Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mt-78 kaszka hirse, owsiana a druga jaglana. Poki co bede robic ta owsiana bo jest bez glutenu. A moge na 150 ml mleka modyfikowanego dac 5-6 lyzek tej kaszki? Tnks przypomnij please jak otworzyc zdjecia od Ciebie???? A moze wyslesz w innym formacie? Niestety nie udalo mi sie zobaczyc jeszcze fotek Kalinki. Amber sliczna coreczka, a jakie Ty masz piekne wlosy, dokladnie jak dziewczyny mowia jak peruka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi - te kaszki maja na opakowaniu z prawej strony napisane na takim pomaranczowym (milchfrei,ungesust)lub niebieskim(wasser zubereitung) polu w ksztalcie serduszka. i te niebieskie sa na wodzie 130ml. pomaranczowe na roznych plynach jak woda, mleko, herbata 200ml. mam nadzieje ze mnie zrozumialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robie kaszke to wsypuje proszek na oko, nie odmierzam lyzka. i potem wody dolewam tez na oko. patrze na konsystencje czy mi pasuje. ale ja robie geste kaszki.do miseczki nie do butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt-78 ja mam milchfrei und ungesust, czyli moge ja przygotowac na mm? Kurde w opisie aukcji bylo napisane,ze tak. Ja tez robie geste do miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ok juz chyba rozumiem, pomaranczowe mozna robic powiedzmy na wszystkim, a niebieskie tylko na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia dzięki:D tnks miala racje:D ładna kobietka z Ciebie :) miło Cie zobaczyc:) Oki, jak obiecalam tak robie, wysylam od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS udało mi się otworzyć, przez stronę winmaildat.com. Słodka ta Twoja kruszynka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh dziewczyny prosze mi tu nie łączyć podobieństwa Nikoli i Tymcia z delagacjami męża Tymkowej:P Vilia trzymam kciuki za gardełko. Będzie dobrze, u nas też Nikolka miała zapalenie gardełka po trzydniówce, ale psikaliśmy hascoseptem i przeszło:) Aga jabi dzięki:) Włosy moje, zadna peruka:) Nikola ma włosy po mnie i po m:) On też ma gęste włosy:) Kiedyś sie ze mnie śmiali znajomi że mam kask na głowie jak miałam krótsze włosy:) Nie dość, że gęste to jeszcze grube, takie sztywne. Ach jak ja też marzyłam kiedyś o kręconych włosach, ale nawet jak kręciłam, to były loki.... przez godzinę:o Wikula 33 wysłałam Ci fotki:) Czekam na zwrotke:) Lady uff wreszcie ładna pogoda w tym lubelskim:) U nas na szczecie nie padało i oby nie padało w nocy bo m się załamie:) Cały wieczór mył i pastował samochód:) Słodko u nas bo nasze maluszki to same słodziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Vilia lady poszła fota - nie przestraszcie się - to tylko ja :p Aga_jabi przepraszam Cię , ale sama tak na prawde nie wiem jak to otorzyć :o dziwne, bo ustawiłam już outlooka tak jak amber mówiła :o ale widze, że sobie poradziłas sama :D a mała to już nie kruszyna tylko kulka :D hehehe ze skrajnosci w skrajnosc wpda:p teraz się dla odmiany robi fest okrągła :) Ps. Wygrzebałam 1 fotę z małą :) pozostale mam ze szpitala jak się urodziła :) ale z cyckami na wierzchu to Wam nie wysle :D :D :D Aga-jabi ja wszystkie kaszki robie na mleku :p ba zaraz zaczne na mm ;) A jak tam gluten? Zwiększyłaś już? Vilia jak bardzo Cię kocham tak za ten link do kryzysu 8 msc a w zasadzie do słów traktujcych o tym, że to może 4 msc nawet trwac... Normalnie nakopałabym Ci do tyłka :D :D :D ja nie chcialam tego wiedziec :p mój bin laden powrócił... Jednak nie pozostal w parku :o Dziewczyny kręgosłup mi wysiada :o Lady Gosia się w jEepie nie wkurza, że Cię nie widzi? Kali