Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

no dobra, wyslałam:D cioteczko napisz co tam w sprawie tego chlopczyka bo czesto o tym mysle TNKS- ja nie wiem czego panikujesz... lup klatke i oswoj myszkę:D:D Ja tam nie boje sie tych zyjatek. Jak bylam dzieckiem to mialam nawet kupilam sobie myszke z zoologicznym:D:D A koty to prawdfa, sa takie nazarte i rozpaskudzone teraz ze nie chce im sie nawet na myszki zapolowac, ale za to przynajmniej moj ptaszki rozne przynosi zeby sie pochwalić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi ja znam dziecko ktore tez nie pilo mleka po tym jak ozstalo odstawione od piersi, chlopczyk mial skaze bialkowa i jak mama musiala wrocic do pracy to odstawila go od piersi, mały nie chcial nic innego pic. Tez gdzies w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa ja sie strasznie martwilam go gosiunia tez miala straszny katar, zielony cieknący , dawalam jej nasivin dla dzieci niby od roku, frida i sól nic nie pomagały. Te kropelki troche przepychaly nosek ale w ogole nie wysuszały. POLECAM na 100% , katarek na szczescie przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeech net przejrzany , ide troche posprzatac i prasowanie zalega:O vilia odezwij sie jak Bartolini??? jeszcze tu wróce!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Mojej córci już wysypka na całe szczęście zanika. Ale tak jak synek aga-jabi strzela fochy na mleko. Zaciska usteczka i koniec z picia mleka. Ale inne posiłki wcina. dziadku - współczuje przeżyć szpitalnych ....ale życze dużo zdrówka i pozdrawiam :) aga15510 - niania składkę zdrowotną opłaca sama a resztę opłaca zus. Ty żadnych dodatkowych kosztów nie ponosisz :) niewiem natomiast jak to jest z zasiłkiem dla bezrobotnych Lecę wkońcu coś porobić w chacie na święta a mam takiego lenia jak wracam z pracy że szok ....no ale ogarnąć i upichcić troszke trzeba Pozdrawiam :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle napisałam o tej składce zdrowotnej - tą składkę finansuje niania a opłaca rodzic jak płatnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo to ostatnio nie wiem bo mama małego tylko pisze a ja nie chce byc nachalna i dzwonic non stop, z pozytywów to chyba nie jest rak. ale wada wrodzona ( az dziwne do tej pory niewidzialna przez lekarzy) nie mniej jednak 3/4 organu trzeba usunąć dokładnie nie wiem czy to jest w ogóle realne teraz czekaja na wyniki biopsji zeby w koncu obrac "oficjalną" diagnozę.:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka przybij piątkę:-D tez nienawidzę świąt, nie wyrabiam się po prostu co powoduje u mnie mega frustrację.tym bardziej że sprzątam hymm...bardzo pedantycznie. mały jest bardzo absorbujacy w związku z czym miotam się np miedzy nim a myciem łazienki:-((( po południu jak m moze mnie juz zmienic to jestem juz zmęczona. kiedys nie rozumiałam wyjazdów na świeta np w góry ale teraz rozumiem i co wiecej nastepne święta bedą na pewno wyjazdowe tym bardziej ze mały będzie większy . rodzina na pewno sie obrazi ale mam to w dupie. moje zdrowie psychiczne jest wazniejsze. TNKS mucha u mnie obudziła się juz w lutym. ale krótki miała żywot:-P co do myszy to ze jej nie widac to nie znaczy ze jej nie ma. ja mam fobie otwierania całego domu łącznie z drzwiami jak jest ciepło i to jest błąd bo z koncem lata te gadziny się garną do chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Babuszki ;) Miałam straszny dzień ,dużo zaplanowałam ,mało zrobiłam Martyś prawie cały dzień się przedarła wiec stwierdziłam że Bin Laden od TNKS przeprowadził się do mnie,no tragedyja ale jest wytłumaczeni ponieważ wieczorem odkryłam,że mamy PIERWSZEGO ZĄBKA dolną jedyneczkę!!!! DJ ściskam mocno oby nigdy więcej takich przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as80 no dzielnka martynka! Gratulujemy pieknego ząbka!! tnks- u mnie muchy to tez