Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mama__ja od 56...to taka norma...chyba, że rodzą się wcześniaczki...widziałam ostatnio takie bodziaki rozmiar 50❤️...niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziadek Jacek to dzisiaj masz zieloną noc :D ;). Szczęśliwego powrotu do domku :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to juz ogóle ciężko sie śpi...po pierwsze...Bronek mnie kopie od zewnątrz...po drugie Franek od środka..Na plechach lubię, ale moja przepona nie daje rady pod naciskiem i zbyt wygodnie mi nie jest...chyba, że faktycznie na lekkim podwyższeniu. Na boku nie znoszę, żadnym boku, ale śpię, bo co mi pozostaje:D:D:D Wtedy obowiązkowo poduszka pod brzuch i między nogi:P I co z tego powyższego, skoro i tak budzę się wykończona:O A najbardziej na świecie tęsknię za spaniem i leżeniem na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadekjacek zgadzam się z Tobą, też bym poleżała na brzuszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama śliczna ta pościel. Też już muszę się za zakup pościeli brać ale kompletnie nie wiem jaki rozmiar bo mam niestandardowy materacyk do łóżeczka 130x70. Jak myślicie? lepiej trochę mniejszą czy trochę wiekszą? bo u nas są chyba tylko 120 cm abo 140 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale miałam do czytanie chyba z 5 stron. Oliweczka we wtorek miała operacje i wszystko przebiegło bez zadnych komplikacji, juz w domku jesteśmy. Mam bardzo dzielną córeczkę, jak zakładali jej welfron to nawet nie kwikła, a po operacji zmienili jej na drugą rączkę i też nic nie płakała. Ja taka dzielna nie jestem, to chyba po tacie ma. Oj jak dobrze ze już w domku, nawet mi łóżko dali na noc, bo powiedzieli ze serca nie mają abym na krześle spała. M spał pierwszą noc na krześle, a póżniej biedny się rozchorował i ja musiałam być cały czas przy Oliwii. Dzisiaj mam wizyte u ginki, więc może zobacze swojego karateke w brzuszku, bo ten maluszek chyba nie sypia, tylko ciągle kopie, fika, przeciąga sie. Ja dostaje jakieś uczulenie na rękach jak tylko wyjde na słońce. też macie taka teraz wrażliwą skórę? Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki u mnie jest tak co z tego, że kładę się na lewym boku jak zasypiam, a budzę się i tak albo na prawym albo na plecach, niestety nie panuję nad tym w nocy... misiaczkowa taka waga przt Twoim wzroście to żadna waga... ja dziś się zważyłam i 70 kg przy 165cm, więc już +13... wieczorem się nie ważę bo pewnie jeszcze więcej by wskazywało... buu co do porodów, wczoraj w szkole rodzenia Pani nam włączyła poród... masakra... moim zdaniem nie powinno się tego typu filmów oglądać przed własnym...bo ja teraz jeszcze bardziej się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja przez te upały to mało z domu wychodzę bo nogi strasznie puchną :/ chciałam się pochwalić że już kupiłam łóżeczko wybrałam te http://allegro.pl/lozeczko-60x120-z-motywem-piesek-misio-zyrafka-i1644670545.html z żyrafką i teraz oglądam się za pościelą i tak myślę że chyba kupię do kompletu tą http://allegro.pl/3-el-posciel-90x120-do-lozeczka-haft-i1627449265.html też z żyrafką kolor brązowy co myślicie??? ubranka też już przygotowane głównie rozm. 54-56 ale mam też kilka bodziaków 52 takie maluśkie:) Tak się zastanawiam lekarz mi mówił że teraz jestem w 29 tyg od poniedziałku będzie 30 to tak jakby zostaje mi 10 tyg do końca a termin mam na 23 sierpnia a to wychodzi że do końca zostało prawie 12 tyg jak dobrze liczę,więc ciekawa jestem jak wyjdzie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chciałam się pożalić że mój malutki to jakoś mało się rusza:( w dzień prawie nic,głównie wieczorami albo w nocy jak śpię nawet potrafi