Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Offerma, fakt, ja w twojej skórze nie jestem. Za to zmysł obserwacji mam dobry. A i troche przeżyłam. Więc wiem, co po jakimś czasie okazuje się ważne i czym należy się przejmować a czym nie., żeby mieć zdrowe psychicznie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"hej ja jeszcze nie miałam jakiegoś romansiku na forum hahaha" Jeszcze przyjdzie na to czas ;p a chciałabyś? :) z Darkerem albo z kims...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie jest wiek aby zaczynać od poziomu dzieciaka z podstawówki. Nie zamierzam dłużej myśleć o sobie jak o gównie tylko dlatego bo uwierzyłem, że mogę. Otóż nie mogę! Bo nigdy nie mogłem! Zawsze byłem gorszy od innych i już nigdy więcej nie pozwolę komukolwiek wytykać mnie znów palcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"to ja mam kilka porażek na koncie zero sukcesów. Próby od realnego życia kończąc na necie (portale randkowe) więc ze mnie podrywacz mizerny. Raz mnie tylko zdesperowana 19 latka podrywała." Ech..kapselko ja chętnie bym cię poderwała ale jak sobie już spokój dałeś... Darkera może też, ale gdzieś czytałam, że on blondynek nie lubi więc odpadam w przedbiegach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dauedos85
A ja chciałbym coś dodać. Ja jestem prawiczkiem bo czuję że dzięki temu będę żył wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi sie trudno, rok temu próbowałam coś zmienić nie wyszło z resztą mam latać jak desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.. zgadzam się masz tylu wolnych facetów możesz ich podrywać;) ja bym był najgorszym wariantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duża konkurencja na "rynku zwiazkowym". Jak kobieta może sie kims takim zainteresować, skoro ma do wyboru innych, lepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" To już nie jest wiek aby zaczynać od poziomu dzieciaka z podstawówki. Nie zamierzam dłużej myśleć o sobie jak o gównie tylko dlatego bo uwierzyłem, że mogę. Otóż nie mogę! Bo nigdy nie mogłem! Zawsze byłem gorszy od innych i już nigdy więcej nie pozwolę komukolwiek wytykać mnie znów palcami!" Niektórych rzeczy nie da się nauczyć od razu w pewnym wieku, zgadza się, dlatego potrzebna jest taktyka małych kroczków.. a Ty chcesz opłacić sobie za pare lat studentke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" ach.. zgadzam się masz tylu wolnych facetów możesz ich podrywać ja bym był najgorszym wariantem." Dlaczego najgorszym??? Bo prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos prawiczek może być traktowany jako "rezerwowy" jak zostawi przystojniak to wracasz do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za duża konkurencja na "rynku zwiazkowym". Jak kobieta może sie kims takim zainteresować, skoro ma do wyboru innych, lepszych?" Dokłądnie. "Niektórych rzeczy nie da się nauczyć od razu w pewnym wieku, zgadza się, dlatego potrzebna jest taktyka małych kroczków." Małymi kroczkami to możesz palenie rzucać. "a Ty chcesz opłacić sobie za pare lat studentke.." Krzywdę komuś tym zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romansik na forum czemu nie hehe Kapsełko skąd jesteś? :P:P Darker wydaje mi sie zbyt wymagający :D może za jakiś czas "wezme sie do roboty" nie mówie że nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za duża konkurencja na "rynku zwiazkowym". Jak kobieta może sie kims takim zainteresować, skoro ma do wyboru innych, lepszych?" Dokładnie. "Niektórych rzeczy nie da się nauczyć od razu w pewnym wieku, zgadza się, dlatego potrzebna jest taktyka małych kroczków." Małymi kroczkami to możesz palenie rzucać. "a Ty chcesz opłacić sobie za pare lat studentke.." Krzywdę komuś tym zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romansik na forum czemu nie hehe Kapsełko skąd jesteś? :P:P Darker wydaje mi sie zbyt wymagający :D może za jakiś czas "wezme sie do roboty" nie mówie że nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romansik na forum czemu nie hehe Kapsełko skąd jesteś? :P:P Darker wydaje mi sie zbyt wymagający :D może za jakiś czas "wezme sie do roboty" nie mówie że nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Normalnie w realu taka rozmowa to by była dopiero ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"a Ty chcesz opłacić sobie za pare lat studentke.." Krzywdę komuś tym zrobię? Najwyżej tylko sobie, a na pewno mógłbyś się dogadać z jakąś miłą dziewczyną na tym forum i nie musiałbyś płacić i jakoś tak bezpieczniej. A le to pewnie desperacja dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo prawiczkow sie
tu zlecialo zaraz serwer wyjebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×