Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Gość gabulec
JANICZKA ja bede grzala tylko do kapieli najgorsze jak sie dziecko przegrzewa a ja moge sobie pozwolic na to aby nie grzac bo w anglii jest cieplutko co do monitorow to nie kupowalam bo mala bedzie spac z nami to znaczy my u niej heheh wstawilismy tam lozko sypialniane bo ja bede karmic piersia i to bedzie wygoda dla mnie i dla mojej Liliuni a tak swoja droga to ja bym nie usnela jak mala by byla w innym pokoju mysle ze kilka miesiecy bedziemy u niej juz sie z mezem smiejemy ze bedziemy siedziec i patrzec na nia 24 godziny wraz z moja mama bo zostaje pierwszy raz babcia Janiczka ciagle zapominam Ci napisac ze wybralas najpiekniejsze imie dla dziewczynki tez chcialam dac Amelka ale moje kolezanki maja same Amelki,Julie i Maje!!! do szpitala spakowalam 3 komplety po porodzie dwa rozmiary i na wyjscie wzielam spioszki kaftanik i taki cieplutki dresik do tego plaszczyk i kocyk bo do fotelika najwygodniejszy musze zadbac aby niunia byla cieplutko ubrana bo moge wyjsc w ten sam dzien wiec to bedzie dla niej szok po 9 miesiacach u mamusi pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec dobrze ci ze bedziesz miec pomoc, do mnie nikt nie przyjedzie tylko maz wezmie sobie wolne przez dwa tygodnie. Jesli chodzi o temperature to my w domu w dzien mamy 20 stopni a w nocy 17 Celcjusza. My sobie sami tak regulujemy ale to jest dobra dla nas temp. Jesli chodzi o Amelia imie to mi sie zawsze podobalo bardzo, jest to dobre bo brzmi dobrze w kazdym jezyku nie wspominajac ze moja tesciowa to Amelia tez :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kochane. My nie będziemy dogrzewać pokoju Kaliny, bo ten jest najcieplejszy ze wszystkich pomieszczeń w domu. Powiem Wam, że ostatnio miałam stracha. Młoda nie wariowała mi w brzuchu jak zwykle. Przez 2 dni była bardzo spokojna, rzadko wyczuwałam ruchy, albo wcale, tylko widziałam wybrzuszenia jakby się przesuwała. Jutro miałam zamiar jechac na izbę, ale dzisiaj się wybudziła w końcu, jestem spokojniejsza. Dziewczyny ja mam do Was pytanie odnośnie kąpania. Czy któraś z Was również chce wypróbowac wiaderko do kąpieli? Ponoć działa antykolkowo i antystresowo. Szczerze mowiac bardzo bym chciała, żeby kąpiel dla nas była przyjemnościa i dobrze się małej kojarzyła. Dlatego zamierzam kupic. Nie znam nikogo, kto go używał, wiec pytam może Wy macie jakies recenzje z pierwszej ręki :-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagdad ja slyszalam same dobre rzeczy o tym wiaderku. Osobiscie kupilam mala wanienke w Ikea. Jest to prosta wanienka, taka jaka ja mialam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o tym wiaderku, ale nie znam nikogo kto go testował, Ja kupiłam zwykłą prosta wanienkę bez bajerów. Mój mały tak strasznie się wierci i przesuwa, że jak sie położe mam wrażenie, że mam obcego w brzuchu. Odliczam dni do porodu , zostało 17:))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczka, z tym cc jest o tyle dobre, ze wiesz kiedy bedziesz rodzic :). Ja juz jestem gotowa i spakowalam torbe dla baby i dla mnie. Juz nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi nasz skarb. Dzis jedzemy po poludniu kupic zaslony do jej pokoju. Chce kupic takie jak w naszej sypialni, co nie przepuszczaja swiatla w 99%. Sa super bo nawet w ciagu dnia moze byc totalnie cieno gdy sie chce polozyc :). Czy wy tez tak nie mozecie sie juz doczekac??? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroGlasgow
