Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość facet bez latarki
Nie tylko Ty byłaś zaskoczonna.:D Możesz mi wierzyć, że spotkanie we Wrocławiu to była pełna kulturka. Trochę rozmów - żadnych rozmów o seksie:D, trochę milczenia - jak to nieśmiali;), a nawet pozwiedzaliśmy, co nieco.:) Może rozmawialiśmy na forum dość tajemniczo, ale chyba po prostu uznaliśmy, że nie ma potrzeby opisywania wszystkiego ze szczegółami; w końcu co przeżyliśmy, to nasze.;) Rozumiem, że rozmowy o seksie mogą być krępujące. Z drugiej strony to przecież jeden z elementów życia człowieka.:) W tym temacie naprawdę są porządni ludzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy czarow vel myr
no to muszę Cię przeprosić za tego nudnego starego pryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Gdyby tak pomyśleć na spokojnie,... to coś w tym może być.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątacie, gotujecie? A może nie przepadacie za świętami jak ja? Tłumy w sklepach, chyba tych świąt będzie 2 tygodnie a nie 2 dni. Nic to umartwiam się sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat święta Wielkanocne jakoś bardziej lubię niż Boże Narodzenie. Za tymi drugimi kompletnie nie przepadam, a Wielkanoc jakoś ma więcej luzu:) Brak opłatka, brak prezentów, ładna pogoda, nie trzeba siedzieć w domu. Po prostu mam wrażenie że jest więcej swobody, jakiś taki lepszy klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Nie przepadam, ale też nie można powiedzieć, żebym szczególnie świętował. Można powiedzieć, że siedzę sobie z boku i tylko się przyglądam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! :) Emu -- Jakoś nie na rękę mi te święta i nawet znakomita, wiosenna aura specjalnie do mnie nie przemawia. Oby tylko przeżyć do wtorku. Bedzie ciężko! Mala suu -- jestem choć tak jakby mnie wcale nie było. Jak wyglądają plany spotkaniowe na chwile obecna? Facet bez latarki -- czy to Ty masz 33 na karku a może już nawet 34? ;) Bo już się zupełnie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ugaa, proszę powiedz że nie pieczesz sernika, bo inaczej zacznę gryżć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał o seksie?? oj, nieładnie... :P dobrze, że ja tylko o łóżku ;) Alicja nie zniechęcaj się, w 99% postów jesteśmy nudni bez podtekstów erotycznych ;) na obronę swojej reputacji dodam, że słowo lewitacja w naszych rozmowach nie dotyczyła orgii - to nazwa wrocławskiego pubu, w którym spędziliśmy lwią część spotkania :) emu123 podoba mi się Twoje podejście do wielu spraw :D ...również do serników ;) Zawszenowy rozumiem, że to dzień walki z zepsuciem...? ;) Ugaa :) jesteś, bywaj więcej! sprawa spotkania, o którym ostatnio była tu mowa -utknęła w martwym punkcie :( może kiedy indziej się uda... bo zresztą co to byłoby za spotkanie -bez Ciebie i Faceta bez latarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emu -- nie robię nic, wypieki to nie moja bajka. Chyba, ze ta na twarzy.;) Tak naprawdę spędzam te święta w zajebistym towarzystwie samej siebie, wewnętrznie zamknięta. Mala suu -- jestem, bywam. :) Moze uda się coś ruszyć pod koniec maja, wtedy istnieje prawdopodobieństwo, ze będę mogla uczestniczyć w spotkaniu. W każdym razie Góry Stołowe w wydaniu wiosennym to kusząca wizja. :) Ciekawe te wasze nocne rozmowy, uważajcie tylko co by nie za bardzo zdemoralizować reszty forumowiczów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Ugaaa, na razie bez zmian, ale sama widzisz, że tamten nick był niepraktyczny, a poza tym te cyferki mogą ciążyć.;) Mala, od siebie dodam, że naprawdę mam odrobinę zbyt twardy materac. Materac testowałem kładąc się i leżąc na każdym przez chwilkę. Oczywiście momentami miałem wrażenie, że przechodzący klienci i sprzedawcy patrzyli na mnie jak na wariata. W końcu spodobał mi się ten, który mam obecnie, właśnie ze względu na twardość. W pozostałych egzemplarzach wydawało mi się, że się zapadam. Jednak chwilowe leżenie ma się nijak do całej nocy. Z drugiej strony materac jest... dwustronny. Jedna ze stron jest nieco bardziej twarda. Ciekawe która? Dla świętujących - Zdrowych i Wesołych Świąt:), a dla pozostałych - pogody ducha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki! Pewnie już świętujecie sami lub rodzinnie. Ugaa u mnie też samotne święta nie licząc dwóch facetów którzy właśnie chlapią się w wannie Mala Suu dzięki za miłe słowa my nieśmiałe kobiety mówimy sernikom stanowcze NIE Facecie 33 interesujący wykład na temat materacy,mam ochotę pobiec do sklepu i wypróbować kilka Zabieram ci tytuł najstarszego w tym temacie, więc śmialo pisz swoje cyferki ;-) Poza tym bawcie się dobrze przez te dwa dni, dużo spokoju przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Wypróbować kilka materacy, rzecz jasna...?:P Koniec z cyferkami, numerkami itp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Numerki mnie stresują.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakiś konkretny który cię stresuję? Kiedyś oglądała program o mężczyżnie który bał się cyfry 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
OK, to było trochę z przymrużeniem oka. Tylko mój wiek czasem mnie stresuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30-tce to ponoć najlepszy czas więc korzystaj i żadnego mi tu stresowania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Nie wyłapałem tego podtekstu.:) Wiesz, że łatwiej się mówi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Może to po prostu ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bodżmy dla siebie tacy surowi, dajmy jeszcze szansę naszemu poczuciu humoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
To chyba nie kwestia poczucia humoru.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki :) Jeszcze nie świętuję, dziś był dzień jak co dzień - noo, trochę więcej w kuchni... +marsz do kościoła z koszyczkiem. Przygotowania, przygotowania, a 2 dni zlecą jak z bicza strzelił... Ugaaa, przykro, że spędzasz święta w skąpym towarzystwie :( ale zamykać wewnętrznie się nie musisz do tego wszystkiego... przeciwnie - wywal z siebie co się da! Alicja z Krainy Czarów nie chowaj się znowu -chciałabym, żeby ujawnili się wszyscy podczytujący fobicy (hmm, chyba trzeba więcej prowokować ;) ) chodzisz do gimnazjum? może teraz testy pisałaś? jak poszło?? Facet bez latarki no ja cały czas wierzyłam, że ten materac naprawdę masz twardy ! :) (inaczej to by było jawne prowokowanie mnie do świntuszenia, gdybyś po prostu ściemniał o tej twardości :P ) a pamiętasz jaki to typ materaca? ma on coś w sobie typu gryka, kokos...? emu123 no właśnie, nie doprecyzowałaś czego chcesz ''wypróbować kilka''...? może numerków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taki problem
mam fobie lekarska i nie tylko i musze zrobic badanie ekg. nie wiem jak to wyjdzie bo juz przy zwyklym mierzeniu cisnienia serce mi wali jak szalone i mam tetno ok. 150. bardzo sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×