Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaoli

kominek w domu

Polecane posty

Gość yhyokxd
Kominek w domu jest fajną sprawą, swój mam od polskiego producenta Kratki.com. Bardzo fajnie on pasuje do mojego salonu, jest dopasowany do wystroju. Ale pomijając to, to kratki.com mają serio spory wybór jeśli chodzi o kominki i wkłady kominkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarianna
Ja mam od nich żeliwną kozę. Bardzo fajnie robi klimat w salonie, daje przyjemne ciepło, a kratki do dobry producent, porządne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagroska1
Najlepiej decydować się na kominki gazowe. Są praktyczne i ekologiczne. Poza tym świetnie się prezentują. Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://www.kominkigazowe.info . Helex ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Warto się z nią zapoznać. Propozycja jest naprawdę ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kominki na zamówienie - http://www.kominki.bochnia.pl/. Podrzucam, może którejś z was przypadnie do gustu. Podpowiem, ze mają bardzo dobre ceny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina911
Kominek w domu to super sprawa. Sami mamy od niedawna - wyczekany, wymarzony :) Zimą palimy każdego wieczoru. Mogę polecić też super dostawcę drewna kominkowego www.drewnex24.pl Kupujemy od nich brzozę. Oferują dobrej jakości drewno, atrakcyjne ceny i niespodziankę do zakupów. Obsługa też zawsze jest przyjazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia

warto pamiętać o dobrym drzewie do kominka, polecam https://www.drewnonatura.pl/ fajna firma, doradzą ci które wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKa

Mozna mieć kominek w domu tylko trzeba spełniać pewne wymagania. Na kratkach widziałam wkłady kominkowe z płaszczem wodnym , czy też wkłady powietrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafoncjusz

Korzystam z kominka marki Kratki. Bardzo ładne wykonanie, niezwykle stylowe. Trójstronny widok ognia dzięki narożnemu wkładowi. Linia ProKratki jest naprawdę piękna i mogę ją polecić ludziom którzy chcą mieć stylowe wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna

Uwielbiam kominki, ale nie mogliśmy mieć tradycyjnego kominka, więc wybraliśmy biokominek. My nasz kupiliśmy w Airhot Kominki z Lublina, znajdziecie tam dobry wybór i przyzwoite ceny. Nasz jest nowoczesny, idealnie  pasuje do nowoczesnego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatia88

A ja póki co nie mam kominka, ale fakt widziałam na kratkach bardzo fajny model kominka gazowego. Bardzo ładnie przedstawiona jest wizja ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zainwestować w kominek, który doda elegancji naszemu domkowi. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim kominkiem to polecam wam zajrzeć na stronę www.kominki.bochnia.pl Tam na pewno znajdziecie coś w waszym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaKa

Ja z kolei szukam wkładów kominkowych, sporo tego widziałam na kratki.com  musze jeszcze tylko podopinać różne rzeczy związane z kominiarze i bede mogła kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za odpowiednim kominkiem do domu. Ja osobiście mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://taniekominy.pl/ Oni mają spory wybór kominków i wkładów kominowych w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z mojej strony polecić mogę propozycje przygotowane na .kominki-vector.pl/ - bardzo dobrze radzą sobie z instalacjami kominkowymi, działają na wysokim poziomie i mają spore doświadczenie więc myślę, że zaproponują Ci odpowiednie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limba

Mamy kominek z kratki.pl i za nic bym go nie oddała. Jest stylowy, dobrze ogrzewa pomieszczenie. Mamy kominek z płaszczem wodnym i faktycznie jest to opłacalne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinnga

no wlasnie też się zastanawiam nad takim wolno stojącym piecykiem! i szczerze mówiąc z tej firmy bardzo nam się podoba i wzornictwo i wykonanie! także może uda nam się jeszcze przed jesienią miec takie cudo w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panga

Mam właśnie taki wolnostojący z Kratek :) Przepięknie się prezentuje. Prawdę mówiąc, trudno było się zdecydować na jakiś konkretny, bo wszystkie mają obłędny design, ale ostatecznie wzięliśmy taką kozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Kominki są boskie, jeszcze nie jest zimno wieczorami a ja już myślę o odpaleniu kominka, bo to taki fajny klimat daje, że człowiek za tym tęskni. Nasz kominek pochodzi od www.airhotkominki.pl/ z Lublina i świetnie się sprawdza w praktyce. Firma solidna, szybko i sprawnie zamontowała nam kominek i wcale nie kosztowało to wiele. A jak nie macie możliwości na tradycyjny kominek to polecam biokominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biksa

Kratki.pl mają śliczne kominki. Ja osobiście zdecydowałam się na wzór od nich i jestem bardzo zadowolona bo wyonanie jest wysokiej klasy a firma sprawnie i bezproblemowo mi zamontowała wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagerta

Nie ma nic fajniejszego zimą niż trzaskający w kominku ogień, szczególnie gdy za oknem pada śnieg 🙂 Ja już od jesieni tak się relaksuję - mrygający kominek, dobra herbata w dłoni i fajna muzyka w tle i już jest super relaks, nie trzeba wyjeżdżać do salonów wellness. Sprawdzona firma od kominków z której my korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni to www.easykominki.pl/ Mają świetny wybór i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków, dobrze doradzą wam w wyborze kominka. Plusem firmy są też ceny nie z sufitu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viska

no dokładnie, takie kominki dają radę. ja mam z kratki.pl kominek i jestem bardzo zadowolona bo teraz w czasie świąt to się cały czas paliło w kominku i była bardzo swiąteczna atmosfera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kominki to świetne rozwiązanie na zimowe wieczory. Tylko trzeba zwrócić uwagę na montaż dobrego systemu kominowego. Polecam zainteresować się ofertą henitom.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze byłam przeciwna, jeżeli chodzi o kominki w domu. Ale biorąc pod uwagę, że coraz częściej bywają "awarię" i czasami cały dzień może prądu nie być, to jednak ten kominek może się przydać, szczególnie w okresie zimowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×