Witam Was Dziewczyneczki! mam nadzieje, ze moge sie dolaczyc:) mieszkam w Glasgow, termin mam na 3 marca, od kilku dni mam skurcze przepowiadające, wczoraj mialam skurcze przez pol dnia co 7min:)mam nadzieje, ze to juz niedlugo, bo coraz slabiej sie czuje.spac nie moge, do sklepu tez nie za bardzo, bo albo siusiu lub skurcze sie odzywaja.mam nadzieje ,ze to juz niedlugo!a jak u Was?pozdrawiam gorrraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Witaj KAROL pewnie ze możesz sie dołączyc my tu jestesmy fajne przyszle mamuski Karol ja tez mam termin na 3 marca I wczoraj tez mialam skurcze az uciekalam z ikei bo myslalam że się zaczeło ale naszczescie malutka jeszcze siedzi pod serduszkiem Karol ja mieszkam w Londynie my prawie z jednej bajki wiesz co juz bedziesz miała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroGlasgow
witaj Gabulec!co do plci to bedzie chlopak, prawde mowiac liczylismy z mezem na dziewuszke, ale naszego Borysa i tak kocham nad zycie!!!faktycznie obie mieszkamy na Wyspach.heheh, ja w pon ide do poloznej na kontrole, mam nadzieje, ze bedzie ok:)ja mialam dzis ruszyc do Ikei po ostatnie drobnostki, ale wlasnie skurcze zatrzymuja mnie w domu, oj bywaja baardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
JANICZKA rozpisalam sie aby Ci odpowiedziec i gdzies zginely te moje wypociny coz pisze jeszcze raz co do zaslon to mam takie same ze przez caly dzien moze byc noc to jest dobra sparawa bo bardzo wypoczywam Janiczka czy Twoje malenstwo od poczatku bedzie samo w pokoiku bo ja sie balam po mimo tych wszystkich monitorow telewizorkow juz wczesniej pisalam ze przez kilka miesiecy bedziemy z Lili w pokoju bede spokojniejsza i bede ja miala na wyciagniecie reki tez juz sie nie moge doczekac juz nie mysle o porodzie tylko o niej az czasami nie moge uwiezyc ze to tak blisko torba spakowana dzisiaj kupilam wode i lukozade energetyczna i przekaski tak jak zalecila polozna naszykowalam nam ciuchy jak by mnie w nocy zlapalo to wole byc przygotowana na 100% moj maz sie smieje ze moja pedantycznosc jest czasami nie do zniesienia ale ja wole miec wszystko po swojemu aby nie wprowadzac bardziej nerwowej atmosfery mysle o szcegolach aby byl naladowany aparat i kamera aby auto bylo zatankowane choc zawsze jest mowie WAM wpadam w paranoje a do szpitala mam tylko 10 minut> DZiewczyny czy WY tez bedziecie karmic piersia bo to dla mnie takie wazne nawet nie kupowalam butelek aby nie zapeszac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karol, no to nastepna pewnie bedzie dziewczynka:P Dziewczyny ale jaja u mnie w domu. Mąż mi dzisiaj pokazuje swoją kostke, a tam ogromny siniak. I mówi, że za cholere nie pamieta żeby się uderzył. Musiałam się przyznać, że to ja podczas spacerów nocnych do kibelka na siku weszłam na jego nogę, a że ważę troche wiecej niż zwykle, to ma całą siną. Dobrze, że mu po twarzy nie chodze:P My dopiero jutro będziemy malować pokój, wiem, że strasznie się ociągamy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