plaga jak tylko sie cieplo zrobi, nienawidze ich😠 na razie cisza bo zimno:) ciotka- ja tez co roku powtarzam ze w świeta wyjezdzamy ale im blizej tym jakos temat upada:O i nie mozemy sie zorganizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje ratunku!!! Chrzciny w niedziele,a ja mam zrobione tylko śledzie,na szczęście jutro przychodzi kuzynka to razem coś ogarniemy,mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieqczyny widze,ze dzieciaczki daja popalic niektorym. Najgorsze w tym wszystkim jest to,ze my ich nie rozumiemy w 100%,a tak to by bylo o wiele latwiej. Kurczaki ja tez zawsze przed swietami mam stresa ze nie zdaze ze sprzataniem. I powiem.wam cos -pier..le nie sprzatam generalnie, tylko jak na noedziele. Dzisiaj wszystko mnie wkurzalo a najbardziej M,a to przez te swieta. Tez macie czasami uczucie,ze nikt was nie rozumie,waszej wizji swiatecznej? Jutro swiecenie jajeczek-Oliwia juz nie moze sie doczekac. A i goraczka u malego zniknela po wizycie u pediatry. Dziwne zjawisko ale mi sie podoba hihihehe. Mam nadzieje ze w nocy nie wroci goraczka. As80 -na ile osob robisz impreze? U nas zawsze sprawdzaja sie palki,udka,skrzydelka z kurczaka przyprawione i obsmarzone,lub pieczone. Mozesz jeszcze zrobic salatki, mielone pieczaarkami, kupne flaczki i rzeberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Hej dziewczyny, jestem u mamy i net mam tylko w komórce, wiec bede podczytywać. Wikula dzięki za link. TNKS przyszła taka paniusia, która niezbyt sie interesowała sie Antosiem. Tak więc zostaje Nam bratowa męża. As witajcie wśród gryzoni. A dla wszystkich zdrowych i wesołych świat. Ja po świętach wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka u mnie jedna się obudziła ( mucha) ale byla tak senna, że ja-brutal przykryłam ją kieliszkiem i patrzyłam jak zdycha :D w ramach zemsty zjawiły się 3 następne :o 2 na dole i jedna w sypialni :o ochujeć można! Dobrze, że to nie rak!!! Dobrze, że coś już wiadomo i że do przodu idziecie ;) Lady u mnie latem jest masakra z muchami :o w ciąży gazetą w kuchni tłukłam to potrafiłam jednego dnia zabić ich 200!!! Drugie tyle latało:o na przeciw mamy gospodarstwo i myśle z2 to stąd :o a po powodziach to już masakre tu mieliśmy :o Aga 15510 no to faktycznie dupa a nie niania skoro małym nie zainteresowana :o As gratuluje ząbka! To kto jeszcze został? Ja, vilia i jeszcze ktoś? Vilia co u Was? A my wróciliśmy ze smyka :p mała dostała już prezenty na zajączka i są bardzoooo udane :D dostała komóre - sama sobie model wybrała i całą droge się do niej cieszyła :D i taką kule z vtech'a zajebista jest! Gada, spiewa, udaje zwierzatka, swieci się, wibruje i sama zapyla po podlodze :D mala byla spiaca ale jak ja rozpakowalam (kule) to od razu się ożywiła ehehhehe :D ja to nie mogę do smyka wchodzić :o a co gorsza obok smyka jest empik :o - nawet nie pytajcie :o Aga_jabi patrzylam już w tesco, w carefourze i na allegro za mlekiem hipp bio 2 ha i nigdzie go nie ma :o masakra jakas :o mleko widmo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co do świąt to ja to mam wszystko tym razem centralnie w dupie :D co roku organizowałam święta u siebie ( u nas ) co roku miałam pełną chate i generalnie wszyscy przychodzili na gotowe... A ja sprzątałam, stroiłam, robiłam dla wszystkich prezenty - starałam się!!! Gotowalam , piekłam ciasteczka czy babki i 3 dni z rzędu gościłam 15 osób... Tym razem powiedzieliśmy że wyjezdzamy :D nawet byl taki plan :p ale pogoda do dupy to bez sensu jechac i w hotelu siedziec gdzies - także zrobie święta w domu, ale zrobie je dla naszej 3 i gosci nie chcę widziec :D ustalilam z m menu i luzik :D As czego Ci brakuje? Pomyslu na cieple na zimne, slodkie? Mow to podpowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - ja też nie robię generalnych porządków bo niemam na to siły i chęci. Poprostu