Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość Fobikowa Ona
Ech Szkoda, może ktoś się jednak znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa jak zwykleee
A ktoś z naszego biednego wschodu jest? Lubelskie województwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Stronę, może dwie wstecz został podany adres forum dla fobików. Może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa jak zwykle
Dzięki. Odwiedze to forum. Życie jest ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez latarki
Bywa. Mniej lub bardziej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód i orzeszki..
ja byłbym chętny na potkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List do M
Jeśli nie macie planów na Sylwestra to może zainteresuje Was moja propozycja. Jestem zdesperowana, bo niestety nie mogę wyjechać na sylwestra i mam do odsprzedania 2 miejsca na Akademicki Sylwester w Karpaczu. Nasze miejsca kosztowały 549 zł a możemy je odstąpić za 430 zł. Jest to 6 dniowy pobyt w Karpaczu z pełnym wyżywieniem i imprezą sylwestrową w cenie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: akademickisylwester(kropka) P L więcej informacji pod nr 507577947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobikowa Ona
Cud miód, a ty jesteś z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel44
Jest tu jakaś dziewczyna z Trójmiasta, która miała by chęć spotkać lub chociaż porozmawiać na gadu ? Proponuje najpierw rozmowę na gadu, aby się bliżej zapoznać. Mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobik niesmially
Musze szukać pracy. Nawiązywać kontakty a ja nie potrafię. Korzystał ktoś z usług psychiatry ?? Czy te leki pomagają ? Czy po nich przybędzie mi odwagi i zobojętnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeNNNNNNNN
Zobojętnienie przyjdzie samo . Wesołych Świąt Fobicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobik niesmialy
Hej kochani Możecie mi powiedzieć gdzie pracujecie >? Na jakich stanowiskach ? Jak sobie radzicie z fobia w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim mnie to też chyba dopadło - mam objawy fobii społecznej, depresji, zespołu aspergera - do 28 roku życia było w miarę dobrze, jednak traumatyczne przeżycia, stres pogrążyły mnie całkowicie w chorobie:/ - jestem z okolic Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapo30
Chętnie poznam kogoś z Kielc lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola102
cześć wszystkim. Ja mam duży problem z nieśmiałością,dodatkowo mam nerwicę lękową :( bardzo zle mi się z tym żyje,do tego tymczasowo mieszkam z mężem i córką w Islandii,bo mąż znalazł tutaj pracę i ja siedzę w domu z córką,po pierwsze dlatego że jest tutaj bardzo brzydko i ponuro,ciągle pada śnieg lub deszcz,a po drugie ta moja fobia jest i czasem odechciewa mi się żyć,nie zawsze taka byłam,zaczęło się to jakieś 3 lata temu,najpierw była mała a pózniej coraz gorzej i gorzej :( teraz jestem na etapie takim jak powyżej pisałam :( nie mam żadnych przyjaciół a znajomych takich przelotnych,pojawią się i znikają kiedy zobaczą że nie mają o czym ze mną rozmawiać. Myślałam że to tylko ja taka jestem ale widzę że nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć viola, z której części Islandii jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tutaj stosuje paroksetyne na fobie społeczną ? Jak ona działa czy odczuwacie mocne skutki uboczne ? Czy naprawdę powoduje ulgę ? Czy człowiek mniej przejmuje się tym co myślą inni ? Ja właśnie wybieram się do psychiatry bo męczy mnie to już wszystko..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDomi
Od 2010 roku minęło kilka lat. Ja nadal pamiętam o tym forum i gdy dziś zobaczyłam go na głównej weszłam i przeczytałam od nowa od deski do deski. Pozdrawiam fobików z tego forum. Ja nadal jestem jednym z Was to chyba nigdy się nie zmieni pomimo drobnych postępów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko radzić sobie z fobia na co dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy leki pomagają ? Ja zastanawiam się nad wizytą u psychiatry... Muszą coś zmienić w swoim życiu a strach przed innymi mnie paraliżuje totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja również mam fobię społeczną.Brałam leki i mogę powiedzieć,że bardzo pomagają.Mi bardzo pomogły seroxat i rexetin.Niestety po tym się tyje,ale brałam je przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki bardzo pomagają.Mi pomogły seroxat i rexetin. Niestety po tym się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee Noc w BA Mala Suu Dominika żyjecie jeszcze? spotykacie się? przeczytałam pierwszych 20-pare stron tego wątku i potem kilka relacji po spotkaniu. Wydajecie się mega sympatyczne! Szkoda że nie trafiłam tu w 2010 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest ze mna nie tak mam uczucie ze ludzie sie na mnie patrza,od malego bylam dzika nie wychodze z domu jak wiem ze nie ma nikogo w polbizu wstydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez unikam ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem aspoleczna, ale jezeli cos MUSZE zrobic to sie przelamuje, wlacza mi sie wtedy taki impuls w glowie, ze nie ma innego wyjscia. Moze ta aspolecznosc wynika z wlasnych kompleksow, ja np. uwazam, ze moze ten problem u mnie wynika ze szpetnego wygladu i malej inteligencji. Gdybym byla normalna to wydaje mi sie ze taki problem unikania ludu by nie istnial, nawet glupote swoja czasem akceptuje i potrafie sie przyznac sama przed soba ze jestem glupia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234567777
ewreaere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy. Zapraszam wszystkich fobików społecznych na czat http://czat.onet.pl/fobicy,chat.html Może jakiś wspólny sylwester? Spotkanie? Wpadajcie też, jeśli chcecie tylko zwyczajnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×