Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość adominkowa
Jagódka dlaczego nie ślizgasz się po swoich "koleżankach" pod swoim nickiem tylko jako pomarańczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strata nie strata post musi byc, nawet o KUPIE!! Przeciez to naj naj temacik . ) co tam w ogole? Pora karmienia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. a u mnie znow pobudka o tej samej porze na pierdki tylko dzis juz nie idzie tak latwo ale dalej mam nadzieje ze usnie w lozeczku bez zabierania jej do nas do lozka. mam nadzieje ze dzis juz nie bedziecie tak cicho. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - moj teraz po cycu prze tez na pierdki. A o 2 po butli tego nie robil. To chyba taka pora, pewnie zaraz bedzie ryk i albo noszenie pomoze albo cyc w lozku. Zazwyczaj tak jak ty biore do lozka i ja spie a on ciumka. Czy wasze tez sie buntuja jak im ubieracie np kombinezon? Oj jak nie lubi zakladanie, a jak sie w nim znajdzie to nawet pasi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Moj synek tez nie lubi teraz ubierania bo nie dosc, ze kombinezon to pod spod jeszcze jakas cienka bluzeczka na body i sweterek lub polarek, na dworze przykrywam go jeszcze kocykiem. A Wy jak pod kombinezon ubieracie? Co do usypiania to sam nie potrafi, wieczorem zasypia mi podczzas karmienia i go odkladam do lozeczka. Ktoras pytala o ulewanie, byla przerwa a teraz znow zaczal ulewac po kazdym karmieniu, nawet jak odbije a w ogole to potrafi odbic kilka razy po jednym karmieniu, nawet godzine po. Po wieczornym nie ulewa. aha karmie poki co tylko piersia Tesciowa mam na szczescie w porzadku, bedzie zajmowac sie maluchem jak wroce do pracy,a tak to powiedziala, ze wtracac sie nie bedzie, ale jak bede potrzebowala pomocy to mam sie nie wstydzic tylko poprosic. A wady to kazdy jakies ma wiadomo, jak i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziezima
czemu się czepiasz Jagódki może to nie ona a może i ona ja też nie cierpię czytać Tymkowej(i pewnie wiele dziewczyn z forum) .Ona powinna sobie kupić psa a nie rodzić dziecko boszzzze jaka ona jest zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co pod kombinezon na spacer zakladam jeszcze grubszy sweterek, pod nim mala ma jeszcze bodziaka na dlugi rekaw. Przykrywam kocem, a jak wieje mocno to jescze zakladam ta "klape" od wozka na wierzch, nie wiem jak to sie nazywa:) Mam problem z tabletkami anty, recepte dostalam na azalie (karmie piersia) i mam brac od pierwszego dnia okresu. Pierwsze krwawienie po porodze dostalam po 8 tyg od porodu, wtedy tabletek nie zdazylam wziac, jeszcze jakos nie mialam do tego glowy:) Wiec czekam na nastepny okres, ktory wciaz nie nadchodzi, z tego co wiem, to normalne ze po porodzie nie jest jakos regularnie czasem z tymi krwawieniami, ale nie wiem ile bede czekac, a jak pare miesiecy to co? Zabezpieczac sie tabsami nie moge, a zajsc w ciaze tak? No i w ogole powatpiewam teraz czy to byl prawdziwy okres wtedy, bo krwawienie bylo naprawde bardzo znikome, takie plamienie male raczej, i to tylko przez 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a moja podlapala katar ode mnie i meczy sie od soboty. Wczoraj bylam u lekarza bo zaczela cos kaszlec a on na to ze jak nie ma goraczki (bo nie ma jak na razie) i duze pije to jest dobrze i trzeba czekac az samo przejdzie. Mowil zeby nawet woda morska nie psikac. Dostalam krople do nosa ale to na przypadek jakby jej nosek zatykalo albo jakby dostala zapalenia ucha (bo jak stwierdzil to moze sie nawet w ciagu godziny rozwinac). Dzisiaj spala z nami takze ledwo zyje bo co chwile sie budzila a ja cala noc czuwalam nad nia. A teraz sobie spi jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole tymkoa ktora