posprzatam tak jak to zawsze robie w weekend. A jeżeli chodzi o święcenie jajek to moja córcia już dziś stroiła koszyczek i namówiła mnie żebysmy malowały jajka :) Dobrze,że goraczka u synka minęła i oby nie powróciła w nocy :) Ja ostatnie dwa tyg. mam wyciągniete z życiorysu... przez zmaganie się najpierw z kaszlem u małej , potem biegunką a na koniec 3 dniówką ....MASAKRA no ale nikt nie powiedział ze będzie lekko :)))))) TNKS a u nas niedawno komar się obudził ... no i długo nie pożył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula!!! Komara też mieliśmy,,, chwile :) A co do porządków to ja nigdy nie dziczeje ;) robie co trza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej ;) Lady dawaj przepis na śledzie!!! A co do myszki, ja nie panikuje :) też miałam w domu myszki z zoologicznego, miałam rybki, ptaki, psy, pająka , żółwie i co się tylko da... ALE, ta mysz jest dzika, brudna i na bank niesie ze sobą jakieś choróbsko więc wolałabym żeby mała się z nią nie zaprzyjaznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa .... zapomniałam Wam sie pochwalić że nauczyłam Martynke robić kosi kosi. Więc teraz jak cokolwiek jej śpiewam to odrazu klaszcze. Ale najbardziej się zaciesza jak słyszy piosenkę kosi kosi łapci.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka- no to gdzie jadymy na kolejne święta?:) U mnie jajka w kolorowych folijkach w tym roku, nie chciało mi się bawić barwnikami ani cebulą, gotowe do poświęceń:-) jutro ino koszyki muszkieterom dwóm przyodzieję w cóś i popędzimy tłumnie do kościoła. A potem upiekę muffinki i sernik. I wsjo. Padam na ryjsona, mój stary na browca do sąsiada polazł, a my z Mikim Shreka zobaczyli i razem śpimy dziś. I się pochwalę, ze od stycznia, gdzie miesiąc diety, potem zaś nie, teraz znów trochę ale bez przeginania i mam -8kg. i tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim weołych Świąt, ściskam mocno w pasie. ciao!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :) Oczywiście dzień było do doopy, więc i się nie odzywałam :o Miałam piękne plany na wyjście do fryzjera przed powrotem do pracy i pojechać na zakupy :) I tak się cieszyłam,że chyba od tygodnia o niczym innym nie mówiłam. No i jak wczoraj pisałam M dostał wczoraj jelitówki - myślałam, ze mu przejdzie i...się pomyliłam. Dziś leżał "martwym bykiem" z gorączką 39 stopni. Sama zapylałam z małym na kontrolę do pediatry. Mały z gardłem niby deczkę lepiej, ale ma katar i kaszel :o Musimy zakupić inhalator (to tak a propos tematu :) ) i dawać 1/2 ampułki soli fizjologicznej 5 ml. Pediatra poleciłą nam wypożyczyć taki inhalator, ale się nie opłaca. Byłam niedawno w aptece ale nie mieli akurat na stanie inhalatorów. Jutro muszę się przejść do innej i zapytać. Jak małemu się pogorszy to mamy mu dać antybiotyk, a jeśli nie będzie gorzej to się wstrzymać. Zobaczymy, jak mu nie będzie jutro lepiej z tym katarem to pobiegnę w ndz. po ten NAsivin. Wyczytałam, ze jest Nasivin Soft w sprayu 0,01% dla niemowląt od 3 m.ż. Amber, mam nadzieję,ze małemu równie szybko przejdzie ten ból gardła co Twojej Nikolce :) Lady, super MAłgosia wygląda w tych czapkach :D i widać, ze jej smakuje ;) Ja jestem zadowolona z tych czapek. Ładne i wygodne :) Ja mleko Hippa HA widziałam u nas w Realu i Rossmannie (co mnie akurat zaskoczyło). A tak a propos mleka to my jeszcze na Bebilonie Pepti. Byłam wykupić jedną puchę w aptece, a że było to już po 21ej to poszłam do apteki całodobowej, bo ta koło mnie była nieczynna i...Tam zapłaciłam 11 zł a koło mnie 21 zł. O co kaman? Tak samo wypisana recepta... Ja od jutra kończę dietę bezmleczną :D :D :D :D I mam obserwować małego. Po 2 dniach mam jego przestawić na HA (polecacie ten Hipp??). I zobaczyć czy coś się dzieje. Jak nie to wprowadzać powoli kaszki mleczne. Trzymajcie kciuki, zeby było OK:) ciotka julia, toż to Ty normalnie