Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aga daj kaszke i obserwuj Pocahontas odnosze wrażenie że te krzesełka są wszystkie na 1 kopyto i różnia się tylko kolorami :O ja mam praktycznie takie samo ( bez płoz do bujania) firmy 4 baby i widze że przeplaciłam :+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak z apteki są woreczki dla chlopcow i dla dziewczynek, jest to badanie bezinwazyjne wiec jak chcesz być spokojna to możesz zrobic ;) 7 zl badanie + 50 gr woreczek ;) a jak się bardzo nie stresujesz to czekaj spokojnie do wizyty i podawaj kaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas- niezłe , ja mam podobne jakies firmy Arti ale dla mnie to za duzo koromosło. Nie byl mi w ogole potrzebny ten stolik i teraz chce kupic dla malutkiej takie zwykle krzeselko co cluzy tylko do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS kupiłam ten sinlac, drogie to jak cholera, ale mam nadzieję, że oki, piszą, że właśnie dobra jest jako pierwsza kaszka do wprowadzenia jesli karmi się piersią, jutro na drugie śniadanko mu podam najpierw pierś a później troszkę kaszki. Dziewczyny jak dajecie słoiczki to wystarcza Waszym maluchom ten mały?? Bo ja dziś dałam pierwszy raz dynię z ziemniakiem, tym razem słoiczkowa zupka i zjadł dwa całe! Wydaje mi się to strasznie dużo, ale generalnie to on cały czas zjada całą miseczkę zupki, więc to i tak wychodzi jakby dostawał aż dwa... zaczynam się nakręcać czy to nie za dużo... A ile owoców ze słoiczka zjadają Wasze dzieciaczki? Dajecie naraz cały ten mały słoiczek? Ja na początku dzieliłam na pół, ale dziś zjadł prawie cały... do tego pił bobo fruta i herbatkę no i oczywiście mleko, więc calkiem duzo wciągnął... Sluchajcie w ogóle to nie wiem jak z tymi owocami robić, ciągle mu daję jablko, ale kupiłam już inne, jabłko z gruszką, banany, jablko i winogrona, z kleikiem i malinami i coś tam jeszcze, tak myślę skoro one są dla dzieci po 4mcu a maly za tydzień kończy 6 m-cy to chyba można śmiało dawać co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jabi moja mała też zje spokojnie 2 słoiczki na obiad, albo 200 gr gęstej "mieszanki" - owoce np banan + jabłko + brzoskwinia z chrupkami kukurydzianymi... Gęste to jak gęsty kisiel a ona dziś zjadła całą miseczke - na bank ponad 200 gr... Czy za dużo? Hmmm... Ja małej daje... Jak skonczy jeden słoiczek i nie daje drugiego to jest awantura :P Co do sinlaca to może daj przed piersią bo po może nie chcieć jeść - wiesz... Nowy smak itp. A co do owoców, ja daje już wszystko... Cały miesiąc testowałam i dziś już mała je wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoja - mleczko enfamil ma dobry skład, wpływa na mózg i wzrok. My bylismy przez miesiac na tym mleku bo niestety dostawal zatwardzen. Nie wiele dzieci toleruje. A jest tez enfamil AR na ulewanie, Zeby dziecie nie ulewalo kupcie nutriton, bez recepty, zageszczacz, moje kolezanki stosuja u malych bo ulewaja. Moj tak zdeczko chusnie przy beknieciu, ale zeby tego nie robil dodaje dwie lyzecki kleiku kukurydzianego i nie ulewa juz. tansza wersja nutritonu to dla mnie :) My dzisiaj leniwa niedziela, spacery i lezenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks masz racje, dam mu przed piersia. Tymkowa u nas nutriton nic nie dal, wyrzucilam bo minal miesiac od otwarcia wiec juz i tak nie mozna bylo stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam dziś Młodemu robione przeze mnie jabłko+banan i nie bardzo wchodziło. Jabłko samo wchodzi, choć nie tak łatwo jak idealnie gładkie słoiczki. A z bananem konsystencja była zbyt grudkowata. Czy Wy jakoś inaczej robicie surowe owoce? Czy moje dziecię musi się po prostu przyzwyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiaczkowa
Misiaczkowa mogłabyś podać link do krzesełka, które masz? Kojarzę, że kiedyś Ty wklejałaś linka z takim krzesełkiem z regulowanym oparciem i podnóżkiem. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka - smialo dołączaj do nas na fb. A jesli chodzi o owoce to ja podaje gotowane i potem miksowane na papke, A skad bierzesz owocki? Banany takie marketowe? Nic malemu nie jest po nich? Bo jablka to mozna jeszcze od rolnika dostac gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa, owoce albo kupuję z warzywniaka, mam taki jeden świetny, albo organic, ekologicznie hodowane, ale nie z wielkich marketów typu Tesco, ale z małych "sieciowców" jak Waitrose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a widzialyscie taka maskotke smiesznie spiewajaca śpiewaki-słodziaki? Zastanawiam sie nad kupnem:) Chyba sama bardziej jestem zajarana nią niż moj syn bedzie hihih normalnie smiechowa jest:)) na youtube sa ich wykony ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moja