Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

No własnie o wadze też chciałam napisać, wpierniczam jak dzik a waga spadła, a ja byłam święcie przekonana, że przed porodem waga wzrasta bo się puchnie i nabiera wody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka to twój poród zbliża się wielkimi krokami:) Ten czop odszedł Ci tak jednorazowo przy siusiu??? Dużo go jest? Czy można to przegapić? Bo ja siusiam praktycznie co 15 minut, ale zawsze jakoś często chodziłam siusiu. Teraz jest to męczące w nocy to minimum 5 razy, więc nawet już nie zaglądam do kibelka czy coś tam mi nie wypadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wydaje mi się że to był czop, wygodnie sobie siedziałam podczas kolacji i nagle poczułam że mi coś "wypływa", poszłam sprawdzić i okazało się że w majtkach jest dużo gęstej wydzieliny, zaraz zaczęłam się podcierać i wyszło tego więcej i miało taki lekko brunatny kolor. Wydaje mi się,że raczej tego nie można przegapić:) Przepraszam za opis ale nie wiem jak lepiej to ubrać w słowa :P cóż to samo życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam uaktualnioną: NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 Erisss..........................26........02.08.11 Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987...................23.........08.08.11 mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Kmieciuś.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31........19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz nadrobię te kilka stron po weekendzie :) kleopatra2011 paciorkowca się nie czuje, to nie boli, higiena też chyba nic do tego nie ma, ta bakteria sobie w nas po prostu żyje, tak mi przynajmniej pani doktor tlumaczyła ja brałam dalacin dopochwowo, ale ginka powiedziała, że teraz jest podleczony a do porodu może być znowu bo ta bakteria jest już w nas na zawsze, raz aktywna raz nie i przy porodzie muszą podać antybiotyk ja też się boję, bo oczywiście tak jak Ty naczytałam się w necie, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie OK, bo musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, chyba trochę głupie.... Czy któraś z was słyszy dziwne odgłosy z brzuchala??? Takie strzelanie, pykanie czasem nawet długie... i na pewno nie jest to czkawka. Mogą być to bączki? albo stukanie paznokciami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikusiaaa - ja tak mam, takie jakby strzelanie kostakami... niekiedy mam wrazenie, ze mała sobie cos złamała... ale potem znowu ostro zasuwa po moim brzuchu, wiec chyba krzywdy zadnej sobie nie robi :) Ogólnie to ja, tak jak kazda z Was pewnie, chce juz urodzic :) Chce juz ta moja mała Szkrabke przytulic, pooglądac, nacieszyc sie i jednoczesnie nameczyc przy niej :) Co do znieczulenia to u mnie w szpitalu daja, trzeba przy przyjeciu powiedziec, ze jest sie zainteresowanym i przygotowywują do tego ;) Oczywiście, zamierzam skorzystac - po co meczyc siebie i kruszynke :D Ciuszków do Małej tez nie musze brac, chyba, że koniecznie chce. No i w związku z tym chciałam zapytac te dziewczyny, które musza brac ubranka dla Robaczka, co zabieraja, bonie wiem co mam dla małej spakowac, tak, zeby nie brac za duzo... Odłożyłam narzie 2 pajacyki i 2 body z długim rekawem... Buziolki dla wszystkich Mamuś i tych czekających na bycie Mamusiami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Brzuchatki po weekendzie. Od soboty się nie odzywałam, bo jakoś u mnie ciągle coś