mnie wtedy obudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz zjedz coś słodkiego to zobaczysz jak Ci da w kość. Mnie ostatnio znów napadł atak głodu. Mogłabym cały czas jeść, i od razu mały po dawce energii tak kopie, że mam zakwasy na brzuchu. A jeszcze w zeszłym tygodniu martwiłam się tez słabymi ruchami, , a od zeszłej środy tak się rozbrykał, że marzę o chwili spokoju - zwłaszcza nocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkimJa wczoraj miałam ciężki dzień bo po powrocie ze szkoły okazało się że ból ręki u córki nie minął.Poszłyśmy do lekarza,ta skierowała nas na ostry dyżur na prześwietlenie kawał drogi od nas.Tam okazało się że te niewinne stluczenie to złamana kość w dwóch miejscach.Tak więc ręka poszła do gipsu od palców po same paszki,normalny koszmar.Zaraz jedziemy tam znowu bo będą wzmacniać gips, bo wczoraj nie mogli ze względu na to, że może wystąpić opuchlizna a pod gipsem tego nie zauważą.Tak więc moje biedactwo przez najbliższy miesiąc będzie się męczyć z gipsem.Teraz czuję się winna, że zgodziłam się kupić te rolki, ach ja głupia taka niebezpieczna zabawka.Ostatnio ciągle jest coś nie tak jak nie to serduszko to cukier no i taki wypadek normalnie mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 gratuluję dzielnej córeczki. aga_jabi nie da rady opanować tego spania, ja sama co chwilę przewracam się z prawego na lewy, od czasu kładę się na wznak. Lezę obłożona poduszkami. Mam dużą poduchę i 3 jaśki ( jeden między nogami). A na wznak można pod warunkiem że na stosie poduszek w pozycji półsiedzącej wtedy nie naciskasz tej żyły głównej. Dziewczyny zauważyłam u siebie na brzuchu popękane naczynka, najpierw zaraz nad pępkiem, teraz również wyżej. Wy też tak macie? Rozstępów na razie nie mam, choć brzuszek znów mi się powiększył - mam już w obwodzie 110 cm ;(, a waga 67 przy wzroście 155, czyli +10. Wczoraj na szkole rodzenia pokazywano nam masaż Shantala - super sprawa. Była tez Pani z Johnsona, poopowiadała o pielęgnacji noworodka i dostaliśmy pakiecik próbek. Do tej pory słyszałam że kosmetyki tej firmy często uczulają dzieciątko, a dowiedziałam się że jako jedyne w Polsce są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak dziś samopoczucie Kobietki? Miało być ochłodzenie, a znów nie ma czym oddychać.. DZiadekJacek - masz rację w 100% ;) Moje babki od tych spraw niestety uprzejmością nie grzeszą :P Ale zazdroszczę Ci tego widoku na usg :D Ja mam za tydzień i odliczam dni :D _aga_ - pytałam o wszystko i gina i położną swoją.. nospa jest jak najbardziej wskazana!! nie bój się! ona nie zrobi krzywdy a dzięki niej mięśnie się rozkurczają. Niektóre kobietki z uciążliwymi skurczami (wiadomo, u których nie ma zagrożenia) muszą ją prać np. 3 razy dziennie. Moja położna jeszcze kazała brać przy tych skurczach ciepły prysznic.. mówi, że po tym powinno zawsze przejść, a jak nie i robią się coraz bardziej uciążliwe, to nie czekamy tylko zwijamy się do lekarza.. mi zawsze przechodzi :) olin_ka - :D ja wcześniej pracowałam w gim ale miałam możliwość i ewakuowałam do 4-6 SP :) niezły hardcore ;) mama8327 - nie panikuj Kobieto! Ja tak ciągle miewam i już tysiąc razy o tym pisałam :) Pogadaj jeszcze trochę do brzuszka, popukaj.. ale jak Maleństwo ma focha to i to nie pomoże :P Śliczne kupiłaś te cudeńka :) Ja ubranka mam może 2 na 56 a resztę na 62 i większe.. nie kupujcie Dziewczyny za małych, bo Maleństwo może urodzić się 57cm np. Ja mam właśnie takie obawy, że moja będzie dość duża, bo ja jak się urodziłam ważyłam 3.900 a mój Mąż (o zgrozo!) 