Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Gość gabulec
MARYJKA wspolczuje Ci ze musisz brac insuline czy zwykla dieta nie wystarczyla ???? bardzo chetnie bym Ci pomogla bo az mnie nosi a co do zelaska to warto zainwestowac ja mam super parowe ale dlatego ze mam joba na punkcie prasowania i lubie prasowac nawet majtki i skarpetki prasuje ale wiem ze trzeba miec mocno z deklem aby to robic moj maz czesto nazywa mnie detektyw Monk bo Monk ma tak wszystko zaplanowane i poukladane czasami nie latwo sie z tym zyje !! JANICZKA jak ty to wytrzymalas bo ja w drugim trymestrze to mezowi zyc nie dalam tak moje hormony szalaly a co do tej szkoly rodzenia to naprawde warto zobaczyc Janiczka fajnie piszesz po polsku "ze zaslony fajnie pracuja" widze ze juz z angielskiego tlumaczysz na Polski heheh ja tez mam z tym problem bo ladne pare lat nie uzywam polskiej pisowni i czasami sie mocno zastanawiam nad ortografia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
MARYJKA wspolczuje Ci ze musisz brac insuline czy zwykla dieta nie wystarczyla ???? bardzo chetnie bym Ci pomogla bo az mnie nosi a co do zelaska to warto zainwestowac ja mam super parowe ale dlatego ze mam joba na punkcie prasowania i lubie prasowac nawet majtki i skarpetki prasuje ale wiem ze trzeba miec mocno z deklem aby to robic moj maz czesto nazywa mnie detektyw Monk bo Monk ma tak wszystko zaplanowane i poukladane czasami nie latwo sie z tym zyje !! JANICZKA jak ty to wytrzymalas bo ja w drugim trymestrze to mezowi zyc nie dalam tak moje hormony szalaly a co do tej szkoly rodzenia to naprawde warto zobaczyc Janiczka fajnie piszesz po polsku "ze zaslony fajnie pracuja" widze ze juz z angielskiego tlumaczysz na Polski heheh ja tez mam z tym problem bo ladne pare lat nie uzywam polskiej pisowni i czasami sie mocno zastanawiam nad ortografia heheh DZIEWCZYNECZKA ja kupilam takie pampersy poporodowe nie wiem czy w Polsce sa ale naprawde super sprawa tylko z tego co wiem to ty masz miec CC !! DZIEWCZYNY PROSZE WAS TRZYMAJCIE KCIUKI BO ZGINELA PACZKA W POLSCE Z MOIM WOZKIEM I RESZTA WYPRAWKI DLA LILUNI BARDZO SIE MARTWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec znajdzie się myśl poztywnie Maryjka dobrze, że nam juz niewiele zostało i wreszcie skoncza sie te "uroki" ciazy. Nie moge sie doczekac chwili jak maly wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec mam nadzieje, ze znajdzie sie przesylka ale wierze ci ze sie wkurzasz bo ja bym tak samo. To byl wlasnie powod dla ktorego nie kupilam wozka z Polski chociaz sa super i mi sie marzyl :). Ale zawsze mozesz zlozyc reklamacje i w koncu bedziesz miec swoj zakup. Ciesze sie ze mnie rozumiesz z nowym jezykiem, to jest tak, ze po angielsku jeszcze nie jest perfect a z Polskim coraz slabiej :). Jestem tutaj juz 9 lat i caly czas po angielsku, moj maz tez nie mowi po polsku. Ale z ortografia jest strasznie, nigdy w Polsce nie robilam takich bledow :). Jestem tez na takim forum jak ten ale one tylko panikuja przed porodem :). Dziewczyny ja wam zazdroszcze ze sprzatacie dom, ja nie cierpie sprzatac, znaczy mam czysto bo utrzymuje porzadek i moj maz jest bardzo czysty ale potrzebuje byc w dobrym nastroju zeby sprzatac. Maryjka ciekawa jestem czy ty musisz brac ta insuline tylko teraz podczas ciazy czy tez potem ? szkoda ze mieszkamy daleko siebie to bysmy sie mogly spotkac na kawce i pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