się dzieje i nie miałam czasu tu zajrzeć, ale zaległości nadrobiłam sumiennie. Bombastyczna - tyle biedactwo, tyle nerwów przez tych pacanów, jak powiedziałam M to uwierzyć nie chciał, że takie historie się zdarzają. Dobrze że wszystko jest w porządku. Ewuś - gratuluje bliźniaków, podwójne szczęście i opieka również. Nelka872 - ja muszę zabrać ciuszki tylko na wyjście ze szpitala i przygotowałam dla M torbę, która w foteliku leży, żeby biedny szukać nie musiał. A tam mam 1 pajacyk ciepły, 1 śpioszki letnie, 1 body dł, rękaw, 1 body krótki rękaw, 1 kaftanik grubszy na śpiochy, 1 kurteczka, 2 czapeczki cieniutkie, 1 czapeczka ciepła, 1 pieluszka tetrowa, 1 pieluszka flanelowa - to na wyście. Trochę tego niby jest, ale mogę zrobić zestaw na ciepły dzień i na chłodny, bo nie wiadomo jaka będzie pogoda. Ja wczoraj zrobiłam generalne porządki w garderobie w sypialni, wywaliłam swoich ciuchów cały duży worek, kilkanaście koszulek i bluz M, wszystko przejrzałam dokładnie, posegregowałam aż z dumy pękam, bo było tego bardzo dużo. Z tego co czytam, to porody zbliżają się wielkimi krokami - bądźcie dzielne. W środę idę do ginki na ostatnią kontrolę, 3 sierpnia do szpitala, na cc, chciałabym już iść i mieć Maleństwo obok siebie, ale jeszcze niech u mamusi pomieszka. Moja 6 letnia córeczka doczekać się nie może braciszka, ciągle chce brzuszek balsamem smarować, podchodzi i całuje brzuszek nawet w sklepie, na ulicy, Jeszcze idziemy kupić z nią prezencik dla braciszka, żeby miała jak przyjedziemy ze szpitala i też muszę kupić prezencik od braciszka dla Oliwii. Przeczytałam gdzieś, ze to dobry sposób na przełamanie lodów, bo narodziny rodzeństwa to duży stres dla tego starszego. Ale się rozpisałam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) mikusiaaa te strzelanie to podobno kostki dzidzi, jest to potwierdzone przez lekarzy:) ja dziś miałam ciężki poranek, od 4:30 nie umiałam zasnąć, w każdej pozycji było mi niewygodnie i w dodatku bolało mnie krocze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - no a ja mieszkam w górach stąd ta różnica. Jednak z mieszkaniem na stałe nie zrezygnowałabym z gór a pozostałe miejsca są dla mnie miejscami na wypady i wakacje. Nie wyobrażam sobie braku widoku gór na co dzień. Ciekawe czy Ty też tak masz - tzn. że czy przeniosłabyś się mieszkać w góry? szkoda, że każda firma kosmetyczna nie produkuje swojej wersji mini bo jak mam jakiś ulubiony produkt to nawet na krótki czas nie lubię z niego rezygnować mała_agatka - nie miałyśmy okazji się poznać wcześniej. Który to Twój tydzień? Jaki termin? Ewikos - podwójne gratulacje :) mikusia - chyba mniej ruchliwe przed porodem. Jeśli się martwisz to zawsze możesz pojechać na ktg Sabinka - to godzina zero coraz bliżej :) dziś trochę pospałam ale nastrój taki sobie bo pogoda paskudna. Zauważyłam, że najlepiej i najdłużej śpię z niedzieli na poniedziałek - to pewno dlatego, że weekendy spędzam z M dość aktywnie jak na stan, w którym jestem więc zmęczenie daje znać. Od paru dni dopada mnie coraz większa chandra, która wynika z obaw przed porodem - tzn nie samym porodem tylko tym co potem. Z jednej strony chciałabym, aby nasz Janek już był na świecie, a z drugiej mam świadomość, że wtedy wszystko się zmieni. M mówi, że na lepsze i wiem, że ma racje i wszystkie logiczne argumenty do mnie przemawiają, wiem, że są słuszne ale ta obawa jest. To pewno hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla asertywnych ..
