Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ghghhg

Depilacja laserem IPL+RF opinie, rezultaty

Polecane posty

Gość grzegrzólka
Hej, próbowałam IPL - boało! Nie dałam rady nawet pach. POtem próbowałam laserem Lightsheer. Poszłam na bezpłatna próbę bo bałam sie ze też bedzie bolało. Próba była bezpłatna wiec co mi szkodziło. Jedno maks. dwa przyłozenia lasera . Nie bolało Zrobiłam depialcję łydek, bikini i pach. Trochę to kosztowałao ale było warto. Dostałam zniżke kupując całą serię od razu. Do wakacji bedę głądziutka jak pupa niemowlęcia. Mam za soba dwa zabiegi i pod pachami i na łydkach praktycznie nie mam nic. Jeszcze bikini zostało do 3 zabiegu. Pani w gabinecie (Skin therapy - szczere ich polecam) - powiedziała ze mam powinnam mieć spokój na 5 lat. Sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na depilacji tutaj www.lekarze-kolber.pl swietnie ja wykonuja, jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wczoraj widziałam, że oleole i rtvagd mają zniżki na ipl Panasonica. Dobra wiadomość dla chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaawaria
Ja robię depilację laserową sama w domu. Trzeba tylko znaleźć najlepszy model urządzenia ipl. Mam Braun Silk-exepert IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. To urządzenie oparte na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale dostosowanej tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Jeśli ipl w domu to tylko Braun Silk-expert IPL. A że w domu a nie w gabinecie to było dla mnie jasne od początku - jest taniej, mogę zabieg wykonać sama nawet w miejscach które niekoniecznie chcę pokazywać kosmetyczce, mogę przerwać zabieg kiedy chcę, sama ustawiam wszystkie parametry a obsługa urządzenia jest bardzo prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniamalwinia
Też rozważałam zakup tego urzadzenia tzn. Braun Silk-expert IPL, porównywałam je z konkurencją i rzeczywiście, na jej tle wypada najlepiej! Niedługo mam urodziny - dodam go do listy wymarzonych prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie testuję Braun Silk Expert IPL i jestem zachwycona, póki co widzę same plusy :) Urządzenie świetnie wygląda, jest wygodne w użyciu i ma różne tryby pracy. Ponieważ to moje pierwsze kroki z IPL, korzystam z trybu delikatnego. Moja skora reaguje dobrze i nie odczuwam bólu, a tego się bałam najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na depilację laserową chodzę do Bellezza w Kaliszu. Bardzo dobry gabinet. Dokładna depilacja, bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po dwóch latach trzeba było zrobic zabieg utrwalający, a tak to efekt jest super. Robiłam w Klinice Krajewski, mają tam nowe lasery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się sprawdza. Metoda jest bezbolesna i skuteczna, u mnie daje dobre rezultaty, utrzymuje się długo, spokojnie ponad dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zakup własnego urządzenia IPLod Panasonica - moim zdaniem super sprawa. Wychodzi taniej niż wizyty w klinice a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaLew71
Z tego co wiem to IPL jest dobrą metodą na usuwanie zmarszczek i przebarwień. W przypadku depilacji laserowej dobrze się sprawdza light sheer duet. Miałam pięć zabiegów w estetica w Krakowie. Powtórzę serię za jakiś czas. Do samej depilacji laserowej jestem jak najbardziej przekonana, to najbardziej skuteczna metoda o ile nie ma się jasnych włosków (nie w każdym przypadku laser pomaga!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam depilator IPL, jest to urządzenie marki Panasonic. Jestem bardzo zadowolona, używam go od roku i naprawdę rezultaty daje świetne. Nie opłaca się chodzić na zabiegi do salonów bo depilator szybko się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam depilator IPL, jest to urządzenie marki Panasonic. Jestem bardzo zadowolona, używam go od roku i naprawdę rezultaty daje świetne. Nie opłaca się chodzić na zabiegi do salonów bo depilator szybko się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam depilatora IPL od Panasonica i jest rewelacje, korzystam od kilku miesięcy a już włosy rosną wyraźnie słabsze. Sam zabieg jest bez bolesny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 55
Witaj, Marto, zabieg depilacji jest bezbolesny tu masz filmik z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena usługi nie jest najważniejsza , radzę dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 25
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Kiedyś kupowałam gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 23
Kuzynka miała robioną depilację laserem, o ile pamiętam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam zachwycona efektem. Już po pierwszej sesji było widać efekt. To była świetna decyzja. Depilacja nie wiązała się z bólem. Spektakularny rezultat. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to w 100% polecam. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-depilacja-woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kade 24
Patrzcie! wyszukałam fajną wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Wystarczy kilka kliknięć. Wystarczy wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wyszukać gabinet z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 123
Znalazłam interesującą stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Nie miałam pojęcia, że jest tyle sposobów usuwania włosów. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Ale zainteresowała mnie laserowa depilacja. zastanawiam się jaki wpływ mają lasery do depilacji na tatuaż , ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewydepilowany

A ja nigdy nie depilowałem się. Może przekonacie mnie, dlaczego miałbym to zrobić? https://imed.guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja miałam depilację całego ciała  ILP + RF (czyli E-light), to co innego niż sam IPL. Najlepsze efekty na łydkach i może udach i brzuchu,  reszta odrosła. Bardzo ciężko jest usunąć włosy z : twarzy, kolan, bikini, pach, palców, wokół brodawek sutkowych. Dużo zależy jak głęboko rosną włosy, jak płytko efekt jest lepszy, jak głęboko to E-light może ich nie dosięgnąć. Ogólnie polecam, bo włosy są słabsze, ale nadal muszę się regularnie golić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam sobie depilację IPL w domu. W tamtym roku zdecydowałam się na zakup b-glammi od Beautifly. Ogółem jestem bardzo zadowolona, ale trzeba pamiętać o systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×