Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Blanka jakbym był w Twoim wieku i dążyłbym do spotkania w realu,poprzesz szerszą znajomość na różnych innych formach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary-- hipotetycznie uda Ci sie poznać dziewczynę>I co dalej?Przeciez bedzie czekać na Twoją inicjatywę.Co nie podołasz?A załóżmy mocno Cię pokocha i będzie chciało mieć z Tobą a Ty uciekniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary-- dziwactwo pociąga nie wszystkie dziewczyny lecz są takie.Więc na co czekasz?Dlaczego nie pociągniesz rozmowy z bardzo miłą Blanką?Przeciez dała Ci wyrażny sygnał nie czujesz tego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Wam to zawsze źle. Nie pójdzie z dziewczyną do pubu bo nie wie gdzie. Jak ma pójść zobaczyć jak pub wygląda to nie pójdzie bo nie ma znajomych. Echhh.... Po leki też nie pójdzie bo chemia ale na skopaną głowę to będzie narzekał. Wiesz co, masz rację. Jesteś odpadem społecznym i jedyne do czego się nadajesz to skok z okna. Nigdy żadna ciebie nie zechce, znajomych też nie znajdziesz bo nikt się nie będzie chciał z kimś takim jak ty zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się boję, ze zaufam jakiemuś facetowi, a on mnie wykorzysta i zostawi. chciałabym poznać faceta z którym będę do końca swoich dni:) i będzie dla mnie jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie zrobiłem, uciekałem od niej wzrokiem i ignorowałem. Nie dośc że czułem się maksymalnie skrepowany to jeszcze jak ostatni idiota unikając jej. mam dokładnie tak samo z facetami, to jest okropne uczucie. jesteś chyba bardziej kobiecy niż męski prawiczek bez wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka-rynkowa
nie udzielaj sie na tym forum, proszę cię, cos lepszego cie spotka w zyciu cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary--już zaczynasz sie być bezczelny lecz jeszcze masz szanse u niej.Jak Ci to wytłumaczyć,czym więcej będzie robila fochy tym bardziej masz zabiegać.Przecież chce Cię zapewne poznać więc nie odejdzie aż sie zorientujesz.Więcej Ci nie powiem.Domyśl sie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka-rynkowa
mam na imie patryk, ale pisze do blanki:) uciekaj z tąd proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka-rynkowa
blanka jutro tu bede wieczorem powiedzmy o 20 bądz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka-rynkowa mam na imie patryk, ale pisze do blanki uciekaj[ z tąd] mądrala naucz się pisać stąd a póżniej doradzaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×