Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

ja jeszcze tylko przez około półtora roku będę należał do waszej bandy potem już będę spotykał się ze swoją dziewczyną a tu może czasem będę wpadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli teraz od razu od seksu chcesz zacząć?? " Spokojnie. Od przyjaźni kto zaczął ten do seksu się nigdy nie zbliżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - dla Ciebie to każda ma dużo adoratorów? Bo już mileny się pytałeś nie mam dużo, kilku było a teraz jest jeden ale to niewiadoma jak pisałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyna mówi "To może zostańmy przyjaciółmi" to przeważnie oznacza "nie" choć też nie zawsze. Najlepiej nie zastanawiać się nad statusem, po prostu być ze sobą i rozmawiać. Wszystko musi przyjść samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Mój najpierw był kumplem do pogadania. Fajnie się rozmawiało i dopiero po pewnym czasie zaczęłam myśleć, że fajny facet. Dodam tylko, że nie wszyscy myślą , że jest taki fajny. No i nie należy do przystojniaków. Ale mi się podoba i to bardzo. I ma chamskie poczucie humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kurwa kurwa enter musisz skumać że od przyjaźni do czegoś więcej może dojść gdy chłopak jest atrakcyjny. W innym przypadku zostanie na zawsze kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moje dwie znajome zwiazaly sie z facetami, ktorzy dotychczas byli tylko przyjaciolmi,sa szczesliwe,smieja sie, ze nigdy by nie pomyslaly o nich jak o facetach,a jednak przyjazn zawsze poplaca, to najkrotsza droga do milosci" Kłam, kłam, kłam. Powtórz kłamstwo 100 razy - sam w nie uwierzysz. Przyjaźń to najgorsza droga. Kończysz jako usłużny frajer a dziewczyna robi na koniec wielkie oczy jak się dowiaduje o co Ci chodziło. I jeszcze od tchórzy wyzwie bo nie miałeś odwagi jej podrywać. Sprawdzone po wielokroć. Spadaj palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
a tak poważnie kto by podał swojego maila albo gg? darker, kapselko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
"...aaa Mój najpierw był kumplem do pogadania. Fajnie się rozmawiało i dopiero po pewnym czasie zaczęłam myśleć, że fajny facet. Dodam tylko, że nie wszyscy myślą , że jest taki fajny. No i nie należy do przystojniaków. Ale mi się podoba i to bardzo. I ma chamskie poczucie humoru" chamscy zawsze mieli powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tak poważnie kto by podał swojego maila albo gg? darker, kapselko??" Klikamy na nick i tam znajdziemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.. zgadzam się jakoś z tego co widzę to niewiasty mają w czym przebierać i wybredzać. Największe szanse bym miał na Ukrainie tam jest mniej facetów a więcej kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kapselko ma maila prz
nicku a darker w profilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
ale w przypadku darkera myslałam , ze mail to ściema jest ;P kapselko podaj maila też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
o spózniłam się dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
najpierw zapytajcie o jej linka na FOTĘ a potem dawajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież można wymienić
nicku kilku(nastu) prawiczków na któych tu niby dziewczyny leciały. choćby offerma i kilka jego adoratorek darker pzw i jakośto się chyba nie przekłada na real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie da linku do zdjęcia. Do tego jest pomarańczą więc radzę ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Kryystianku powiem szczerze ze podobasz mi sie i mam na Ciebie chrapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
konta na nk ani na facbooku nie mam ;p od razu mówie ;p a w ogóle odpisujecie na maile od kogoś z forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
podszywacze już są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
mam tu stałe konto, ale teraz pisze pomarańczą bo tak jakoś wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×