5300!! :o misiaczkowa - 🖐️ - rozumiem Cię Kochana ;) Ja się prtzygnębiłam swoim wyglądem jak po ost zjeździe dziewczyny przysłały mi zdjęcia.. no normalnie pyza na 102 :P:P Wydaje mi się, że na żywo nie jestem taka pulpeciasta.. no tak.. wydaje mi się :P:P pocahontas - nareszcie jakieś dobre wieści :D super, ze już po wszystkim i że wszystko ok - to najważniejsze. Naprawdę masz dzielną Córę :) aga-jabi - ja nie miałam w szkole rodzenia takich pokazów.. i dzięki Bogu bo chyba bym padła! Przecież kobieta i tak nie widzi co tam jej się dzieje między nogami, to po co patrzeć u kogoś :P No, chyba, że ktoś ma ochotę... ;) monisiaczek - słodkie łóżeczko :D o rychach już mamie pisałam - może dzieciątka też ten upał wykańcza.. hjk33 - to się porobiło :( i to jeszcze na taką pogodę. Ale nie miej do siebie żalu - syn mojej kol ostatnio był z nią na spacerze i tak niefortunnie się przewrócił, że ręka złamana.. dobrze, że już wiecie co i jak. Pomęczy się Biedactwo niestety ale szybko minie 🌼 Aaaaaaaaaaaaaale usmarowałam :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - mi pękają naczynka 😭 rozstępów brak ale właśnie naczynka.. na brzuszku i udach :( nie wiem co z tym robić. I piersi jakoś mi dziwnie wyglądają.. tak od dołu otoczki odchodzą mi takie brązowe nitki.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ahh nie da sie uchronic chyba calkowicie dzieci od upadkow, np na rolkach. ja bym swojemu tylko kask zalozyla, przeciez nie mozna w zbroje zakuc.. tu mi wczoraj taki postrzelony lekko pielegniarz chcial dac zastrzyk domiesniowy w tylek, a ja ze juz ich nie dostaje. poszedl sprawdzic i sie okazalo,ze faktycznie ten zastrzyk nie dla mnie. troche sie wkurzylam, ale nie donioslam na niego lekarce na obchodzie. w koncu kazdemu moze sie zdarzyc, ale to w koncu leki... za to dzis go poprosilam o usuniecie trzech bukietow nieswiezych kwiatow po mojej kolezance, jako ze ja nie moge chodzic :):) tu ladna pogoda znow dzis, juz zapominam jak swiat wyglada.. mam akurat okna pokoju wychodzace na zabudowanie kliniki i widac malunki skrawek nieba. dzis mala byla spokojna na badaniu, ale zaraz po nim odprawila poranna gimnastyke rozciagajaca i dalej spi :) milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna no właśnie nie wiadomo co z tym robić. Ja smaruję Perfekta Mama. A wczoraj nad pępkiem tam gdzie jest ich najwięcej czułam takie jakby ciągniecie skóry, jakby ktoś mnie szczypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ale nie mam na razie czasu ani czytać ani pisać u mnie w porządku, odezwe się jak dam radę buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do puchnących łydek to u mnie masakra... wczoraj obydwie były tak nabrzmiałe i ciężkie, że miałam wrażenie,że każda waży po 50 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle się napisałam i zapomniałam kopiować i mi zjadło post- ale jestem zła. dziweczyny gratuluje zakupów łóżeczek, ciuszków, kompletowania wyprawek, to cała radocha. Ja sypiam raczej dobrze, tylko Karateka często daje popalić. DziadekJacek - ty to masz z tym spaniem to faktycznie ciążko. Jak z tą twoją upragnioną cesarką? Aga_jabi - mi kiedyś ginka powiedziała ze straszenia ciężarnych powinno się prawnie zabronić, bo sie nasłuchamy, naoglądamy skrajnych przypadków i potem w głowie samo przerażenie porodem i szpitalem. Ja się z nią zgadzam. Monisiacz3k - zjedz coś słodkiego, to bedzie dzidzia szaleć a łóżeczko śliczne. Hjk33 - oj biedna rączka córeczki, wiem jak to boli jak dziecko cierpi. Trzymam kciuki. Ja najchętniej to bym Oliwie schowała to wielkiej piłki z powietrzem żeby się nic nie stało, ale M się nie zgadza mum to come - biedactwo w szpitalu jesteś, dobrze że masz internet i nie zanudzasz się całymi dniami. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Ja smaruje się cały czas mleczkiem nivea granatowym i jestem bardzo zadowolona, bo nic mnie nie swędzi. Pięknie nawilża, któraś z was mi je poleciła w 4 mc. Już jestem po wizycie u ginki, miałam usg i Karateka waży 1,380 kg, wszystko w porządku, szyjka zamknięta, długa. Nawet dostałam pochwałę za zgrabny brzuszek, a ja teraz tyle jeż, że chleb więcej trzeba kupować . Dowiedziałam się że cięcie będzie w miejscu starego cięcia. I że orbę powinnam mieć spakowaną 1mc przed terminem, bo zawsze może coś się zacząć dziać. Mój M dostał wreście przepustkę od pani doktor tzn. zakaz seksiku mamy anulowany. Aż chodzi i mnie teraz podszczypuje, a ja już myślałam, że mu przestałam się podobać, bo przez ostatnie 2 mc nic kompletnie mnie nie podpuszczał i wieczorami tylko książki czytałam. A on chyba jakoś wyłączył sobie tą 'funkcje' a teraz włączył. Jak mi posta zje to się rozpłacze. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do skurczy: U niektórych kobiet skurcze Braxtona-Hicksa zaczynają się już w drugim trymestrze, jednak najczęściej występują w trzecim. Mięśnie Twojej macicy zaciskają się na ok. 30 do 60 sekund albo nawet dwie minuty. Skurcze Braxtona-Hicksa są nazywane również skurczami ćwiczebnymi, ponieważ przygotowują do właściwego porodu. Mum to come - no to nieźle koleś chciał Cię załatwić :/ Dobrze, że Ty masz trzeźwy umysł.. aga15510- ja też wcieram w siebie Ziajkę i z Bielendy Sexi mama czy coś takiego (super skóra jest po tym) ale to nam chyba nie pomoże na te naczynka.. Mot 🌼 pocahontas - to to już spore Twoje Maleństwo :) Hehe udanego pożycia.. macie sporo do nadrobienia :D A ja siedzę na tarasie i próbuję ogarnąć tony kserówek.. jakoś kiepsko to widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa - to mnie pocieszylas z tą wagą! Ja też już 14kg na plusie:) Dobrze wiedzieć, że nie mi jednej aż tyle ciałka przybyło:) mama8327 - nie kupuj za duzo ciuchów na 56.. Lepiej więcej na 64. Zawsze rękawek można podtoczyć, z większego nie wypadnie. A w ciągu kilku tygodni po porodzie te 56 będzie już za małe.. Oczywiście zależy jaki dzieciaczek się urodzi, ale lepiej inwestować w większe ciuszki. Ja jeszcze nie puchnę, ale juz coraz ciężej.. Teraz na urlopie jestem, a w lipcu już wybieram się na zwolnienie do końca ciąży. Nie mam sił w takie upały jescze wysilać się w pracy ... Zaczynam przygotowywać mieszkanie na przyjście malucha. Muszę przygotować miejsce w półkach na dziecięce ubranka. Swoich trochę wyrzucić, tych co nie noszę.. Łózeczko już wybrane, zastanawiam się nad wózkiem - moje typy to TakoJumper i SekaCarloLux. Któryś z tych wybiorę. Pościelki do łóżeczka zamawiam na allegro - znalazłam prześliczne komplety z Kubusiem Puchatkiem : http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-3-el-90x120-najlepsza-jakosc-i1621978555.html#gallery http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-2-el-90x120-najwiecej-wzorow-i1622721204.html Jest też wiele innych w ślicznych dziecięcych wzorach w cenach o wiele niżsych niż w sklepach z dziecięcymi akcesoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k - łóżeczko z żyrafką śliczne:) u mnie w brzuchu od paru dni maluch szaleje -tak się intensywnie rusza, ze aż mnie te kopniaki nieraz naprawdę bolą.. spać na plecach też nie mogę, bo zaczyna mi brakować tchu, więc tylko na boku pozostaje. Kładę sie czasem na prawy, ale ponieważ maluch tak się już ułożył, że kpie praktycznie tylko z prawej, to jak leże na boku to bardziej boli, więc głównie na lewym się kładę. No i za każdym przewróceniem się w nocy się budze;( Smarowalam się najpierw Mama i ja AA, potem Perfecta Mama i troche Mustela. A na biuście i tak zrobiły mi się małe rozstępy :(:( Niestety takie geny chyba... Póki co na brzuchu jesczze nie mam. Kiedy