Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dziewczyny z niemiec moze Wy mi rozszyfrujecie jak ja mam robić kaszki alnatury? nie moge rozszyfrowac, ktory przepis jest na mleko modyfikowane, nie wiem jak w tlumacza umlauty wrzucic czy na 150 ml mleka modyfikowanego 5 lyzek stolowych? czy na 200 ml 6 lyzek?? mam owsiana i jaglana jakbyco... z gory dzieki za odp. a moze Ty tnks mi cos podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jabi ja robilam tak - 100 ml mojego mleka + 100 ml owocow że zbozami + kaszki - daj albo 100 ml mleka modyfikowanego ( przygotowanego wg przepisu), albo zrob na wiekszej ilosci mleka, ale mleko zrob tak jak podaja na mleku, a do tego kaszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobię w takim razie na 150 ml mleka dodam 5-6 lyzek kaszki ok idzemy kapac malucha, jak Ci sie uda tnks to wyslij w innym formacie, nie moge tego otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, Pocahontas, Ciotka Julia - najlepszego dla chlopakow! Aga Jabi - co do przygotowania alnatury to sa wg opakowania dwie mozliwosci 200ml (woda,mleko,herbata)/20g(okolo6lyzek) lub 130ml wody / 40g (okolo 5 lyzek). zalezy ktora masz kaszke. swoja droga 20g-6lyzek a 40g-5lyzek troche dziwne, ale moze proszek inny bo te drugie to tylko na wodzie mozna. Tymkowa--witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa, Aga_jabi dzięki za fotki:) Super chłopaki:) Wysłałam Wam zdjęcia mojej pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya po przerwie MT-78 :) amber;) córcia Twoja normalnie może konkurować z moim synkiem na czuprynki ;):) Godna rywalka, a takich tu mało ;):) I zaczynam sie zastanawiac czy nie mają jakichs wspolnych genow hihih;):) bo widze duze wzajemne podobieństwo z bużkach naszych pociech ;):):) Moze Tobie sie to nie rzucilo w oczy ale mnie strasznie hehe;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehehe Tymkowa, racja, bo ze wszystkich dzieciaczków nasze jakoś najbardziej do siebie podobne:) Może to przez te czupryny:) Chociaż moja zmienia się na blond:) Przypomniało mi sie jak TNKS widziała podobieństwo swojej Kalinki i Nastki _Agi_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatecznie TNKS rozmyśliła sie z tego podobieństwa ;) amber pokaz no te włoski :) apozyczka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ - wyslalam moje fotki, bo wczesniej jakos twoj e-mail nie wpadl mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheh _Aga_ pamiętam, pamiętam:) Wysłałam Ci fotki, poproszę o fotki Nastki:) (normalnie coraz bardziej mi się to imię podoba:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko! No w koncu mam chwile czasu na napisanie! Jak pogoda to zaraz tylko na dworze chce sie siedziec, dzis bylo 16 stopni ale na wieczor pogoda sie schrzanila i zaczelo padac wiec jutro tez pewnie powtorka z rozrywki. tymkowa mi tez od razu rzucilo sie w oczy podobieństwo miedzy nikolka a tymkiem, cos w tym jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks, ciotka- jak małe bin ladenki? poszły juz spac? Moja gocha wyjatkowo grzeczna ostatnio. Przed 20 poszla spac a ja jeszcze kapiel sobe zaliczylam i w koncu odpoczynek:) vilia- odezwij sie, jak Bartuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokolei: MT twoja starsza cora najladniejsza z towarzystwa i mowie to powaznie, super włosy ktore wymagaja duzo pracy z tego co wiem ja zawsze o takich marzyłam bo sama mam kołki proste. młodsza córa jest podobna do mojej tylko kolor oczu sie rozni(czyli jest śliczna), mam bardzo podobne zdiecie Nastki, jakbys zobaczyła powiedziałabys to samo. pamietam jak pisałas ze mała ci rosnie wszerz nie wzdłuz ale na tym pierwszym zdjeciu juz wyglada ślicznie nie widac tej wagi. co do amber to faktycznie włosy przykuwają uwage przyznaj sie ze to perułka, masz już co czesać, na jednym ze zdjęc wygląda jakby była po wizycie u fryzjera. hehe zoja gratuluje postepów małej 🌻 ja tam do swojej juz niemam siły wszedzie mi staje :/ nie moge usiedziec nawet 10sekund bo ona jak nie przy oknie na ogród to przy ławie albo przy regale wszedzie :/ masakre mam w domu kolana mnie bolą......... co ją połoze to ona wraca jak bumerang... ok lece bo juz stoi mi przy lawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa ty to lepiej sprawdz te delegacje meza?? moze faktycznie cos w tym jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam stronke to moge leciec, dziewczyny sprawdzcie poczte! moze nie zdjecia ale tez cos ciekawego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ no nie moge jak Nastka zasuwa, ja sobie