Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziadek Jacek, nie zazdroszczę Ci wirusa. Ja mam jeszcze ten komfort, że na razie żaden mały szkrabek nie gania mi po głowie i jak źle się czuję to mogę się położyć i po prostu leżeć. Chociaż nie powiem, że nie jest mnie to na rękę, bo mnie zwyczajnie nosi... Ale jak sił brak to i skrzydełka podcięte ;) Co do Emolium to zgadzam się. Ja też kupowałam na Allegro i wyszło dużo taniej niż w aptece. Ja nie wiem skąd mają te ceny w aptekach i sklepach :o Co do pieluch to nam udało się kupić dwie paczki pieluch dwójek po 94 szt. za 33 zł (tzn. jena za 33 zł) od M kolegi i cieszę się jak głupi z bateryjki :D Normalnie przez te kosmetyki itp. to można zbankrutować :/ Monka123, witamy wśród "rozsypujących się" ;) A cesarka, no cóż.... Wiem coś o tym,bo ja od czerwca miałam okazję oswajać się z tą myślą. Pomyśl, że takiego "kloca" to możesz nie dać rady urodzić SN i to dla Waszego dobra :) A na kiedy masz termin? Chłopak czy dziewczynka? Misiaczkowa, nie stresuj się, ludzie są naprawdę dziwni. I nie miej żadnych wyrzutów. Ja też sobie nie wyobrażam jak można być takim natarczywym :o Co do sposobów na wywołanie porodu u nas w szkole rodzenia też mówili o seksie (w nasieniu są prostaglandyny, które przyspieszają poród), o wchodzeniu po schodach i ogólnie o sprzątaniu (mycie pogłóg itp.). U mnie też pogoda do bani... Leje :o Ani wyjść z domu ani nic. Coś czuję, że dzisiejszy dzień taki przeleżany będzie. Do tego głowa mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montuja mi dzis kuchnie ;DD yeah ;)) A za godz dostawa garderoby.. i sama jestem a kurier mowi ze inwalida i mi nie wniesie. Eh znowu musze sie do regulaminu firm kurierskich odniesc i sie z nim poklocic . Czy ja na ulicy mieszkam przed moim blokiem czy na 2 pietrze?? Bo oni mnie chyba za bezdomna biora skoro chca mi paczki przed blokiem zostawic .... Użerac sie musze... a szkoda ze 30min temu to nie bylo bo maz byl w domu nooooooooooo. Jutro na krew jade i mocz oddac. jezdze caly czas autem ale stracha mam , niepowiem, biore tate w razie czego., który prawa jazdy nie ma ;)))) ale bedzie czuwal ;) albo sie nauczy jezdzic na spontanie;)))) misiaczkowa jak tam, gadalas o tym z mezem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
hej dziewczynki:) Tez jestem w ciazy, termin mam na 17 sierpnia i dopiero niesetety teraz trafilam na to forum. Dzis koncze 37 tc i juz doczekac nie moge sie az coreczka, bo bedzie mala Gabrysia, bedzie z nami:) Porodu boje sie masakrycznie. Dodatkowo dlatego, ze od kilka lat przed zajsciem w ciaze cierpialam i leczylam sie na pochwice (dla niewtajemniczonych polega to na niezaleznych ode mnie skurczach miesni wokol wejscia do pochwy, ktore uniemozliwiaja badz znacznie utrudniaja wspolzycie). Przed zajsciem w ciaze bylam na takim etapie, ze wprowadzenie czlonka do pochwy bylo mozliwe, mozliwe bylo tez (i jest) przeporwadzenie badania ginekologicznego, jednak badaniom takim towarzyszy zawsze duzy bol. USG dopochwowe to jeszcze ok, bo sprzet mniejszy, ale wziernik to zawsze okropne i bolesne przezycie, mimo delikatnosci lekarza. WSpolzyciu towarzyszyl bol, ale wiadomo, z mezem to inaczej niz ze sprzetem medycznym, i po dlugiej grze wstepnej bylo nienajgorzej:) Moze to nie bylo wciaz tak, jak powinien wygladac stosunek, ale bylo oki. No i teraz porod... Boje sie cholernie, ale i moj seksuolog i dwaj ginekolodzy zgodnie twierdza ze porod to proces fizjologiczny, ktory u mnie bezdie przebiegal jak u innych kobiet, i ze jak juz przez to przejrze to powinno byc duuuzo latwiej ze wspolzyciem. Wiec ogolnie chce rodzic naturalnie (poza tym nikt nie proponowal mi cc, ale na poczatku myslalam zeby zaplacic), tylko boje sie tych wszystkich badan przed porodem i w trakcie... Sprawdzanie rozwarcia itp... Moze ktoras z dziewczyn, ktora juz rodzila podzieli sie doswiadczeniami jak to wyglada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-wiem co przechodzisz, bo ja mialam podobna sytuacje lecz byly to 3 osoby i na krocej-jakies 3 dni.bylam akurat jednak wtedy w szpitalu i maz sie nimi zajmowal, choc ja sie glowilam co oni porabiaja w domu pod moja nieobecnosc. a przyjechali kupic auto,akurat tak wyszlo. choc jak bym byla w domu byloby to dla mnie bardzo meczace,przyznaje. a bylam ledwo w 31t.c.!! a Ty jestes w 38 i nalezy Ci sie calkowity spokoj!! goscie moga przyjezdzac jak dziecko skonczy 3 miesiace i najgorszy okres bedzie za toba. wiec