Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

HEJKA Tymkowa my juz od dawna czworek uzywamy, a Twoj synek jeszcze w trojki sie miesci? On chyba wiekszy od mojego :), ale moze ma mniejszy brzuszek. Dziewczyny ja tez caly czas mysle, o tej malutkiej, nie wyobrazam sobie, boze az strach pomyslec twu twu twu. Mam nadzieje, ze ja odnajda cala i zdrowa... Normalnie stwierdzilam, ze chyba wiecej zadnych zdjec malego na FB nie umieszcze... najgorsze, ze nawet jak bym chciala usunac to one i tak chyba z sieci nie znikna :(. Kilka z Was wysylalo mi zaproszenia do jakiegos innego portalu spolecznosciowego, wiecie co ja sie tam poki co nie bede logowac, wystarczy FB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Aga-Jabi - najlepiej nie zamieszczac zdjec bo kto wie kto i do czego moze je wykorzystac. Pamietam jak swego czasu na NK wprowadzono nowy regulamin to duzo ludzi zrezygnowalo bo trzeba bylo wyrazic zgode na przetwarzanie danych. Tymkowa - pamietasz my bylysmy jedne z tych ostatnich co to wstawaly co 2-3 godz.a teraz nasze dzieciaczki tak fajnie spia. Ja tez daje smoczka jak sie obudzi i zasypia od razu czasem i do 8 rano przeciagne. Ale pozniej mleko to juz expressem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy nadal są, odbarwień nie widzę :) mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni ;) ale dzień mam mega zakręcony. Założyłam Bartkowi tą pieluchę i pierwszej nie przesikał ;) nie mają elastycznych boczków jak pampersy, tylko tył. Nie są złe :) Zobaczymy jak p o kilku sztukach będzie pupa wyglądała ;) ciotka julia, m kupił je w Carrefurze (pojechał po Pampersy - są za 80 zł 132 szt, rozm 4 i przyjechał również z tymi Hellen Harper). Wiem, że są też w Realu - czyli to nie są sieciówki, więc pewnie w innych marketach też będą. Pocahontas - dawaj przepis :D żadnym muffinkom nie przepuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga_jabi, stosowanie IBUM zawiesiny doustnej jest zalecane m.in. w stanach gorączkowych różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia, a także odczynu poszczepiennego) oraz bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (np. bóle głowy, gardła i mięśni, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu, bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego). Sam lek działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Plastry chłodzące IBUM ICE przeznaczone są natomiast do szybkiego schładzania czoła, skroni lub karku, przynosząc ulgę w stanach złego samopoczucia i gorączki. Działanie chłodzące plastra utrzymuje się do 6 godzin. Pamiętaj jednak, że plastry nie są przeznaczone do obniżania gorączki, a jedynie do przynoszenia ulgi w stanach podwyższonej temperatury. Z tego co napisałaś wynika, że temperatura synka mieści się w granicach normy (36,6-37 st. C), ale nie masz pewności, co jest przyczyną jego złego samopoczucia. Radzę więc skontaktować się z lekarzem, który postawi diagnozę. Pozdrawiam, Ekspert Hasco-Lek. ---- Reprezentuję Hasco-Lek producenta zawiesiny przeciwgorączkowej dla dzieci IBUM o smakach malinowym i bananowym. Niniejsza porada nie jest poradą medyczną. Przed użyciem leku zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się lekarzem lub farmaceutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) As ja tam odpowiedzialności za Wasze pijaństwo nie biorę na siebie :D Wystarczy że sama się rozpijam :P ps. Faktycznie puszeczka taka w sam raz jest :) Vilia dzięki za info opampersach! Jade dziś kupić, bo się opłacają :) ciekawe, czy 3 też są w promo, bo my na 3 "jedziemy"... Mała chudziuta jest :) niby 6700 waży a rzepy z 3 jej się łączą z przodu na zwierzątku :P Ciotka czytam, czytam... Czytam i oczom nie wierzą :) ja myślałam że wulgarna ze mnie baba :) ale tylu "kutasów" na jednej stronie w życiu nie "widziałam" :D Tymkowa widzisz jak czasem zanieczyszczanie środowiska możw ucieszyć :D. Hehehe Mała nam dziś fajnie spała od 21:30 do 7:50 :) no i jabłuszko dziś fajnie wcinała - tak ochoczo :) Ps.jutro chcę jej dać znow jakies warzywo - jadla 4 dni marchew, teraz 4 dni jabłko i zastanawiam się co dac jutro? Dynie? Szpinak z niemniaki? Co polecacie? Potem na pewno dam śliwki, ale najpierw warzywko znów żeby nie ciągle słodkie... Ps. Historia z sosnowca to istny horror ja bym gnojowi na początek ahillesy poprzecinała (oczywiście tępym nożem) a póżniej bym się z nim "pobawiła" wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia dzięki za cynk o pampersach ja też jutro pojade, mam nadzieje że 3 też będą,bo my też jeszcze na trójkach jedziemy choć mały ma 8kg ale 4 byłyby o wiele za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........6500.......68cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................22 ......6770.