Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej Wam :) Grays nie dosc ze szybko wyszla, to jeszcze swietnie wyglada :) - naprawde co kraj to obyczaj :) sylwka - fajnie, ze porod krotki, wiem, ze bolesny, ale chyba nie az tak, skoro poszlo tak szbko? :) a powiedz mi jaka waga wychodzila Ci z USG, wiedzieli ze bedzie taki duzy chlopak? Rybka - a skad wiesz ile tych skurczy bylo na KTG? Ja swoje widzialam i byly takie fale, ale nie przeliczylam ile ich bylo :P moze zle zrobilam? :D Nula - u nas wszedzie jest wymagany wymaz z pochwy, ale mi lekarz mowil, ze jak jest negatywny, to wpisuje sie tylko info w karcie ciazy i nie trzeba miec nawet wyniku, wiec moze tak jest w Twoim przypadku? tymkowa - dziekuje za dobre slowo i rade:) zdecydowalam sie juz na Redlowo, nie bede juz zmieniac, z reszta do Wejherowa mam bardzo daleko, mieszkam na poludniu Gdanska, wiec sama rozumiesz :) a poza tym, to tez nic mi sie nie chce, wczoraj za to zrobilam mnostwo rzeczy, ktore czekaly od jakiegos czasu, az moj M powiedzial, ze peka z dumy :) takie uwijanie gniazka mi sie wlaczylo :) Wikula - wiem,ze opinii jest tyle co szpitali, ale wlasnie odrzucilam zaspe, bo laduja dolargan wszystkim, wiec jestem bardzo na nie, a co do wojewodzkiego znam wlasnie duzo pozytywnych opinii, ale moje personalne odczucia jak tam poszlam bylo negatywne i nie moge sie przemoc niestety vilia - bardzo sie ciesze, jeszcze niedawno pisalas, ze nie jestes pewna kiedy :) i ja też czuję że znam przyczynę nieobecności łazanki ! łazanka - rodzisz? _aga_ nie marw sie :)))) jaki wyszedl Ci termin porodu z USG robionego w trym ? - tam plus/minus 7 dni to jest najdokladniejsza data porodu, moze wyszedl Ci wczesniejszy niz wg OM??? (mi wyszedl dokladnie taki sam) aga15510 i Majka, ten link do pilki jest ok, ale to nie przyspieszy porodu - to sa raczej cwiczenia na 1 faze, ale tutaj sa sposoby naturalnego wywolywania opisane: http://www.rodzicpoludzku.pl/Porod/Gdy-minal-termin-porodu.html jejku, pisalam Wam, ze mam zle wyniki moczu - nadal sie tym martwie, mam powtorzyc w poniedzialek, mam tez krew w moczu :( co oznacza, ze moje problemy z nerkami sie nasilily :(((( a juz sie przeciez na to leczylam, och, martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfcia
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy. Ja mam termin na 14.08, czyli w niedziele. Dzisiaj byłam u lekarza i dostałam skierowanie na 17 w środe gdyby do tego czasu nic sie nie rozkręciło. Powiem wam szczerze że mam już dosyć, jestem ociężała, obolała i zła na wszystko. Chcialabym żeby już było po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, sypiemy sie, sypiemy :) Niedługo wszystkie będzimy tonąć w pieluszkach :D A ja już wiem, czemu moja Kruszynka sie nie pcha na swiat wczesniej :D Bo ona jest wygodnicka i czeka na otwrcie nowej, wyremontowanej czesci oddziału położniczego w szpitalu, w którym zamierzam rodzic :D:D Mała cwaniara sie z niej robi, hihi :D Gratuluje kolejnym rozpakowanym Mamusiom:) Ja dzis wysprzatałam cały dom, rozmroziłam lodówke, wypucowałam ja i nogi mi właża do doopy, a brzuch wychodzi plecami... :( Ide coś zszamac, bo jeszcze obiadu nawet nie zdążyłam zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) My już z malutką w domu od wczoraj, wszystko u nas OK :) Właśnie walczę z nawałem pokarmu, piersi bolą jak cholera, poza tym wszystko cudownie :D GRATULACJE dla nowych mam :) Pozdrawiamy serdecznie NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK...ALANEK(27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA...Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz 28.07 Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA..28.07...Karolinka Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn Igor (9.08) mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia (1.08) Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Lenka (8.08) Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Dawena.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 Córeczka Blanka :D (08.08) aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garfcia___jak każda z nas;) Wszystkie mamy już serdecznie dość tych ostatnich dni:O A ja...no cóż...z jednej strony ogarnia mnie strach, że to już, z drugiej zaś robię wszystko, żeby się zaczęło:P Molestuję małżonka, sprzątam, piorę, gotuję, koszę trawę, porządkuję ogród, biegam za dzieckiem....i nic! Wszystko się na mnie drze, że jeszcze zacznę rodzić...:O:O:O No błagam...tak, zagrożenie "przedwczesnym" porodem wywołuje u mnie teraz drżenie i atak paniki:D:D:D Grays❤️🌻 jeszcze raz serdeczne gratulacje! Faktycznie, wypuszczają Was po cc w przyspieszeniu Sokoła Millenium:D:D:D Ciekawe dlaczego u nas trzymają 5 dób:O Chirurdzy gorsi czy ki diabeł?? Oj matki po wypakowaniu:D zazdroszczę Wam, nie dość, że dzieciaki już przy Was to w dodatku zaczynacie wracać do Normalności;) w temacie wyglądu, rozmiaru, wagi i równowagi hormonalnej (no dobra..to ostatnie to jeszcze trochę) Ech....Chyba mój dołek mnie wzywa😭 Łazanka__❤️🌻przesz?:P koteczkowa__❤️🌻"wyparłaś" już?:):):) Bombastyczna❤️🌻??? Olinka❤️🌻Nowy? Decyzja dotycząca imienia już podjęta? Fizycznie doszłam do siebie bardzo szybko, bolało jak cholera, ale sama chodziłam już po 2 godzinach, po 3 dniach jeździłam samochodem...Ale psychika:O:O:O Do generalnego remontu😭 Villa❤️🌻 też tak około mojego terminu:D:D:D Rybka, jagódka__❤️🌻mój doktorek zawsze monitoruje przebieg ktg (ja w tym czasie oddaję się lekturze poniżej krytyki np. "Party":D:D:D Dzięki temu wiem, że Anna Mucha w ciąży jest! Zmieniło to mój światopogląd o 180C;)) A potem tłumaczy mi pokrótce o co kaman. owszem, liczy ilość skurczy, ale sprawdza też amplitudę, analizuje czy faktycznie byl to skurcz czy tylko kopniak Młodego...W szpitalu tylko mnie podłączyli, nasłuchiwali bicia serca i tyle...Ale to było podczas porodu i po to się wtedy pod ktg delikwentkę podłącza delikwentkę. Tyle z mojej strony w temacie. Jagódka___🌻 Ty hardkorze:D Nie dość, że sn to jeszcze świadomie bez znieczulenia:D:D:D Zuch dziewczyna:D Ja dałabym się pokroić za jakiekolwiek znieczulenie...nawet strzał w pysk:D:D:D Nie martw się za bardzo wynikami,wszystko będzie dobrze👄 Nelka🌻 Ty się ciesz, że masz taką zaradną i zapobiegawczą Córę:D:D:D Nie da sobie w przyszłości w kaszę nadmuchać:P Mama Miłoszka🌻 całuj Blankę:D:D:D Dużo zdrowka, dbaj o mleczarnię i ściągaj nadmiar pokarmu, bo potem tylko Ci kapusta w okładach pozostanie, a wtedy to trochę jak cholera już boli👄 Dla reszty...jak zwykle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek- decyzja o imieniu wciąż nie podjęta, niby skłąniamy się ku Filipowi, ale mnie ten Olaf chodzi po głowie a przekonana też nie jestem, no już 2 imiona męskie , które mi się podobały od zarania dziejów wyczerpałam, no Sonia miała być:) ja bym wam moje skurcze i szyjkę z rozwarciem (wciaż zakorkowana krązkiem ) oddała. Jadę na Fenoterolu wciąż, bo bym się rozdwoiła jak nic, a do środy musze pozostać w tym stanie błogosławionym:) a dźwięk ktg podczas porodu mnie tak wq..