rozumiem twoja frustracje, ludzie naprawde nie maja glowy!! i chyba nigdy nie mieli dzieci!! ciezarna potrzebuje spokoj. wlasnie bylismy u lekarza z mala, miala robione badanie kontrolne i usg nerek. wszystko w nalezytym porzadku, lekarz nas pochwalil,mala slicznie przytyla,ma 3100g w pieluszce, a bez pieluszki wczoraj ja wazylismy i miala 3030g!! wiec dobila do dobrej wagi :) zarloczek. ide spac bo padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny powiedzcie mi jak u Was z oddychaniem? ja mam jakieś dziwne zadyszki, nie mogę złapać tchu czasem gdy siedzę lub leżę, szczególnie na plecach aha czy macie skurcze w pachwinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mój nastrój wyglądał jak pogoda za oknem - czasem słonko ale i deszcz był - uśmiech czasem ale i łzy - wypłakanie troszke pomogło. Dziś niby nie lepiej ale za chwilę jadę na uroczystą galę mianowania moje M - dostał awans i pękam z dumy :) przy okazji oddam siuśki do badania i skontroluje przed jutrzejszą wizytą u ginki czy bakterie poszły sio badeve - mi właśnie ostatnio też często jest niedobrze i nie mam apetytu i sama jestem jakaś apatyczna :( witam nowe dziewczyny :) Mania - to jutro wielki dzień :) powodzenia! Dziadek jacek - duuuuuuuuuuuuuużo zdrówka!!!! misaczkowa - ludzie to mają tupet. Uspokój nerwy bo wcześniej urodzisz. Współczuję szczerze! Zawsze możesz zwalić na hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera a ja się pochorowałam i katar mnie dopadł ,gardło gryzie . Kupiłam syrop PRENALEN dla kobiet w ciąży czy któraś go z was miała ? Macie jakieś sposoby na przeziębienie ? albo co brałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka, ja zimą brałam ten Prenalen (do tej pory pamiętam ten smak ;) Malina z posmakiem czosnku, bleee). Dodatkowo leczyłam się herbatką z malinami, cytryną i miodem. A na bolące gardło płukanie szałwią i Tantum Verde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkatunka, witaj w sierpniówkach :) co do dolegliwości, to na prawdę bardzo ci współczuję...dużo przeszłaś, żeby doczekać się małej kruszynki w brzuszku...co do porodu, to pomógłby ci ktoś, kto przeszedł to samo co ty, jako laik dziwię się jednak, że lekarze nie decydują się na cesarkę, no ale oni pewnie wiedzą co robić...wszystko zależy od tego jak inne kobiety z wyżej opisaną przez ciebie przypadłością rodziły, czy dało się urodzić, czy to przeszkadza w porodzie... spróbuj może poszukać w necie, na forach, albo pogadaj jeszcze dokładnie z lekarzami, spytaj się czy mieli do czynienia przy porodach z kobietami o takich problemach...trzymam kciuki a mnie coś rozbiera na chorobę, drapie mnie w gardle, kicham co jakiś czas, katar lekki się pojawił...póki co zapodałąm sobie kurację ze smażonym czosnkiem, i tak przez 3 dni i ma być lepiej u mnie ze zgagą problem także nie zniknął :( dzidsiaj w nocy nie mogłam znaleźć reni,ale jakoś zasnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj Wam napisałam wieczorem, że po wizycie wszystko oki, koncówka 36 tyg i 2700 mała wazy ale nie widze tego posta, chyba wcielo. Mam zdjąto 4 d kochanej buzi mojego dzieciaczka:-) Misiaczkowa nie daj sie, to jakis zart chyba ze strony tej kuzynki, niech sie obrazi nawet po wsze czasy. A maz sie wsciekla na nią czy na Ciebie, ze nie chcesz ich przyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam ten syropek.Moja ciężarna koleżanka przez całą zime go stosowała tak wrazie czego bo zawsze była chorowita:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja jednak chyba nie doczekam terminu:-((( non stop czuję kłucie i takie dziwne ciągniecie w podbrzuszu bóle w krzyzach i najgorsze jest to że nawet nie jak chodzę tylko jak też jak leżę, że już nie wspomnę że mi niedobrze. kurczę w poniedziałek było wszystko ok a od wczoraj taka jazda. no jedyne novum które mnie od tego czasu spotkało to włączenie globulek od poniedziałkowej nocy na grzybka ale przecież one nie powodują chyba aż takich reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia - ja mam 38 tydzień . Bóle w podbrzuszu ,ciągnięcia i bóle w krzyżach raczej normalka . Który u ciebie tydzień ? Ja byłam u gina 22 i mówił że jeszcze dupka na dole ,a jak poszłam 25 na USG to już się obrócił malec główką w dół ,bez to mam bóle kręgosłupa .Rozwarcie na prawie 2 palce ,gin wspominał o powoli skracającej szyjce . Wczoraj już mnie tak kręgosłup brał że bałam sie spać ;( , jejku jak ja sobie przypomne te bóle porodowe :( ,to aż mnie