Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

uaktualnię też tabelkę: Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........6500.......68cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................21 ......6700.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700-WLKP, Leszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :* My też juz w 74 wskoczyliśmy a kupuje juz 80 na wiosne :D w SMYKU sa fajne wyprzedaże :) ogolnie ceny maja tam z kosmosu ale na wyprzedazy mozna fajne 'lumpki' trafic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę - zaraz będę robić. A wczoraj znalazłam piękne filiżaneczki, które chyba 2 lata temu dostałam od babci. Leżały sobie zapomniane i samotne na szafie. Ale dziś je użyje. hehe My ju z dawno używamy 74, bo Kacperek to kluseczka i w dodatku długi jest. Jutro mamy szczepienie , to będę wiedziała ile waży i może mi go zmierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Serdecznie gratuluję wszystkim przyszłym mamom i do Was dołączam, mam termin koło 25 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkowa-----
limetka ales zamoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkowa-----
ale mam syna z 25.08 tylko juz prawie dorosly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia moja tez nosi 74 odkad skonczyla 4 i pol miesiace. Nie wiem, czy ona taka dluga, czy te ciuszki tak szyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka nosi 68 ale to już na styk więc zaczynam kupować na biegu rozmiar 74,a też myślałam ,że dopiero na wiosnę ;) Co do koopek to nie wiem ,dziewczyny pisały,że to normalne jeśli marchewka wyjdzie taka jak weszła ;) wiem tylko ,że po marchwi mogą być zaparcia A u nas ząbkowania ciąg dalszy ale ząbek coraz bardziej widoczny więc mam nadzieję,że to kwestia kilku dni inaczej oszaleć można 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Widzę że nie tylko moje dziecko ostatnio gardzi mlekiem,normalnie koszmar.Co do harmonogramu dziennego karmienia to jest identycznie jak u tymkowej,nawet godziny te same.Pozdrawiam i miłego nowego tygodnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale o co chodzi z tą marchewką? bo mój po zupkach czasem ma bardzo dokładnie wszystko strawione, a czasem nie malkatunka i pocahontas my tez juz długo ( tez chyba od 4 miesiaca nie pamietam dokładnie) jedziemy na 74 i powoli szykuję się na 80 (bo co poniektóre 74 juz przyciasnawe) ale to tylko ze względu na długość, bo gruby nie jest i zwykłe koszulki (ale nie body) jeszcze ma 68. az sie boję co to mi za dłuzyca rosnie:-D i niniejszym protestuję bo chciałam dzis dokupic małemu deserków i moze ze 3 typu śliwka banan gruszka są tzw. same reszta wszystko na bazie jabłek! jak ja kurna mu tego nie moge dac! i prosze mi tu wytłumaczyc jak ja mam brokuła ugotowac- tzn razem z marchewką i ziemniakiem? i nie wiem jak samej zrobic ziemniaki ze szpinakiem. tzn szpinak dla siebie wiem jak robię ale małemu przecież nie przyrzadzę z czosnkiem i śmietaną. tymkowa co to za kaszka orkiszowa? to ta z holle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kupkami to dokładnie chodzi o to, że wygląda jakby nie strawil, wyszła prawie w takiej postaci jak była przed zjedzeniem a ja chyba będę musiała sama gotować malemu bo Pani doktor kazala mi robić tak przez 3.dni marchew z ziemniakiem i pietruszka, taki sloiczek znalazlam, wiec ok, nastepnie mam dodac selera i dawac przez 2 dni, pozniej dodac pora i tez przez 2 dni a pozniej brokul i przez 2 dni, no i jak bedzie z tymi wszystkimi skladnikami ok to znaczy, ze moge mu dawac takie zupki jarzynowe a z tymi skladnikami co napisalam powyzej nie znalazlam zadnych sloiczkow, wszystkie sa z miesem, a o miesie pediatra jeszcze nic nie mowila z glutenem jeszcze sie miesiac wstrzymujemy wiec mam prosbe do mam,ktore same gotuja, w jakich proporcjach ugotowac, ile wody itd, wiem, ze juz ten temat byl przerabiany, ale nie wiem na ktorej stronce... wiec please...help me :))) aaaa i czy solic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny moje dziecie to jakas kruszyna do waszych bo my wlasnie zaczynamy 68 nosic. My dzisiaj po szczepieniu mala troche poplakala ale nie bylo tragicznie. Pytalam lekarza o gluten, bo sam by pewnie nic nie powiedzial, takze moge zaczac podawac raz dziennie jedna lyzke przez miesiac. Obojetne czy do obiadku, deserku czy mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o brokuł to ja gotowałam na parze a pozniej do blendera ilosc wody na oko