ł ,że miałam ochotę wstać i wywalić przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka- gdybym miała taka mozliwość jak ty,żeby dostać znieczulenie to zaraz bym starego gnała po kase. Oj dzielna byłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo mam dwa zapisy KTG z poniedziałku i z dzisiaj i ten zapis skurczy z poniedziałku to taka bardzo płaska linia a dzisiaj już miałam "górki" na zapisie chyba z 13 takich i sobie w necie szukałam jak to czytać i mi tak wyszło po MOJEJ analizie (ale lekarzem nie jestem :P) ... ale pewnie tak w 100% nie jest ale nadzieje mi to robi :P:P:P:P:P:P:P te skurcze co mi dziś wykazało na KTG to faktycznie też je czułam i bolało... od dwóch godzin znowu mam ale są bardzo nieregularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie teraz naszło sprawdzić jaki TP z usg genetycznego z 13tyg i tam 17sierpnia, a z połówkowego 22...... jeśli to z 13 ma być najdokładniejsze to akurat wtedy będę miała cc. Z 6tyg było 26sierpnia i z moją dżin tego się trzymalyśmy bo z OM to nie dało rady przy moich cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Ja dzisiaj po wizycie u lekarza. Mała waży 4300+- 600gr więc dostałam skierowanie na cc. Dodatkowo brzuszek i głowka są duże. We wtorek o 12.00 mam stawić się w przychodni przyszpitalnej i zobaczymy co dalej, chyba jak wszystko pójdzie dobrze to w środę 17.08 będe już z moją córeczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na dzisiaj termin
tzn. miałam na wczoraj. Byłam u lekarza miał mnie zostawić w szpitalu ale, że ktg nie wykazywało skurczy (a też myslałam jak patrzyłam na zapis, wygladał jak z wariografu, że mam tyle skurczy, że zaraz urodzę, to nic, że ich w ogóle nie czułam :D:D, potem był opis do tego, skurczy : 0 ) szyjka zamknieta, na usg z synusiem wporządku to odesłał mnie do domu :( a już się nastawiłam, ze zostaję. Plus taki, że czekam sobie w domu, śpię - taa dobrze by bylo- z moim ukochanym małżem. Też mam już dosyć tego czekania. No i 10 telefonów dziennie plus smsy z pytaniem "czy już urodziłam" - normalnie w łeb se można stzrelic :D a do tego rady co mam zrobić, żeby urodzić :):D mam propozycje chodzenia po schodach, robienie przysiadów, sprzatanie, sex w tym podraznianie sutków, mycie okien, ciepla kapiel... do wyboru do koloru. Jak ja zazdroszczę już tym co mają swoje dzieciaczki przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnka- no to duża dziewczyna się szykuje! to już nas 3 na ten termin do cięcia, bo jeszcze vilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, tak, pamiętam:) i trzymam kciuki z nas wszystkie oraz gratuluje tym, które są już po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezka nocka....co chwila siusiu, rozbudzałam sie standard, o 3.50 na jogurcik, a teraz dziwnie sie czuje jakos..... lblah.. mdli mnie, pali w klatce piersiowej.....nie wiem co jest... I na dobicie mojego krzyza Ikea dzisiaj. Nie do zdarcia jestem jesli po takich dwoch dniach nie urodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec sierpnia
Ja też wciąż oczekuje... Wczoraj miaŁam straszny dzień! Nie dośc, że cały dzień miałam znów skurcze i to bolesne tym razem, to jeszcze strasznie kręciło mi się w głowie i było mi nie dobrze :( czułam się fatalnie!!! Ciekawa jestem jak tam Łazanka? Pewnie lada dzień napisze, że już z dzieciątkiem w dommku :) Dziewczyny które mają terminy blisko mnie - jak wasze szyjki? Moja nie dośĆ, że jest długo (5cm : / ) to jeszcze się nie skraca : / dziwne! Kłucia "tam" odczuwam straszne, skurcze mam barrrrrrrdzo często, a szyjka jaka była taka jest :/ maleństwo też jeszcze wysoko ( zdanie lekarza) wiec nic po za moim średnim samopoczuciem nie wskazuje na pord o czasie.... Co