Witam przyszłe mamy :) Pisze na waszym forum bo zbieram zamówienia na bardzo ciekawe zestawy pieluszkowe w niskiej cenie.. mianowicie.. Z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest wybrać dla dziecka odpowiednie pieluszki bo jaką wybrać markę? Które najbardziej będą mi odpowiadać? Ciężko to sprawdzić, przecież nie kupię specjalnie kilu różnych paczek pieluch by się przekonać co mi najbardziej pasuje pod każdym względem.. Tj. Chłonność, przewiewność, dopasowanie do ciała dziecka, elastyczność.. A tu masz możliwość sprawdzić jak Twoje dziecko czuje się w pieluszce, czy nie powoduje ona odparzeń lub podrażnień. Pamiętaj, że pielucha, która nie odparza pupki dziecka Twojej koleżanki nie musi zdawać egzaminu w przypadku Twojego maluszka.. Zapewniam was, że to nie cena wskazuje na jakość pieluchy. Najczęściej niestety decydujemy się na to, co nam ktoś inny poleci..??? Nie masz wtedy możliwości sprawdzenia czy to rzeczywiście Tobie odpowiada najbardziej Dlatego stworzyłam zestaw powiedzmy, że „startowy16-tu pieluch 8 różnych marek.. Z każdej marki po 2 pieluchy abyś mogła się przekonać co z czym się je Tj. Pampers Active Baby 49.99 Huggies Super-Flex 49.99 Happy 37.95 Tesco 23.99 Eco Plus (E-Leclerc)22,99 Babydream (Rossmann) 49,99 Carrefour 29.99 Dada (Biedronka) 26,99 ( ceny sugerowane ) Cena tego 16-to częściowego zestawu wynosi tylko 19,99zł plus 7zł przesyłka tj. List polecony priorytetowy. Jeżeli jesteś zdecydowana na zakup zestawu proszę o e-maila maciurzynska@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszę szczególnie wieczorami straszne bulgotki aż się śmiałam, że mały bańki puszcza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz, chyba dwa dni temu w nocy usłyszałam chlupnięcie:-). Znowu spałam w nocy, zjadłam tyle bułek, że dziwie sie, że jeszcze chodze ale one są takie pyszne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot teraz to nie wiem tu jest moja rodzina i przyjaciele, ale jakieś 5 lat temu moim marzeniem było zamieszkać w Bieszczadach... Z tymi kosmetykami to ja mam tak z kremem do twarzy. Używam tylko z Garniera - taki żółty do cery bardzo suchej. Próbowałam innych firm, ale nawet te niby super nawilżające mi wysuszały cerę, a już kremy z AVON-u to dla mnie porażka. Inne ich kosmetyki są o.k. Lubię ich tusze, ale kremów nie mogę używać, nawet tych najdroższych. Myślę że zaczął się czas rozpakowywania i od tego tygodnia coraz częściej będziemy się dowiadywać, że na świecie jest kolejny maluszek. -aga_ ja tez pewnie do Was dołączę i urodzę pod koniec sierpnia. Termin mam na 19, ale w w mojej rodzinie normą jest że ciążę się przenosi nawet o 2 tygodnie. Tak miała moja mama i moja siostra. Pozdrawiam w pochmurny poranek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chodzę :) Dzieciaki mam chore kaszlą i smarkają ,do lekarza ide z nimi ,potem usg mam , w dodatku pada deszcz ,raczej leje a parasolki mi się popsuły ach ... . Mam nadzieje że wytrwam . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas- zapewniam cię ,że 6latek na tyle rozumnym dzieckiem jest, że spokojnie przechodzi pojawienie sie w domu młodszego rodzeństwa, ja tam z 5latkiem nie miałam zadnego problemu, w ogole nie myślałam o tym,że jakaś mega wielka rewolucja w jego życiu, miał przecież czas dojrzeć przez tyle miesięcy do tego ,ze zostanie starszym bratem. Za to teraz się obawiam bo 2,5latek to ma mały rozumek i jak on zareaguje to dopiero zagadka, bo na razie dzidziuś w brzuszki to taka abstrakcja dla niego i jak widzi nowe pieluszki tetrowe w szafie to niby mówimy mu ,że dla dzidziusia bo Franio ma swoje to on dziwinie na nas patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że ta cisza na kafe ma też związek z tym, że jest nam coraz ciężej chodzić i nie mamy siły na pisanie. Ja już sie nie mogę doczekac, choc jak sobie przypomnę to łoże porodowe, takie wielkie i długie a ja taka malutka...to az mnie ciarki przechodzą. Nie wiem, jak to jest rodzic, to łóżko jest długie, mam nadzieje,ze mi się nie kaza polozyc na płasko, zeby cos tam ze mnie leciało do tej miski pod łózkiem, tylko bede mogła normalnie na pólleząco, bo tak podobno łatwiej, bo inaczej dzidzius ma pod górke i bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Do mnie właśnie