Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Asiapa gratulacje!!! To Ci się udała parka. Dobrze że nie kazali Ci rodzić SN. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa GRATULACJE! Tyyyle szczęścia naraz.. eh wyobraziłam sobie to brnięcie w pampersach po kolana :D Nie no Wariatki cały czas o żarełku.. ja też niedługo pęknę :P U mnie przy 170cm 76kg :o A ważyłam przed jakieś 58.. jak pakowałam moje "małe" ubranka 36 to nie mogłam uwierzyć, że kiedyś byłam taka.. wąska.. i jaka byłam głupia twierdząc, że jestem gruba :P Hehe może założymy klub wielorybów :P Złapały mnie ze 4 skurcze.. nawet regularne.. i przestały 😭 ciągnie mnie tylko w dole.. i zastanawiam się, czy wody mi się nie sączą, ale nie chcę zrobić z siebie czuba - muszę lepiej przyobserwować.. ale dużo tego jak na upławy.. ratunku!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna__🌻 naprawdę chciałabym pomóc z tymi wodami nie wodami, ale nie mam pojęcia jak wyglądają, ani jak się sączą tudzież leją...bo mi nie odeszły za pierwszym razem...przebili mi w szpitalu...po 8 godzinach od rozpoczęcia "walki":O Chamy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa - gratuluje wspaniałej parki :) Łazanka - ja podobnie jak Dziadek J, poprosze herbatke bo zjadłam lodzika i doprawiłam białą czekolada i tak mi słodko, że az mdli... a do 38tc nie miałam w ogole ochoty na słodkie, hihi :D Bombastyczna - ja tez nie pomoge Ci z wodami, bo to moja pierwsza ciąża i nawet nie wiem jak rozpoznac czy mam skurcz, a co dopiero sączace sie wody... to tak patrzac na Twoja wage sprzed i wzrost to Ty chudzinka byłas :D Ale tak jak napisałam wczesniej - są dziewczyny, co nie są w ciązy i wyglądaja gorzej niz nie jedna z nas :D Także co by nie bylo jestesmy sexy jak nigdy dotad :) A tak z innego wora - powiedzcie mi jak to jest z ta waga Maluszków. Bo mi w zeszłym tygodniu powiedziała lekarka na porodówce, że dzidzius malutki i wazy 2600g... no i sie tak troche przelekłam, bo ja starałam sie ładowac w siebie same pozywne rzeczy, żeby Malutka miała duzo witaminek i sie dobrze rozwijała, a tu takie malenstwo sie szykuje... A w 36tc wazyła 2400g... nic z tego juz nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelka - daruj sobie póki co to przejmowanie. USG ma spory próg błędu - Twoje Maleńkie może ma 2600 a może 3100.. mi robili usg na 3 różnych nowoczesnych aparatach jak bujałam się po klinikach i właśnie prawie pół kg różnicy było. Głowa do góry! A poza tym - nawet jeśli nie ma tych 3 kg.. takie Bąble szybko nadrabiają. Nie martw się na zapas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się wtrące, ale lubię sobie Was podczytywać :) nelka nie przejmuj się narazie wagą maluszka, bo na USG nie wychodzi to tak do końca prawidłowo, mnie trzy dni przed porodem robili takie dosyć dokładne USG i orzekli że moja mała ma 3050g, a jak urodziłam to Emi ważyła 3450g :) nie sądzę że przez trzy dni przytyła prawie 0,5kg ;) asiapa gratuluję bliźniaków, ja zawsze chciałam mieć za jednym zamachem dwójeczkę :) hihi ale nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna - od razu mi lepiej :) Az sie moja Kuleczka zaczeła wiercić :D To ide polezec, zeby sobie popatrzec jak buszuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiapa gratulacje parki i moje imiona :) zawsze chciałam Wiktorię, ale będzie Piotruś (mąż wybierał) a Wiktoria kto wie może następnym razem :) a co do bliźniaków też o tym marzyłam, żeby mieć za jednym razem i to tak jak Ty parkę -idealnie :) trochę się pomęczysz ale za jednym zamachem masz dwójeczkę, jeszcze raz podwójne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listek - mówisz, że o,5kg w ciagu trzech dni? No to chyba faktycznie nie bede sobie głowy zaprzatała ta cała waga Malenkiej :) Z reszta i tak jaka by nie była już ją kocham :) bombastyczna - spoko, ściagajace majciory zaraz po porodzie i bedziemy smukłe jak te osy :D, hihihi... odwala mi juz... moze to znaczy, że zaraz sie rozpakuje :D O, a jeszcze mnie naszło takie hasełko: antykoncepcja po porodzie. Która jak zapatruje sie na te sparwy? Bo ja nie mam zielonego pojecia jak to ugryźć. Wiem tylko, że na pewno chce karmic piersia, wiec juz wybór zawęzony. Gumki - no cóz, ze sie tak wyraże "wole bez" ;)... a nie chce od razu kolejnego Bąbelka, chciałabym troche poczekac z kolejnym dzidziolkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa- gratulatione !!! Dobrze że Was nie męczyli tylko ktoś poszedł po rozum do głowy!!! Odzywaj się jak tam Maluchy i Ty! bombastyczna- wody płodowe słodko pachną i tak też smakują...w końcu to i tak Twoje:), można też kupić papierki lakmusowe lub test w aptece i sprawdzić. Dodam że papierków jest dużo i są tanie, test ok 60-70 zł za trzy papierki. Wczoraj jak byłam na IP to była dziewczyna po terminie, u której pani dr prognozowała sączenie się wód. Okazało się jednak, że to tak jest , tzn. ma cały czas mokro ale to nie wody. Podobno jak wszystko jest ok. to dużo takich wodnych upławów może być, a nie tylko gęste i białe lub żółtawe. Ja sama mam mokro od ok. trzech dni i nie wygląda ani nie pachnie mi to jak wody. Zresztą wczoraj mnie oglądali i prześwietlali i pęcherz jest cały i nienaruszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 ten mój wpis na fb naprawde mi pomógl ...Szczególnie jak już jestem po terminie to przynajmniej nie mam co 30 minut tel czy już urodziłam :) bo naprawde nie wyrabiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laleczki:P Jestem już po wizycie...tak w telegraficznym skrócie, skurcze prawie żadne, szyjka miękka, ale zamknięta, podatna na opuszek;), infekcja dróg moczowych:O:O:O (skąd ta chłolera???), młody ma 3600g. Generalnie nic się nie dzieje, w poniedziałek mam sobie przydreptać na ktg i .....czekamy:O:O:O Zwariuję jak nic!!! A w aptece stałam w nieziemskiej kolejce i tylko jeden młody facet mnie przepuścił...A pani farmaceutka dopiero jak dotarłam do kasy pyta mnie z uśmiechem krowy niebiańskiej dlaczego sobie nie podeszłam poza kolejką:O:O:O Tak!!! Bo mi się akurat chce wykłócać ze starymi babami...więc stałam, jak doopek:O a ktoś za mną zapytał uprzejmie panią magister TO DLACZEGO NIE POPROSIŁA PANI TĘ PANIĄ W CIĄŻY POZA KOLEJKĄ??? NIE WIDZIAŁA JEJ PANI JAK 30 MIN CZEKA? Ja już dawno przestałam usiłować walczyć o prawo do pierwszeństwa w kolejkach:D i jak kiedyś pani w biedronie przez pół sklepu wrzeszczała do mnie, że mam podejść bez kolejki do kasy to z wrażenia zapomniałam reszty, zakupów i o mało dziecko zostawiłam na chwilowy staż:P:P:P Mój dołek trochę płytszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeja :) W koncu mam internet, tez nie wiem na jaki czas bo moj operator szwankuje i nie wiem czy w ogole nie wymienie dostawcy. Masakra, bez intenetu jak bez reki ;) Dziewczyny ja w koncu urodzilam przez cc 1 sierpnia. Ciesze sie ze mam to juz za sobą. jak zwykle pierwsza doba po operacji masakra, skurcze macicy myslałam ze mnie wykonczą ale jakos przezylam i z kazdym dniem bylo coraz lepiej. Teraz to juz luzik, malutka zdrowa, wazyla 2490g i miala 54 cm. Ma duzy apetyt i sporo śpi. Jest super :) Moj Wojtek tez juz sie przyzwyczail do nowego czlonka rodziny, na szczescie nie bylo zadnego problemu, nie jest szczegolnie zazdrosny. Na razie karmie tylko piersia i jakos wyrabiam takze nie jest źle :) Na fb zamiescilam kilka fotek. Nadrobie troche co pisalyscie. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom. Buziaki 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_Aniu gratulacje! Dzielna dziołcha, łądnie do siebie doszłas to supcio!! Ja dalej 2 tyg do terminu... pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Lady Ania - gratulacje:) Dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :) Ja własnie wyprawiłam mojego M do pracy i nie chce mi sie spac, aż dziw!!, bo budziłam sie mniej wiecej co 2h z takim bólem krzyża i brzucha jednoczesnie, ze az mnie wykrzywiało..., ide robić prannie i umyje sobie moze lodówke, bo sie troche zakurzyła :D;) DziadekJ - ja to sie od jakiegos czasu nie piernicze. Ostatnio jak kupowałam w aptece poprostu podeszłam do okienka bez kolejki i zostałam obsłuzona, a na głupie komentarze typu "zrobiła sobie brzuch - niech teraz cierpi" nie zwracam juz uwagi ;) Dziewuszki, co z ta antykoncepcja? Żadna nie myślała jeszcze o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Ania- widziałam maleństwo na fb, cudne i gratulacje! ale wczoraj wam dopisywał humor babony:) a ja chodziłam zła jak osa bo mnie co chwila coś wkurzało, ale ale.... dosłownie przed 2 minutami zadzwoniła do mnie moja dżina i przekazała,że 16 idę do przyjęcia a 17 będzie cięcie!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa musze zacząć torbe pakować!!!!!!!!!! tylko musze ją najpierw pożyczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK...ALANEK(27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA...Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz 28.07 Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA..28.07...Karolinka Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Dawena.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 CORCIA aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna Asiapa, lady Ania, GRATULACJE :) Dzisiejsza noc była nieciekawa - wszystko mnie boli, dziwne uczucie... A jak rano przysnęłam w końcu to zaraz zaczęli kosić trawnik pod oknem - to jakaś złośliwość... NAwet pomyślałam, żebu panu koszącemu kwiatka na głowę zrzucić w ramach rekompensaty, ale jak spojrzałam na jedyną roślinkę w sypialni - storczyka, który w tym roku wyjątkowo cieszy me oko (ma 42 kwiaty) to mi przeszło ;) Od 2:40 do 6:30 wędrowałam po domu, rozwiązywałam sudoku, prowadziłam monitoring okolicy ;) Olinka, ja też wybieram się 16ego z samego rana do szpitala :) Tylko ja już torbę mam spakowaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka, tak też CC. Myślę, ze jak zgłoszę się 16ego to pewnie 17ego (góra 18ego) mi zrobią cięcie. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ja jeszcze żyje bo któraś pytała co tam się ze mną dzieje z 2 dni temu więc melduje się że z nami wszystko ok. Tylko jak zwykle zabiegana, zalatana. Dziś idę do położnej zobaczymy czego ciekawego się dowiem. Tak wogóle to gratuluje już wszystkim rozpakowanym mamom, przepraszam że nie wymienię was ale jest Was już sporawo i nawet nie pamiętam zapewne wszystkich. Muszę wejść też na fb i pooglądać te wasze cudne dzieciaczki. Pochwalę się też że wreszcie skończyłam pracę,:):):):) dziś jest mój pierwszy bardzo wyczekiwany dzień wolny :):):) nareszcie!!! W pracy zrobili mi straszną niespodziankę prawie się popłakałam, zrobili test alarmu przeciwpożarowego i jak już wszyscy byli zebrani w punkcie do ewakuacji podziękowali mi i obsypali prezentami. Łzy już miałam w oczach z tego wszystkiego - było mi strasznie miło. Ale i tak się cieszę że już mam wolne :) Mam nadzieję że wszystkim będzie dziś dopisywał humor jak wczoraj, jak jak przeglądałam to było wesoło aż miło poczytać. Ja przez ostatnie 2 dni mam brzuch praktycznie cały czas twardy co to może oznaczać? M mówi że to przez wrażenia w pracy bo dziś już jest lepiej. Kto ma na dziś termin? Jakby co życzę Wam powodzenia. Trzymajcie się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na dzisiaj termin
jadę już dzisiaj do szpitala, bo rodzić będę w szpitalu oddalonym od mojego miejsca zamieszkania o jakieś 80km także już się dla spokoju ducha wolę położyć i czekać. Nie mam żadnych obajwów tzn. wczoraj zaczął mi twardnieć brzuch ale nie wiem czy to coś oznacza. Nie wiem czy wszystko spakowałam do szpitala. Mam lekkiego stresa. Pomimo braku obajwów mam przeczucie, że urodzę do niedzieli i mam w sobie taki spokoj wewnetrzny a przecież boję się porodu jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja mam..." trzymaj się :) Trzymamy za Ciebie kciuki :) Jak już będziesz po to daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×