Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lkjhgta

kreca mnie tylko zonaci faceci!!...:(

Polecane posty

nie wiem co ze mna nie tak :((( ale niestety........ podobaja mi sie tylko zajeci faceci, nie umiem tego wytlumaczyc. nie wiem,nie wiem,nie wiem. zauwazylam te prawidlowosc jakis czas temu. moi dwaj ostatni faceci byli zonaci......z jednego nieudanego romansu, wpadlam w drugi-rownie nieudany. pierwszy skonczyl sie, bo dran wrocil do zony. drugi, bo dran chcial zostawic rodzine dla mnie-to juz nie to dla mnie:( ja potrzebuje..czegos innego !!!! teraz obiecalam sobie, ze znajde faceta bez zony, narzeczonej czy dziewczyny. jednak-nie wyszlo. znowu nawiazalam romans z kolega z pracy, zona 5 lat. to byl jednak jednorazowy wybryk nie mam zamiaru go powtzarzac. zastanawiam sie nad wizyta u psychologa:( kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem prosze bardzo!ale ja pisze tutaj po rade, wiem ze moje postepowanie nie przynosi nic dobrego, jest amoralne, a jednak nie moge sie powstrzymac!!!!! dodam jedynie ze mam 29 lat, sweitna prace, porzadne wyksztalcenie, jestem kobieta bardzo atrakcyjna i wiem to, wykorzystuje:( chce postepowac inaczej, po prostu chyba cos ze mna nie tak!!!!!!!!POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×