Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

termin marzec 2011

Polecane posty

Gość gabulec
dziewczynki ja pije bardzo duzo w nocy 1,5litra wody nie mam i nigdy nie mialam problemu z zaparciami.Moja kolezanka 3 dni przed porodem nie oddawala moczu poniewaz dziecko tak jej zablokowalo wszystko ze w rezultacie musieli ja cewnikowac.Ja wlasnie sie zebralam i powiedzialam sobie ze koniec tego mazgalstwa Janiczka dodala mi dobrej energii zrobilam sobie piling twarzy,henne na brwi i rzesy,wyprostowalam wlosy az czlowiek lepiej sie czuje tylko ciekawe jak na dlugo a zrobilam to wszystko kosztem obiadu maz odwiedzi po pracy Tajska restauracje wiec dzisiaj bedzie na OSTRO oszczedze WAM pikantniejszych szczegulow heheh Dzieki za przypomnienie o tlustym czwartku mam nadzieje ze te paczki pujda nam w Cycki a nie w uda heheh Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabulec życzę naprawde ostrego wieczoru haha :) tylko żeby ten wieczór się nie skończył na porodówce :) :P Ciekawe co tam u Bagdad mam nadzieję, ze wszystko ok Lila a Ty daj znać co i jak z Tobą, Dzidzią i Mężem życzę Ci aby ta cała sytuacja się skończyła dobrze dla Was bede kciuki trzymać :) być dobrzej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka brzucholki :) podczytuje Was od kilku dni z zazdrości,że już tak blisko macie :) Codziennie zaglądam i sprawdzam czy już pierwsza rozpakowana ??? Z pierwszą córką termin miałam na 15 lipca a urodziłam 2 sierpnia Z drugą na 6 sierpnia a urodziłam 15 sierpnia Zawsze mam skurcze kilka dni przed porodem ale rozwarcie nie idzie bo mam macicę w tyłozgięciu .Mimo,że dzieci tak bardzo były przenoszone to nie wywoływali mi porodu bo oni czekają na SIŁY NATURY i pewna położna dała mi taką wskazówkę- kazała mi mocno stymulować sutki ( po kilku godzinach kręcenia nimi bez przerwy i co godzinę a nawet krócej chodziłam pod gorący prysznic) rozpoczęła się akcja porodowa.Stymulacja sutków wywołuje poród tylko trzeba kupić dobrą maść na sutki bo bardzo bolą :) ale ja zaczęłam to robić dopiero jak zaczęły się już jakieś skurcze :) Trzymam kciuki za Was wszystkie i zmieńcie te nastroje bo one udzielają sie Waszym dzidziolom !!!! Idzie wiosna słonko już całkiem przygrzewa i zaraz bedziecie z wózkami paradować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga dziękujemy za odwiedzinki :):) za porady również z tymi sutkami to będę próbować :P Zaglądaj do nas jak tylko będziesz miała ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka dopiero teraz zauważyłam, że Ty też oczekujesz dzieciątka tylko znacznie później niż my a miałam pytać czy nie masz ochoty na jeszcze jedno :P życzę zdrowego dzidziusia i oby ciąża przebiegała miło i bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak mojego gina akurat nie ma bo do konca tyg ma urlop ale rozmawiałam z lekarzem z którym wspólnie prowadzą gabinet. Faktycznie, powiedział, że na tym etapie ciąży to raczej nie już nie powinno nam grozić. Stwierdził też że jeśli miałam się już zarazić od męża to juz się zaraziłam aczkolwiek kazał nam się od niego izolować. No i męczy się biedaczek cały dzień sam w pokoju. Ja tylko donoszę mu jedzonko i herbatki. Boję się też o moją córkę. Mam nadzieję ze i jej nic nie będzie. Dzieci też podobno są bardziej narażone na to świństwo. A mieliśmy rodzić razem a tu pewnie nic z tego nie będzie. Oby tylko wyzdrowiał do momentu jak wrócimy ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacznika
Dzieki Braun Aga za mile slowa i dobre rady. Lila nie martw sie, dzieko bedzie ok, powiedz tylko w szpitalu o tym. Wiele osob w tym roku choruje na swinska grype, to tylko inny nowy rodzaj grypy. Moj maz w tamtym tygodniu mial grype a mi sie nawet nie chcialao izolowac od niego. Spalismy razem caly czas bo nie lubie spac bez niego. Czulam ze nic mi nie grozi i nic nie bylo. Jesli chodzi o zaparcia to ja nie cierpie ich miec dlatego codziennie rano zaczynam sniadanie salatka owocowa. Po takiej salatce nie tylko dobrze i lekko sie czuje ale nie mam zadnych problemow. To taki moj profilaktyczny sposob na czas ciazy bo ogolnie to nie mam z tym problemu. Grunt ze to dziala :). Spacerowalam po sloncu dzis okolo 45 minut, ale bylo super. Mialam jechac do kina ale troche sobie pogadalam z moja rodzinka na skype i czas minal. Teraz odpoczne i bede gotowac kolacje. Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacznika
Gabulec siesze sie ze masz lepszy humorek, zrobic cos przy sobie zawsze dziala na nas kobietki. Lepszy thai food z restauracji z usmiechnieta zona niz dobry obiadek w domu podany ze zloscia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to znowu ja :) na te zaparcia naprawdę pomaga herbatka z rumianku :) wczoraj o 23 mąż mi parzył bo myślałam,że wybuchnę :) i po sprawie :) trzymam kciuki za szczęśliwe rozpakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
Malwka ja pije dwa razy dziennie malinowe liscie i łykam 2 kapsułki dziennie...moze wystarczy. Boje sie wiecej bo na opakowaniu pisze ze dwie dziennie sie zaleca. Ja mam te tabletki z jakimis dodatkami-omega 3 takze nie bede przesadzac. Nie licze ze bedzie szybciej poród ale ze bedzie łatwiej, ze szyjka sie szybciej bedzie rozwierac. Wczoraj wieczorem myslalam ze to JUZ!!! mialam czesto skurcze (nie bolesne), pobolewały mnie krzyże i podbrzusze, do tego niedobrze mi było. No ale usnęłam a rano już nic sie nie dzieje:/ hm..szkoda:) juz sie ucieszyłam... Mam dzis wizyte i wymaz na paciorkowca. Mam cichą nadzieje ze gin mi powie ze szyjka juz gotowa.....:))) milego dzionka i lepszych humorów niż wczoraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Witam Wszystkie Mamusie !! Zajrzyjcie, i sprawdźcie !! Za grosze mnóstwo firmowych ubranek niemowlęcych !! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 ***pajacyki pakowane po 7 sztuk od 17.99 ***7pak body od 13.99 *** sukienki *** zestawy dżinsów, bluz ***buciki ***kurteczki ***kombinezony SPRAWDŹ !!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki:) dzisiaj tlusty czwartek:):):) wiec beż zadnych wyrzutów sumienia rzucamy sie na pączki,faworki:) Noc przespana bo humor mi dopisuje,mąż w pracy a ja mam zamiar pierwszy raz w życiu zrobić faworki:) znalazlam przepis-mam nadzieję że wyjdą dobre i garnki po kuchnie latać nie będą z nerwów he he dziewczyny dzięki za rady na zaparcia-dzisiaj wypróbuje bo ostatnio mnie męczą-chyba za malo płynow pije:( gabulka jak tam wieczorek? bylo ostro?;) mój to sie juz do mnie nie zbliża boi sie że sie z główką dziecka zderzy he he Lila to dobrzę że nic Wam nie grozi-trochę ostrożności nie zaszkodzi a może do porodu tatuś wyzdrowieje i będziecie razem:) trzymam kciuki smakowitego dnia i super humorków :) buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Hey Laseczki !!!! Wczoraj bylo na ostro dzisiaj na slodko ja dzisiaj mam Zamiar robic paczki wloskie przepis wzielam z "miedzy kuchnia a salonem" Dziewczynki dzisiaj jest mój dzien ale pewnie nici z porodu I jutro tez bede sie zaliczac do przeterminowanych!!!! Naszczescie humor dopisuje (narazie) ja juz sie pogodzilam z tym ze srodki naturalne nie dzialaja wszystkiego probowalam myslalam jeszcze o pocieraniu sutków hehe bo dużo o tym czytalam ale jak tylko sobie pomysle to smiac mi się bardzo chce bo kojarzy mi sie to z jednym wiec z tego zrezygnowalam!!!!! Lila wczoraj pisalam do Ciebie ale gdzies sie zgubilo 3 maj sie kochana i uwazaj na siebie mam nadzieje ze do czasu rozwiązania Twoj maz wyzdrowieje masz jeszcze dużo czasu :) Ja mam termin na dzisiaj ale wydaje mi sie ze moja Lila bedzie w nastepnym tygodniu!!! A mam jeszcze pytanko czy Twoje imie to Liliana czy Lilianna bo mój maz chce przez 2 n a ja przez jedno hehe :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabulka jak tam pączkii? pewnie pychotka:) dziewczyny pierwszy raz w życiu robilam faworki i...rewelacja:) i jak szybko sie robi o smażeniu nie wspomne:) trzy duże talerze wyszly także dzisiaj do rodzicow sie zwalamy z rodzenstwem i bedziemy jeść jeść jeść:) ale mam dzisiaj powera:) oby częściej bo lubie taki stan ciala i duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Ech Mazia jak ja ci zazdroszcze takiego stanu. ja oklapłam i nic się nie zmienia. Mimo ze dzis nawet się wyspałam, to wogóle nie mam na nic ochoty. Nawet pączków brakło w moim sklepiku, a nie mam siły biegać po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po 2 pączkach a mój mały pączuś dalej w brzuchu. Bez zmian....Gdzie kupiłyście ta herbate z lisci malin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulec
hey laseczki! PACZUSIE WYSZLY PYSZNE TYLKO NAWET NIE ZDAZYLAM ICH PRZYSTROIC BO JADLAM PROSTO Z PATELNI MOZE NIE WYGLADALY JAK ZE SKLEPU ALE SIE UDALY.NAJGORSZE JEST TO ZE CALA KUCHNIA Z OLEJU I CIASTA A JA TAK SIE OBJADLAM ZE NIE WIEM KTO TO POSPRZATA. MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE MAM DZISIAJ BARDZO DOBRY HUMOREK RADIO ZET RYCZY NA CALY DOM W TLE GDZIES TAM MALYSZ LATA W TV.A JA RUSZAM BIODERKAMI PISZCIE JAK TAM U WAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
A ja nawet nie wiem skąd te liście malin, bo najpierw kupiłam herbatkę malinową:), koleżanka mnie uświadomiła ze to maja być liście malin i dała mi swoje, ale myślę że apteka bądź jakiś sklep zielarski powinien mieć to na składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tlusty czwartek :). Chyba jednak nici bedaz paczkow u mnei bo wczoraj upieklam takie buleczki cynamonowe ( kupilam gotowe ciasto tylko upiec) i juz sie nimi zajadam od rana. Wczoraj mialam goraca kapiel przed snem ale nic sie nie ruszylo. Zaczynam sobie czytac o diecie podczas karmienia piersia zeby dziecko nei mialo kolki. Czy wy tez chcecie karmic piersia i jak dlugo ? Bo ja mysle tak okolo 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiczka Do pierwszego zęba ;p później tylko butla .... Szkoda mi troche moich zwisiorkow :( Chciała bym aby były takie jak przed ciążą ale szanse są raczej marne patrząc na ich stan obecny.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zjadłam 4 pączki :) i ogólnie objadłam się dziś i czuje sie bardzo najedzona mam nadzieję, ze wagi się nie wystraszę we wtorek na wizycie :P Odwiedziła mnie koleżanka z 2 miesięcznym dzieckiem już się mojego nie mogę doczekać :) Herbatę kupiłam w zielarskim i pije ją już w smaku nie jest zła mam nadzieję że pomoże :) żeby Dzidzia nie miała kolek to kupiłam Inflacol podaje się przed każdym posiłkiem mam nadzieję że pomoże w razie czego Karmić zamierzam tak 6 miesięcy ale nie wiem czy wytrzymie no a na moje cycuszki to ja już patrzeć nie umie a co będzie później to boje się myśleć chce tylko żeby zmalały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Hey laseczki !!!! Jak tam kolejna nocka??Ja nawet spokojnie spalam!! Ciekawa jestem czy dzisiaj tez jestesmy w pełnym składzie.U mnie narazie nic sie nie zapowiada nie mam skurczy nie zauwazylam nic co moglo by zapowiadac przyjscie na swiat mojej niuni!!!!!! Janiczka ja mam zamiar karmic 6 miesiecy nie dluzej nie krocej poniewaz pozniej bym chciala przejsc odrazu na zupki,przecierki,bananki, oczywiscie wszystko naturalne nie wyobrazam sobie kupowac sloiczkow czy soczkow wszystko bede robic sama.Wlasnie sie wybieram na zakupy jutro przylatuja rodzice I choc jeden dzien ich ugoszcze a potem przekazuje kuchnie mamie!!!! dzisiaj robie serniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja od rana sprzatam, nad ranem rozbolał mnie brzuch, nawet mama nie poszła do pracy, żebym nie została w domu sama....ale chyba znów fałszywy alarm. Ja mam zamiar karmic tak ze 4 miesiące; na pewno nie dlużej, jeśli wogóle mały bedzie chciał i pogardzi butelką:) Mam wyrzuty, że mam została ze mną i znów nic ..... Taka ładna pogoda; zabrałabym małego na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
mnie od rana podbrzusze bolalo...potem mnie (sory) mega przeczyscilo, i przeszlo...:) a juz mialam nadzieje ze zbliza sie wielkimi krokami. Nic takiego nie zjadlam co by spowodowalo biegunke, chyba ze herbata z lisci malin tak dziala, no nie wiem. Karmic chce dotąd az do pracy wróce, wiec jakies 5 mcy. Nic juz naszym cyckom nie pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje (cycki:) póki co tylko trochę urosly; ale nigdy nie byly zbyt małe:) Mam nadzieje, że karmienie im nie zaszkodzi za bardzo....tez nie mam zamiaru karmic 2 lata hehe a znam takie desperatki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabulec
Gunia ja mam te biegaczki :) od miesiąca i nic :( uparte te nasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunnia
to mnie pocieszylas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Myślalam że któraś wkoncu ruszy na porodowkę a tu dalej cisza... Naszym dzieciaczkom chyba wygodnie w ciasnych domkach i sie nie spiesza:) Ja chciałlabym karmic pół roku mam nadzieję że pokarm będę miala bo piersi mam mikro he he Ale znalazlam piękną piosenkę Dżemu DO KOŁYSKI-slowa piekne o muzyce nie wspomne:) puszczam malemu do brzuszka na razie a potem jako kolysankę:) http://teksty.org/D%C5%BCem,Do_ko%C5%82yski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×