.To moje 3 dziecko,mam 19letnią córke i 2letniego syna. Emin-tez mam 2 miesniaki.W poprzedniej ciązy rokowanie było +/-,w 40 tyg miałam cc(groziła zamartwica).Teraz rokowanie podobne ,do 13tyg plamienia,spory krwiak na kosmówce.Teraz juz bez plamien,krwiaka nie ma.Bądz dobrej myśli.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:) Zrobilam bete dzis rano i mam wyniki 77.001 ja nie kumam tych wynikow,ale jest dobrze bo tak powiedzial pan przy odbiorze wynikow. Tydzien temu mialam 26.081 Dzis rano kilka godzin czulam normalnie burze w brzuchu,troche sie wystraszylam,ja nie wiem jak to nazwac,jakby powietrze,jakby kolka,tak jakby mi sie wszytsko tam w srodku przestawialo,nie bolalo nic,ale jak siedzialam to musialam wstac,tak cisnelo,potem przestalo i teraz jest ok!! powiedz Asiu bo tez masz miesniaki nialas takie rewolucje???to moze te miesniaki??? ja nie mam plamien,wszystko jest jak narazie ok,i oby tak dalej. Sabciu daj na luz,nie planuj,samo przyjdzie,bedzie dobrze:)) Zagladaj czasem do mie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5 tydzien 1.500 - 23.000 5-6 tydzien 3.400 -135.000 6-8 tydzien 10.500 -209.000 9-11 tydzien 42.800 -218.000 takie mam normy z boku wyniku.A moj wynik 77.006 Co myslicie????Ktory tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emin - ja nie znam się na wynikach beta hcg ale widzę że wzrasta ładnie i czuję że wszystko będzie dobrze :) cały czas trzymam kciuki za Ciebie i maluszka :) bądź pogodna myśl o kruszynce i dbaj o Was asia.asia - witam Cię moja imienniczko :) ja mam termin wg lekarza na 29 listopada wg mnie to będzie 26 , ale sama wiesz że termin zawsze jest przyblizony , będziemy rodziły w tym samym czasie - cieszę się bardzo , moje plamienie z początku ciazy było niewytłumaczalne ale ważne że nie zaszkodziło maleństwu i teraz nic złego sie nie dzieje , prowadze normalny tryb zycia jak przed ciaza , pracuję zawodowo i czuję sie bardzo dobrze , tylko ten brzuchol bardzo duży - mój obwód wynosi już 114 a jestem drobną kobietką , heh wyglądam jak w 7-8 mieś , odezwij się czasem to będziemy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dobrej mysli,jutro mam wizyte,wiec zobaczymy co powie gin. Asiu dzieki za cieple slowa:)trzymaj kciuki i nie puszczaj!!!!:) Asia 2 ,piszesz,ze mialas plamienia,czy to przez miesniaki?czy przez krwiaczka?? A tak ogolnie czy dokuczaja ci te wstretne miesniaki?? Moje jak narazie nic a nic,tylko mam duzy brzuch,mysle ze to przez nie. Ja tez naeazie pracuje,mam siedzaca prace wiec mysle ze to nie przeszkadza,strasznie sie ciesze,ale tez sie boje co bedzie. Moj 25 letni syn jest zachwycony:):):):) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia7122
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ,straciłam ciąże 3 miesiące temu z powodu krwiaka na kosmówce to był 16 tydzień ,czy ktoś miał podobnie ?Myślę o kolejnej ciąży ale mam stracha mam 40 lat nie wiem czy nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia Strasznie mi przykro z powodu straty dzidziusia:( Mnie to tez spotkalo kilka miesiecy temu. Ja nic Ci nie powiem na temat krwiaczkow,bo nic na ten temat nie wiem,ale jest tu Asia co miala krwiaczka ale jej sie wchlonal Moge Ci tylko powiedziec , zebys probowala ,ja mam 41 lat 2 miesniaki i mam nadzieje ,ze uda mi sie donosic. Mysle,ze jak bardzo chcesz dzidziusia to nie pytaj nas czy wypada,to twoja decyzja i twoje dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia7122 - wszędzie na świecie kobiety po 40 rodzą dzieci nie robi to wrażenia , u nas w Polsce jest jakas dziwna mentalnosc że powinno się starac o dzieci do 30 :( nie patrz więc co wypada co nie wypada tylko podejmij decyzję , przecież to będzie Twoje dziecko , ja mam 38 i świadomie zaszłam w ciązę , zresztą my kobietki dojrzałe jeśteśmy lepiej przygotowane do macierzyństwa niż młode dziewczyny i rozsądnie do niego podchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×