Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Garysya a skąd Ty jesteś? napisz coś o sobie... rozważamy spotkanie w okolicach Gór Stołowych... chciałabyś wpaść? 33 na karku jak będzie z kim to mogę opracowywać w najdrobniejszych szczegółach... ;) CallMe żyję po dzisiejszym "pierwszym dniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostnica
Tak rozważam majówkę... marzą mi się góry... więc wstępnie piszę się na wyjazd. Mam jedną prośbę - o tani nocleg, żebym finansowo dotrwała jakoś do tego 1. maja:) Suu, myślałaś już o dokładnej lokalizacji? Może reklama konkretnego miejsca podziała zachęcająco na niezdecydowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
Jestem wciąż w "zawieszeniu".:O Trochę czasu jeszcze pozostało, więc liczę, że tym razem zdążę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja wygląda tak, że rozglądałam się pobieżnie za noclegami w Górach Stołowych. Zadałam kilka pytań w sprawie noclegów właścicielom tańszych kwater - na razie kilka osób odpisało, że w tym terminie brak wolnych miejsc u nich (cena noclegu tam gdzie pisałam to 20-25 zł od osoby w większym pokoju) Ostnica, cieszę się, że skusiłaś się na góry. Natomiast wczoraj dzwoniła do mnie UgaaBugaa i ona nie da rady na początek maja, ewentualnie na koniec maja... Z drugiego forum jedna dziewczyna ma egzaminy na początku maja, więc odpadła. Jeden chłopak odmówił, bo za duży koszt 'imprezy'. Drugi rozważa - zależnie od ceny zadecyduje. Trzeci jeszcze się nie określił. Co robimy w takim układzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostnica
Wydaje mi się, że szystko zmierza do przełożenia wyjazdu na koniec maja. Majówka to dla mnie w tym roku zwykły weekend + wolny 3 maja, więc równie dobrze możemy się spotkać w każdą inną pt/sob/ndz. A tłum na szlakach mniejszy i łatwiej o noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było o czym myśleć, to dorzucę, że po tym pierwszym majowym weekendzie możliwe, że będę miała z CallMe na przemian weekendy zajęte szkoła: moje to 14-15 maj, 28-29 maj, 10-12 czerwiec kończę i 19 czerwiec mam komunię. CallMe, a jak Ty? Do tego dziś odpowiedział mi właściciel ośrodka z Lewina Kłodzkiego, że znalazłyby się na tę noc 2 pokoje kilkuosobowe z 1 łazienką za 20zł/osobę. Burza mózgów - co robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostnica
Mi nadal pasuje 31-1.05., tylko nie wiem jak pozostali... pewnie jeden pokoj wystarczy na te tlumy:) Bardzo tani nocleg, super. Może teraz majówka, a latem inny pomysł dla tych, którzy nie mogą? (Przerwa w pracy, jest bardzo zimno dzisiaj...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostnica u mnie też bardzo zimno, zaraz wyruszam zrobić kilka kontroli... Blank Avatar napisał, że jest na TAK na te góry :) Rezerwacja noclegu pewnie wiązałaby się z wpłatą jakiejś zaliczki... Cena faktycznie tania, pisałam facetowi o 5-7 osobach z własnymi śpiworami! tu: http://www.zamek-lewin.noclegiw.pl/ Wg mnie trzeba się zdecydować w ciągu najbliższych kilku (nie kilkunastu!) dni na TAK lub NIE i podać ostateczna ilość osób. Ja w sumie chętnie, tylko szkoda, że bez Ugii :( CallMe - przeplatają się nasze kolejne zjazdy? jeśli tak to tym bardziej trzeba się trzymać tego pierwszego terminu... 33 na karku -jeśli miałbyś decydować lada dzień - jedziesz? Z Tobą byłoby na tę chwilę 5 osób :) Liczę jeszcze na Lukeya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukey
Cześć :) Po namyśle z dużą ochotą dołączam do grupy wyjazdowej! Do listy uczestników chciałbym doliczyć jeszcze moją dziewczynę, którą namówiłem do naszego wyjazdu :) Góry Stołowe to doskonały pomysł, termin 30.04-1.05 pasuje mi. A propos noclegu - na stronie Zamku w Lewinie jest informacja o pokojach z łóżkami i pościelą, więc wariant ze śpiworem nie jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukey bardzo się cieszę, że dołączacie !! :) A przed chwilką napisała do mnie maila CatchyKathy, że w sumie te 2 dni by ją nie zbawiło (no bo powinna się uczyć...) i taka rozrywka może jej tylko pomóc :D Lista chętnych: Mala Suu (inaczej Kejt) CallMeBlondiee (czyli Benzodiazepina) 33 na karku (takkk???) Ostnica Blank Avatar Lukey z dziewczyną CatchyKathy 8 osób?? wow!! Ktoś jeszcze??? Lukey pościel jest możliwa - zapewne za dopłatą; ponieważ każdemu zależało na niskiej cenie, to wspomniałam o śpiworach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ile chętnych :) Miła niespodzianka. Szkoda, że Ugaa nie może. A ja też mogę zabrać chłopaka? :classic_cool: W ogóle to Mała Suu ma rację (jak zwykle zresztą) - trzeba się pospieszyć z ostateczną decyzją, bo za chwilę ciężko będzie o wolną kwaterę. Zresztą już chyba jest ciężko. No i zaliczkę też by wypadało wpłacić. A nawet jeśli nie będzie trzeba, to tymbardziej nieładnie zarezerwować noclegi, a później nie przyjechać :o Maruda dziś ze mnie, bo ze szkoły piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe wg mnie to możesz go zabrać... a nie będzie on się nudził z nami? :P albo czy nas nie zdominuje? hehe ...ja tam chętnie odpocznę od mojego ;) to by było 9 osób ! pytałam tego gospodarza przez maila jak wyglądają te pokoje, ile nas tam wejdzie na 2 o których wspominał i do kiedy trzeba się zdecydować - ale napisał, że mam zadzwonić do niego w tej sprawie... to nie wiem... klepać na 9 osób? poniedziałek/wtorek wypadałoby to załatwić, żeby koło nosa nie przeleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - Ja póki co żartuję z tym moim chłopakiem ;) On w ogóle nie jest w to wtajemniczony i raczej nie zrozumiałby naszego "świata", poza tym zdaję sobie sprawę, że Wy również moglibyście czuć się skrępowani obecnością kogoś "z zewnątrz". Może jednak tak się zdarzyć, że znów nie będę miała jak dojechać i wtedy musiałabym go zabrać ze sobą w roli szofera. Hmm, kurcze, nie wiem co temu gospodarzowi odpowiedzieć, narazie niby jest te 8 osób, a właściwie 7, bo 33 się jeszcze nie określił, ale musimy pamiętać że były to deklaracje WSTĘPNE, więc może ktoś się wykruszyć. O ile byłaby taka opcja, to możnaby zarezerwować NA PRZYKŁAD dwa pokoje 3-osobowe, z możliwością dodatkowych dostawek, jeśli dotrze jednak te 8 lub więcej osób. Chodzi o to, żeby nie wyszło, że zarezerwujemy za dużo. Bo i my stracimy na zaliczce i właściciel będzie stratny, że puste łóżka stoją (może nawet będzie trzeba dopłacić za te osoby co nie dojechały). W sumie nie chcę się wymądrzać, bo może ktoś by wolał mieć ekstra osobny pokój? ;) Chociaż nikt nie zgłaszał jeszcze takiej potrzeby. Koszt też na pewno byłby większy, ale jak coś to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabiutkamisia
Majówka - super beznadziejny termin, bo mam maturę w maju więc nigdzie nie wyjadę dzień przed, bo 4 już polski pisze. jestem wkurzona, bo nigdy nie moge sie dopasoac zawsze te terminy takie nie pode mnie. Ja dopiero moge w wakacje dawno mnie tu nie bylo juz nawet nie pamietam jakiego dokladnie nicka uzywalam, ale chyba takiego:) U mnie powoli leci robie mature wreszcie uff. Obym zdala. A potem moge sie spotykac. Hm. jak na spotkania beda ludzie brac swoje drugie polowki to juz nie bedzie to samo.. sama wolalabym wziac swojego, ale z drugiej strony on przeciez nie ma fobii nie jeste niesmialy. A przy nim pewnie popisywalabym sie i nie bylabym soba. Widze nowe twarze z innego forum. ja tez pisalam na fobia spoleczna info i nawet poznalam tam kilka osob. Ale chyba niektorzy ludzie wmawiaja sobie fobie i niesmialosc. Bo bylam na spotkaniu w wawie. No to nie wiem czy dobrze w ogole