DZIEWCZYNY MAM NADZIEJE ZE PO PORODZIE BEDZIEMY DALEJ SIE WYMIENIAC DOSWIADCZENIAMI!!! WLASNIE SPRAWDZALAM KIEDY MOJA CORECZKA BEDZIE MIALA IMIENINY I MA TYLKO JEDEN RAZ W ROKU I TO W WALENTYNKI DZIEWCZYNY NAWET NIE WIEDZIALAM I TERAZ MYSLE SOBIE ZE LOS TAK CHCIAL ABY MIALA NA IMIE LILIANA BO JESTE TAKA WYCZEKANA TAKA WYMODLONA JAK SIE DOWIEDZIALAM ZE NIE MOGE MIEC DZIECI TO SIE ZALAMALAM TERAZ JUZ WIEM ZE TO PRAWDZIWE DZIECKO MILOSCI NAJWIEKSZEJ JAKIEJ MOZEMY JEJ DAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam z dietą niecałe dwa tygodnie i niestety się nie poprawiało :( dziś zadzwoniłam do przychodni i pani mi kazała wziąć insulinę, już nie czekać więcej. Trochę się bałam, bo byłam sama w domu, ale pomyślałam sobie, że dla maluszka gorsze są moje wysokie cukry niż ta insulina. Mam nadzieję, że to tylko do porodu. Zresztą nie czuję tego, ze ten cukier mi skacze, więc jak maluch już nie będzie w brzuchu nie będzie takiego strachu. Planuje dziś wreszcie pranie ubranek, malutkimi kroczkami do przodu. Poza tym nie mamy jeszcze fotelika, znalazłam fajny na allegro, ale jest podejrzanie tani i zastanawiam się czy to nie podróba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec to bedzie super wymieniac sie doswiadczeniem po porodzie bo wtedy sie dopiero zacznie:) Nie wiedzialam, ze to tak oczekiwane baby dla ciebie, tym bardziej sie ciesze z toba :). Maryjeka miejmy nadzieje, ze twoj cukier sie ustabilizuje po porodzie co sie czesto zdarza. Zmobizowalas mnie ide tez jeszcze cos upiekszyc dla mojej Amelki w jej pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
JANICZKA mialam problemy z zajsciem w ciaze leczylam sie jeszcze kiedys w polsce bo mialam nie regularny okres powiedzieli ze to wina tarczycy i leczyli mnie na tarczyce rok temu w anglii nie mialam okresu 2 misiace myslalam ze jestem w ciazy okazalo sie ze przed nami dlugie leczenie bo nie mam owulacji i nie ma szans na zaplodnienie to byl dla mnie wyrok akurat w tym czasie wszystkie kolezanki zachodzily w ciaze i nieswiadomie mowily jakie to uczucie byc w ciazy to bylo straszne ale trafilam na cudowna doktor ktora mnie wyleczyla lekami za 7 funtow i powiedziala ze w polsce napewno by mnie wyslali na in vitro bo tak robia z kobietami aby je tylko wykorzystac wyobraz sobie ze po 3 miesiacach brania tabletek zaszlam w ciaze i to dowiedzialam sie w rocznice naszego slubu mialam piekny prezent dla meza DZIEWCZYNY MAMY PRAWDZIWE SZCZESCIE :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to super pomysł, żebyśmy tutaj pisały też po rozwiązaniu. Mam nadzieje, że nasze bobasy nam dadzą posiedziec prze komputerem te pół godzinki.:-) Ale miałam dzisiaj pracowity dzień, zaraz wskakuje do wanny i zaczynam sie relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec to piekna historia o tym jak zaszlas w ciaze. To jest takie wazne zeby miec dobrego lekarza. Moja jedna kolezanka ma podobny problem jak ty, ona jest zalamana bo podobnie my jej kolezanki zachodzimy w ciazy caly czas teraz. Tym bardziej twoja Liliana jest taka upragniona :). Bagdad odpoczywaj kobieto bo to teraz najwazniejsze dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zazdroszczę tym co moga sprzatac...ja od kilku dni jestem jak przekłuty balon, meczę sie szybko i jestem "nieposolona" ogólnie. Żle spię i ciagle wydaje mi się, że to już... Dzis jak mąż wstawał do pracy o 4 to mu powiedziałam, że dam znac jak pojade do szpitala. Chyba mam depresje przed porodową oile taka istnieje. Wczoraj maż kupił