skręca :( już mnie wszystko boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a orientujecie się czy przy cesarce robią lewatywe,zapomniałam wczoraj gina zapytać.U mnie wielkie szykowanie itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, to zależy chyba od szpiala, ale z tego co słyszałam to robią przy CC lewatywę, niestety... Stresujesz się trochę? Jak samopoczucie? :) Sylwka, to Ciebie też już bierze :) No tak,powoli sypiemy się - w końcu sierpień się zbliża :D Ciotka Julia, trzymaj się jeszcze :) Jeszcze choć 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia! Dzięki, co do cesarki na 100% dowiem się w piątek czy bedzie-chociaż teraz jak miałabym taką możliwość to chyba bym wolała:) termin z USG mam na 11 sierpnia a z OM na 16 i bedzie Wiktoria:) w razie gdyby była na kiedy mogą ustalić termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, różnie ustalają terminy. Dziewczyny tutaj z tego co kojarzę mają nawet 10 dni przed ustalonym terminem. Inne kilka dni. Chyba tak przeciętnie to około tygodnia wcześniej. A którego terminu trzyma się Twój lekarz? Z OM czy USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- a ty na kiedy masz termin jak się czujesz ? Każdy już nie umie się doczekać jak zaczniemy rodzić to wszystkie się posypią ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 Erisss..........................26........02.08.11 Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Kmieciuś.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31........19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna Wklejam tabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh maly spi sobie w koncu ;) Dzis mnie bolalo z prawej potem w lewej itd.... ale przeszlo.... Bylam zobaczyc kuchnie....ahhh nabiera kształtów juz ;)) fachowcy sie od rana uwijaja;) Musialam wyjsc stamtad bo zpodekscytowania wody by mi odeszły jakbym dluzej tam zostala;))))) Radosc niesamowita:)) jak to sie nazywala ta panika przed porodem? tokofobia???.. Musze to wykorzystac jesli wymiekne przedd SN i postarac sie podstępem o CC . Nie mam pojecia co mi bardziej posłuzy, mniej zaboli i w ogole...a malucha trzeba ptzeciez jakos wydostac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja przed cesarką miałam lewatywe.Pogoda szkoda gadać pewnie zrobią się upały jak przyjdzie leżeć w szpitalu.Ja odliczam dni do poniedziałku i cieszę się, że to już ale przeraża mnie pobyt w szpitalu.Jak mi przyjdzie tam spędzić ze dwa tygodnie a tak się zapowiada to mnie szlag trafi, tak nie cierpię szpitali.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 36 tydzień. idę zaraz do gin tak profilaktycznie jeżeli nic się nie dzieje to zignoruje te objawy i spokojnie bedę czekać. tylko że ta cholerna szyjka jak sie wczesniej skracała to przynajmniej nie bolało jak leżałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Pamiętacie mnie jeszcze? Ogólnie miałam się zgłosić się 21.07 na wywołanie porodu na godzinę 10. A zgłosiłam się 21.07 ale o 1 w nocy bo mi wody odeszły. Więc oksytocyna była nie była potrzebna. Więc o 10.25 dnia 21.07 przyszła na świat nasza córeczka Alicja. Poród nie był łatwy ale najważniejsze że już po, a trzymanie w ramionach maleństwa rekompensuje wszystko. Niestety lekarze mieli rację co do łożyska było już stare i niefunkcjonalne. Nie chciało się urodzić w całości więc wykonano zabieg wyłyżeczkowania. W wyniku czego straciłam dużo krwi. Ale dziś już jest dobrze. Malutka jest grzeczna. Bardzo absorbująca - ale wiadomo jak to z tak malutkim dzieckiem. Najchętniej całe dnie spędzałaby na cycu. Od wczorajszego wieczoru jesteśmy w domu na szczęście. Mąż naprawdę stara się i bardzo mi pomaga. Przyjechał również mój brat a ojciec chrzestny małej. Malutka już się obudziła i domaga się o swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Eriss!! kolejna mamusia wsrod nas :) niech sie Alicja dobrze chowa!!!! :) dobrze,ze obie jestescie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA...Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Kmieciuś.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31........19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss- gratulacje!!! pięknie,że to już za Tobą! Napisz nam ile Alicja wazyła , mierzyła;) i zdjątko choć jedno na fb, jeśli masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisss gratuluje, super,że juz jesteście w domku, kolejna mamusia ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×