znawczyni "myszów" jesteś :P lady, śledzie w pomidorach :) Dawaj przepis :) As- czego nie masz zrobionego? Pisz to zrobię i odbierzesz jutro wieczorem w Łodzi :) Co, ja nie pomogę??? Pomogę :D TNKS, HJK ma jeszcze bezzębne dziecię :) COś czuję, ze my zostaniemy sami z brakiem zębów ;) bo u nas coś się nie zapowiada, zeby miały iść. Tzn. idą wg mnie już kilka miesięcy :P monisiaczek, my się zastanawialiśmy nad Maxi Cosi Tobi i Romer King Plus. I chyba wygra Romer, ze względu,ze jest większy - szerszy przede wszystkim od Tobi. Mój brat dla bratanka ma Tobi (mały ma 2 lata i 13 kg) i zaczyna mu być ciasno w Tobi :o Szczególnie w kurtce... aga_jabi, mnie też dziś pediatra mówiła, ze niektóre dzieci przestają pić mleko wcześnie. Choć ona tego nie pochwala, bo powinno choć trochę. Szczególnie do roku życia. Ale nie polecała wciskania na siłę, bo dziecię się w ogóle zrazi... Jeśli mały ma mleko w kaszkach to nie jest źle. Przeczekaj, może mu apetyt na mleko niebawem wróci. Co do świąt...Ja się dowiedziałam,ze teściowie do nas zjadą w ndz. A ja nawet zakupów na razie nie zrobiłam. W lodówce mam dżem wiśniowy i truskawkowy, Delmę bezmleczną, wędlinę, żółty ser i 4 jajka :D No i colę :D całe 2 litry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- ale będzie walka o tą stronkę :p vilia - szybkiego powrotu do zdrowia syneczkowi życzę :) nam lekarka ostatnio na gardełko kazała dawać tantum verde. Pomogło :) a nasivin też jest skuteczna na katar. Napewno będzie dobrze i nie trzeba będzie podac antybiotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny wspolczuje wam tych przezyc i złych humorów dzieciaczków wiem jak to może umęczyć a jeszcze praca dom gotowanie sprzatanie itp porażka wieć vilia nie łam się mam nadzieje ze Bartus niedługo sie lepiej poczuje. ja mam mnóstwo zabawek z vtecha ale małej juz sie znudziły bawi sie nimi pare dni i trzeba nastepną ale z racji tego ze nie mam gdzie tego trzymac nie kupuje narazie nastepnych. Nie nawidze much i komarów strasznie sie ciesze ze w Anglii tego niema!!!! uwielbiam to w tym kraju lato wieczorem bez komarów cud miód. aga stronka - www.amazon.co.uk dziadek przyłączam sie do pytan TNKS zdradz nam co sie stało moja też lubi sie przewracać :( niestety aga co do mleczka sprobuj robic mleczko i dac na przyklad lyzeczke kaszki aby tylko miało posmak jakis owocowy. albo sprobuj mleko z kartonu tylko niewielka ilosc! pamietam ze ktoras tak swoje karmiła ale nie chce mi sie szukac przez 500stron ktora to, zapamietałam bo sama jeszcze jej pisalam ze nie wolno do 3 roku a ona ze to uzgodnione z pediatra było. obiecuje ze 666 bedzie moja :) tylko kurde ja z komorki nie moge pisac! ale sprobuje :D pamietam o zdjeciach postaram sie jutro wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam pisac pierwsza :) czy ostatnia :) nigdy nie byłam pierwsza bo ja spioch wiec załuzmy ze teraz to pierwsza jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga witam wszystkie mamusie z dzieciaczkami i tatusiami. Zycze wesolych,spokojnych i smacznych swiat Wielkanocnych. Ja uciekam do kuchni jajeczka gotowac i serniczek robic. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie❤️ historia przydarzyła się Bronkowi:O, a temp gwałtownie urosła z powodu zapalenia gardła:O Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wesołych Świąt:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ idziemy zaraz świecic jajeczka:) sprzedaje przepis na sledziki: 3 srednie cebule, pokroić w półplasterki, zeszklić na patelni Słoiczek pomidorow suszonych z oleju ziolowym Baresa z lidla kroje na małe kawałeczki i dodaje do zeszklonej cebuli. Dwie papryczki chili marynowane w male kawaleczki śledzie sloik 0,5 litra wiejskie. Kroje w kawaleczki i dodaje ta cebule z pomidorami. polecam sa przepyszne Lece, bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×