do wymazu - ktoś pytał - ja miałam robiony, nie wyszedł mi paciorkowiec , ale wyszła mi jakaś bakteria i jestem na globulkach, lekarz mówił że tylko przy porodzie sn robią wymazy Co do ktg, to w szpitalu w którym rodzę robi się je dopiero w dniu terminu i tak co 2 dni aż do porodu, wcześniej nie robią Co do długości pobytu w szpitalu to standardowo 2 doby należy leżeć ( takie są wymogi z nfz żeby zwraccało za pobyt pacjentki) , po cc jeśli nic się nie dzieje to też chyba w 2 albo 3 dovbie wypisują Jak pytałam jak to jest w szpitalu w moim mieście ( nie będę tam rodzić) to mi powiedzieli, że oni trzymają dłużej bo "tak im się opłaca" mają mało chętnych na oddział, a kasa potrzebna i trzymają tydzień w szpitalu, żeby kase z nfz'u dostać... Ps. Skąd wy bierzecie siŁy na robienie pierogów, zakupy czy porządki? Ja mogŁabym cały dzień przeleżeć a najlepiej to przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec sierpnia
Prawie o najważniejszym zapomniałam GRATULACJE dla wszystkich świeżo upieczonych mamuś :) dużo zdrówka dla Was i pociech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć BAby!!! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH I BUZIAKI DLA DZIDZIURKÓW!!! Ja dalej wash and go:( Wczoraj cały dzień znowu po przychodniach i szpitalach bo znowu ktg i badania. Jutro i we wtorek to samo... masakra jakaś. Ledwo żyję bo jestem chora, dlatego się nie odzywałam. Złapałam jakiegoś pieprzonego wirusa i mam zatkany nos, kaszlę i mam lekką temperaturę. Szlag mnie trafi do tego porodu... pewnie, pewnie, jaka ciąża taki poród, jeszcze mi antybiotyk dadzą na samolocie i będzie gites:( U mnie szyjka, zgładzona, dł. 1 cm i rozwarcie na palec. I to jest constans, bez zmian od wtorku. Oczywiście nie muszę dodawać, że aż mnie łamie w pół takie mam bóle i kłucie w podbrzuszu i pochwie. Do tego regularnie rypie krzyż. Wczoraj mi pan doktor powiedział, że z ciążą jak z wojną, nigdy nic nie wiadomo co będzie, a u mnie już się poród zaczął tylko tak to trwa. Widocznie mam jakieś chody z górze skoro mam ten honor przeżywać poród długo i namiętnie... Mam dosyć kobietki, naprawdę mam dosyć... Pozdrawiam i buziakuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie byłam na ktg w szpitalu miejskim i powiem wam ze po ktg lekarka mnie jeszcze zbadała i po prostu odpadłam jeszcze nigdy tak mnie badanie nie bolało..... masakra mój gin jest ogromnym facetem a tak bada że nic nie czuję:) rozwarcie na palec szyjka 2cm a mimo że termin na dzisiaj porodu brak zauważyłam po badaniu na wkładce śluz podbarwiony na różowo co to może być ??? czop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec sierpnia
łazanka wspłczucia!!! Myślałam, że Ty już po... Biedactwo!!! Trzymaj się dzielnie!!! Lemi z tego co mi wiadomo, to może to być czop, ale znawcom nie jestem Wiem od położnej, że właśnie poprzez "odpowiednie" badanie ginekologiczne szyjka może zacząć się rozwierać a przy tym może pojawić się podbarwiony krwią sluz więc może Pani dr chciała Twoją szyjkę pospieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Lasencje :D Jak Wam mija dzionek? Rozpakowane już? Ja niestety nie... ale niby termin dopiero za tydzien, wiec Kruszynka ma jeszcze czas :) Dziadek J - Córcia czeka na 17.08, bo wtedy maja otworzyć ten wyremontowany odcinek oddziału ;) Może akurat wtedy mnie cos weźmie, ale byłoby milusio :D A ja sie dzis obudziłam i na twarzy, na policzku pojawiła mi sie dosyc spora czerwona plama... gorąca przy dotyku i sie zastanawiam co to moze byc... moze mnie cos ugryzło? Oby nie zostało za długo, bo nie ładnie to wygląda... Gratulacje dla kolejnych Szcześliwych Tulących Mamuś :D Ale Wam zazdroszcze, że już jestescie ze swoimi Maleństwami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfcia
lemi, moze juz sluz a brutalne badanie ci pomogło:). Mnie z pierwszym dzieckiem jak pojechałam rodzic z bólami cudowne 2 tygodnie przed terminem to jak mnie cholera zbadała na izbie i jak ją upomniałam że może troche delikatniej to sie jeszcze na mnie wydarłą że przecież chce urodzić dzisiaj?? A teraz dałabym się zbadać 3 razy mocniej byle to już poszło, a termin mam na jutro. To czekanie jest najgorsze, po wczorajszym badaniu kontrolnym lekarz uznał że wszystko tam gotowe, ale nadal nic sie nie dzieje, oprócz tego że brzuch mi się stawia. Rada lekarza to sprzatac, szczypac sutki, nawet 4 łyzki olejku rycynowego. A jak to nic nie da to w srode szpital i nie dac sie zbyc i zadac kroplówki... Tak tez zamierzam... ale jak tu dotrwac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czemu badanie jak robi kobieta to cholernie boli?? chyba że tylko ja mam takie doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Urodziłam córeczkę 8.08.2011 waga 3890 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfcia
smallgirl gratulacje!! Lemi bo podobno kobieta jest mniej delikatna bo wg niej wie ze to nie boli ale kazda z nas ma inny próg tolerancji na ból. A facet nie wie jak to jest i dlatego jest bardziej ostrozny i delikatny. Ja byłam u kobiety gin tylko raz i niiiigdy wiecej nie bede. Nic mnie wczorajsze zabiegi nie pomogły to dzisiaj po południu spróbuje z ta rycynką, co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowych mamus :) ode mnie odjechali wlasnie rodzice. fajnie bylo, duzo pomogli, no i zakochani we wnuczce :) ponoc w ogole nie wyglada na wczesniaka, probuje mowic gugu i w ogole jest sporo rozwinieta. dzis po 5 dniach zrobila kupke-bardzo sie meczyla-podejrzewam ze zmiana jedzenia mojego i za duzo nowych ludzi.. ale dzis wlasnie zrobila juz, zastanawiam sie,kiedy mozna dawac juz czopki glicerynowe? 1.5miesiaca to chyba za malo jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje :) lemi - ja mysle, ze to nie czop u Ciebie - lekarz mowil, ze po intensywnym badaniu naturalna jest krwista wydzielina, a czop to wielki gruby glut, wiec jezeli jest podbarwiona, to raczej nie - po takim mocnym i dosc bolesnym badaniu tez mialam podbarwiony sluz, stad pisze to co pisze :) łazanka - a my wszystkie obstawialysmy, ze Twoje szpitalne przyglody daly efekty... kuruj sie kobietko, zeby w pelni cieszyc sie malenstwem jak juz bedzie :) nie przejmuj sie jazda po szpitalach - poza tym jak raz nie pojedziesz swiat sie nie zawali, tak sadze :) smallgirl gratulacje :) garfcia jedna strone wczesniej wkleilam link do naturalnych metod wywolania porodu na rodzicpoludzku.pl wiec moze zerknij :) tymkowa - ja tez ciezka noc :( wstawalam co chwile i wczoraj wieczorem tak mnie bolal brzuch, ze nie moglam oddychac - bole miesiaczkowe to nic przy tym i balam sie zasnac, bo myslalam, ze juz moze rodze, ale jak zwykle znowu nic :) martwie sie moja mala troche, bo wczoraj poczulam kilka razy delikatne drgniecie, dzisiaj rano jedno, teraz leciutko drgnela, po zjedzeniu przeze mnie dwoch batonow, a wczesniej jadlam lody itp, martwie sie ze tak malo sie rusza, ale moze tak ma po prostu, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbadalam wlasnie kiedy dolaczylam do naszego watku :) 04.01.2011 :))) Jakos mi sie tak na sentymenty zebralo :) Calkiem niezle sie znamy i dlugo juz tu jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×