dotarł wózek i podoba mi się.Bałam się o kolor bo wiadomo, że na zdjęciu zawsze inaczej ale jest fajny,wygląda na solidny no i ma pompowane koła.Wydaje się troche ciężki ale to wyjdzie w użytkowaniu,przy córce taki wózek się sprawdził idealnie więc teraz mam nadzieje też.Ja odliczam dni do szpitala,równo za tydzień już tam będę koczować chyba, że zdecyduje się wcześniej, oj sama nie wiem co robić.Brzuch się obniżył ale mam nadzieję, że nic się nie będzie działo.Pogoda do d....y,zimno i nijako.Gratulacje dla mamy bliżniaków i pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny porównałam ceny pampersów w Pl i Uk i to straszne ze u was ceny z kosmosu, dlaczego pampersy u was sa takie drogie to nie wiem?? tutaj newborn 1 i nastepna 2 sa paczka po 3-3,5 funta to ok 15 zł a u was kosmos, to samo z ciuszkami, pajacykami, body straszne ceny, tutaj firmowe body pakowane po 6 szt z toysrus sa po 7, 49, wychodzi36 zł czyli po 6 zł sztuka , po 11 f w next, a w Pl zwykłe są za 10 zł sztuka, mama przysłała mi jakieś spiochy z Pl z kaftanikiem i czapeczka, dała 36 za kpl, za tę cęnę mam tu 3 lajacyki, zabroniłam jej cokolwiek kupowac u wysyłac, jednak wyprawka w Polsce sporo wychodzi dziewczyny, nie zazdroszczę, za te sama cenę mam tutaj 3 x tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas - dziękuje Ci za ten zestaw, super to wymysliłas. U mnie jakos ostatnio cięzko z mysleniem ;) A tak na marginesie to odszedł mi jakies 10 minut temu czop śluzowy... fakt, tego nie da sie przegapić. Cały czas miałam tak duzo śluzu, ale dziś poszedł taki spory kawałek w całości, tak bym to nazwała.... nie był podbarwiony krwią. Był taki żółtawo-biały, ale wyczytałam, że tak może wyglądać... a taka forma w jakiej to było, na pewno nie kojarzy sie z niczym innym.... Czyli teraz wielkie wyczekiwanie, hehe :) Niby fajnie, ale mam troche stresa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, chyba sie zacznie rzeczywiscie. Grays, u nas są ceny masakryczne, żałuję, że nie mam nikogo za granicą, kto by mi przysłał full ciuszków. Ja myję własnie okna, bo się boję, zepotem nie dam rady i trez licze, ze przyspiesze akcje bo juz bym chciala niunie miec przy sobie, poóki cieplo, zebym zdazyla na spacerek jakis isc:-). Ale to ciezko jest, bo wszytsko rwie i idzie bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nelka - i Tobie już poszło :) dzieje się :) koteczkowa - z tymi spacerkami też o tym myślałam choć jak spojrzę za okno to mam wrażenie, że to jesień a nie lato grays - jaka różnica w cenach a jak jeszcze dodasz różnicę w zarobkach to jesteśmy trzeci świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm co do tych pampersow to ja tez wlasnie porownalam ceny i jakos mi wychdozi ze w pl tansze niz w de. te oryginalne pampersy oczywiscie. new born kupilam pierwsze z allegro te 43 sztuki,a potem w rosmanie w de kupilam male opakowanie 28sztuk za prawie 5 euro, to chyba duzo,zwazywszy ze za tyle dostane dwukrotnie wieksze opakowanie w pl. albo sie przerzuce na kupowanie z allegro bo taniej albo bede kupowac tu jakies zwykle pampersy typu produkowane w rosmanie bo wychodzi taniej. teraz wlasnie je probuje i sa calkiem ok, ja nie widze roznicy, a odparzen tez nie ma dziecko. czy ktos sie orientuje co to jest sapka niemowleca? podejrzewam ze nasza taka ma lub wlasnie miala-tak dziwnie charczala wczoraj,ale dzis juz mniej,nie wiem czy moze byc przeziebiona czy to wlasnie ta sapka. jutro bedzie polozna to dokaldnie zapytam, ale wciaz slysze ze tak lekko charczy w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki. a ja mam takie pytanie- której zgodziła się waga dzieciaczka z usg a rzeczywistoscią? bo moje strasznie małe jest i na razie podpieram się myslą że może usg fałszuje czytaj zaniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek też jest mały ale gin mnie uspokaja że jest w normie i nic się nie dzieje a właśnie usg może zaniżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tą wagą na usg jest roznie .Raz zawyza raz zaniza.Cieżko to określić podobno różnice czesto nie przekraczają 400 g .Moja w 37 tc ma 3550 kg a w 34 tc miała 3350 i moj gin powiedział ze w tym 34 tc musiało żle wyliczyc wage,więc nie ma co tym sie sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×