Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ja rzeczywiscie na utrzymaaniu m bo nigdy nie pracowalam, najpierw studia teraz jestem z dziecmi, chetnie poszlabym do pracy ale malgos taka malutka... moze po wakacjach sie uda, ale jak slysze co sie dzieje na rynku. Moze rzeczywiscie za duzo wydaje, sama juz nei wiem czy ja przesadzam czy on.... dajcie jakies fotki aktualne dzieciaczkow, ja tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, załąpałam Twój poranny humor..Normalnie coś doła mam... Nie dość, że praca mnie dobija i ryczećmi się chcę jak tam idę, to jeszcze jakoś tak mi nie do śmiechu... TNKS, też bym się wkoorwiła z tymi ciuszkami...Ja pożyczam moje bratowej (ma rodzić we wrześniu), ale sięnie martwię, bo mam dużo od niej pozyczonych po ich synku. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tak postąpił... amber, Bartolini też wszystko zasłania jęzorem :) Wszystko tzn. dziąsła :) A wydaje mi się, ze dolna jedynka idzie :D HJK, u Was nadal bezzębnie? As-hop hop - krajanko gdzie bywasz? idę spać...może podły nastrój uśpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze ja na chwile. Wiecie moze jak oduczyc spania ze smoczkiem?? Wczesniej sie cieszylam, ze maly z nim spi, ale wypluwal go w nocy i bylo ok, a teraz zrobila sie masakra, jak mu smoczek wypadnie to poplakuje przez sen poki mu nie wloze, wstaje w nocy normalnie po 30 razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Królewny;) Ciotka🌻 jak mogłaś?:classic_cool: jesteś mistrzynią, bo jako jedyna masz podszywa...marnego bo marnego, ale zawsze:D:D:D eh....że się ludziom chce:O TNKS🌻 z całą mocą mojego urzędu rozumiem Cię i solidaryzuję we wkoorvie odnoszącym się do znajomej i zakitrania przez nią ciuchów:O Może dobry zwyczaj nie pożyczaj? wiem....łatwo się mówi:O Villa🌻 może Cię przytulić? ❤️ MT🌻 HJK🌻 Efka🌻 Olinka🌻 no nareszcie Waćpanna wrócila:classic_cool: Amber🌻 Lady🌻 agajabi🌻 aga15510🌻 aga🌻 gdzie jesteś??? monisiaczek🌻 As🌻 WSZYSTKIE pozostałe 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJabi🌻 moi obaj ze smokami pochrapują:O usłyszałam ostatnio o metodzie polegającej na obcinaniu końcówki smoczka...dziecku język "plącze" się co go podobno ma wpieniać na maxa:D chyba zacznę próbować na B...z tym, że jak znam dziada❤️ to będzie podpinkalał bracholowi swemu zresztą:D:D:D A nocnik? to dopiero jest komedia...B siada, a i owszem, ale nie "użytkuje" prawidłowo, tylko siedzie, paszcza mu się cieszy, wstaje na chwilę i ogląda naklejki na owym powyższym i znowu siada...a wtedy następuje atak z lewej flanki, bowiem Francisław wyłania się zza brzega i atakuje fifloka:D brata swego:D:D:D I jak ja mam dziecko odzwyczajać od pieluch?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam tylko na moment Was poczytać i zmykam spać bo padam na pysk. DJ ale się uśmiałam z tego nocnika :P Spokojnej nocy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi, niestety nie pomogę Ci ze smoczkiem, bo u nas mały 'odrzucił' smoczka jak miał niecałe 3 miesiące i z dnia na dzień przestał ssać :) Oczywiście ku mojej uciesze :) Teraz jak jest mega zmęczony bądź zły ;) to ssie czasem kciuka. Mam nadzieję, ze od tego się sam odzwyczai, bo inaczej będę zmuszona mu paluszki poobcinać :P Dziadek, dobre przytulenie nie jest złe :D Dzięki :) A Ty z tymi dwoma urwisami to masz wesoło :) hehe Czekam na opiekunkę i zmykam do pracy...Nie chce mi się :( Ciężarne,meldować się :) Jak się czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, kawa i itd;) Dziecko gryzie mnie w stopę, więc mam chwilę:D Jak to ciężarne? Kojarzę, że Zoja wspominała, a która jeszcze??? WSTAWAJCIE JuZ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, właśnie wiem, ze Zoja, i coś ubzdurało mi się jeszcze że wcześniej jeszcze któraś pisała (tylko wstyd się przyznać, bo nie pamiętam która ;) )Chyba, ze coś mi się pomyliło ;) Albo pomyliłam z domniemaną ciążą misiaczkowej :P hehe, no i Tobie kiedyś też gratulowała któraś :D aga_jabi, tak mi się przypomniało - jak tam Twoja teściowa? Nadal przesadza z nadgorliowścią w porządkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie...też byłam kiedyś w grupie "ryzyka":D:D:D Villa🌻 a jak nastój dzisiaj? poza tym, że nie chce Ci się iść do pracy?:D nic oryginalnego nie piszesz w tym temacie w sumie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Vilia