w zaleznosci od konsystencji. pierwszego dnia dałam pare łyzeczek samych brokuł wczoraj już słoiczek samych brokuł a dziś dodałam do zupki jarzynowej bo zadnych reakcji alergicznych nie zauwazyłam. jeśli chodzi o marchewke nie strawioną w kupce to jest to normalne na początek moja też tak miała później jej przeszło. i po kilku dniach marchewki kupka robi się twarda. a po brokułach zauważyłam znów bardziej wodnista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ale zimnisko za oknem!! Nawet w sypialni mi zimno pomimo odkreconego ogrzewania, bo M wybyl... i nie ma kto ciepełka dawac;) Ale dzisiaj ucielismy sobie z mlodym razem drzemke ok 2h lezac przytuleni:) Aaaaalez on sie lubi tulic:)) uspalam go. Teraz szybkie zaległe sprawy na necie i spacq tez ide Jutro odpuszczam gimnastyke, bo mam taki balagan w chałupie ze azw oczy szczypie. Jutro dzien sprzątania. Ciotka tak orkiszowa z holle. Przymiegam sie teraz do jaglanej bo jest z glutenem ;) tzn dodam jedna lyzke jaglanej do tej orkiszowej, bo 4lyzek jaglanej to chyba za duzo tego glutenu wyjdzie?.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdziescie polazły hę? dzięki za odp co do brokuła. tez tak zrobię. MT jakos mnie to nie cieszy że mały tak rosnie. a teraz słuchajcie: zawsze lubiłam czubaszkową. wczoraj była w interwencji widziałam końcówkę przypadkiem. dzisiaj dzięki kaffe dowiedziałam sie że przyznała się wczoraj ze usunęła ciążę dwa razy i jest jej z tym cudownie. przeszperałam neta i rzeczywiscie. kurwa babie (jak ją lubię) na starość się coś z mózgiem dzieje.głupia nie jest po co takie rzeczy wywlekać? to jej zycie jej decyzje nic mi do tego ale powinna wziąść poprawkę że teraz połowa gówniar w tym kraju sie będzie na jej słowa powoływać no bo skoro osoba medialna tak mówi... dlaczego piszę o niej? bo jak byłam w ciąży juz bardzo widocznej chyba koniec maja/ czerwiec byłam na spotkaniu autorskim z nią. i wszyscy przed spotkaniem brali autografy. ja nie i pół spotkania myslałam co by ten autograf wziąść ale nie miałam przy sobie nic. zero nawet pół paragonu. jedyny papier jaki posiadałam to kartę ciąży. na ostatniej stronie była obustronna reklama. no to sobie wymysliłam niech ona mi się na tej reklamie podpisze najwyżej potem przed szpitalem odetnę. jak to dobrze ze po spotkaniu szła burza gigant i prawie biegłam do domu i w dupie miałam autografy. czaicie co by było jakbym babie nienawidzącej dzieci i ciąż kartę ciąży podsunęła? Ha ha ha ciekawe czy by zaniemówiła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ani trochę czasu, ale Ciotka🌻 niemal z ust mi wyjęłaś opinię o wczorajszym programie:O Osobiście gówno mnie obchodzi co pani zrobiła, a czego nie, co kocha a czego nienawidzi. Kochałam ją za poczucie humoru i nadal lubię, ale ewidentnie ZA DUŻO zajmuje się plotami i srołbiznesem i naszymi pseudocelebrytami i na mózg jej padło, ot co! A skoro ma aż taką fobię na widok dzieci....coś złego się jej musiało przytrafić:Ogólnie straszna żenada:O:O:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak tez to czytałąm. Zatkało mnie, ze tak lekko o tym parsknela, ze tak powiem ... Jest juz stara, malo o niej w showbiznesie,wiec musiaka cos wypalic aby wzbudzic zaintersowanie, Mysle ze to głupia prowokacja. A skutki bedzie miala okropnie wsrod mlodziezy, jak mowisz ciotka, wsrod gowniar. qrde. zimno mi cholera. moje okno ma zamontowany taki wywietrznik i pomimo ustawienia na niby mały przepływ i tak mi wieje brrrr...chyba zakleje go taśmą klejącą bo innego wyjscia nie widze;) albo zaloze woreczek foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam caly wywiad z Czubaszek i jak sama mowila jej kontakt z matka nie byl zbyt mocny lepszy miala z ojcem. Matka faworyzowala jej siostre i to chyba jakis uraz z dziecinstwa jej zostal ze ma teraz takie podejscie do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Aga - super!!! Cieszę się z Wami bo wiem jaka to radość mieć kupe w pielszusce :) u nas biogaja ok 45, ale ja już jej nie daje, wkurzał mnie sposób podawania, mała więcej tego wypluwała niż połykała, a jak dodałam do mleka to musiałam całe wylać :P pani w aptece poleciła w zamian dicoflor 30 i faktycznie jest dobry i łatwiejszy w podawaniu ( prosze wsypuje się np.do mleka) i chyba znacznie taszy od biogai Pocahontas no to super że już zdrowi jesteście! Tymkowa aj low ju! Zdrówko :) Serduszkowe moje drogie mamy uprzejmie donoszę że nasz (znajomych) synek w 2 tyg po operacji "budowania" mu serca ma się