Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Za drugim razem poznałem aparatkę co miała faceta i szczerze nie wiem co robiła na serwisie randkowym. Potem ją facet zostawił to sobie o mnie przypomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczucie ważna rzecz, pozwala oszczędzić sobie upokorzeń. myślę że obecnie znakomicie posługuję się wyczuciem." X2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" "Nie podobają ci się blondynki podobno, odpadam Darker a szkoda" Torba na głowę i po problemie. I kto teraz wymyśla wymówki?" Chcesz dziewczyny, która dla Ciebie będzie nosiła torbe na głowe? I uprawiając z nią seks też z tą torbą? :P Już prędzej mogłabym się przefarbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już prędzej mogłabym się przefarbować" Kwestia negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - szkoda, że się zniechęciłes do poznawania dziewczyn przez net, ja chciałabym cię lepiej poznać, milena.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym Darkera
zobaczyc bo pisales tam wczesniej ze ludzie sie z ciebie na roku brechtali to jestem teraz ciekawa twojej hm urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" "Już prędzej mogłabym się przefarbować" Kwestia negocjacji." Czy kolor włosów taki ważny? Nie może być blondynka, naturalna..? Masz jakieś jeszcze wymagania? :) wzrost waga itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełno jest lepszych facetów od mojej nędznej osoby. A po co wogóle chcesz mnie poznawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker Znalazłem rozwiązanie Twojego problemu ;). To ty się przefarbuj a na początek zmień nick na bardziej jasyny i optymistyczny np. "lighter" czyli latarka ;P. To ci pozwoli dostrzec tą właściwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko- po prostu, czytam sobie posty na forum, ktoś fajnie piszę według mnie, jest inteligentny itp. i chce go bliżej poznać. Normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge no
no i jak ten kutas recznie ruchany mogl kobiecie chetnej napisac zeby sobie wsadzila torbe na glowe, bo blondynka:O a ta jeszcze mu grzecznie odpisuje... no trzymejcie mnie, co za burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Darker - nie masz wymagań a blondynka nie może być ;P a poza tym chciałbyś mieć chociaż koleżankę? Taką do pogadania.. czy masz już dość koleżanek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge no
Darker wyglada chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no nie moge no no i jak ten kutas recznie ruchany mogl kobiecie chetnej napisac zeby sobie wsadzila torbe na glowe, bo blondynka" Czy każdemu debilowi tutaj trzeba przypominać o poczuciu humoru? Tumanoid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
no nie moge no - oni tylko na forum tacy niemili są, mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a poza tym chciałbyś mieć chociaż koleżankę? Taką do pogadania" Weź numerek i stań w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - chciałabym poznać i darkera i ciebie, obaj ogarnięci się wydajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×