Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dzieki laseczki za odp w sprawie sików:-D mam jeszcze czas to przeanalizuje wasze odp i dopytam lekarza. aczkolwiek kubeczek wydaje mi sie bardziej 'prostszy" zwłaszcza ze dziecko samo siedzi gorzej chyba jakby było młodsze.... TNKS nie mów dzisiaj piekłas miesiwo? tez bym upiekła dla małego ale na razie nic ciekawego nie widziałam... u mnie kupic dobre mieso ( przynajmniej wg mnie) toz równa sie istnemu polowaniu:-D a chlebem sama sobie smaka narobiłam:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękować za życzenia dla Bartoliniego :) As-spóźnione, ale szczere - sto lat dla małej jubilatki Martynki :D JA wczoraj zapomniałam o naszej rocznicy - takie mam urwanie d..py w pracy :o Aż się odechciewa. Nawet o 21ej miałam telefon od koleżanki, ze szefowa próbujezdobyć mój nr telefonu i chciała dzwonić do mnie. Oczywiście nikt z działu do mnie numeru nie ma ;) No ale dziś już piątek i zasłużony weekend :D TNKS, wpółczuję bółu zęba/szczęki...Mnie nigdy nic takiego nie spotkało, więc nie pomogę. Ale nie obędzie się bez wizyty u stomatologa. Oby tylko szybko przeszło. Efka, pewnie podwyższona temp. i luźna kupa od zębów. My tak mieliśmy w sobotę a we wtorek ? (chyba wt. już mi się te dni plączą :o ) wyszła górna jedynka :) Obserwuj malucha. Acha, i od tamtego czasu mały pogniewał się na butelkę... Miłego dnia życzę PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Vilia toż to znowu mnie uprzedziłaś o chwil pare.Pozdrawiam i miłego dnia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś w nocy niezły mróz, ciekawe jakie straty mi w kwiatach narobił.Część schowałam wieczorem a reszty mi się nie chciało,zobaczymy ile kasy straciłam.Teraz słonko na całego i 15st. więc ogólnie będzie chyba cieplejszy dzień w końcu.Ostatnio zawiodłam się na moim wózku niestety.Jako że mały chce oglądać świat a nie matke odwróciłam wózek,by patrzył przed siebie i masakra.Do tej pory tego nie sprawdzałam a okazuje się,że tak ciężko się jedzie,że będe miała muskuły jak pudzian.Normalnie bolą mnie ręce po powrocie do domu.Przeciwny kierunek jest jakoś żle zrobiony chyba.Już wczoraj powiedziałam,że go sprzedam i kupie coś innego chyba.Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS jak tam przeżyłaś nocke z bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie czy od zęboli moze być temperatura 39 stopni?? Czy to trzydniówka?? Żadnych objawów innych poza gorączka nie ma bawi się i nie marudzi jakos wiecej niz zwykle. o 19.30 padałam mu nurowen i o 3 nad ranem miał 39 stopni i znowu nurofen i o 4 spadło na 37,7 a po 8 miał zimniutkie czółko ale nie mierzyłam temp bo spał teraz ide zobaczyć co tam wyświetli. A jeśli to ta trzydniówka to czy wszystkie z Was które to przerabiały były u lekarza czy same walczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbdgfkrhhgdxbx
Efka ty jesteś taka głupia czy tylko udajeszv dziecko ma gorączke 39 a ty zamiast isc do lekarza to się na forum pytasz? Przeciez a skąd niby wiesz, że po za gorączką nic mu nie ma? Sprawdzałaś uszy, brzuszek, gardło tak? gratuluje :o jest piątek idiotko i co jak się okaże, że to infekcja? wiele infekcji objawia się na początku tylko gorączką! co zrobisz jak się okaze jutro, że ma 40 gorączki i coś jeszcze? też zapytasz na forum? DEBILKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dawno tyle nie mialam do nadrobienia, niestety teraz nie mam czasu:( jade zaraz do