mami cycek :p musi mnie mieć "do wglądu" :D Po za tym zaczynam doceniać "ogródek" i taras... Dziś jak wróciłam z terrorystką do domu to zaczęła marudzić, wrzuciłam ją do gondoli, na taras, zabawki i była cicho :D Co do soczkow to dziś dalam malej z hippa z żółtych owocow - kupione u tej samej babki u której te herbatki kupowalam... Bebevity nie polecam, nie sądzę aby dziecko chcialo to pic bo ma gorzkawy posmak, ale ta z hippa w smaku jak dla mnie nie rozni się niczym... Mozna ja robic na zieplo i na zimno, rozpuszcza się tak samo jak granulowana... Polecam... Czerwone sokie też kupilam, ale jeszcze malej nie dawalam- wypije ten ktory otwarlam to sprobuje czerwony i dam znac... Przy tym ile ona pije to mysle że zolty otworze jutro - najdalej pojutrzze :d Heheheh Lady cieszy mnie Twoja milosc do jeepa :D Aga Ty się nie smiej :p jakbym Ci dala wszystkie foty Kaliny to znalazlabys jakies na ktorym jest do Nastki podobna ( mi się też to imię podoba) a ja slepa jeszcze do tego jestem :) no i widzialam filmik i to na komorce :p aga_jabi daj znac jak Piotursiowi kaszki smakują? Vilia to pewnie przez gardelko!!! Teraz będzie lepiej jadl :D ja kaszki robie z owocami zawsze - owoce i zboza - tyle samo ile mleka i do tego kaszka... Tak jak mt sypie bardziej na oko :) tzn używam łyżeczki,ale mam w tej chwili 6 otwartych kaszek :D kazda jest inna, daje inna konsystencje... Tym bardziej że ja daje i glutenowa i jakas bezglutenowa to trudno o proporcje :D glutenowej daje 2 lyzki a potem zalezy której :p tak 2-3 max 4 lyzki i to jest takie do butli ale na bardzo gesto Tymkowa Ty już fotelik zmienialas, możesz napisac jaki masz i czy Wam "pasi"? Coś jeszcze chcialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zapytac: 1. Pocahontas jak babcia? 2. Mt jak wlosy po kuracji 3. Ciotka wiesz już coś w wiadomej sprawie? 4. Aber mąż już grzeczny? 5. Vilia jak mleczarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a ja dla odmiany cale zycie mialam barana na glowie :o Takiego, że jak rozczesalam wlosy to one byly wszexzie - dookola glowy doslownie :o Na szczescie daly się okielznac wresczie i dziś są podatne tj kreca się, ale nie mam najmniejszego problemu by wyprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a ja dla odmiany cale zycie mialam barana na glowie :o Takiego, że jak rozczesalam wlosy to one byly wszexzie - dookola glowy doslownie :o Na szczescie daly się okielznac wresczie i dziś są podatne tj kreca się, ale nie mam najmniejszego problemu by wyprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Aga_ normalnie nadziwic sie nie mogę jak Nastka zasuwa, dosłownie:) Hehehe już na filmiku widac jak musicie za nią biegać:) Biedny m nawet zjeść nie mógł tylko ręce wyciągał jak tylko mała się chwiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS no m już lepiej jak dostał zrypkę z samego rana, a z samego rana to o 5:) Zazdroszczę barana na głowie:) Ja tylko marzyć mogę o nim:O Na trwałą nigdy się nie zdecydowałam, bo jak efekt lokówki był marny to nie chciałam włosów niszczyć:) Dziewczyny dodam jeszcze ze moje wlosy ze zdjecia to już przerzedzone po porodzie. A jakie w ciąży miałam:)! Normalnie zyć, nie umierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahah TNKS jak przeczytałam o tych zdjęciach z cyckami to mi się przypomniało jak Nikola miała z miesiac i przyjechał do nas wujek mojego m, my tu dumni pokazujemy mu zdjęcia, a na jednym wystaje mój sutek. Dodam ze oglądaliśmy zdjęcia po kilka razy i nie zauważyliśmy tego "szczegółu" a wujaszek od razu:D:D:D Ale buraka strzeliłam:O hehhe teraz się z tego śmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amber odbierasz mi moce :) przyszłam bo chciałam napisac sprostowanie ten na filmiku M to moj brat a nie facet ;) tnks wychodzi na to ze dzieci sa do siebie podobne. ciebie kregosłup a mnie rypia kolana nie wiem czy to od latania na kolananch za małą czy może uraz powypadkowy mi sie odezwał :( czemu juz spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu jak mnie dobija to wstawanie, juz coraz wiekszy i coraz króćej spi noo. Wczesniej jakos do 9 wytrzymalismy. a teraz ledwie do 8. Musialam go zaopatrzyc w piloty lyzeczki, kubki, wszystko co bylo na moim nocnym stoliku. I nawet byl u mnie w łożu i spac nie chcial ;) cwaniak . Ide dwszamac jakies sniadanko. A na obiadek to nie chce mi sie samej lepic kulek, to kupilam szwedzkie klopsiki w lidlu, ziemniaczki bio i zrobilam surowke z kapusty kiszonej i to bedzie moj obiadek ;) Moze jakas zupka ogorkowa sie przydarzy tez;) oj bardzi polubilam gotowac gdy dziecie samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczynam od kawy , bo nie moge na pusty zołądek ;) pozniej pozniej :) jak sie tez obudzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga!!! Aloha!! no u nas dzis pogoda do d... ale przynajmniej nie wieje wiec na spacer sie wybiore , oczywiscie jak nie bedzie padac. Dzisiaj montuje fotelik do jazdy przodem bo tamten juz ewidentnie za mały. tnks- musze przyznac z profilu prezentujesz sie ślicznie:D:D ale jakbys znalazła cos jeszcze to wysyłaj:D No i Kalinka oczywiscie zabojczo piękna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to wyglada tak, ze wzgledu to rozstanie rodzicow, idziemy na obiadek do mojej mamy w niedziele. A w pon przyjezdzają do nas przyjaciele. i jakos ten czas zleci. Ogolnie nie lubie swiat, zadnych, a wielkanocne to w ogole nie kojarzą mi się świątecznie. Po prostu pare dni wolnego... Chociaz zeby wczuc sie delikatnie, na stole mam zielone podkładki i zajączka porcelanowego w kolorach swiatecznych. A ten moj bobo, ma swoją matę piankową, i ciagle z niej złazi, woli parkiet zdecydowanie;) a najepsze jak podchodzi mi pod nogi, i zciaga mi kapcie;)_:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpędziłyście mnie w nadwagową depresję :o Lady to już wiem teraz po kim Wojtuś taki śliczny chłopak!!! Cała mama :D a Gosia to drugi "duplikat" rośnie :D Na święta ja nie robię nic :D tzn koszyczek przyszykuje i tyle :D jesteśmy na diecie więc obżarstwa nie będzie ;) A co kupujecie dzieciom na święta? Kupujecie jakieś prezenty ? Tymkowa co z tą kawą? Ps. Mala o 1 zrobila pobudke i cyc musial być :o nastepnie pobudka o 7 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet lubie robic cos nba swieta, wojtek zawsze tez sie cieszy i uczestniczy we wszystkim. Tymkowa z tymi zielonymi podkladkami fajna sprawa. Ja kupilam w zeszlym roku stroik i dzisiaj go wyciagne. Jade jeszcze na zakupy ostatnie do lidla i wezme sie za robienie sledzi moze bo w sloikach moga sobie postac. Robie jeszcze słatke warzywna, i pasztet mam od mamy w zamrazarce to upieke. Tnks- jestes dalej na atkinsie?? Ja wracam do SB bo wczoraj poszlam kupic spodnie i niestety wszystkie takie opiete na dupsku ze szok. tymkowa- moja robi to samo, ostatnio nawet z kapci urwala mi kokardki. hehe ja prezentow nie kupuje bo juz mam tych "gratow" za duzo, wszedzie sie walają zabawki. Cos tam na bierzaco sie zawsze kupuje. Tnks a Ty cos kupujesz? u mnie pobudka dzis od 5, teraz spi ale juz cos slysze w lozeczku ze plumka pod nosem, chyba pojde pod prysznic , moze jeszcze zdaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×