Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emin

ciaza po 40 szok!!!!!

Polecane posty

Juz lepiej...... W poniedzialek jade do kliniki specjalistycznej do Neapolu . Sabciu a u Ciebie co??? Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emin :) co u Ciebie ? Długo nie pisałam bo jakoś ciągle coś mi idzie nie tak... To w pracy to inne problemy i brak mi już sił. Dowiedziałaś sie juz coś w tej klinice ? Dlaczego ta ciąża obumarła ? U mnie wyniki są w mairę dobre zrobiłam większość hormonów i są ok. Wiec juz teraz nie wiem co mnogę dalej badac. Chyba męża :) Pozdrawiam Cie i czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emin odezwij sie kochana szybciutko , sabciu badaj męza koniecznie - mój miał problematyczne wyniki ale wybrnęliśmy więc może trzeba sie za chłopa zabrac :P , ja dziś zaczęłam 9 mieś ... zleciało szybko ale teraz wyglądam i czuję sie jak słoń 125 obwodu w pasie - koszmar , jednak w moim wieku juz ciężej znosi sie końcówke ciazy Przesyłam Wam dziewczynki ciązowe dobre fluidki abyście tez niedługo takie grube chodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rbababa
Witam kobietki zapraszam do dyskusji na www.rajkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta74
witam jestem tutaj pierwszy raz mam 40 lat moj partner 47 i jestem w 7 tygodnuu ciazy on jest podlamany mamy duze dzieci z poprzednich zwiazkow nie wiem co robic nie wiem czy on mnie nie zostawi bo nie zniesie tego wstydu pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta74
niestety tak jest ja sie ciesze ale boje sie czy w razie czego dam rade sama w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość basia
Czy szok? coraz wiecej kobiet decyduje sie na cieze w tym wieku. Sa dojrzale i maja za co wychowac dzieci. Ale nie oszukujmy sie coraz wiecej spoleczenstwa jest nieplodna, wiele czynnikow na to wplywa. Uwazam, ze kazdy powinien sie przepadac w klinice nieplodnosci i wiedziec o swoim stanie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nikt tu nie zaglądał więc kobieta w ciąży po 40 to chyba teraz rzadko się zdarza.ja właśnie skończyłam 40 i podejrzewam ciążę nie robiłem jeszcze testy a okres spóźnię mi się już 7 dni ,mam już dzieci więc wiem jakie objawy mi towarzyszyły wcześniej .jestem jednak pełna obaw .czy naprawdę takie ciąże to rzadkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku i nie jak się zabezpieczać ,tylko się ruchoa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak się zabezpieczać więc bez takich mi tu pólmózgu.nie masz nic do powiedzenia to nie pisz ,zajmij się swoim zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję Ci. Taka ciąża to nie rzadkość, mam 39 lat i też pragnę dziecka jak nigdy wcześniej czekam już z miesiąca na miesiąc i mam nadzieję że mi się wkońcu uda. Mam już syna 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce babcie nawet zaciążają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 14:25 masz babcię w wieku 40 lat? A może sama/sam chcesz w tym wieku nią być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciążę po 40 są częste i naprawdę kobiety przechodzą ****ardzo dobrze pomimo statystyk wiem bo pracuję jako położna.więc gratuluję i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chca się ruchoać a nic nie wiedzą o antykoncepcji w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela70
Witam. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.:) Mam 46 lat i 15-miesięczną córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 i dwa dni temu 2 kreski na teście. Mam już troje :) Dużo obaw, ale bardzo głęboko się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam 42 lata. Córka 16 lat. Wczoraj miałam pierwsze badania prenatalne i test niftyz krwi. Na usg wszystko wygląda ok. Ja nie wiedzieć czemu nie potrafię się jeszcze cieszyć, mimo że córka i mąż mnie wspierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa wpadka.Zapomniała o zabezpieczeniu piz.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Witam,widze tyle okrutnyxh ludzi,ktorzy czytaja dorum o uczuciach innych ludzi,mym marzeniem jest dziecko,nie pytajcie ile mam lat,tak mam jeszcze owulacje!!!!! :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też szok będę mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat i roczne dziecko? i czym ty sie chwalisz? w tym wieku to powinna byc twoja wnuczka. dziecko bedzie mialo 7 lat i pojdzie do szkoly, a ty bedziesz juz miec 52 lata. na komunii u 8 latka bedziesz miec z 53 lata. gdzie inne mamusie beda mialy kolo 30-35 lat. dziecko bedzie mialo 18 a ty 63 ;/ przeciez na imprezie urodzinowej bedziesz wygladac jak babcia. zreszta zaloze sie, ze cie tak nazywaja jak idziesz z dzieckiem na spacer czy do lekarza... 20latka konczaca szkole bedzie miala juz 65 letnia babcio-mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to typowa wpadka.Polki nie stosuja antykoncepcji a jeszcze maja chęc na sex,stad wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jeśli nikt nie będzie zagladał innym do łóżka. Nie wiem czemu szukacie na takich wątkach sensacji. Na pragnienie macierzyństwa i ten instynkt nic się nie poradzi..a życie przecież pisze różne scenariusze i nie zawsze zdąży się , czy czuje się to pragnienie wcześniej. Zawsze są na szczęście adopcje kd. Słyszałyście o programie Invimedu z gwarancją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×