Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Szukałam jednego linku do piosenki, który kiedyś tu dałam i poczytałam sobie przy okazji trochę naszych archiwalnych wpisów, uśmiałam się :D CallMe, Ugaa, 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna where have u been
ja mialam 89 i mam powazna fobie spoleczna xd nigdy nie zagadam do chlopaka ktory mi sie podoba, a tak bardzo bym chciala z nim byc, ja przez to spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test Liebowitza wyszedł teraz na 77pkt. Poprzednio (w styczniu 2011) na 73 - a myślałam, że mi się poprawia!! :/ Serio, to raczej nie jest ze mną gorzej. Wszystko zależy od chwili i nastawienia do testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - A no fajnie tak czasem poczytać te starocie :) Też zrobiłam ponownie test. Nie pamiętam ile miałam poprzednio (muszę poszukać, bo pisałam o tym tutaj), ale teraz mam 84, z czego większość zarobiłam z unikania (witaj w klubie lost!) :( O ile mnie pamięć nie myli, to wcześniej było więcej, a więc powinnam się cieszyć. Tylko, że jakoś zbytniej zmiany nie odczuwam. Miarodajność tego testu jest wątpliwa o tyle, że co do wielu pytań nie miałam pewności, a więc te kilka punktów w jedną czy w drugą mogło mi wpaść, lub wypaść ślepym strzałem. Facet - Wysłałam Ci @. Bądź łaskaw luknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja mam najwięcej :D Ale rezonans już za kilka dni, zwolnił się trochę wcześniejszy termin. Tylko ciekawe, co oni tam ze mną zrobią, żebym się nie ruszał, chyba będą musieli mnie związać, łącznie z głową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po rezonansie. Badanie trwało dość długo, jak dla kogoś kto ma bez kontrastu, około 25 min. Ale miałem fajną "muze". Buczenie wydawane przez maszynę nieco różniło się od siebie, ale najbardziej utkwiło mi coś takiego "ct ct ct ct drrrr drrrr drrrr drrrr", spośród różnych dźwięków ten się chyba właśnie najczęściej powtarzał, jakby jakieś silne zakłócenia w mocno pogłośnionym telewizorze. Czasem też była cisza. Miałem trochę odruchy, szczególnie podczas tych buczeń, ale technik nie zgłosił, że czasem mi coś drgnęło, więc chyba to nie przeszkodziło :classic_cool:. Ale w ogóle, to nie wiem, co ja za rezonans miałem, bo klasyczny rezonans bez kontrastu trwa ponoć niecałe 15 minut i maszyna buczy chyba tak samo. Ale przynajmniej niedługo powinienem wiedzieć, czy przyczyna mojej fobii itp. jest neurologiczna, czy psychiczna, bo jak na razie to przez lekarzy w dzieciństwie mam stwierdzone, że jestem wstydliwy bardzo mocno i lekko w sobie zamknięty (przez pedagoga i psychologa dziecięcego) oraz że jestem nieco nadpobudliwy ruchowo (przez neurologa dziecięcego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Słuchałem tego utworu. Nie przypadł mi do gustu, ale o tym podobno się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim przeczytałem tylko poczatek tego posta , też jestem niesmiały mam 18 l i duzo problemow zwiazanych z tym . Jeden z nich to taki ze chciałbym miec dziewczyna ale niestety niesmiałośc mnie ogranicza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszły mi (jeśli dobrze rozumiem opis) jakieś drobne niedokrwienia w okolicach ośrodkowego układu nerwowego oraz poszerzenie lewej komory (ciekawe, czy to może w jakiś sposób przyczyniać się do fobii). Jednak badanie nie zostało przeprowadzone w pełni ze względu na dużą ruchliwość. Czytałem kiedyś, że u niektórych osób przyczyną fobii mogą być jakieś zmiany w mózgu, ale nie wiem, czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Fobia fobią, ale żyć trzeba. A nawet chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
...ale tylko czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Arz mnie zatkało.;) Taka szybka odpowiedź w uśpionym temacie. Skoro czasem, to chyba warto dla właśnie takich wyjątkowych momentów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
A było jakieś pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, czujny jesteś, skoro chcesz pytania, to mam jedno i do Ciebie: spotkamy się za niedługo u CallMe?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Muszę poznać szczegóły. Dziś odpiszę na wiadomość, którą otrzymałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super by było, gdybyśmy się znowu mogli spotkać. I to w takim fajnym miejscu! (dzięki gościnności CallMe)... Nie wiem czy są jakieś bardzo szczegóły ustalone ;) ale ludzie są luzaccy (i wszyscy jakoś do nas podobni hehe), więc pod tym względem nie miej obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Obawy? Nie miałem i (odpukać) mieć nie będę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty_fobia
Fobia spoleczna to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak pokonać fobie spolecznną ?
Utrudnia mi to życie straszliwie. Lęk przed surową oceną wyśmianiem paraliżuje mnie ....... Czy zna ktoś jakiś legalny suplement, lek ziołowy ? Coś co troszkę mnie by "otumaniło" ale nie na tyle aby zaburzyć w jakimś dużym stopniu koncentrację. Chodzi o to abym mniej się przejmował tym wszystkim. Abym był lekko sennym a jednocześnie świadomym . Prosiłbym może też o nazwy jakiś poradników jak sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Prawdopodobieństwo wynosi 80%:P Nie wiem czy już o to nie pytałem, ale zastanawia mnie, czy nie ma w Polsce innych miast.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobikowa Ona
hejka Jest tutaj ktoś z PoznanIa? Ja bym chętnie kogoś poznała. Można by gdzieś wyjść, ruszyć tyłek, a samej w domu nudno mi i smutno. Najchętniej koło 30 bo sama tyle mam. Płeć bez znaczenia. No 25 plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie bierzcie leków na nerwice depresje z tego trzeba wyjsc samemu mi sie to udalo po 30 latach zycia! musicie wyjsc do ludzi..dzialac..pokonac wlasnymi silami wszystkie lęki mi sie udalo jedna zasada: nie myslec tylko żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobikowa Ona
Leki wspomagają, ale na pewno nie wyleczą. Jeśli ktoś jest w tak złym stanie, to uważam, że może spróbować leków, żeby się ustabilizować. Natomiat nie liczyłabym raczej na cud. Co najwyżej na cud cięzkiej pracy nad sobą, który daje najlepsze rezultaty bez faszerwania się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
A poszerzanie horyznotów? Południe Polski zaprasza.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobikowa Ona
No wolałabym jednak bardziej relane codzienne znajomości. A skąd jesteś dokładnie? No i ponawiam apel:) Chętnie z kimś porozmawiam Poznań okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Śląsk. Niestety nie pamiętam, aby w tym temacie udzielał się ktoś z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×