Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Matias-- nie wiem już co myśleć. Ja po reakcji u mnie załamałam sie jeszcze bardziej na szczęście szybko się wynioslam. Po tym jak moja rodzina na mnie naskoczyła chodziłam po ścianach, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Bylo mi cholernie przykro i źle. Z każdej strony krytyka i najeżdżanie. Z czasem jakoś przestałam o tym myśleć, wraca to do mnie czasami bo nie wszyscy jeszcze powiedzieli swoje zdanie w moim kierunku. Bliższych znajomych nie mam i jestem dosyć samotna pod względem towarzyskim Chyba już nawet przywykłam do tej samotności. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe -- możliwe, możliwe. :D Czy słowem kluczowym są narty? :) Anke -- ja cale życia jestem nieśmiała, śmiali się ze mnie, ze chowam się za mamina spódnice. Juz od wczesnej podstawówki unikałam wszelkich występów. Zawsze byłam takim dzikusem. :( Dominiko -- tak, Mysza tu zagląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedna olimpijka chodziłam do klasy. Sanki powiadasz? Hmmm... A znasz niejakiego Bogusława.C Podpowiem, ze nauczyciel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Hej,hej Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =ale<<
nuudaa u was nuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
CallMe to czego ostatnio słuchałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Witaj Ugaaa:) Dziś miałam okazję jechać tramwajem. CallMe...Janusza Radka lubię bardziej słuchać niż oglądać,Jasnorzewskiej wiersze też trochę znam,niestety pieśni nie kojarzę...może tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Aj,no tak.Nie skojarzyłam.Szukałam w pamięci tych mniej znanych utworów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Ja też lubię Poświatowską,nieco mniej Jasnorzewską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
Z tym oglądaniem to tak na marginesie miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświatowska też jest good :) Choć jej wiersze są już typowo o miłości (erotyki nawet). Ja wolę Jasnorzewską, bo jest mi mentalnie bliższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę , dzisiaj słucham sobie Starego dobrego małżeństwa, tekst Stachury - Jest już za późno, nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA1221
http://www.youtube.com/watch?v=tLIQiuwc4_w Właśnie sobie słucham...dla mnie najlepsze wykonanie... "kiedy umrę kochanie"napisała Poświatowska...coś mi nie grało,więc specjalnie wskrabałam się po książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej szara mysz
Hej Hej:) Ależ mnei oczy bolą, serio, chyba niedługo oślepnę. Zawsze jak już tu jestem to piszę krótko, bo zanim przeczytam wszystkei posty jakie zdążyliscie napisać kiedy mnie nie było to... kurde juz nie chce mi się dalej siedzieć przed kompem. Jeśli chodzi o spotkanie to ja raczej nie przyjadę, bo to dość daleko, chyba że zmienię zdanie to dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, a dałabym sobie rękę uciąć że Jasnorzewska :) Teraz sprawdzam i chyba masz rację. Widocznie znalazłam kiedyś błędną informację. Jednak nie zmienia to faktu, że i tak wolę Jasnorzewską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×