Się o wszystko pyta bo to normalne przy 1 dziecku, niż jagodke ktora się wymadrza i udaje że na wszystkim się zna a pierdoli od rzeczy! Jak ona jest kadrowa to ja jestem papiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa chyba ktoś cię nie lubi strasznie na tym forum :/ wkurza mnie jakaś flądra która się udziela nie proszona.Ja też ciagle pisałam o kupkach bo miałam problem to mnie czemu się nie czepniesz?? A po za tym to chyba normalne że jak kobieta zostaje mamą po raz pierwszy to nie wszystko musi wiedziec:P my tu wszyscy uwielbiamy tymkową i temat kupek:p no i właśnie co do kupek to u nas wczoraj były trzy i dzisiaj już jedna bez żadnych czopków bez niczego więc może wszystko się unormuje:) ale jak pomyślę że niedługo znowu czekają nas szczepienia:/ ciekawe ile ten mój brzdąc waży, bo przesypia do 10 h w nocy i wydaje mi się ciągle taki malutki chudziutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ile teraz twoja malutka zjada ściągniętego mleczka dziennie??? bo u mnie min 650 max 800 ml w ciągu dnia tylko i jeszcze ulewa sporo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas tez kupka byla dzisiaj:) jak wszyscy o kupkach to ja tez chce:) W koncu wbrew pozorom to wazna kwestia u naszych dzieci:) Tylko ze tez nasze kupki wciaz jakies inne sa, rzadsze, ostatnio jakby bardziej brazowawe niz zolte, i czasem bez drobinek. Niby wszedzie pisza ze kupki u dzieci na piersi powinny byc jak jajeczniczka, takie byly na poczatku, a teraz sie pozmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon dziorno ;) Hehe ktoś pisał, żeby nie uczyć noszenia ;) No ja Lenkę noszę, ale nie ma u nas problemu z odłożeniem i poleżeniem w leżaczku. Fakt woli zasypiać utulana, ale potrafi zasnąć obok, zależy. Lidkę też nosiłam, w chuście targałam i nie było problemu, że chce ciągle na rączki. Dzisiaj jest serdeczną, miłą dziewczynką, otwartą. Nie ma nic złego w noszeniu dziecka :) U nas git majonez ;) Chyba jakiś skok będzie bo mała dużo pije w nocy, znowu wróciły 4 karmienia :o I Coś mleczka mam mniej, to jakaś zmiana się szykuje. Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u nas kupka była :D Zielona :o Bo się wczoraj opiłam, jak bąk coli :o Mea culpa, wiem, ale jak się dossałam, to myślałam że w raju jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz na dzis dosc, wczoraj aniolek dzis diabolek czemu ona mi to robi. ja kombinezonu jeszcze nie uzywalam chodzimy jeszcze w cieplych pajacach i kocyk ale pogody nie da sie porownac do waszej. Co mnie denerwuje u tej pomaranczowej to to ze nie potrafi jej pod wlasnym nickiem napisac co o niej mysli tylko udaje mila. Ja jak mialam jej cos do powiedzenia ze zle robi z czopkami to napisalam to normalnie a nie jako anonim. Wiem ze nie kazda mnie tu nie lubi ja tez mam swoje opinie ale je normalnie wyrazam. Czemu nie wszyscy tak potrafia. po 2 o co chodzi z ta jagodka?przeciez dawno juz jej tu nie widzialam mt78 zycze zdrowia dla twojego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia3k ciężko jest mi powiedzieć ile ml wypija bo karmie ostatnio więcej bezpośrednio z piersi ;) ściagam na 1-2 karmienia... Jakoś nie mam czasu na ściąganie... Na pewno w każdym razie nie wypije więcej niż Twoja... Myśle że tyle mniej wiecej co Twoja... Co do kup to u nas dziś cisza... : / A co do grzechów to ja wczoraj zrobiłam wypaśny obiad