kupujecie stanik to karmienia? Mi na kursie powiedzieli, że do szpitala trzeba wziac dwa na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw napiszę co u mnie :) wczoraj byłam u gin - wszystko ok, nie robiła mi usg tym razem. Jednak ze względu na te skurcze czasem i twardnienia brzucha dostałam zapobiegawczo luteinę. Ostatnio byłam odcięta od świata - tego wirtualnego. Winna było burza a rezultat to koszty na naprawę komputera buuuu Byłam wczoraj na chwilę w pracy zanieść zwolnienie. Ile to się komplementów nasłuchałam od koleżanek jak to pięknie wyglądam. Przyznam, że było mi bardzo miło :) Pocahontas - gratuluje dzielnej córeczki. To pewno teraz odczuwasz ulgę, że już po wszystkim. Co do słońca, to mnie bardzo swędzi skóra po nim powracając do wagi to jestem 9 kg na plusie, czyli jeszcze raz: wzrost: 170 cm waga przed: 54 kg teraz: 63 kg w 27 tygodniu, w zasadzie to w sobotę zacznie się 28 tydzień monisiacz3k - super zakup, bardzo mi się podoba a z ruchami też tak mam, więc się nie przejmuj hjk33 - nie żałuj rolek. Ja kiedy dostałam rower i przeleciałam przez kierownicę co zaowocowało skrzywioną przegrodą nosową i w rezultacie zabiegiem to nigdy bym nie cofła tej decyzji rodziców. Tak to czasem bywa ale nie można dziecka zamknąc pod kloszem mum to come - niech się choć pielęgniarz odwdzięczy i posprząta a co :) ale to mogło być niebezpieczne. Trzymaj się tam dzielnie. Jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie,ja jestem w szpitalu,okazalo sie ze mam bardzo wysoka cukrzyce i od jutra biore insuline. Dzidzia nadal ma te wachania serca,w przyszlym tyg.bede miec tachografie.Martwie sie bardzo. Pozdrawiam was cieplutko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze meeg24, wspolczuje!! to jednak cos powaznego z serduchem u Twojego malenstwa... badz pozytywnej mysli!! ja juz przez chwile dzis bylam, moje pH pochwy jest 4 wiec odstawiaja mi tabletki na grzyba. ufff. lekkie zdziwienie z mojej strony,musze przyznac. jednak zaraz potem podslyszalam przez otwarte okno rozmowe polki ze musi zostac 10tyg w szpitalu, bo zagrazone jest zycie jej dziecka.. jak to uslyszalam to sie znow podlamalam... moze mnie tylko tak czaruja a w rzeczywistosci groza mi kolejne 2 tygodnie szpitalnej bezczynnosci... dostalam nowa kolezanke do pokoju,jeszcze nie wiem co jej jest. dzieki dziewczyny za slowa otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka - Twoje pomysły na upał mnie powaliły :) jednak najprzyjmeniejsze to mąż jako niewolnik wachlujący oraz Hawaje :) bombastyczna - Ty uważaj z tym remontem jak tak planujesz latać potem na miotle, szmacie czy mopie bo ja po naszym malutkim remonciku przez dwa dni leżałam plackiem i miałam niezłe skurcze ja właśnie nadrabiam zaległości w czytaniu stąd tak niepokolei co do alkoholu to wczoraj obwieściłam mężowi, że jak już będę mogła to pierwsza impreza a ja się nawalę a on będzie robił za mojego kierowcę :0 oczywiście nie mam zamiaru bo jak pomyślę o kacu na następny dzień to skutecznie mnie stopuje. muszę poczytać o pielęgnacji małego mężczyzny bo nic nie wiem meeg - dobrze, że piszesz bo się martwiłam po tym co wcześniej napisałaś. Na czym polega ta tachografia? czy to serduszko wiąże się jakoś z Twoją cukrzycą czy to 2 zupełnie różne rzeczy? mum to come - Ty sobie nie wmawiaj niczego tylko bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska z mojego pokoju tez jest w 30 tygodniu /jakis przeklety ten tydzien,dziewczyny uwazajcie!!!!!!/ i od poniedzialku ma lekkie skurcze, dzis wrocily silne. zostawiaja ja na noc. a jutro mieli leciec na kanary na urlop.... skad ja to znam??? eh dzieckow brzuchu a juz problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×