Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Witam moi drodzy. Jak wspomniałam, byłam u pewnego specjalisty. Teraz już mogę napisać, że był to... hipnotyzer. A właściwie lekarz, który oprócz swojej dziedziny, zajmuje się też hipnozą. No... trzeba przyznać, że ciekawe doświadczenie. Tylko się nie śmiejcie :) Ja wychodzę z założenia, że warto próbować, tym bardziej że od bardzo dawna marzę o pokonaniu tej fobii. I mam wrażenie, że naprawdę dodała mi ta wizyta trochę pewności siebie. Cud się wprawdzie nie zdarzył, ale coś się ruszyło. Podobno potrzeba minimum trzech takich wizyt, aby efekty były zadowalające. Jestem umówiona na koniec czerwca i zobaczymy. Mała Suu - Oj, ja też mam ochotę na takie tournee po knajpkach :) Szkoda, że ciągle coś stoi na przeszkodzie :( A może po prostu my sami wynajdujemy sobie te przeszkody. lost in the universe - Prawa warto czasem lekko nagiąć... Choć w przypadku skrzywionej psychiki, byłoby to raczej naprostowanie ich :) nieśmiała_osoba__ - Moja kwalifikacja nastąpiła automatycznie podczas pierwszej wizyty u psychiatry, który jest jednocześnie kierownikiem oddziału. Swój problem opisałam mu na kartce, po czym zadawał mi różne pytania dotyczące jakości mojego życia. Nie była to łatwa rozmowa, bardzo się denerwowałam, wstydziłam, no ale jakoś poszło. Zaproponował mi udział w takiej właśnie terapii. Jeśli naprawdę masz problem, to kompetentny lekarz na pewno Cię zakwalifikuje. Jesteś może z Dolnego Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe może po prostu sami wynajdujemy sobie te przeszkody...? no właśnie ... ;) a gdzie jeździsz na hipnozę? do Wrocka? to może umówimy się na tournee po knajpach...? :D jakby jeszcze ktoś był chętny...!! może Ugaa jeszcze nas nie zapomniała... :P dobrze, że próbujesz wszystkich sposobów pozbycia się fobii - trzeba walczyć! u mnie na razie stagnacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Suu - Ta hipnoza to nie we Wrocku, niestety. Poza tym nie jeżdżę sama, więc spotkanie i tak byloby wtedy raczej trudne w realizacji :( Zresztą nie wiem czy znowu pojadę, bo o ile kilka dni po wizycie czułam się pewniej i lepiej, to teraz znowu wróciły mi kompleksy niższości i nie wynurzam się z domu. Tak czy owak nadal mam ochotę na wyjście gdzieś z fobikami :) Ale... Mała, póki co to chyba ciągle tylko my dwie jesteśmy do tego przekonane. Ludzie, pobudka! Zapowiada się piękna pogoda niebawem. No dobra, moje wołanie chyba i tak niewiele tu zadziała. Ale może jakiś cud się zdarzy. Fobicy lubią czekać na cud ;) Pozdrawiam wszystkich zaglądających kątem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
... a zahaczymy o strefę kibica? ... bo ja kibicem jestem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaaaaaas
hej sorki że tak zaczepiam, ale mam wilką prośbę mój chrześniak bierze udział w konkursie a ja chcę pomóc jego mamie w zbieraniu głosików. będę dozgonnie wdzięczna jeśli ktoś z was zdecyduje się zagłosować aby oddać swój głos wystarczy kliknąć ZAGŁOSUJ - takie fioletowe pole pod filmikiem. https://www.facebook.com/Play?sk=app_19947844 3508521&app_data=r%3D%252Fcp%252Fentry%252F82%253Futm_source %253Dfb%2526utm_medium%253Dlike Oddanie głosiku zajmuje chwilke a dla nas to bardzo ważne Z góry pięknie dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe widzisz, że na Faceta bez latarki też można liczyć :D dla mnie może być i strefa kibica (siłą rzeczy - jestem kibicką! mam dwóch synów ! muszę nadążać :P ) Ja mam urlop od 15go czerwca, ale 23go wyjeżdżam na wczasy. Jestem do dyspozycji - przed lub po. Może uda się skrzyknąć kogoś z tamtego drugiego forum , z którymi się kiedyś spotkałam...? musiałabym tam zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet - Jak miło Cię widzieć :D Mnie piłka średnio rajcuje, ale co mi tam, nawet o strefę kibica mogę zahaczyć :) Mała Suu - Też przemknęła mi myśl o ludkach z tamtego forum. Do tej pory żałuję, że nie dotarłam na tamto spotkanie. Ale masz fajnie, że będziesz niebawem sobie wczasować. Ja wyjeżdżam jakoś w drugim tygodniu lipca. Więc też jestem do dyspozycji przed lub po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Nie zdążymy więc do jutra? Nie będziemy wspólnie kibicować przebrani i umalowani w narodowe barwy? Nie rozumiem tego waszego terminu "po", ale postaram się dostosować. Najlatwiej jednak byłoby mi od teraz do 23ego... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, mogliśmy się wcześniej skrzyknąć :P fajnie by było we Wrocku wymalowani na narodowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
A gdzie podziała się spontaniczność?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Teraz już za późno!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Ehhh, nie dość, że nieśmiałe to jeszcze niezdecydowane.:P A może po prostu zmienne? - jak to kobiety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po wspaniałym urlopie!! czeka mnie teraz lato w pracy :> Piszcie co u Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Ja już też po wakacjach. Niestety kompletnie nie wcelowałam w pogodę. Teraz za to jest pięknie. To może teraz zapytam konkretniej :) Jest ktoś chętny na spotkanie w najbliższy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe ależ oczywiście, że mam ochotę na spotkanie (nie uwierzysz - dzisiaj myślałam własnie o tym!); tylko w sobotę i w nocy na niedzielę nie jestem dyspozycyjna - bardziej tak niedziela/poniedziałek, a co Ci chodzi po głowie: góry czy knajpy?? :D szkoda, że pogoda Cię nie rozpieściła na wyjeździe - ja trafiłam lepiej, ale... miło by było o tym pogadać na żywo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fobia onnnnnn
Mi by sie przydal SEroxat. Paroksetyna czy jakos tak.... Ale boje sie isc do lekarze aby dal recepte.... Zna ktoś jakies zagraniczne apteki internetowe gdzie mozna kupic bez recepty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zazywal ktos
propranolan na trzesace sie rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaSuu
A ja będę we Wrocku 23/24.08. Ale pewnie nikomu nie po drodze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaSuu
Ktoś tu jeszcze luka?? CallMe spotkały byśmy się może?? ja od 26go do końca miesiąca mam wolne Facet co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktoś tu jeszcze luka??" czasem zaglądam na ten temat, ale rzadko bo ruchu już prawie tu nie ma ja się zajmuję teraz analizą swojej psychiki, poszukiwaniem przyczyny fobii społecznej itp., obecnie czekam na rezonans głowy mam już pewne przypuszczenia, być może są jednocześnie dwie przyczyny: - syndrom DDA lub DDD - wrodzona encefalopatia, która być może mogła wywołać spektrum autystyczne, myślę, że zarówno pewne zaniedbania ze strony lekarzy jak i ze strony moich rodziców sprawiły, że do dziś nie zostałem zdiagnozowany, neurolog u którego niedawno byłem się aż zdziwił, że gdy kilkanaście lat temu wykryto pewne nieprawidłowości w EEG, to nikt nie analizował tego dalej, no cóż, lepiej późno, niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Niewiele się dzieje. ... ale wciąż tu jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost no to fajnie, że nie siedzisz bezczynnie, tylko analizujesz siebie, powodzenia! Facet ...jesteś! :) Przede mną jutro ciekawe wydarzenie. Ale podzielę się po - jeśli dojdzie do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Dodam, że nie tylko tu, ale też tam.:) Ciekawe? Co to może być?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×