KARO czy masz skurcze takie jak przed miesiaczka bo ja wlasnie takie mam czy jestes zadowolona z opieki bo pewnie jest taka sama jak w londynie podobny system czy wybralas juz jak bedziesz rodzic?? ja wybralam naturalny w wodzie w piatek ide z mezem omowic szczegoly porodu.Ja zawsze marzylam o coreczce i sie udalo bedzie malutka Lili ale pewnie jak by byl chlopczyk tez bym skakala z radosci nie da sie ukryc ze syneczek jest zawsze mamuni a coreczka tatunia i to sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nastawiona na karmienie piersią i mam nadzieje, że bedzie mi to dane:-) Dlatego, też nie kupowałam butelek. Mam nadzieje, ze nie na darmo wyhodowałam takie cycki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiczka jakiego koloru masz te zasłony? gdzie je kupiłaś? U nas na razie wiszą w sypialni takie grube, nieprzepuszczające światła bordowe, ale muszę je zmienić, bo kolor działa na mnie przygnębiająco :o kupiliśmy już nawet nowe, teściowa je nam skróciła, ale jeszcze ich nie wyprasowałam, więc na razie nie wieszamy. Ale te przepuszczają światło, więc mąż nie będzie szczęśliwy :( Dziś dostałam ogromną pakę ubranek, więc czeka mnie pranie i prasowanie :) nie mamy jeszcze łóżeczka, trochę mnie to zaczyna niepokoić... No i mimo tego, że jeszcze nie do końca do mnie dociera, że zostanę mamą, to już też nie mogę się doczekać!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroGlasgow
jesli chodzi o opieke to nie narzekam, polozna mam ok, choc ostatnio mnie zdenerwowala, probujac przekonac do szczepienia na swinska grype;/byla zdegustowana, ze nie chce i ze boje sie o siebie i Malego.ja Gabulec jak Ty wybralam porod naturalny w wodzie, ale kto to wie jak naprawde bedzie...co do skurczow to sa one tak bolesne jak na miesiaczke, choc wczoraj dolczyly potworne bole krzyzowe, tak bolalo, ze myslalam, ze zwymiotuje;/a dziewczynki kochane ja tez planuje karmic piersia, choc boje sie , ze cos pojdzie nie tak, ale co tam nie ma co zapeszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
KARO ja sie zaszczepilam bo w Londymie naprawde bylo nieciekawie i ta grypa panowala wszedzie a ja nie chcialam ryzykowac tym bardziej ze caly czas pracowalam co wiazalo sie z ciaglym przebywaniem w autobusach metrach i pociagach gdzie jest tyle ludzi ze o bakterie nie trudno. BAGDAD jezeli chcesz aby te nowe zaslonki nie przepuszczaly swiatla wystarczy sie rozgladnoc za takim specjalnym materialem i podszyc je rezultat jest widoczny ja kupilam zaslony w DEBENHAMS ale nie wiem czy w polsce jest moze w wielkich miastach ale wystarczy poszukac tego materialu do podszycia bo jak masz nowe zaslony to szkoda wydawac kolejnych pieniedzy tym bardziej ze juz tesciowa zaangazowalas w przerobki jeszcze pomysli ze zle zrobila jak kupisz nowe heheh z tesciowymi nic nie wiadomo!!! bagdad zazdroszcze Ci ze masz jeszcze cos do przygotowania dla dziecka bo ja juz wszystko zrobilam pozostalo tylko czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
SORRY TO Z TYMI ZASLONAMI TO DO CIEBIE MARYJKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjko i jak? Jesteś zadowolona z ubranek? Bo wiesz, różnie to bywa ze sprzedażą internetową. Ja też raz zamówiłam paczkę i jak ją dostałam do łapek, to się popłakałam :-P Ale za to miałam dużo szmatek do mycia okien :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nas przybywa i że moje skurcze sprzed tygodnia nie sa niczym niezwyklym. Karol tez mi sie podoba imie Borys ale zostałam w domu przegłosowana. Ja zamiast zakupów dla małego, kupilam z mezem drzwi do naszego nowego domu.Sa piekne i nie mogę