Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

Polska, w której Michnik dostaje Order Orła Białego, nie jest moją Polską

Polecane posty

tak , Michnik to Polak ktory walczył o wolność w naszym kraju.....a tacy mali ludzie jak np Jego pani widzą tylko jego żydowskie pochodzenie , podkreślam pochodzenie....jak można być tak ciemnym....zastanawia mnie ta nienawiść do Żydów ... to naród który żył w trudnych warunkach i wykształcił sobie mechanizmy przetrwania ( ci co coś o tym wiedzą zrozumieją o czym piszę) jak można mieć do kogoś pretensje że sobie dobrze radzi.....zazdrość po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś opijam Orła Białego dla Michnika , i nie ukrywam sympatii do Żydów, za co już dziś byłam opluta, ale mam to w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
germanotta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Herbert miał 100% rację mówiąc o Michniku. Cała Unia Wolności jest opcją lewicową i to zupełnie mi nie odpowiada. Tyle , że PiS też... Jest to partia narodowo- socjalistyczna walcząca z wolnym rynkiem ( liberalizmem ). Powiem wprost jestem całym sercem za Liberalizmem w sferze gospodarczej. Nie odpowiadają mi wszelkiej maści komunizmy , socjalizmy. A więc SLD , PiS , UW. Ja Michnika i postkomunistów chwalę za pokojowe przejście z ustroju komunistycznego do wolnorynkowego. Nietety demokracja ma tę wadę , że każdy ma głos i głupi i mądry. Każda partia może zdobyć populistycznie ich głos. Stąd ustrój jaki dziś mamy to taka hybryda ni to socjalizm ni to liberalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
wielbiciel 70B :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niektórymi tu nie ma co rozmawiać, bo są zafiksowani na opcję zbawiania świata przez nadmierną tolerancję. Nie można tolerować wszystkiego, trzeba mieć charakter. Poczytajcie sobie Zbigniewa Herberta myślę że tylko on Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Drugi biegun to fiksacja na punkcie nietolerancji Żydów , homoseksualistów , liberałów , innowierców itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe :) to chodzi o fakty a nie o fiksacje. A propos homoseksualistów - owszem, nie jestem za legalizacją związków, ale też nie potępiam - wisi mi to ogólnie mówiąc. Natomiast parada równości jest dla idiotów, bo homoseksualizm to zdecysowana mniejszość, a miłości hetero się nie eksponuje na paradach, po kiego grzyba więc robić cyrki z gejami?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
Zgoda - nie można tolerować głupoty. Tylko czy można ją leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Z całą powyższą wypowiedzią się zgadzam. Powiem więcej jedynym parytetem na jaki się zgadzam to parytet w małżeństwie. hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak najbardziej, wystarczy przestać wierzyć telewizji, bo jak śpiewał pewien współczesny piosenkarz "telewizja kłamie" :) wyborcza też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
Masz na myśli również TV Trwam? Każda tv jest sformatowana, czyli tendencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego żeby mieć pewien zrównoważony obraz rzeczywistości, TV Trwam też dobrze oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba umieć wszystko przepuszczać przez filtr swojej wrażliwości i rozumu. zresztą historia uczy nas że lepiej być bezpartyjnym niż się nadmiernie przywiązywać do jakiejś partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germanotta - nie jesteś śpiąca? jutro co prawda wolne w szkole ale mimo wszystko może kładź się już, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
No właśnie - każda jest sformatowana. Przecież każdy z nas ma poglądy a fanatycy nie tolerują ludzi o innych poglądach i ich zwalczają. Każda racja jest tylko ludzkim ( niedoskonałym )sposobem interpretacji faktów , ludzi i całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
W zasadzie nie oglądam żadnej tv, a informacje o świecie czerpię z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
...i książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy? nie nic sobie dziecinko nie wrzucałam :) myślisz że chciałoby mi się? że jesteś aż tak ciekawą osobą? :) jesteś szaloną nastolatką :P i tyle. masz max 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
Herbert, Miłosz, Tuwin, Mickiewicz, Hemingway, Tołstoj, Jesienin, Carver, Lechoń, Calvino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny facet
Całki i rózniczki też nie są mi obce. Podobnie prawa termodynamiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretny facet. widać więc żeś ideał :P tylko te poglądy polityczne... ehh :D dobranoc, idę spać, bo grzeczne dziewczynki już śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×