trafilam. Ludziom odbilo zaczeli sobie wkracac jazdy, chlali strasznie duzo robili raban w knajpie, zwracali na siebie uwage czy tak zachowuja sie ludzie z problemami? czulam siem iedzy nami bardzo dziwnie. Jak z lobuzeria jakas. Bez snesu totalnie. Wole Was z kotrymi sie normalnie usiadzie pogada, a nie schleje ryja i zapali ziolo./ Moze to bylo na odstesowanie, ale od pcozatk uzachowywali sie bardzo dziwnie i czulam sie jak jakies piatevkolo u wozu. Ja jako niesmiala osoba nawet jak sie upije to nie tancze na stole;/ nie moje klimeaty tam byly. Chce poznac normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukey
słabiutkamisia: szkoda, że termin znów nie jest dla Ciebie dogodny; ale z drugiej strony jest on w ramach weekendu majowego, a to czas urlopów, przerw w pracy i od zajęć... cóż, taki wyjazd to zawsze jest jakiś kompromis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabiutkamisia
No niestety, ale licze na jakis inny wyjazd juz niedlugo:) teraz pilniej bede Was czytala:) i na pewno gdzies trafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabiutkamisio witaj :) ja na szczęście trafiłam na super ludzi na każdym z moich 3 dotychczasowych spotkanek forumowych :) nikomu nie odbijało :) jeśli będziesz zdawała na maturze matmę albo geografię, to mogę Ci dać plenerowe korepetycje w Górach Stołowych ;) a jak nie -to mam nadzieję, że latem wreszcie się spotkamy :) Ostnica, CatchyKathy, CallMeBlondiee, 33 na karku, Lukey, BlankAvatar - wystosowałam do Was wszystkich podobnie brzmiącego maila - proszę się do niego ustosunkować ;) Do planowanego spotkania zostało 3 tygodnie!! Odpisała mi właśnie pierwsza osoba: CatchyKathy - że jej pasuje - godzi się zrzucić na ewentualną zaliczkę i chce się z nami poszlajać po tych górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabiutkamisia - No to na niezłą imprę trafiłaś, współczuję. Wygląda na to, że tamtejsi "fobicy" zerwali się z łańcuchów i trochę ich poniosło :P Szkoda, że nie dasz rady do nas tym razem dołączyć. Powodzenia na maturce. Lukey - masz rację, takie wspólne wypady wymagają sztuki kompromisu. Pomimo szczerych chęci nie da się dogodzić wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe-w sprawie szofera ;) planuję jechać autem, więc mogę Cię zabrać po drodze - miałam to zaproponować, tak biegnie moja trasa - jeszcze jakby ktoś chciał dosiąść to zahaczam o Jelenią Górę i Wałbrzych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że jest odzew. Osoby, które odpisały na mojego maila i są zdecydowane na wyjazd i w razie konieczności chcą wpłacić zaliczkę: CatchyKathy Lukey z dziewczyną CallMeBlondiee Ostnica Ja tez oczywiście jestem pełna werwy ;) czekam na deklaracje pozostałych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ucichło towarzystwo... Bilans faktów: Catchy coś wypadło i się wypisała... 33 na karku napisał, że jednak nie da rady... BlankAvatar odpisał, że termin mu nie gra, ale chciałby się załapać next time... Pozostają: JA CallMeBlondiee Ostnica Lukey i jego dziewczyna 5 osób, jedziemy? nie jedziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukey
Jedziemy! Mala Suu, możesz próbować rezerwować 5-osobowy pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobiarz
Ja jestem z Poznania, bardzo nieśmiały. To mało powiedziane, mam fobie spoleczną właśnie. Boje się ludzi, nie umiem rozmawiać. gg 34467328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paffcio
To ja, fobiarz. Boję się pisać o sobie. A nicka zmieniam, żeby był ciekawszy. Mam 32 lata i jestem z Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostnica
Oprócz mnie mój chłop by się wybrał, więc będzie nas 6 osób:) To już w sumie nie tak mało ludzi.Chociaż dużo par:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×