sie doczekac jak je załozymy:)). Maja byc gotowe za miesiąc. Mały nie bedzie mial teraz własnego pokoju, W tym tygodniu maz rozłozy łozeczko i stanie ono w naszej sypialni. Zostalo mi jeszcze 17 dni o ile mały nie zmieni zdania i nie postanowi wyjśc wcześniej. Siedzę jak na szpilkach, boje się, że cos się wczesniej zacznie a maz wyjezdza 11 lutego na 3 dni i mam przeczucie, że wtedy maly wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Dziwczyneczka cos mi sie wydaje że bedziesz pierwasza mamusią I troche zazdroszcze Ci ze wiesz kiedy nie martw sie na zapas mysle ze malutki poczeka na tatusia:). Dziewczyny pamietajcie o codziennej depilacji bo moje kolezanki opowiadaly że w Polsce sie nie rozczulaja nad kobitkami I depilują przy ludziach na sali ogólnej nawet przy otwartych dzzwiach ja tak mialam 10 lat temu jak szlam na wyrostek przezylam to traumatycznie ale mialam 16 lat i balam sie odezwac mysle ze od tamtego czasu w niektorych szpitalach sie nie zmieniło!!! BAGDAD co do karmienia piersią to ja juz przygotowuje sutki do karmienia kup sobie masć MALTAN kosztuje 20 zl jest do pielegnacji sutków w okresie ciąży I karmienia może mniej beda pękac bo to ponoc ból jak nic !!!! DZIEWCZYNY jak u Was z sexem bo my z męzem jestesmy aktywni caly czas wiem że to może przyspieszyc akcję potodową ale mysle że malutkiej już nic nie grozi zreszta położna radzila dużo sexu I dużo ruchu przed porodem to bedzie latwiejsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabulec u nas z seksem to cieżko. Przez calą ciaze seks sprawiał mi ból, nic nie pomagało ani żele ani nic....Nawet nie pamietam kiedy kochałam sie z mezem. Nie wygladam żle, przytyłam 9 kg waze teraz 59 kg w sumie mam tylko piłeczkę ale jakos mam opory, lekarz nigdy nie mówił, ze sa jakieś przeciwskazania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroGlasgow
ja to kochane nie pamietam co to jest sex, poniewaz moj maz boi sie, ze zrobi krzywde mi albo malenstwu, wiec od kilku tygodni cisza;/ale zapowiedzialam juz, ze za tydz zaczynamy znowu dzialac, byc moze cos sie przyspieszy:)martwie sie troche , bo nie mam jeszcze gotowego pokoju, tzn wszystko kupione, ale nic nie poskladane, w tym tyg trzeba bedzie zagonic chlopa do roboty.na szczescie juz wszystko poprane i poprasowane, a i torba do szpitala przygotowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
HEY DZIEWCZYNKI mam dla was linka z szkola rodzenia online tylko musicie sie zarejstrowac tam jest 11 filmikow ktore mozna obejzec polecam im wiecej wiemy tym lepiej dla nas http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/register/ pozdrawiam WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagdad te ubranka z internetu odbiorę dopiero dziś na poczcie (jest paczka - to chyba to), w sobotę tą pakę ubranek dostałam od teściowej :) więc dam znać czy warto było zapłacić za te z allegro 70 zł. Dziś ma też przyjść wózek :D łóżeczko postanowilismy zamówić aż w Borach Tucholskich (jestem z południa Polski), znalazłam takie co mi się podoba na allegro w zestawie z komodą, a tu nie znam żadnego stolarza. Będę dziś dzwonić do gościa jakie ma terminy, mam nadzieję zdążymy. Gabulec patrzyłaś na te filmiki? sensowne są? bo ja nie lubię podawać adresu, ale jak by było warto to czemu nie :) miłego dnia dziewczyny!