my dalej bezzębni!Już ze sto razy myślałam że wychodzą a dalej nic.Moja pani dr.też co wizyte już je widzi niby a też nic.Ale w końcu się doczekamy!TNKS jak tam dieta?Pogoda się poprawiła bo widze słonko za oknem to dobrze,bo muszę skoczyć jeszcze do urzędu jednego,bo ostatnio mały nie wytrzymał tej ogromnej kolejki i musieliśmy wyjść.Mam nadzieje,że dziś tyle ludzi nie będzie,bo choć widzą małe,ryczące dziecko to nikt nie pomyśli,żeby cię przepuścić niestety.Jade tam 25km więc już dziś muszę to załatwić,nawet jakby mały miał im się tam drzeć na cały urząd,trudno.Pozdrawiam WSZYSTKIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka trza było wpadać jak byłaś w pobliżu!!! Lady wczoraj wieczorem nawet Ci odpisałam na temat pracy, pracy z m itp. Ale w końcu skasowałam posta... W każdym razie powiem Ci że Cię bardzooooooooooo dobrze rozumię i uwierz że nie masz mi czego zazdrościć. Vilia łebek do góry! Jak Bartolini tak w ogóle? Jak jego zmiany na skórze? A propos zmian - małej zrobiło się znów coś na "interesie" krostka jakaś i nie umie jej zaleczyć :o co polecacie? Nie jest to raczej grzybek bo po 1 smarowalam mascia i nie pomaga a po 2 się nie "rozsial" Aga_jabi my też wstajemy Kali podac smoczek w nocy, ale to nie zawsze. Jak mala w ciagu dnia jest spokojna to w nocy może jej smoczek wypasc. I jest ok, a jak ma kiepski dzien to i w nocy trza wstawac :o Dziadek Ty tam masz wesoło z chłopakami :D Ciotka albo ciotko podszywaczu chociaż gdzie jesteście? Hjk dieta ok, a u Ciebie? Dziwie Ci się że odpuscilas w urzedzie - ja bym się wepchnela w kolejke i tyle - matki z malymi dziecmi maja pierwszenstwo! Pamietam jak w moim rodzinnym miescie bylam w urzedzie a przede mną 30 bab z jednym dzieckiem :o etatowy syn :o wszystkie przed cywilami bez dzieci wchodzily :o tylko sobie dzieciaka podawaly :o Asa gdzie żeś? Jak Martyś? Amber jak tam? Kiedy macie miec wyniki tego wymazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś wcześniejsza pobudka, nie jest żle. Monisiacz z pieskiem nie poradzę, ale rozumiem Twój dylemat. Dla reszty pozdrowionka, ide dalej grzebać w papierach ;( DJ jak zwykle sporą dawkę humoru Nam serwuje. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywan czerwony rozkładacie? bo nadchodzę :-D :-D :-D tak serio to napisze potem bo teraz nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywan czerwony rozkładacie? bo nadchodzę :-D :-D :-D tak serio to napisze potem bo teraz nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia dobrze pamietasz o drugiej ciezarnej, to agabi, pisala jakis czas temu, wiec jest i zoja i agabi, a swoja droga moglyby sie odezwac co tam u nich Dziadku Jackiu, Vilia, to jak maly nie odrzuci smoka to bede musiala chyba wypróbować jego obcięcie bo to już męczące jest, ja naprawdę wstaję mu go wetknąć ze 30 razy w nocy... TNKS kurcze no Piterek caly czas sie domaga smoka, jedynie dzis nad ranem mu wypadl, spal troche bez niego a rano sobie sam do buziola wlozyl, w ciagu dnia tez sam wyjmuje i wklada, kurcze no niech sobie z nim spi, ale niech go sobie i w nocy sam wklada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia tesciowka sie uspokoila, pomaga mi, ale nie jest juz az tak nadgorliwa, na szczescie chyba zrozumiala :) dziewczyny zapomnialam Wam powiedziec co ja mialam wczoraj, juz myslalam, ze do pracy nie pojde, maly po tygodiu spedzonym z rodzicami wczoraj jak przyszla babcia (tesciowa) to wpadl w histerie, darl sie na caly blok, spazmow dostal... juz myslalam, ze bede musiala zostac, ale zadzwonilam po posilki czyli swoja mame i na szczescie malemu przeszlo, ale byla masakra.... juz sie boje co to bedzie jak bedziemy z nim na wakacje wyjezdzac, a tesciowa wybiera sie na 3 tyg do sanatorium, jak znow Piter zapomi jak babcia wyglada?! ehhhh oby nie.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja Ci nawet czerwony bruk na szybko ułoże ;) albo moje padnięte czerwone róze pod twe stopy sypnę :p Dziewczyny a czy któreś z bobasów pije już z kubka? Mam dla małej lovi 360 i dawałam jej ale ona naie kuma za bardzo :p i tak się zastanawiam... Butle z soczkiem zamienie na kubek z soczkiem, a butle z kaszką? Daje ktoś dziecku wiecczorny posiłek łyżeczką? Jest tu dziecko bez butli już? Bo obawiam się, że smoczka nie oducze jak będzie piła butle jeszcze :o w ogóle sobie jakoś trudno wyobrażam małą bez smoczka :o a z 2 str dobrze byłoby się go pozbyć zanim skończy 18 lat :D :D :D :D :D jakoś nie wiem jak to ugryzc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks moj je lyzeczka i poranna kaszke i wieczorna i zupke, owoce, z butli juz tylko mleko i herbata, aleeeeee........... ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem butelki do kaszki bo ostatnio wieczorne karmienie konczy sie wymazaniem calej buzi kasza... jest tak spiacy, ze kiepsko je lyzeczka, ktos musi go zabawiac a ja wtedy karmie a jakie butelki do kaszek polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowanka ładniutkie te ubranka, tylko, że nasze dzieci już wyrosły z tego rozmiarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie wczoraj wieczorem chłop nie wybudził młodego na czas i dziecie zadowolone i wyspane bryka od rana:-D niniejszym dementuje ze obrazałam którąkolwiek z Was. a ty pomaranczka pretendujesz do miana mojej przyjaciółki? bo ten tekst o zamkach był rzeczywiscie do ciebie. wiesz złotko na moja przyjaznz to sobie trzeba zasłuzyc. Amber kiedy bedziesz miała te wyniki wymazu? pisz jak cos sie dowiesz bo kurcze niestety moze ta wiedza sie komus przydac. Monisia ja z reguły jestem przeciwniczką oddawania psów jak juz są ale to chyba jedyne wyjscie bo jak juz teraz warczy na małego (coz na razie ostrzega) to potem moze byc gorzej. chyba ze trzymasz go np w domu a masz mozliwosc na zewnątrz . i tak mysle ze to nie tylko chodzi o to ze poswiecacie mu teraz mniej czasu ale i dochodzi charakter psa. mój tez był chołubiony, tez spał z nami itd nie ma mowy zeby na spacerze ktos podszedł do nas blizej niz na metr. od razu jest agresja bo pies nas pilnuje po prostu. oczywiscie ze teraz mamy dla niego mniej czasu (chociaz staramy sie go nie pomijac) ale dziecko przyjał do stada od razu , moge spokojnie zostawic dziecko w wózku spiace w ogrodzie jak sie obudzi mały to pies przychodzi i mnie zawiadamia. starcił juz duuużżżo siersci ale jak ma dosc małego to nie mam mowy zeby warknął spieprza wtedy po prostu. cd odpisywania potem obowiazki wzywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Girls:) Wyniki wymazu bedziemy mieć pod koniec tygodnia. Dam wam znać co wyszło. Chociaż mam nadzieje, że nic nie wyjdzie:O Ide dalej pracować:O Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS moje dziecię jest w ogóle bezbutelkowe. Kaszki od samego początku robię na gęsto i podaje łyżeczką. A jakieś soczki wypija z kubka z takim dziubkiem. Najgorsze jest to ze mm nadal nie chce pić. Wodę, herbatkę czy sok udaje mi sie podać - wypije przez cały dzien tak do 100ml góra. Ale mleko tylko z piersi. Dobrze ze chociaż kaszki są na mm i uwielbia jogurciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój natomiast potrafi w nocy wypić całą butelkę herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a kiedy oddawalas ptobke do badania? Zadzwon może i zapytaj czy w ogóle coś wyhodowano ? Jeśli nie, to wynik już będzie bo na to trza z 2 dni, tak dlugo się czeka jak coś jest i sprawdzaja co to;) będziesz spokojniejsza jak się okaza że to wit C byla na jęzorku Nikolki :D Agi podsumuje - co kraj to obyczaj co dziecko to inne hehehe :D Kali wypije i 0,5 l jak jest cieplo ale tylko w ciagu dnia i tylko z butli :o A czy jest jakaś urocza kobietka ktora odzwyczaila już butli? Przeszla na kubek? Aga_jabi a jak rozwiazujesz kwestie mycia ząbków? Chodzi mi o picie w nocy Aga15510 a z czego proponowalas Antosiowi mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej TNKS moja pije z kubka i tylko wode jej daje, bo soki jej nie podeszly. mleko z butli rano i wieczorem. kaszki od poczatku w miseczce z lyzeczki dawalam. a wiesz, ze podawanie kaszki z butelki tez bardzo szkodzi na zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie moj maly bardzo butelkowy jest. Tylko obiadek i deserek dake lyzeczka. Moje zycie podlogowe kwitnie. Od rana do wieczora na podlodze,oprocz spacerkow oczywiscie. Juz nawet do toalety nimam jak wyjsc bo maly wszedzie wstaje a w kojcu kwiczy. Kupilam dwa.deserki z rosmana i maly pochlonol z takim apetytem ze szok. musze dokupic wiecej. Jutro wybieram sie do fryzjera- w koncu trohe skroce wlosy,bo zaraz beda do pasa. Uiekam na podloge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×