mała zjada cały ten mały słoiczek ale często to jest już na siłe. więc jak napisałas ze dałąs 2 to ja bylam zszokowana ale skoro chciał tyle to widocznie chciał tyle zjeść. Mleczka z piersi też sobie sam miarkuje wkońcu. aga_jabi ja oglądałam też to Twoje krzesełko ale ostatecznie wybrałam chicco bo miałam na niego promocje. jak ja robie jabłko z bananem to też zrobiłam takie gładkie jak ze słoiczka robiłam w urządzeniu wielofunkcyjnym i obiadki wychodza mi piekne. Katienka Waitrose powiadasz? mam kolezanke tam? myślisz ze mają lepsze bo drozsze? to się mylisz... przynajmniej w tym sklepie co moja kumpela pracuje tak nie jest. Naopowiadała mi już o ich polityce tzn polityce tego sklepu i znienawidziłam Waitrose i John Lewis oba działaja podobnie kasiore trzepią na ludzkiej głupocie. Działają jak inne znane marki Adidas itp markowe nie zawsze jak dla mnie znaczy lepsze. u mnie też leniwa niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no to burzysz moje zludzenia... Nie ze drozsze, ale ze duzy wybor. Nie do konca wierze w organic w Tesco, a tam myslalam, ze moge wierzyc... No to od jutra zostaje moj ulubiony warzywniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te maskotki: http://www.youtube.com/watch?v=6sdfEn0Cemc&feature=related A mój Antoś nie chce jeść moich obiadków :( tylko te ze słoika. Te kupne są idealnie zmiksowane, moje niestety nie. Mam nadzieję, ze o to chodzi. Mam mikser z taką końcówką blendującą a jeszcze przetarłam wszystko przez sito. I nic to nie dało. Nie chciał jeść. będę dalej próbować. TNKS pytałaś o becikowe. Od stycznia musisz mieć zaświadczenie od gina, ze byłaś pod opieką ginekologa przed 10 tygodniem ciąży. Do tego wniosek z MOPS-u i akt urodzenia. Ja po tygodniu już otrzymałam pieniążki. Wniosek taki musisz chyba złożyć zanim dziecko skończy rok. Ale lepiej dopytaj się w MOPS-ie. Przygotuj się na kolejki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka...o rany....ale z przejeciem sluchalam. straszne... matka w panice. O rany, brawo dla dyzurnego za zachowanie zimnej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie ogladałam tv. ale fakt faktem nie pamietam nic z pierwszej pomocy miałam w szkole średniej czyli hen hen temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najgorsze ze...mowi ze wymiotowalo i biegunke mialo dziecko. a potem ze nic nie jadlo... niestety niewiedza matki tez sie przyczynila troche do tej tragefii bo go nie zapychala jedzonkiem przy biegunce i nie poila. Nie wiem czemu tego nie wiedziala.... uniknela by tego stresu... ale sie dobrze skonczylo na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja z doswiadczenia pamietam jak synek byl mały mialam tylko taki reczny blender i tez nie moglam nim zmiksowac na papke wiec kupowalam sloiki głownie. Teraz postanowilam zaopatrzyc sie w dobry blender, z duza miską i duzym nożem, lekko naciskam przez chwile i mam idealna papke, jak chce miec wieksze kawalki to krocej naciskam. Polecam Ci jezeli chcesz robic obiadki sama a warto na pewno i na pewno trzeba dac małemu kilka dni na przyzwyczajenie sie do nowego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka kupila ten z lidla blender, jakos daje rade mowi ;) Ja wszystko robie w thermomix bo to sieka, gotuje ,wyrabia, miesza ;) wspaniale urzadzenie. ale pikna pogoda byla, dluuugo na spacerku bylismy. Jutro tez zamierzam sie ruszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zamierzam sie gdzis jutro ruszyc bo dzis przetrolilismy w domu a pozniej na obiad do siostry poszlismy bo jej potomek dzis swietował 1 urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady Ania ja mam taki domowy robot wielofunkcyjny i jest super papka idealna jak ze słoiczka, tylko najgorsze jest to ze na małych ilościach nie daje rady trzeba troszke upychac ale jak gotuje na 3-4 dni to jest ok ta rozmowa niesmawita - medal za zimna krew dla dyspozytora i utrzymywanie kontaktu z rodzina i potrzymywaniu na duchu. katienka niestety dzis każdy liczy na kase ja zaopatruje sie na oko w różnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za porady odnosnie krzeselka. Poczytalam dzis rozne fora.i wiem jakiego szukac krzeselka.. Tamte chyba sa sttasznie duze. Kacper dzisiaj jadl zupke mojej.produkcji i mega mu smakowala,zjadl 2.razy wieksza.porcje,az sie zaczynalam obawiac czy go brzuszek nie rozboli. Oczka dzis.mi sie.same.zamykaja. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecny zespół "DŻEM" zagra w poniedziałek w mojej Gdyni ;) Ale nie mam mozliwosci pojscia i tak... :( Moj tatko ich uwielbia, nawet w obecnym składzie wiec pewnie bym my towarzyszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×