dziekanatu jeszcze na uczelnie po kolejny potrzeny dokument do mojej pracy. w poenidzialek zaczynam:O Wpadne wieczorem to nadrobie i napisze co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamarańczko jak nie chcesz to nie odpowiadaj a nie ubliżaja. Pytam bo moje dziecko sie bawi śmieje i nic nie wskazuje ze coś mu dolega oprócz tej temperatury. A u góry są 2 dwójeczki które właśnie wychodzą. jedną już czuć igiełkę wczoraj nie było. W dodatku w ośrodku panuje ospa więc nie polece jak to gorączka od zęboli bo wrócimy jeszcze conajmniej z ospą a mój pediatra prywatny przyjmnie nas dopiero po południu bo teraz go nie ma w domu. Pytam czy taka gorączka wysoka moze być od zęboli ba jak nie to dzwonie po znajomych i jade do jakiegos innego żeby było jak najszybciej . Teraz ma 37,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoszki. tez bym zjadla takiego chlebka wlasnej roboty ale ja sie za to nie zabieram bo jednak wymaga to jakies wprawy... Efka19840 kochana nie przejmuj sie tą pomarańczką. BARUS mial gorączkę pamietam tez takz 39 i zadnych objaw i nie pojechałam do lekarza, tez był piąteki aby zadzdo lekarza i powiedzial zebym go obserwowała a napewno nioe zbjała gorączki jesli dziecko ma z 37,5 gdyz sam organizm powinien próbować walczyc z tym czyms:) ale moj mial sporą , bałam sie szczerzeeee. podawałam mu ibufen i wcale sie nie zo bijała.... dopiero w ostatecznosci pomógł czopek. mielismy tez gorączke tez 39 bo wiekszej nie mial toszły mu zęby a zarazem mial trzydniówke....wiec jaknie mainnych objaw towiesz moze i ząbki lece bo nie mogwe pisac, stoi smerf koło mnie i mikabelki odlancza i cos mi tu waniejat:))) chyba kupppppaaaaaaaaaaa papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawes
Efka mój syn też na ząbki gorączkował, i temperatura dochodziła prawie do 39. Dwa dni miał podwyrzszoną temperaturę, dawałam paracetamol w syropie nawet pół dawki wystarczało aby szybko zbić temperaturę. Jak spadała to dostawał jeść bo z apetytem było kiepsko, na wymioty go zbierało. Ząbek się przebił i po gorączce. Ja jestem z tych zapobiegliwych, ostatnio byłam w przychodni trzy razy w ciągu tygodnia bo ciągle coś mnie niepokoiło, ale jestem tego zdania że matka najlepiej zna własne dziecko i wie kiedy pomoc lekarska jest mu potrzebna. A co z tego że piątek? U mnie w weekend i święta o każdej porze dnia i nocy można skorzystac z porady lekarza dyżurnego w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny trochę się uspokoiłam Zobacze co będzie dalej się działo Do prywatnego mam blisko i o kazdej porze przyjmie jeśli tylko jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj :) ciotko i tkns na ta szynke to moze i sie kiedys zdecyduje, ale chleba sie raczej tez nie podejme.... ok to jaki chlebek najlepiej malemu kupowac?? tnks dzieki za info w spr parowek, jeszcze sie troche wstrzymam, ale warto wiedziec co i jak :) zakupy dotarly, siodemka wozi tnks ja juz od miesiaca daje normalnie kaszki glutenowe i jest wszystko OK Efka mi pani doktor kiedys mowila, ze zbija sie od 38,5 ale generalnie na zabkowanie mozesz podac trzy dni z rzedu nurofen na noc, nawet jak nie ma goraczki a pozniej co dwa dni nawet przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!!!!!!!! Pewnie już z mnie z wiary wypisałyście:-) a ja zarobiona jak ta lala, od poniedziałku pracuję na zastępstwo i od września może też będę miała zastępstwo w mojej macierzystej.... byłabym przeszczęśliwa. Filips