mysle zaniedlugo bedzie wstawac a ta przy oknie raz dwa i stoi. no to juz nie dlugo bedziesz biegala za nia. zawsze to lepiej na dwoch nogach:) twoja corcia chyba najbardziej mobilna na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78 ten filmik jest z zeszłego tygodnia dzis aby wstac przy oknie zajmuje jej max 5 sekund a podziw to wogole ma od nas za wstawanie przy ławie moze jutro nakrece to wam pokaze moja kochana mała wyscigówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... TNKS, wyrażam zgodę na przesłanie fotek Bartoliniego :) ale też chcę fotki Tymkowej z małym :) I stare Twoje z Kalinką :D TNKS, widzę, ze Bin LAden porzucony to i u Ciebie humor lepszy ;) Dobrze, dobrze :) Ja nieco też odetchnęłam, choć mogłoby być lepiej. Mały w nocy gorączkowałi troszę kaszel miał. W dzień cisza. Byliśmy u pediatry i okazało się, ze to jakaś infekcja gardła. Dostaliśmy leki - na razie bez antybiotyku. Jak u HJK - do obserwacji.W pt na kontrolę o ile nic do jutra nowego się nie wydarzy. A mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej, bo chyba sama pojadę nad to morze do psychiatryka na wakacje ;) Ja SInlac też na mleku moim robię. Dziś mały zjadł już go trochę więcej (dodałam banany) - całe 80 ml:D No i wieczorem zjadł kolację nie na śpiocha :D JAk się rzucił na butelkę to w szoku byłam :D Może pomogło to 'psikadło' do gardła. Zapsikałammu jakieś 20 minut wcześniej. Trzymajcie kciuki, zeby się cholerstwo nie rozwinęło, bo naprawdę wzystkie kłaki sobie z głowy powyrywam....Od tygodnia ciągle coś... TNKS,mnie kuszą z allegro herbatki i soczki różne (m.in.te z różnych kolorów owoców) - zamawiałaś je? Zadowolona jesteś? KAszki też mnie kuszą :D JAk już raczej wiadomo, ze te zmiany to nie skaza to mnie nęci by takie ciekawe mleczne pokupić :) LAdy, jeep w terenie wypróbowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia musze zauwazyc ze ja nie dostalam zdjecia z Tobą w tle! Poprosze ładnie:D i stare tnks tyz poprosze:D oczywiscie wysle cosik od siebie:) jeep wyprobowany w kazdym terenie:D za kazdym razem nie moge sie nadziwic ze jest taki wspaniały:D:D TNKS_ dzięki wielka kobieto! za kazdym razem tez mysle sobie ze gdyby nie Ty to bym tego nie doświadczyła!!D:D:D Stawiam winko albo jakies dobre drineczki! Kiedy sie umawiamy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł No i jednak u mojej córci ta gorączka to była 3 dniówka :( dziś dostała wysypkę. Padam dziś na pysk a do tego pęka mi głowa. Jednak praca na dwóch etatach ( dom+praca) to jest mega wysiłek :) amber - ja równiez poproszę zdjęcia twojej córci :) prześlę oczywiście zdjecia mojej pyzy Martyśki. kewior29@wp.pl Dziewczyny czy wy też tak macie że jak zachwalacie swoje dzieci to działa to na przekór? bo u mniej jest tak że jak powiem że Martynka jest grzeczna to następnego dnia pokazuje rogi :) jak się cieszę że ładnie zjada obiadek to kolejnego dnia niechce nawet patrzeć na miseczke z zupką. A najlepsze było jak mówiłam mamie ze Martynka po zmianie mleka robi piękne kupki i co??? za dwa dni miała biegunkę hehe . Kurde niewiem czemu tak sie dzieje. Ja już sie boje cokolwiek powiedzieć o tej mojej córci. Chyba w poniedziałek Wam pisałam ze niunia miała normalną temperaturę w dzień a już wieczorem tak gwałtownie skoczyła do 38,2. Spadam dziewczyny bo już oczy prawie same mi się zamykają :) oczywiście mam pare stron do nadrobienia ale to może jutro. Pozdrawiam i miłego wieczorku oraz spokojnej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia - zdrówka życzę synusiowi. Ja ostatnie 2 tyg miałam mega stresujące przez to moje dziecie. Też ciągle coś się działo. A to kaszel, a to bieginka no i na koniec gorączka. My to się mamy z tymi naszymi dzieciaczkami. Ale wszystkim naszym pociechom życzę dużo zdrówka . Oby jak najmniej chorowały albo i wcale :) Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula, no z tymi dziećmi tak niestety jest. Oby to wszystko szybko minęło. Z drugiej strony - przed chorobami się nie ustrzeżemy niestety... Lady, zdjęcie poszło :) Też nie mam raczej zdjęć z małym, bo ja mu cykam fotki. A M jak weźmie aparat i chce nam zrobić zdjęcie to ja...albo jestem w piżamie, albo po całym dniu zjechana na maksa ;) Także nie wystrasz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, TNKS jak masz vilii maila to podeslij jej moje focie, a mi podeslij jej synalka. Dziex. Qrde ale nudno mi no, ogladam ycd ale....za duzo energi mam, cos bym porobila.. wypilam piwko i wcale nie zamulilam. hm... chyba zjem berlinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×