nosidelko dla małego a ja idę zaraz uprac pościel do łożeczka bo zostało 14 dni do cc. Własnie przed chwila pisała do mnie kolezanka, ktora miała cc 2 tyg temu i wrazenia ma fatalne, ból straszny podobno. Staram sie przekonac sama siebie, że bedzie ok. Siostra zrobiła mi niespodzianke i kupiła przepiekny album dla dzidziusia, do którego mozna wklejac zdjecia pamiatki cudny jest, zawiera urocze zdjecia noworodków. GABULEC bardzo ładnie napisałaś o córeczce i szczesciu jakie Was spotkalo. Ja jestem matka wyrodna, bo jak się dowiedziałam o ciazy tydzień nie mogłam dojśc do siebie ale potem sie pozbierałam z szoku. MARYJKO lepiej przemeczyc sie z ta insuliną niz zaszkodzic maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczka nie strasza sie niepotrzebnie. Moja bratowa w Polsce miala tez cc 10 dni temu i wspomina niezle. Juz biega przy dzieciach. Znam wiecej kobiet ktore mowia ze tylko cc, nawet mnie staraly sie przekonac, ze to lepiej ale ja chce najpierw zobaczyc naturalnie ale jesli cos to nie mam problemu z cc :). Na pocieszenie ja tez jestem bardzo leniwa teraz chociaz ogolnie to jestem bardzo dobrze zorganizowana, potrafie cale dnie przesiedziec ogladajac tylko TV czy czytajac ksiazke, zaczelam sie czuc winna mojemu lenistwu ale znajomi i rodzinka mi mowi ze to jest normalne dlatego przestalam sie czuc winna ze maz po pracy sprzata dom, etc :). Za pare tygodni bedziemy sie z tego smiac, mam nadzieje, ze zostaniemy na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na wesolo, zyczcie mi powodzenia bo ide sie golic !!!! dzis mam wizyte u lekarza a ona mnie bada juz bada od wewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
DZIEWCZYNECZKA glowa do gory nie martw sie sprzataniem ani niczym innym Ty i Malutki jestescie teraz najwazniejsi pamietaj ze jak mamusi jest dobrze to dziecku tez wybij sobie z glowy depresje i pomysl o maluszku pamietaj ze dla Ciebie to bedzie nowy okres w zyciu ale dla baby to dopiero mysl pozytywnie kazdy porod jest inny wiec nie sluchaj nikogo i nastaw sie pozytywnie wlacz sobie ulubiona muzyczke ja sobie wczoraj tez polakalam i dzisiaj jest piekny dzien heheh to naprawde pomaga:)) JANICZKA uwazaj na psioche bo ja sie tak zacielam ze masakra juz nie wiem jak sie golic heheh wzielam sobie lusterko do wanny i zaparowalo wiec zrobilam sobie kuku boli jak cholera a bol dopiero przed nami heheh daj znac co u lekarza ja ide ostatni raz do midwife w piatek omowic porod !!!! DAJCIE POMYSL CO NA JUTRO GOTOWAC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z lusterka już dawno zrezygnowałam. Teraz jadę na czuja, ale i tak pewnie niedokladnie to robie hehe. Co na obiad? Hmm ja dzisiaj robiłam carbonare, wczoraj ogórkową i pizze, jutro nie wiem co będzie. Ogólnie przez całą ciąże mam ochotę na łazanki z kapustą kiszona i mięskiem, do tego stopnia, że robiłam to co drugi dzień. Aż mąż powiedział basta! hehehe O wiem, jutro będzie sałatka z kurczakiem. Dla męża zrobię pewnie pizze, bo konkretny facet, potrzebuje konkretnie zjeść :-) A jak twierdzi zieleniny nie będzie jadł :-P Może to głupie z mojej strony, ale jak się pokłócimy, to kilka dni pod rząd na obiad robię coś czym się nie nasyci, np. jakas zupka. :-P Wredne, ale zdrowsze od cichych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja podobnie jak Wy będe mamą w marcu już nie umie się doczekać podczytuje Was od jakiegoś czasu :) mam nadzieję że nie macie mi tego za złe ... Mam pytanie do Bagdad Cafe