Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość ale temat hahahaa
90% lasek to tępe dzidy, nudne, nijakie niezdecydowane ale temat se zalozyla zeby sobie poprawic humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każda by chciała mieć własnego frajera do wypłakiwania smutków. no co za ludzie naprawdę" Neverending stoooooryyyyy.... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
W każdym razie jak dla mnie Darker wydaje się całkiem fajny. Interesujący typek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mam dość żalów jaki to jej facet zły co źle robi lub ochów i achów jaki to jej facet jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
tak tylko pytałam z tą koleżanką, spokojnie.. :) ale tacy zniechęceni się wydajecie.. Darker za dużo chętnych na forum miał i się zniechęcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy piszą w jednym czasie i trudno się połapać mi się wydaje a nawet jestem pewny że większość dziewczyn jakby się spotkało z prawiczkami to by stwierdziło że nie mogą im za dużo zarzucic ale nie są w ich typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge no
masz chamskie poczucie humoru, w mpolaczeniu z twoim ohydnym wygladem, jestes beznadziejnym charakterem odpowiednia osoba na odpowiednim topicu a ty zainteresowana, nie mysl sobie ze ci goscie sa fajni w rzeczywistosci. Znam z sasiedztwa kilku panow, kawalerow i nic dobrego soba nie reprezentuja. Ludzie na nich narzekaja. Chamy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
jakoś mam dość żalów jaki to jej facet zły co źle robi lub ochów i achów jaki to jej facet jest. no ja akurat nie mam teraz faceta, a i żalić się nie lubie nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
ja znałam kiedyś prawiczka, ok. 26 lat był miły, nieśmiały ale w końcu znalazł sobie dziewczyne, serio ;) a podobał mi się kiedyś, ale wtedy też byłam bardzo nieśmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale tacy zniechęceni się wydajecie.. " Koleżanek to ja miałęm stado. Kolejnej nie potrzebuję. Bez urazy. "masz chamskie poczucie humoru, w mpolaczeniu z twoim ohydnym wygladem, jestes beznadziejnym charakterem" Kolejny frustrat. Zabij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Na mojego faceta nie żalę się nikomu bo po jaką cholerę to robić mam. A chamskie poczucie chumoru to moje ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge no
a kapselko jest grubasem spasionym przez rodzicow brylnikiem, mysle ze i on i darker sa tak samo ohydni, chociaz tego drugiego znam tylko z opisu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - długo, ale to nigdy nic poważnego, ostatnio ktoś mi zawraca głowę, ale jakiś niezdecydowany chyba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a znałam kiedyś prawiczka, ok. 26 lat był miły, nieśmiały ale w końcu znalazł sobie dziewczyne, serio" I to ma być reguła? Buehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.. zgadzam się to jak taki nie zdecydowany to przejąć inicjatywę i go zdobyć na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"ale tacy zniechęceni się wydajecie.. " Koleżanek to ja miałęm stado. Kolejnej nie potrzebuję. Bez urazy. Wiem :) ale najpierw trzeba od luźnej znajomości zacząć, od zwykłej sympatii ja też nie szukam kolegów bo ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"k**wa dziewczyna szuka najpierw kumpla,przyjaciela, komus komu moze ufac, jak widzi ze moze na niego liczyc, to sie wiaze i delaruje na cos wiecej" Bzdura na resorach. Tak właśnie ja zaczynałem z każdą. Geniusz randkowy się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
W życiu nie ma reguł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker jestes smieciem, nic nie znaczysz, sam sie zabij, dla nikogo nic nie znaczysz, nie wartasz by na ciebie splunac" Bla, bla, bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
ach.. zgadzam się to jak taki nie zdecydowany to przejąć inicjatywę i go zdobyć na co czekasz? łatwo mówić co? ;) poza tym ja też nie jestem pewna, to tylko znajomy i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.. zgadzam się jacy faceci Ci się podobają? pewnie masz tłumek adoratorów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"k**wa dziewczyna szuka najpierw kumpla,przyjaciela, komus komu moze ufac, jak widzi ze moze na niego liczyc, to sie wiaze i delaruje na cos wiecej" Bzdura na resorach. Tak właśnie ja zaczynałem z każdą. Geniusz randkowy się znalazł. Czyli teraz od razu od seksu chcesz zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem ale najpierw trzeba od luźnej znajomości zacząć, od zwykłej sympatii ja też nie szukam kolegów bo ich mam." 11 lat doświadczeń takich luźnych sympatii miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×