Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość mala suu
Kultura coś wymyślimy jeżeli się boisz, że zawitasz na spotkanie ostatnia i się nie odnajdziesz... będziemy miały swoje nr tel, jak dojedziesz, to ktoś z nas wyjdzie po Ciebie na dworzec albo kawałek na ulicę i się oswoisz, co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
ciekawa jestem jak wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Wiek tu niema znaczenia skoro borykamy sie z tym samym problemem :) Ale proszę was uważajcie na siebie jak bedziecie jechac by nie było nie miłych sytuacji, ze ktoś zaginął czy cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
UggaaBugaa post o 21:59 nie jest mój, troll... :/ echh.. fajnie będzie się zobaczyć, ale pewnie nie tutaj i w ogóle dla mnie to bez różnicy - wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
Hej.Ale sie rozpisaliście, nie nadążam tego czytać.No i te podszywy buraków... nie pytałem o fotki. Teraz będę występował pod swoim oryginalnym nickiem Marcin84wwa . Do Wrocka mam troche daleko ale kto wie,może się zjawie. Ktoś pytał o narty.Ja jeżdżę już 15 lat więc chętnie bym się gdzieś wybrał.Nie podoba mi się jednak spotkanie na godzinę na które trzeba przejechać pół Polski.Jest nas tu tyle osób e może warto się z grubsza podzielić na regiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku żeby się spotkać o 18 to nocą bym wracała, a noclegu nie bardzo mam, choć teraz mi wpadł nierealny pomysł, ale to bym wiedziała za parę dni dopiero czy da radę zanocować (numery muszę pozdobywać). Z tym nocnym wracaniem się cykam, kiedyś ryzykowałam, ale teraz już nie te czasy :D Parę niemiłych sytuacji miałam już i w dzień nawet A po za tym nie ukrywam, że z racji mojego wieku i wyglądu (jak dziecko po prostu) często ludziom włącza się instynkt rodzicielski :P A jednak wolałabym tego uniknąć :classic_cool: A fotki to na pewno nie tu, choć wolałabym dopiero na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky reggae
Kultura mam na drugie Mi tez mówią ze młodo wyglądam :P ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura -- ja Cie rozumiem, ja sie w dzisiejszych czasach boje sie jezdzic pociagami a jestem troche starsza od Ciebie. Moze lepiej Ci bedzie PKS-em? :) Mala suu -- cóż, tak to jest z trolami. Wszedzie ich pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasnie, ze duzo powazniej jak na 20 lat. Jak mialam 15 to juz mi dawali dawno 18nastke Marcin ciezko sie podzielic bo tylko my jestesmy z tego rejonu eh ja dlatego nie jade na godzinę , a na dwa dni moze i kolejnego ktos ze chce ze mna sie zobaczyc, a jak nie to bede zwiedzala sobie wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś koniecznie chce zobaczyć nasze fotki nie wiem kogo tak piekli i się ciągle podszywa, a to pod mala su albo marcina pod Was, bo macie pomaranczowe niki. Ale podszywaczu Ty i tak ich nie zobaczysz, bo jesli sie sobie pokarzemy to na prv:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuje i sie zastanawiam
nie bierzcie na to spotkanie kultura mam 2 podejrzewam ze jest wredna małolatą. Znam ja z tego forum dla mnie jest bardzo słaba i nie robi pozytywnego wrażenia wykluczcie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja chyba jestem jakaś ciemna, bo nie mogę wejść na to prywatne forum :P Kliknęłam na link wysłany mailem przez Dominike, później się zalogowałam tam, ale nadal nie mogę czytać tego forum. Komunikat: "Aby móc je czytać musisz zostać wpisany na liste uczestników". O co kaman? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i czasem jestem złośliwa, ale nie będę udawać, że w tym momencie mi się przykro zrobiło, no cóż, stwierdzenie, że jestem małolatą niezbyt odkrywcze. Możesz wyjaśnić o które konkretnie rzeczy Ci chodzi? Świetnie, nawet zaczęłam się opinią w necie przejmować, taa faktycznie buduję pewność siebie Na tym forum wyloguj się i zaloguj to już Cię uzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala suu
CallMeBlondiee a kliknęłaś na ten link rejestracyjny z maila?? Kinky musisz się uwiarygodnić, my tu piszemy już pare dni, więc żeby było sprawiedliwie, to Ty też musisz się wykazać :) mam nadzieję, że wytrwasz i zostaniesz z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae na tym forum nie ma nic o czym mógłbyś w tej chwili nie wiedzieć, bo tak naprawdę rozmawiamy tylko tutaj. Im bliżej będzie spotkania tym będziemy omawiać bardziej szczegółowo wszystko tam no i wtedy już będziesz miał dostęp jeśli dotrwasz z nami do stycznia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura jakiś pomarańczowy troll powiedział co wiedział olać to trzeba. Nie przejmuj się gadaniem jakiegoś bezmózga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondie -- jestes, myslalam ze Cie wcielo! :) Ja tez nie mogłam się połapać z tym prywatnym forum ale już jest gut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×