włączyłam sobie Twój link z YouTube i chciałabym się upewnić czy to Ty tam tańczysz ? Jestem zachwycona tym filmikiem :):) w piosence się zakochałam próbowałam wynaleźć tytuł ale nie dałam rady więc jeśli wiesz kto wykonuje tą piosenkę to bardzo proszę napisz. Ten filmik oglądam i słucham już dziś chyba z 30 raz jest SUPER :) Życzę Wam wszystkim bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwka, fajnie że Cię to zainteresowało. Na tym filmiku to nie jestem ja, ale uczę się tańczyć zouk, a Ci ludzie są dla mnie swego rodzaju guru w tej dziedzinie. Tym bardziej się cieszę, że gdzieś tam na świecie jest moja imienniczka, która też kocha tą muzykę i taniec. Z tego co wiem to są siostry, w swoim srodowisku dość popularne. Co do piosenki, to jestem na etapie poszukiwań, ale znajdę ją kiedyś wiec czytaj nas i udzielaj się, będe pamietać, żeby Cie powiadomić. Ale mogę Ci pokazać inną, ale w tym samym stylu. http://www.youtube.com/watch?v=uEjLAbgzRRU Malwko na kiedy masz termin? P.S. Dzisiaj zrobiłam pierwszą część prania! Dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janczka
WItaj Malwka, witamy na forum, powiedz nam cos o sobie :). Golenie poszlo nawet niezle, znaczy ja sie nie zacielam tym razem ale dokladnie nie patrzylam jak wyglada po bo nie chce sie stresowac :). Doc powiedziala ze podczas porodu musze wziac antybiotyk bo dziecko moze miec infekcje. Ostanio gdy mnie badala przez pochwe, wziela wymaz i test wyszedl pozytywnie. Nie wiem na ile to jest powazne, za tydzien zapytam sie bardziej szczegolowo. Na dzis wystarczy tyle stresu :). Na obiad ?????? Gulasz z kasza, nalesniki lub ryz zapiekany z jablkami, rybka pieczona w folii, zupa pomidorowa, no i do wszystkiego oczywiscie ogorki kiszone :). Ja wlasnie wcinam lody, ostatnio mam caly czas na nie slinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam, że to Ty właśnie biorąc imię pod uwagę :):):) Jeśli znajdziesz tytuł tej piosenki to będe bardzo wdzięczna jak napiszesz ja dziś od rana szukam i nie umie zajść a tą co przesłałaś mi w linku już też mam :) natrafiłam na nią przy innym ich tańcu i wpadła mi również w ucho :) Tak z ciekawości jeszcze zapytam skąd jesteś ? i ile kosztuje taka nauka tańca? Bo ja dziś już pisalam mojemu M że musimy się zapisać na jakiś kurs tego tańca haha :) ale nie wiem czy w moich sronach znajde :P Ja ma termin na 23 marzec z @ a 24 marzec z ostatniego Usg Porodu boje się strasznie już mnie męczą sny dziwne przez to a to moja pierwsza ciąża jestem ze śląska i myślę, że będe sie częściej odzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiczko nie martw się tą infekcją, bardzo trudno jest się jej pozbyć w naszym stanie. Smacznego, kurczę też bym jakiegos loda zjadła, ale gardło mnie pobolewa. Malwka mamy podobny termin, różnica kilku dni. Skąd dokładnie jesteś? Bo ja też ze śląska, w sumie to z zagłębia. Odnośnie tego tańca to na bank uczą we wrocławiu, a przynajmniej uczyli kiedy ja korzystałam. Potem jak juz zamieszkalismy tutaj ćwiczyłam z mężem w domu heheh. Mamy swój "układ", który prezentujemy na weselach hahahaha. Tak sobie myśle, że po porodzie to będzie fajny sposób na wrócenie do formy. Dlatego już się nakręcam powolutku. Ogólnie to jest najbardziej popularne w ameryce południowej, stamtąd pochodzi. Jeśli chodzi o europę, to popularność najwieksza we francji. Jeśli znajdę jakiś kurs w Katowicach, to chętnie się wybiorę, chociaż wątpię czy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze dopiero teraz piszę ale chwilowo zajęłam się czymś innym tak więc ja jestem z Rudy Śląskiej wiec niedaleko i pomyślałam że jeśli coś się znajdzie w naszych okolicach to własnie raczej w katowicach Super jak macie taki swój układzik :) tez muszę nad takim czymś pomyśleć :) haha a dziś naprawdę bardzo się na to nakręciłam tylko nie wiem czy ja jestem w stanie się tak sexy poruszać haha pisałyście o goleniu tez się muszę za to wziąć ale na samą myśl mi się odechciewa bo musze się troszkę namęczyć Jeśli chodzi o paciorkowca to ja się dowiem we wtorek na wizycie jaki wynik wyszedł mam nadzieję że będzie wszystko ok Janczka Ty się nie martw na pewno wszystko bedzie dobrze wiem właśnie że w razie gdy ma się te bakterie to przy porodzie coś podają i nie ma co się stresować z dzieciaczkiem będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
Witaj Malwinka fajnie ze kolejna mamuska do nas dolaczyla:))) Janiczka nic sie nie martw moze do porodu zniknie Ci ta bakteria moze lepiej abys zrezygnowala z wanny i brala prysznic bardziej higieniczne niestety takie uroki ciazy!! DZIEKI ZA RADY KULINARNE DALYSCIE MI POMYSLY NA CALY TYDZIEN JUTRO BEDA CHYBA LAZANECZKI BO NIE ROBILAM BARDZO DAWNO :) DZIEWCZYNECZKA MY JESTESMY NA TYM SAMYM ETAPIE CIAZY NAPISZ MI CZY TEZ MASZ TAKI TWARDY BRZUCH BO MI SIE WYDAJE ZE JA ZARAZ PEKNE A MOJA MALUTKA TAK SIE RUSZA NAPISZ MI CZY TY TEZ TAK MASZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec mały tez sie sporo wierci, w dzien mniej tak jakby sobie spał i co jakis czas sie przeciagał, Wieczorem zaś jest bardzo pobudzony, jak sie poloze bruch skacze na wszystkie strony. dziwnie to wyglada i momentami jest bolesne. Zawsze boje sie wieczorów bo te ruchy nie sa przyjemne i czasami mam wrazenie, że to skurcze juz. Brzuch jest napiety czasami mniej czasami bardziej. Zauwazyłam, że twardy jest tez wtedy jak ide w nocy siku. Gabulec czy Ciebie tez te ruchy czasami sprawiaja ból? Masz zdretwiała skórę pod biustem bo ja tak:( echhhhh Za 2 tyg o tej porze dzidzia juz bedzie:) chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Dziękuje za miłe przyjęcie nareszcie mam sie do kogo odezwać bo większość dnia spędzam sama. Dziś chyba też zrobię łazanki bo smak mnie naszedł jak poczytałam i ślinka cieknie haha Jeśli chodzi o brzuch to troche mi twardnieje ale jak na razie nie uważam tego za coś niepokojącego ogólnie cała ciąża przebiega mi super. Nie wiem czy to dobrze czy żle ale jak dotąd żadne z ruchów mojego Niunka nie sprawia mi bólu jedynie niewygode jak nóżke pod żebra mi gdzieś wsadzi :) W nocy przy siku też mam napięty brzuch więc nie dziewczynka nie jesteś sama :) Mam do Was takie pytanie bierzecie nadal witaminy ? bo ja przyznam się ze nie od długiego czasu najpierw zapominałam a później już nie kupiłam i teraz mnie strach ogarnął czy nie zaszkodzę Dzidzi ale wyniki mam wszystkie dobre UsG ostatnie też nic złego nie wykazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczynki, dzieki za wsparcie, troche mnie przybilo wczoraj gdy sie dowiedzialam o tej bakteri ale juz to przetrawilam :). Dziewczyneczka to jeszcze tylko 2 tygodnie, troche ci zazdroszcze ze juz wiesz dokladnie. Wczoraj na wizycie moja doc pytala jak odczuwam skurcze a ja jej ze nie czuje bo chyba jeszcze nie mam a ona ze wlasnie teraz mam. Nawet nie widzielam ze to tak wyglada :). Wiec brzuch mi sie napina ale ja jakos tego nie zauwazam bo mi nie dokucza :). Moja Amelia jest bardzo zywa i energiczna