sandaczyk z patelni, ziemniaczki smażone w piekarniku i sos czosnkowy - takiego miałam smaka... No i mała potem miała smaka żeby mi nakopać do tyłka: / Co do pomaranczek zaś - po co w ogóle odpisujecie? Niech sobie obrzucają nas błotem :) i tak będziemy o kupkach gadać ;) kupa to 1/3 życia niemowlaka ;) je, śpi i kupka :) to o czym mamy gadać jak nie o kupkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee dokladnie mam gdzies ze ktos mnie nie lubi, ojej poplacze sie normalnie, to straszne ze mnie ktos nie lubi, ja musze byc zawsze i wszedzie lubiana przeciez!!! Jejq spac przez to nie bede mogla.... ee jesli to jedyna rozrywka pewnych osob to niech smaruja po nas. Ja niby jestem zielona, i zgadza sie, z dnia na dzien ta zieleń blednie. Bo uczcy mnie wielu spraw moj synek, czego nie lubi, co mu sprawia przyjemnosc itd. Najwiecej wiadomosci wiadomo mam od was, internetowych qmpelek, i chwala wam za to ze jestescie. Kto pyta nie błądzi w koncu. A wiec KUPKI NIE BYŁO! heh ;)) Ale dzien sie nie skonczyl... Bylismy u lekarza, oj joj 1,5kg w miesiac przybiera, ale on w ogole grupy nie jest tylko mega cieeeezki. Tak jak mąz jak był mały ponoc... Ale zdrowiutko wyglada i usmiechal sie niesamowicie do lekarki. Zamowilismy w aptece szczepionke, drugą dawke i juz niedlugo bedą kuć. Troszke spacerku zaliczylismy i teraz zajmuje go na lezaczku zebym mogla chociaz jakis rosołek zrobic. ;) Ale pogoda miooooodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ja też na spacer ubieram body,frotowe rajstopki,cieńki sweterek,spodnie i kurtke bo kombinezon mamy bardzo ciepły i jeszcze troszke za duży.Do tego ciepły kocyk i pokrowiec z wózka.Co do kupek to mój dziś trzeci dzień bez, ale mam nadzieje, że dziś wkońcu zrobi.Zawsze robi co drugi dzień więc czekam.Kupilam dziś herbatke ułatwiającą trawienie tak dla odmiany,bo zawsze pije koperkową a może ta coś pomoże w sprawie kup.Pokarmu mam coraz mniej już sama nie wiem co robić,chciałabym jeszcze troszke pokarmić piersią.Ponawiam pytanko,ile wypijają mleka modyfikowanego wasze maleństwa?bo ja przeszłam na 180ml bo 150ml było mu za mało.A i chciałam kupić dziś kleik ale nie mogłam zdecydować czy ryżowy czy kukurydziany,poradżcie mi bo mam dylemat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 -ja to malo w butli daje bo pomiedzy cycusia, w ktorym takze coraz mniej. W butli 120ml daje 3razy na dobe. Jakos tak zapamietalam miarki z pudelka bebilonu, 2-3miesiac 120ml byli. A i tak przybiera jak dziki jedzac mniej. Nawet 90ml czasem dam. Jestem ciekawa ile karmien na dobe wam wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak to u Was z karmieniami? Ja małą na spacer jak jest w okolicach zera ubieram tak : body z długim rękawem, rajstopki, skarpetki, kombinezonik ( nie zimowy, taki cieplejszy pajac to jest, nie ocieplany w każdym razie ) i zawijam w 2 kocyki... "Klapy" z wózka jeszcze nie używałam... Musze jej poszukać bo gdzies ją schowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloooo!!!!! I'm baaack :P :classic_cool: Przepraszam za dłuuuuższą nieobecność.. dalej nie wyrabiam na zakrętach :o U nas generalnie ok, tylko ja jestem przeziębiona i Mała katar masakryczny ma (albo ode mnie złapała albo przesadziliśmy z niedzielnym spacerkiem). Na szczęście brak gorączki i innych atrakcji. Skórka dalej paskudna. W nast. tyg znów pędzę do alergologa bo u mnie w przychodni już mają mnie dość :o Miałam zacząć Nelkę odstawiać od cyca ale jeszcze trochę pociągnę.. szkoda mi :) Pewnie do Gwiazdki mi się zejdzie :) No właśnie.. za