Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość Taniszja
Fotografie to zawsze dobry pomysł i nie kosztowny. Ja w tamtym roku im album zrobiłam. W tym roku kupiłam im noże gerlacha w bloku bo ostatnio marudzili że mają tępe więc myślę ze powinni się ucieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na mnie
ja mam sklep gdzie nakupiłam prezenty dla żeńskiej części rodziny: mamy, siostry, batowej i babci: https://goodform.pl/porcelana-ceramika celowałam w subtelne dekoracje do domu albo w fajne naczynia - takie ze "smaczkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie i co zamawiacie dla swoich dzieci pod choinkę? Ja osobiście mam dylemat , bo znalazłam fajną stronkę MojeKlocki24.pl gdzie mają szeroki wybór zestawów klocków Lego, myślicie że to dobra propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAIRMAX
Pomysł na wyjątkowy prezent :) KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW! Najszybsza terapia laserowa na świecie! Gwarancja zwrotu pieniędzy! www.hairmax.net.pl kod rabatowy: BN2016 PROMOCJA WAŻNA DO 31.12.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
U nas w rodzinie nie ma teraz dzieci, tylko młodzież ;) w tym roku idę w śmieszne prezenty. Znalazłam fajną firmę: http://hello.didwear.com/cos-wyjatkowego która robi nadruki na koszulkach, również rysunki dzieci ;) fajna sprawa dla młodych rodziców ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufaaa
dla dzieciaków zamawiałam zabawki z more4kids, a i przy tych kliku zabawkach miałam darmowy odbiór w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś szalony prezent np. lot balonem, lot paralotnią jazda sportowym samochodem, albo coś spokojnego np masaż, romantyczną kolacje we dwoje. Dużo ciekawych pomysłów można znaleźć na tej stronie: http://webep1.com/Zobacz/To?a=24244&mp=6501&r=Lw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_Mikolajka
ja kupilam corce rower - Indiane. Marzyla o niej przez pol roku, wiec radosc jest niebywala :) synowi kupilam telefon. ciotkom z kolei rozne kosmetyczne drobiazgi, wujkom - łakociowe drobiazgi. rodzicom sporo ksiazek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka898989
ja spedzilam w tym roku wigilie tylko z mamą. kupilam jej dwie ksiazki Donny Tartt (dostala mnostwo nagrod literackich) i oczyszczacz powietrza (sa takie cuda w media expert), bo...coz, zyjemy w Krakowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotqa__
ooo hanka 89 - dobrze wiedziec, ze tam sa takie rzeczy. ja wygralam jakies pieniadze u nich w ankiecie (750 zl) i nie wiedzialam na co wydac bo akurat mam caly sprzet, ale zerkne sobie na te oczyszczacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezent swojemu samochodzikowi na świeta zrobiliście? Ja zafundowałem swojemu auto spa , oddałem je tutaj - http://www.vcentrum.pl/auto-detailing/ Wróciło czyste, bez plam na tapicerce - jak nowe! A jakby coś to firma działa na ternie Warszawa i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam zestaw lakierów hybrydowych z makear, lubię takie praktyczne prezenty ;) w tym roku u nas w rodzinie robiliśmy sobie losy by właśnie móc kupić coś jednej osobie bardziej porządnego. Lubię te hybrydy ale mam tylko 2 lakiery, miałam dokupić sobie właśnie nowe lakiery a tu taka miła niespodzianka :) Mikołaj chyba słyszał jakie mam planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku kupiłam dzieciom zabawki i trochę słodyczy, a rodzicom Vital Tonik od Doppelherz w świątecznej puszce i z kieliszkami, do tego kupiłam mamie szal, czapkę i rękawiczki, a tacie ciepłą kurtkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez pokupowałam kosmetyki - siostrze, kuzynce, babci i mamie. W tym roku skisiłam się na http://acerin.info.pl/ , w koncu o stopy też trzeba zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
456987456987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się że listymikolaja.pl są tak popularne :). Lepszego prezentu dla dziecka nie znajdziecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mu kupiłam www.artisfera.pl/organizery-na-biurko-c-1_17.html taki organizer na biurko jest troche bałaganiarzem wiec wierze ze mu się przyda taki organizer i wkoncu uporzadkuje swoje zreczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukujecie prezentów dla mężczyzn to się z miejsca polecamy. Wybór mody męskiej mamy ogromny, ceny rozsądne, a nieważne czy szukacie czegoś dla męża czy nastolatka - na pewno każdy z tych Panów się u nas odnajdzie :)) ---> www.Ombre.pl Wpadajcie i w razie pytań piszcie śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mu kupiłam www.artisfera.pl/organizery-na-biurko-c-1_17.html taki organizer na biurko jest troche bałaganiarzem wiec wierze ze mu się przyda taki organizer i wkoncu uporzadkuje swoje zreczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś gra planszowa? Teraz ostatnio planszówki sa bardzo modne, wiem ze fajnie integrują i dostarcza w grupie podobnych wrażeń tych pozytywnych co inne komputerowe gry, Duży wybór jest na konsoleigry.pl Sa planszówki a moja ulubiona gra to Kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobne i oryginalne upominki zawsze są cenione. :) ja niedawno kupiłam siostrze ładne poduszki dekoracyjne w https://littledreams.pl/ - moim zdaniem sprawdzają się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak na przyszłośc polecam coś jeszcze https://txm.pl/ Byc moze własnie to ten link który warto jest zapamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gry planszowe zawsze są dobrym pomysłem! Oosbiscie polecam, zwłaszcza, że nie musza być bardzo drogie. Sprawdzić warto chociażby ofertę tailor games, bo mamy od nich kilka bardzo dobrych gier i ŻADNA nie kosztowałą więcej niż 50 zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccelina
Święta święta i po świętach :) już powoli zaczynam rozglądać się za prezentami, nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnią minutę. Dla synka zamówiłam na sferis.pl bebo z fp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×