świetnie! Wczoraj badali go kardiolok i kardiochirurg i aż się dziwili że mały ma się tak dobrze także prosze o stopień mniej się dziurkami stresowac:) skoro można serduszko z pustego balonika zbudować to i dziurki poznikają szybciutko :) Ciotka kurde pytałam w empiku o książki ( te blogowe - chosik i kaktusy) i ani jednej ani drugiej nie było :/ nepomuckiej też dalej "niet" a na allegro szukałam to też "kompletu" niedoskonałości nie ma : / wrrr... Za to w empiku kupiłam knige z wywiadem czubaszkowej o której dziś tu glosno :) szczerze nie wiedzialam że zrobila co zrobila... Hmmm :P lubie jej poczucie humoru bardzo i jej dystans do siebie, ale chyba wolalabym niewiedziec o tym że bobo usunela... Ja się qrwa 3 lata staralam a tu sobie pinda ot tak usuwa ? Nie mniej jednek knige przeczytam :P Do empika ale już nawet nie jade :P znów ksiązek nakupilam :o jeszcze jednej nie skonczylam bo nie mam kiedy a już z 20 nowych czeka :O Co gorsza mała chyba serio ząbkuje :O w domu masakra!!! ślini się strasznie i non stop płacze :( a do tego dostała wysypki na buzi :o chyba po jabłku - FUCK!!! Ide do serafiny - chyba się zakochuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa do mnie manna bezmleczna tej holle jeszcze nie dotarła. a co do pogody to masakra ja sto razy lepiej znoszę wiekszy mróz nawet ( niż dzisiejsze -15) z tym że u mnie przeokropny wiatr który wzmaga to mrozisko. doskonale to podsumowałyscie ja tez lubię czubaszek ale to mnie lekko zbrzydziło do niej. i nie wierzę że jest bez serca bo co rusz jakies psiaki ze schroniska bierze. TNKS jak to jabłko to współczuję. wszystko dla maluchów jest kurna na bazie jabłek. a co do książek to ja juz dawno darowałam sobie empik i normalne ksiegarnie bo wydam 100zł a mam zaledwie 3 książki a to i tak jak dobrze pójdzie. ja się moje drogie zaopatruję w centrum taniej książki. książki nowe ( ale to akurat u mnie bez znaczenia) i spokojnie zawsze wynoszę kilka. i ja jestem zadowolona i mój portfel również. tę ballade tez tam kupiłam, i serafinę kiedyś i ostatni tom nepomuckiej:-D TNKS sprawdziłam u ciebie cos pod taką nazwą istnieje na ul 3 maja 3/3 i o ile to ta sama firma to się przejdż tam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ta drzemka spowodowala ze nie usne. TNKS ;-* apropo dicofloru 30 to nam tez pomogl, w ogole dicoflor i sanprobi to dwa probiotyki przebadane klinicznie, plus biogaja tez. Wiec dzialaja jak trzeba. A z Jeszcze w tej biedronce nie bylam no.... Lodowke mam pusta a z malym na ten mroz nie chce wyjsc. Moze czes na zakupe w www.a.pl heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko to fakt! W empiky 2-3 książki i 100 zł nie Twoje :o ale ja się nie potrafię oprzeć :P dlatego tam już nie pojade :P I nie wiem co Ty sugerujesz, bo w "mieścinie" najbliżej położonej mojej wioski na ul.3maja 3 jest centrum leczenia uzależnień :D ale u DJ w mieście jest to centrum i tam z pewnością podskoczę! Dzięki za cynk! W czwartek chyba pojade do bielska więc może uda mi się wyskoczyć ;) Co do jabłka, wyeliminowałam, poczekam aż wysypka zejdzie i spróbuje znów... I tak do skutku :) ale wiesz - z hippa jest "troche" owocw bez jabłka! Morele, gruszki, brzoskwinie, śliwki , banany - to z samego hippa Ok spadam jeszcze kimać z młodą bo się nie wyspałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na spacerku z małym. Na chwilkę poszłam - na jakieś pół godzinki. Zresztą musiałam wyskoczyć do bankomatu i po świeże pieczywo. Było śliczne słoneczko, na termometrze -10, ale na słoneczku fajnie przygrzewało. Mieliśmy wczoraj kolendę. Antoś księdzem zachwycony. Siedział na bujaczku śmiał się do księdza i bujał. Ksiądz też nie mógł od niego odwrócić wzroku. A u mnie gorąca kawusia czeka. Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuski help
jaka kaszke podajecie dzieciom, bo ja musze gluten wprowadzic i troche to przegapilam, chodzi mi dokladnie o firme i rodzaj kaszki, potrzebuje taka co na wodzie sie gotuje, bo mala ma prawdopodobnie uczulenie na bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki bezmleczna to jest chyba jedna z nestle albo z bobovity ale jabłka ma w składzie .więc u mnie odpada. jest tez bezmleczna manna firmy holle do kupienia na allegro. ja będę zwykłą mannę "wrzucać" do gotującej się zupki, albo spróbuję z tymi maczanymi biszkoptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJRAFF
Zapraszam na stronę i obejrzenie galerii na WWW.KARINAFALINSKA.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×