daje czadu na czworaka, wstaje przy byle czym i chodzi sobie. Sprytna bestia w ogóle, i żarłok starszny. Jak widzi ,że ktoś coś je to tak błagalnie patrzy, no i tym samym próbuje już wszystkiego co i my jemy.Schematy żywieniowe juz dawno nie istnieją:) Kurde, nawet nie wiem ile mam do nadrobienia...... Lady- podstawówki są najlepsze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lady i bombastyczna no to teraz "branżowo"sobie bedziecie mogły pogadac:-D :-D :-D Lady poza tym oczywiscie czekamy na wiesci w poniedziałek :-D Aga- jabi ja te szynki pieke troche z musu nie mam zaufania do tutejszych sklepów po tym jak kupiłam wędlinę która na drugi dzien przybrała soczyscie zielony kolor:-P a w ciąży wtedy byłam i zraziłam sie do tutejszych sklepów na amen. ( nie mówiąc o kosciach dla psa które równiez na drugi dzien w lodówce zaczeły "dawac" cóż podobno psy lubia smrody ale nie mój) nie faszeruje szynek bo mi sie nie chce i nie umiem. ( ale roladę miesną ze szpinakiem w srodku uwielbiam robi to moja mama ale rzadko) Efka my juz przechodzilismy trzydniówkę i oprócz "chorych" oczek no i oczywiscie goraczki to mały był jak zwykle. a u mnie na jakimkolwiek pogotowiu w nocy z 39 stopniami to by mnie wysmiali taka smutna prawda. agawes anetka 🖐️ TNKS jak z zębem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS a gdzie ty to się cały dzień podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka mój Antoś też tak miał. Bawił, śmiał się i zaniepokoiło mnie to ze jest taki rozgrzany. Okazało się że miał 39,1 stopnia mierzone w odbycie ( od takiej temp odejmujesz 0,5). Dałam mu czopek i gorączka spadła. W nocy z mojej niewiedzy- przegrzałam małego za bardzo go okrywając- znów się pojawiła. Gorączka pojawiał się potem jeszcze przez dwa dni popołudniem. Pomagał Ibum w syropie. 4 dnia pojawiła się wysypka. I już wiedziałam ze to trzydniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ho ale cisza, to dobrze bo myslalam ze jak przyjde to tu znowu bedzie nastpne strony do czytania a tak tylko tyle co wczesniej. tnlks- oczywiscie trzymam kciuki za egz, wiem co to za meczarnie z dzieckiem sie uczyc. pracy juz mi sie odechcialo jak ostatnio sie spotkalam z byla nauczycielka i przez prawie 4 godz przekazywala mi wskazowki i pwiedziala ze przy pracy nauczyciela o rodzinie mzoan zapomniec:O To mi sie zachcioalo, a bylo tak dobrze to po co psuc:O ;) tnks- dziekiza likn do strony na mazury, napisalam dzis maila tamd o mnie nad morze licze ze sami kogos znajda i oddadza zaliczke to wtedy bede mogla myslec nad wczasami w wakacje. ciotka- na pewno po pierwszym dniu przyjde i zdam relacje jak bylo. Musze zaczac sie cos przygotowywac. Jak poszlam na to spotkanie wczaoraj z ta poprzednia anglistka to sie okazalo ze plan jest zupelnie inny niz mam bo niby dyrektorka powiedziala mi ze w necie jest aktulany ale okazalo sie ze nie w zwiazkuz tym musze chodzic codziennie i do dupy bo bdede musiala wiecej placic niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki to co moze dzisiaj pijemy jakoś zbiorowo a ni jak wczoraj tylko dwie kolezanki sie przylączyły. ruszać dupencje do barku i serwować to co kto lubi.heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - jak tam twoje wtawanie o 4 rano, dajesz rade? tnks kochana jak ból, byłas u dentysty-sadysty? Eris buziaki. Mój mały czasami je jak kon a czasami jak wróbelek. aga-jabi - cioteczko pobrałaś mocz, udało się? Efka mineła goraczka, dajecie