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam wczoraj ten szpinak z ziemniakami. tyle ze jak dla mnie to nie smakuje jak szpinak ale jak szczaw (a zupka szczawiowa raz w tygodniu bo lubię):-D vilia dzieki za info. mój juz dawno na 4 jedzie poprzednie za bardzo go sciskały a tez grubasem nie jest. i dziś mam powtórkę z rozrywki. szykujcie alkohole i kreacje wieczorowe bo niedługo nam PIŃCET stron stuknie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas ja tez ladnie poprosze o ten sprawdzony przepis na muffiny z czekolada jak mozna bo bede drugie robic ciotka- no i jak tu nie balowac jak ciagle jakas okazja sie trafia.To co tym razem pijemy? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz. Moje starsze dziecię zatruło się czymś i wymiotowało pół nocy. Drugie pół prałam i czyściłam. Dziś wstała rześka jak skowroneczek, w przeciwieństwie do mnie:-( W dodatku miałam drugą wizytę w żłobku i jeszcze mnie czeka długa wizyta u lekarza. Idę oczywiście z obojgiem, choć wizyta dotyczy Weroniki. W żłobku dziś szampańsko! Przez pół godziny był tam sam, nawet nie jęknął przez ten czas, a powitał mnie uśmiechem mówiącym: cześć, mama, przyłączysz się do imprezy? Otucha wstąpiła w moje serce. Trzecia wizyta jutro, a we wtorek pierwszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laddy dzięki za stronkę! Super jest! Będę od teraz regularnie zaglądać do niej!!! Faktycznie super "zestawienie" tam jest! Ciotka a co - str 477 mniej fajna od tej 500? Ja tam uważam, że przy 477 też się warto napić :D Aaaa ja chwile temu miałam 200 stron z Wami :D bo ja się doczepiłam do Was na finishu :P Ale odczepić się już nie umię :D Dziadtwo odśnieżasz? Zasypało Cię ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja tez dziekuje za info, mam zapas, ale cena bardzo dobra a 4.sa do 11 kg chyba (nie moge teraz sprawdzic) wiec na pewno zurzyjemy, dzis pobiegne do expresa jak maz wroci i kupie, jesli jeszcze beda. Ekspercie dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pytała o te kupony z paczki Hippa. Ja miałam. To kupony zniżkowe na produkty Hippa w Rossmanie - 20%. Obiadki, herbatki i kosmetyki. Oraz bon na drugą paczkę za 1 gr. też do odebrania w Rossmanie. Ja dziś odebrałam. Jest w niej poradnik żywienia, soczek, zupka i duża łyżka. Z innych firm jeszcze nic nie dostałam. Tylko dzwonią co chwila z super promocjami. Ostatnio Pan pytał w jakim wieku mam dziecko i zaproponował jakieś książeczki o zwierzątkach. gdy mu powiedziałam że mój syn jest na etapie gryzaczka, to próbował mnie przekonać że dla 2 miesięcznych dzieci rodzice już zamawiają. Oczywiście w grę wchodziła cała seria do zbierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji naszej 500setnej stronki kupilam puszki jacka ale z gingersem, pan polecil ze nawet lepsze.;))) Lady ja znam dobrze od dawna ta stronke promobaby i tez ja polecilam jak bobaski mialy miesiac ;P moze mniej rzucila sie wtedy w oczy. Oj maluch sie strasznie marudny po tym trzecim szczepieniu. lezy na mnie przyklejony... dzis bylam zobaczyc dwudniowego bobo mojej qmpeli, miala cc i zdziwiona bylam jak ja zobaczylam , ona wyglada jakby dalej byla w 7 miesiacu gdzies. nie wiedzialam ze przy cc inaczej brzuch wyglada bo po natural to sie zapadl doslownie. Ale sprawna jest, szwy bola ale porusza sie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo jest z gingersem? ciotki julie lubią gingersy:-D :-D :-D a tak serio to udanej imprezy ale beze mnie mam za chwile gości. zajrzę jutro albo później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie mogę dojśc do siebie po tym, co przeczytalam o tym porwaniu. Komentarze ludzi są bezlitosne, można nawet przeczytac "haha". Jka zobaczyłam filmik, jak sie smieje to dziecko, zalamlam sie. teraz czytam wszedzie i jestem w coraz gorszym stanie. Tak samo sie smieja nasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczkowa🌻 nie od dzisiaj wiadomo, że większość ludzi to zwykłe chamy i gnoje...bo jak inaczej można wytłumaczyć kogoś kto się śmieje z takiej tragedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczkowa ja mam to samo. Tak mnie to zdołowało dzisiaj.Myslalam ze ja znajda a tu nic. Nie wiem co mi jest, ide oderwac troche mysli od tego wszystkiego. Do jutra! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zostało jeszcze troche szarlotki ,wkupię się na impreze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×