ale jej ruchy mi nie przeszkadzaja, czasem tak smiesznie napina dupke i rusza nia, fajne uczucie :). Wczoraj mialam taka straszna ochote na drinka ze az mi sie plakac chcialo, ogolnie to czesto mam ochote na alkohol w ciazy. Bylam w bibliotece i pozyczylam ksiazke o tym jak wychowywac dzieci w dwoch lub 3 jezykach. Ja chce moje dziecko uczyc polskiego. Mojej kuzynki corka do mamy mowi tyko po polsku a do ojca po angielsku, czasem jej sie myli i to takie smieszne. Jej ojciec nie mowi po polsku. Czesc rodziny mojego meza mowi po angielsku ale wiekszosc tylko po hiszpansku, moi tesciowie slabo mowia po angielsku, wiec tez by bylo dobrze zeby dziecko mowilo po hiszpansku. Mowie wam jest wesolo :). Ja sama ucze sie hiszpanskiego i jest to prosty jezyk bo mamy podobny alfabet i nie ma problemu zeby czytac. Kiedys mialam lacine w Polsce na zajeciach i dlatego tez pomaga mi to teraz. Odezwe sie potem a teraz sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWKA7 Ja biorę 2 razy dziennie feminatal, na poczatku ciazy raz dziennie ale potem dawke zwiekszył mi lekarz. Wyniki mam bardzo dobre, ciaże znoszę tez nieżle nic złego odpukac do tej pory sie nie wydarzyło. Wyniki morfologii bede mieć w pon bedą "swieże" na cc. janiczka myslałam, że twój mąz jest amerykaninem:) Ja od poczatku ciazy mam straszna ochote na alkohol, przed ciążą nie ciagło mnie za bardzo a teraz marze o czerwonym słodkim winie....echhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o witaminki to ja biore codziennie od poczatku ciazy. Musze sie zorientowac co po porodzie bo jak wiem to tez trzeba brac witaminy tylko nie wiem jakie. Wiem ze z braku witamin po ciazy moga wypadac wlosy i inne problemy dlatego lepiej sie zabezpiewczyc. Dziewczyneczka moj maz jest urodzony w USA ale jego rodzice i rodzinka sa imigrantami tutaj tak jak ja. Tylko ze oni zawsze pracowali w hiszpanskich businesses i byli leniwi lub za bardzo zajeci zeby sie uczyc english. W USA hiszpanski to drugi jezyk. Jak wam lazanki wyszly? Ja bede dzis kurczaka robic ale dopiero na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
Dziewczyneczka ja mam strasznie twardy brzuch pomaga mi tylko kapiel a moja Lili tak sie czasami najezy ze wydaje mi sie ze wyjdzie przez skore i to boli wczoraj az przeszlam na pozycje na kota heheh aby wyluzowala troszke powiedzialam mezowi ze mam juz dosc a on popatrzyl na mnie jak komornik na szafe ze mam dosc brzuch heheh bo Faceci mysla ze to takie przyjemne do tego cala noc musze spac w pozycji siedzacej na plecach nie moge sie polozyc na bok bo mala chyba nie lubi bo strasznie kopie i odrazu ma czkawke. Janiczka ja tez musze myslec o dwu jezycznej edukacji dla naszej dzidzi chociaz jestesmy polakami ale od razu chciala bym aby mala byla obyta w dwoch jezykach tym bardziej ze bedzie miala angielski paszport Janiczka przypomnij mi na kiedy masz termin bo ja mam dziure w glowie co do alkoholu to ja czasami wypije sobie karmi bezalkoholowe heheh lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec ja mam termin na 5 marca czyli juz tuz tuz :). Ty spisz w lozku czy na fotelu na siedzaco ? ja juz od przeszlo miesiaca spie w lozku do pierwszego przebudzenia ( okolo 1-2 po polnocy) a potem tylko w fotelu. Ostatnio sobie poduszeczkami wykladam fotel bo juz zaczyna mi byc niewygodnie. Jesli chodzi o pamiec to cos mi tez szwankuje teraz, zapominam sie caly czas, mam nadzieje ze to przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×