Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę żyć !!!

BOJĘ SIĘ JUTRA !

Polecane posty

Gość Chcę żyć !!!
zgadzam się,mozna oszaleć od nawału artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
dalabys mi 29 ? :) niee. 19 mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrexdcddd6
ja w to nie wierzę,pomimo,że zanim przeczytałam o tym w necie śniło mi się że do polski wkroczyły wojska i ....pełno kotletów schabowych...ale to było przed moją miesiączką,więc normalne że śnił mi się koszmar,mam pms. zawsze jak śnią mi się kotlety potem dowiaduję sie o czyjejś śmierci nadal w to nie wierzę nie mam zamiaru czytać tych przepowiedni,a Nostradamus to jeden wielki bełkot te jego przepowiednie,są zbyt ogólne i nie wiadomo o co konkretnie chodziło-wszystko można pod to podpiąć jedna uwaga:proroctwa o końcu świata z datą włącznie są typowe dla wyznawców jehowy,od zawsze straszyli tym ludzi i zawsze znali datę na 100% liczyli że ze strachu ludzie nawrócą się na ich "wiarę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
oo daj troche popcornu :) ja przed chwila spagetti szamalam :) no jak ma byc wojna to trzeba sie wyszalec :P heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
bozeee: jesteś młodsza ode mnie, a też myślałam podobnie jak sprawdziło się ze grubo po 20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilo sie ??
Boze --> no prosze, a ja 35. Kurna - stara a taka durna jestem. Dobrze, ze moj maz tego nie czyta bo by mnie z domu wygnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę żyć !!!
.brand :D:D ha ha ha ale mnie rozśmieszyłaś,ja na szczęscie będę z rodzinka,tylko bez partnera :( ale za to smaże frytki,w dupie z dietą,jak mam umierać,to chociaż z zapasem tłuszczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
hehe no 19 mam w 4 klasie jestem technikum :) jutro 2 sprawdziany mam ale z tego wzgledu ze ma byc wojna to sie nie ucze :D a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Wanga
Powiadam wam, ze jutro wojny nie bedzie bo jutro mam wyplate. Jakos w polowie miesiaca bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
proszę :D kotlety schabowe rozwaliły mój błogi nastrój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę żyć !!!
a ja mam 25 lat,mój chłop też by mnie pogonił z domu,że wierzę i denerwuję się przez jakieś głupie przepowiednie.Widzicie laseczki,jak sobie humorki poprawiłyśmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego się obawiam odnośnie dnia jutrzejszego, jest to że J. Kaczyński otworzy znowu paszczę. A wojny to żadnej nie będzie. Idźcie spać. Jak się będziecie nakręcać, to nie będziecie mogli zasnąć i pójdziecie jutro do roboty nie wyspani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
pewnie, nie ucz się, po marudźmy na kafe, w końcu i tak zginiemy od broni biologicznej a wiedza na temat [w moim przypadku] znaczku fonetycznych nikomu się nie przyda w obliczu tegoż zagrożenia:D *podaje popcorn*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
Chcę żyć: no i oto chodzi, chill out, wojny nie będzie. a nawet jeśli to trzeba wypić zdrowie za swoje dotychczasowe życie, za wszystkie błędy i cudowne chwile które nas spotkały haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
Hehe :) no dokladnie nie ucze sie :P a jak dostane paly dwie to zwale na ta co ta wojne przewidziala a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę żyć !!!
mój men jutro ma wypłatę,trzeba się wyszaleć do końca dnia w sklepie,gorzej bedzie jak ta wojna nie wybuchnie,wtedy to mi chłop wojne zrobi,ale domową :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilo sie ??
a ja rzucialm robote.. i siedze w domu. Pojade sobie na zakupy .. przecie nie bede siedziec przed tvn24 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
ja do 14 w szkole bede ale jak wroce to od razu na kafe wpadam zobaczyc co piszą o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę żyć !!!
ha ha ha i od razu mi lepiej dziewczynki,w jajnikach siła ! pokonwersowały,zdania wymieniły a rozmowa i tak sprowadzila się do jedzenia,picia,zakupów i przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
postanowienie2 z racji zbliżającej się wojny: kupię sobie na podróż rogalika, nie wiem czy ktoś wie, ale w Poznaniu sa za je bi ste rogaliki, nie wiem jak się zwą, ale wcina się je z okazji św.Marcina które to święto obchodzi się 11 listopada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
a z czym te rogaliki ?:) bys i mi kupila dobra kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna ciekawostka: W obecnej sytuacji geopolitycznej Polska nie jest zagrożona inwazją lądową z żadnego kierunku. Słabą stroną Polski jest jedynie wrażliwość na ostrzał rakietowy przy użyciu pocisków cruise i pocisków balistycznych. Jest to jednak zagrożeni czysto teoretyczne, ponieważ zgodnie z zasadami sztuki wojennej ostrzał z dużej odległości ma sens tylko wtedy gdy służy przygotowaniu terenu do zajęcia przez wojska lądowe (co w przypadku Polski można obecnie wykluczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrexdcddd6
albo to wymyslił nasz głupi rząd,bo jak oczywiście wojna żadna nie wybuchnie to będziemy się cieszyć że mamy w ogóle co żreć ,przestaniemy narzekać i zgodzimy się na płacenie większych podatków z tej euforii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
chcę żyć: wiadomo, w końcu w kobietach siła;) ej, może też sobie coś kupię między zajęciami a pociągiem, ostatnio planuję sobie kupić jakieś ładne botki na obcasie, ale nigdzie nic nie ma:( wie może któraś z was gdzie można dostać fajne buciwo?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilo sie ??
kiedys najlepsze rogaliki byly w lidlu ... a dzis wchodze i KICHA Zafundowali sobie PIEC i pieka tam jakies sztucznosci dmuchane :/ DUPA 16 robie sobie sztuczne rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilo sie ??
fajne botki szare i bezowe widzialam w Deichmannie... za kostke na obcasie . Zamsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
bozeeee: one są z taką dziwną masą, jakby orzechową i jest w niej trochę skórki pomarańczowej [której szczerzę nienawidzę], ale ogólnie są przepyszne, niebo w gębie:D jak dotrę do domu, a pociąg nie wykolei się od jakiejś mini pancernej to podrzucę na kafe wieczorem rogalika, specjalnie dla Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee....zal
z tematu o wojnie zeszlysmy na rogaliki i botki :) ah my kobiety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×