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Maryjka bardzo warto super szkola rodzenia ja tez nie lubię dawac i dalam mojego meza ale naprawde warte obejrzenia I to of pierwszego odcinka lepsza szkola rodzenia niz chodzilam do szpitala więcej sie dowiedzialam I te cwiczenia na rozciaganie krocza zaczynam stosowac od dzis może cos pomoże piszcie cos bo mam caly dzien wolny mąz pracuje od rana do 2 w nocy oszaleje chyba bo w domu każdy kąt wysprzątany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabulec szkoda, ze tak daleko jesteś, bo bym cię poprosiła do mnie na sprzątanie ;) ja dziś pierwszy dzień z insuliną, więc dziwnie się czuję, do sprzątania/prania/prasowania/pakowania torby nie mogę się zabrać, ale przynajmniej skręciłam wózek, który dziś przyszedł!!!!! własnie rozważam, czy by sobie nowego żelazka nie kupić, bo te, które mam jest już wiekowe i bez pary... nigdy nie przejmowałam się prasowaniem za bardzo, ale teraz będę miała maraton z maluszkowymi ubrankami, więc nie wiem czy na tamtym wydolę... no więc zamiast robić cos pożytecznego, to siedzę na kompie, ech, słodkie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karo z malenkim Borysem. Ja mam termin na 5 marca i spodziewam sie dziewczynki. Skurcze mi jeszcze nie dokuczaja ale do kibelka tez biegam co chwileczke. Gabulec dzieki za podzielenie sie tymi filmikami, sa super :). Jesli chodzi o spanie z dzieckiem to chyba przez pierwsze tygodnie bedzie spala z nami w sypialni, przez ten czas gdy maz nie bedzie pracowal a potem to moze ja sie przeniose do jej sypialni bo chce by sie maz wysypial, ma bardzo odpowiedzialna prace i potrzebuje wypoczynku. Ja zawsze moge w ciagu dnie skoczyc do tesciow, sami juz nie jezdza samochodem, i tam oni moga sie zajac troche Amelia. Ale w sumie to nie jestesmy pewni jak to bedzie w praktyce, moze sie wszystko zmieni. Bagdad dobrze jest wymalowac pokoj wczesnie bo ten zapach jest dosyc mocny i trzeba przewietrzyc dobrze zanim sie dziecko urodzi a teraz ciezko otwierac okna. Maryjka moje zaslony sa koloru brazowego bo meble mam kolor kosci sloniowej a dekoracje w odcieniach brazu. Kupilam je w USA wiec nie moge ci tego sklepu polecic. One maja nazwe, blokujace swiatlo w 99%. I naprawde to pracuje dobrze. Dziewczyny jesli chodzi o seks to nie uwierzycie ale my nie mamy z mezem jak jestem w ciazy bo moj ma problem. Mysle ze to jest wina naszej pierwszej wizyty u lekarza w lipcu gdy ja sie zapytalam o seks a doc powiedziala, ze mozemy miec i nie ma zadnych przeciwskazan ale jesli wystapi krwawienie to mam niezwlocznie udac sie do szpitala. Wydaje mi sie ze moj maz uslyszal tylko ta druga czesc o szpitalu bo od tej pory nawet nie chce gadac o seksie. Czasem mnie to trafialo bo mi sie bardzo chcialo ale moj ma swoje zasady i nie zmienie ich za nich. Oj biedna ja ....:). Ok zjem sniadanko i skrobne cos potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mialam dziś mieć szkołę rodzenia ale okazalo się, że położna która ja prowadzi ma L4 do 16 więc przed cc zostaly mi tylko 1 zajecia 21.02 czyli jej nie skończe przed narodzinami malego. Dziś miałam wyjatkowo spokojna noc, bo mały zdazył sie wyszaleć wieczorem. Co do torby to dalej nie jest spakowana. Wszystko mam w 1 miejscu ale nie mam jeszcze podpasek poporodowych bo podobno tam gdzie ide nie mają. Za tydz wizyta u lekarza i dowiem sie czy mały zmienił pozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×