chwilę Święta :D Ale będziemy miały w tym roku Radochę.. z Dzieckiem nawet Gwiazdka nabiera nowego znaczenia :) Czytałam Wasze metody usypiania. Ja po kąpaniu z Małą kładę się na wyrku z cycem :P i zasypia, jak już twardo chrapie to do łóźeczka. Ehh tylko odstatnie 2 tyg przez to swędzenie jakieś takie.. no i czasem Niuńka śpi z nami - jakaś spokojniejsza jest. Nie chcę jej przyzwyczajać, ale czasem nie mam sumienia jej przekładać jak wreszcie zaśnie w tych męczarniach:( Lecę doprawić obiadek i wracam do kołowrotku. Ściskam Was mocno 👄 Poczytam więcej zaległości wieczorem 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pamiętacie nasze tabelki? Mam propozycję na nową :) ciągle się zastanawiam czy moja mala jest duza czy mala jak na swój wiek, gruba czy chuda... Może zrobimy Tabelke z wiekiem, waga i wzrostem naszych pociech i bedziemy ją aktualizowac co jakis czas? Jeśli macie ochote to ja zaczynam : Nick: wiek: waga: długoś TNKS. 12tyg. 5600. 64cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick: wiek: waga: długość: płeć TNKS. 12tyg. 5600. 64cm. Dziewczynka tymkowa 2m-ce,2tyg,2dni 7400, dł(?) Chłopiec oj nie mierzylismy go jeszcze... ;P poprawie to w przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka byliśmy dziś u lekarza bo mały ma atarek - na szczęście to tylko przezębiene ale szczepienie am sę przesunie :( ja pod kmbezon - body i bluzeczka obie z długim rękawem plus spodenki - to w te cieplejsze ostatnie dni ale jak zimniej to pod spdenki daje jeszcze śpiochy i jeszcze jedna bluzeczka lub sweterek. Płacz jest na etapie czapeczki i kombiezonu tzn takiego ciepłego pajacyka bo to nie typowy ciepły kombiezon dziś równo 3 miesiące od porodu a waga 5700 hjk33 ja zmieniłam ilość mleka ze 120 na 150 ale teraz pewno jakaś zmiana będzie - przez dokarmianie mały nie chce ssać piersi, obawiam się, że całkiem odrzuci :( a razie próbujemy jeszcze walczyć robiłyście już chrzciny? my plaujemy w grudniu. Może jakieś rady? :) Nick: wiek: waga: długość: płeć TNKS. 12tyg. 5600. 64cm. Dziewczynka tymkowa 2m-ce,2tyg,2dni 7400, dł(?) Chłopiec Mot 15 tyg, 5700, cm ?, chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............................wiek:...............waga:............... długość:............ płeć TNKS........................... 12tyg............. 5600................. 64cm................ Dziewczynka tymkowa......................11tyg.............. 7400,................ dł(?).................. Chłopiec Mot..............................15 tyg,............ 5700,................ cm ?................., chłopczyk Mam nadzieje że teraz będzie bardziej widoczne :P Tymkowa, przeliczyłam Cię na tygodnie;) sprawdz czy się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ;) Czytam Was regularnie ale nie mam co za bardzo pisać ;) malutka rośnie nic sobie nie robi z ortezy i uśmiecha się do wszystkich na około ;) Karmień mamy mało na dobę bo tylko 4 i zjada od 120ml do 180ml ale ładnie tyje wiec mam sie nie martwić ,u nas też jest długa przerwa nocna bo Martynka usypia ok 21.30 a budzi sie o 9 ,czasami martwie się że je za mało ale przecież jak by była głodna to na pewno dałaby znać ;) Do tabelki proponuję jeszcze dodać wagę przy narodzinach :) Tymkowa zmieniłam na tyg tylko nie wiem czy coś nie pokręciłam sprawdz ;) Nick: wiek: waga: długość: płeć : ( waga urodz): TNKS. 12tyg. 5600. 64cm Dziewczynka tymkowa 11 tyg 7400, dł(?) Chłopiec Mot 15 tyg, 5700, cm ?, chłopczyk As-80 13 tyg, 5600. 62cm. Dziewczynka (3180)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×