rade? Lady Ania i wszystkie nauczycielki na forum podziwiam was, ten zawód mogą wykonywac wybrani. Olinka a jak tam twój M, po chorobie juz ani sladu? Villa, Hjk, Dziadek jacek, anetka88, agawes, as-80, Mt-78, -aga-, buziaki dla was kobitki. a tymkowa, misiaczkowa gdzie się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustkowie.... Lady te nauczycielke olej bo wiekszosc nauczycieli ma dziwną maniere straszenia otoczenia obojetnie czy jest powód czy nie... a z planem cóż nie znam sie...na pewno bedziesz miała kociokwik na poczatku ale pamietaj że to w sumie 1,5 miesiąca:-D pocahontas z tym moczem to jeszcze ale teraz zbieram juz info. spotkałam dzis swojego lekarza no i on przedstawił mi za i przeciw woreczka i kubeczka.....m. in w woreczku trzeba szybciej dostarczyc do "punktu zbiórki" :-D ten mocz i inne badania to pod kątem tej skazy u mojego. a ty robiłaś Kacperkowi badania? tzn byłas w poradni alergologicznej? i ja juz wiem co mi sie podobało najbardziej w czasie ciąży! Kto zgadnie???? anetka redsik dobry ale ja otwieram perłę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczka Kacperek miał "panel pediatryczny" testy z krwi , troche pokarmowe, troche wziewne alergeny i wg nich na nic nie jest uczulony, tylko wrazliwy na biało jajka kurzego. a małego ciągle wysypuje. Alergolog rozłozyła ręce i do roczku mamy leczyc objawowo. Twierdze, ze przy dzieciach to najlepiej studia medyczno, pedagogiczne skończyc - zeby dac rade. ale dzięki , ze istnieje internet, to czlowiek czegoś się dowie i wie co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas gorączka szaleje. Co spadnie po podaniu nurofenu do 37,7 to po 6 godzinach wraca 39. Byliśmy u lekarza i babeczka powiedziała że to od ząbków (idą 4 naraz) i prawdopodobnie trzydniówka do tego się przypałętała i kazała zwiększyć dawkę z 2,5ml do 5 ml. Teraz śpi ale przebudza się i taki troche ciepły mi się wydaje :( kolejna nocka pewnie z głowy będzie :( Ide poprasować trochę jego ciuszków i w poduchy. Wypiłabym z Wami jakiego redsika ale dzisiaj nie ryzykuje bo jak by się ta gorączka zwiększyła to nie wiadomo czy do szpitala nie trzeba będzie zaiwaniać. Trzymajcie się cieplutko. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas dzieki:-D to nas tez te z krwi pewnie czekają bo te inaczej robione sa bodajze mało wiarygodne ponizej 3 roku zycia. ja osobiscie takie testy robiłam sobie raz w zyciu i z tego co pamietam lekarka np mówiła ze jak ze spozywczych rzeczy nic mi nie wyszło to juz sie nie uczule natomiast na pyłki kurz itd mimo ze nie wyszło to mozna jeszcze załapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka no masz! :-((( jak to rzeczywiscie jedno i drugie to niezle sie mały nameczy! (no i ty przy okazji) pamietaj zeby mu dawac duzo pic. a piffko wypijemy jak potomek wyzdrowieje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!! Macham moją zmęczoną łapką i może coś jutro skrobnę :) U nas ok. Padam na pysk :o Lady, nie słuchaj, jest trochę roboty, ale jak się dobrze zorganizujesz to będzie spoko. Wiadomo, papiery są masakryczne, ale jak się systematycznie uzupełnia to nie ma problemu. Super, że masz pracę. Ciesz się, ja narzekałam, a teraz wróciłam i jest zupełnie inaczej, jestem bardzo zadowolona. Nie wiem tylko dlaczego tak jest, że nie mogłam myśleć o pracy a teraz po prostu lubię tam być. Rety spadam, bo normalnie oczy mi się kleją. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×